|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skafander
13.12.2010 13:23:48   
Jele

IZVORNA PORUKA: MERYEN

Mi smo kupili prosle zime skafander i nosice i ove, u rodi u intersportu,marka je etirel-velicina 3 mozda ce moci i iduce godine da ga nosiuser posted image

Sad bez sale lep je sivo narandzast i zadovoljna samuser posted image



E, taman mm treba da ide do Merkatora pa ću mu reći da baci pogled u Intersport, super user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Skafander
13.12.2010 13:31:52   
Jele
Evo nisam bila lenja, nazovem Intersport u Merkatoru, pitam imaju li skafandere, 3 ili 4, kažu ima, 6990 dinara. Nadala sam se da ću proći jeftinije...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Skafander
13.12.2010 13:31:58   
MERYEN
            user posted image  

to je bilo prosle zime!user posted image


_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Skafander
13.12.2010 13:34:41   
Jeca*
O SRCE MALO user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Skafander
13.12.2010 13:35:21   
ivaj
IZVORNA PORUKA: Jele

Evo nisam bila lenja, nazovem Intersport u Merkatoru, pitam imaju li skafandere, 3 ili 4, kažu ima, 6990 dinara. Nadala sam se da ću proći jeftinije...


Auuser posted image  Bas ga preterase.
Ne znam,nikad ne bih dala tolike pare za skafander.Meni je to bas mnogo.Posebno zato sto je to stvar koja se ne koristi ne znam koliko dugo.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Skafander
13.12.2010 13:35:48   
Jele
He, he, super je, ko ga je naljutio, sunce malo user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Skafander
13.12.2010 13:36:27   
MERYEN
Kad se samo setim uglavnom je plakao na snegu !

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Skafander
13.12.2010 13:36:35   
Jeca*
sacejte jos 10ak dana...mozda budu neki novogod. popusti user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Skafander
13.12.2010 13:37:17   
Jele

IZVORNA PORUKA: ivaj

IZVORNA PORUKA: Jele

Evo nisam bila lenja, nazovem Intersport u Merkatoru, pitam imaju li skafandere, 3 ili 4, kažu ima, 6990 dinara. Nadala sam se da ću proći jeftinije...


Auuser posted image  Bas ga preterase.
Ne znam,nikad ne bih dala tolike pare za skafander.Meni je to bas mnogo.Posebno zato sto je to stvar koja se ne koristi ne znam koliko dugo.


Ma i meni nešto puno, nadala sam se da će biti do 4000 din...

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Skafander
13.12.2010 13:38:50   
Jele

IZVORNA PORUKA: MERYEN

Kad se samo setim uglavnom je plakao na snegu !


Ja jedva čekam pravi sneg da se malo valjam sa Urošem user posted image . Pa da pravimo sneška belića, pa da se sankamo user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Skafander
13.12.2010 13:40:24   
Jele

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

sacejte jos 10ak dana...mozda budu neki novogod. popusti user posted image


He, he, mi za sve sad čekamo NG popuste, za TV, sušilicu... user posted image , skafander, zimske čizmaje mm-u, ove mu izgleda gotove...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Skafander
13.12.2010 13:41:07   
Trcosava
jedno pitanje za vas koji tražite skafander, jel mora da bude jakna i ''pantalone'' u jednom ili mogu posebno pantalone (sa tregerima)
ako može ovo drugo, reče mi sestra da su donekle ok cene za pantalone u beba kids, ali da su im jakne paprene. Ana je dobila od nekog te beba kids i super su, mislim da će moći i dogodine da nosi


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Skafander
13.12.2010 13:43:23   
Anck Su Nmaun
Ja nasla skafander extra za 1000  din al je bio do 6 mes user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Skafander
13.12.2010 13:43:52   
viking
U je! Pa tamo imaju skijaške pantalone za odrasle od 3.200 din (naravno, ima i za 18.000 din), a onolicki skafander 7.000!

IZVORNA PORUKA: Jele

Evo nisam bila lenja, nazovem Intersport u Merkatoru, pitam imaju li skafandere, 3 ili 4, kažu ima, 6990 dinara. Nadala sam se da ću proći jeftinije...


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Skafander
13.12.2010 13:45:05   
Jele

IZVORNA PORUKA: Trcosava

jedno pitanje za vas koji tražite skafander, jel mora da bude jakna i ''pantalone'' u jednom ili mogu posebno pantalone (sa tregerima)
ako može ovo drugo, reče mi sestra da su donekle ok cene za pantalone u beba kids, ali da su im jakne paprene. Ana je dobila od nekog te beba kids i super su, mislim da će moći i dogodine da nosi


Ja bih radije iz jednog dela, da bude sve upasano, ali ako ne nađem, uzeću mu te ski pantalone na tregere ako su dublje naravno, bitno mi je da mu pokrivaju stomačić i bubrege.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Skafander
13.12.2010 13:51:59   
Trcosava
Jele pokrivaju sve, baš su duboke - kasnije ćem ih slikam pa da postavim sliku ako hoćeš 

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Skafander
13.12.2010 13:54:15   
Jele

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Jele pokrivaju sve, baš su duboke - kasnije ćem ih slikam pa da postavim sliku ako hoćeš 


Može slika user posted image

Sad sam išla na njihov sajt ne bih li ih videla, ali nisam našla, ipak ću morati da šaljem mm-a...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Skafander
13.12.2010 14:15:00   
caca81
Markirani skafanderi su baš skupi, ali ima jeftinih kod Kineza.
Moj sin ima sreće što je najmlađi u bližoj familiji i sa moje i sa mm strane, tako da nosi skafandere od sestara i braće i to neću još dugo kupovati.user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Skafander
13.12.2010 22:14:05   
snješka
IZVORNA PORUKA: Jele


IZVORNA PORUKA: snješka

Evo i našeg skafandera. user posted image

user posted image




Snješka, skroz je dobar, koja je veličina i gde si uzela? Baš sam dosadna, ali šta ću kad ne mogu nigde da mrdnem da tražim sama, a ako pošaljem mm-a kupiće neko sr..., verovatno malo ili preveliko, pa ću se iznervirati...



Jele, kupljen je na Palama u dječijem butiku, ali je roba iz Srbije. Ne znam odakle tačno nabavljaju robu, ali znam da je iz Srbije. Veličina je 2, ima i većih.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Skafander
13.12.2010 22:16:18   
snješka
IZVORNA PORUKA: Jele

Evo nisam bila lenja, nazovem Intersport u Merkatoru, pitam imaju li skafandere, 3 ili 4, kažu ima, 6990 dinara. Nadala sam se da ću proći jeftinije...


Preskupo stvarno. I ja sam gledala u Intersportu i cijena me ohladila. I taj njihov ništa nije bolji od ovoga koji sam ja kupila, a plaćen je u pola jeftinije. Ima i deklaraciju i stvarno je ekstra.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Skafander
13.12.2010 22:59:15   
Iwana87
nije mi jasno skafander koji je promociv.Nije skup,ali opet nesto mi se ne svidja.Sad on ne moze da ide sam po snegu niti ce da se kvasi znaci samo da je ususkan.Jel ima neko takav za bebe.Mi inace dobili dva i oba nam uska u ramenimauser posted image jedan moze da posluzi jos par dana dok ne nadjemo nesto bolje

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Skafander
14.12.2010 16:19:09   
Jele
Trco, željno čekam obećanu slikicu user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Skafander
14.12.2010 16:20:25   
Jele

IZVORNA PORUKA: Iwana87

nije mi jasno skafander koji je promociv.Nije skup,ali opet nesto mi se ne svidja.Sad on ne moze da ide sam po snegu niti ce da se kvasi znaci samo da je ususkan.Jel ima neko takav za bebe.Mi inace dobili dva i oba nam uska u ramenimauser posted image jedan moze da posluzi jos par dana dok ne nadjemo nesto bolje


Ivana, ne razumem, treba ti skafander, koji broj?

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Skafander
14.12.2010 22:55:54   
Iwana87
mene zanima kod skafandera za bebe,koja je fora kad je promociv,znaci nije suskav,vec moze da se kvasi.Jer beba ne ide na kisu,sneg,vec sluzi da je toplo,a bas je topao koliko sam videla.Pa da li ima neko takav.sad cu bas da vidim neku sliku pa da stavim 

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Skafander
14.12.2010 22:58:01   
magnetic
Ivana imamo mi takav,ali je problem jer propusta vetar,pa smo ipak uzeli i suskav da ne produvava

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here