|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.7.2017 10:38:54   
IvanaSK RR
Anck, velike su one vec. I sin je poceo u yo vreme sam ostajati sam kuci. A devojcice su sigurno odgovornije i samostalnije user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.7.2017 10:44:26   
Anck Su Nmaun
A sta znam, deci uvek nesto zna da padne na pamet. Nikad ne bih bila mrna...al videcemo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.7.2017 10:57:25   
IvanaSK RR
Ma, ni ne mozes biti mirna, nikada.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.7.2017 11:22:40   
Anck Su Nmaun
Ne nzma vec me boli glava jer u Aprilu pocinjem da radim. T preko raspusta ceo dan kuci, a V mali da bi ostajao do 4 u vrticu celo leto..ma haos. Moracu nekoga da angazujem..ne vredi user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
11.10.2017 19:39:17   
medamisko
E ovako, sin je bio bas mali kad je poceo sam da spava u sobi.
Sad vec veliki drugi razred dete i nece nikako sam da ostane, mora da bude neko kod njega, na raspustu smo muku mucili. (Imamo komsije ludake, to stoji) ali zakljucas vrata i sedis.
Cak imamo interfon u kuci i lepo pirltas k'o je i ne otvaras vrata , ali sanse nema.
Sad ide u celodnevni, ali sad kad bude raspust opet, pojma nemam sta da radimo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
12.10.2017 8:39:49   
Dragica Draga
Sve je to individualno... kad krenu u skolu polako pomalo vec mogu, ali ima dece koja ne vole... moje prve nisu volele da budu same.. kad je bas nuzno objasnim im da cemo doci vrlo brzo

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
12.10.2017 10:18:39   
Mala Elena
Medamisko, a nema ko da ga "cuva" ?

Moram da kazem ovo pa me kritikujte. Par puta sam pomislila da ih zakljucam i trknem prekoputa do radnje po hleb ili mleko kada se devojcice uspavaju (dnevno spavanje) , jer nekada budem preumorna da ih vodim sa sobom a eto, neophodno mi je nesto. Ali nisam se usudila. Iako bi dosla za 5min. Kakvo jevase misljenje?

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
12.10.2017 10:39:32   
Sarav
ME, ja nisam za to. Pogotovo što nas stalno bombarduju vestima šta se desilo kad su deca ostala sama kući. Znam da je fizički neizvodljivo da se uvek i svuda vode deca, ali ja recimo zamolim komšinicu da samo sedi kod mene u stanu dok deca spavaju a ja moram npr po hleb.

< Poruku je uredio Sarav -- 12.10.2017 10:40:43 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 13:28:29   
Anck Su Nmaun
Juce mm , ja i V otisli u nabavku a one ostale kuci nekih sat i po.
Ubile nas porukama na Viber user posted image
Dolazite dosadno nam je user posted image user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 13:43:14   
Peace*
Luka ostaje sam od drugog ili trećeg razreda. Mislim da je tek ove godine počeo da voli da ostaje sam.
Marko ostane sam dok odem do prodavnice. Ili, na duže, sa Lukom.

Ono što je po meni veoma bitno jeste da deca ne budu zaključana u stanu bez ključa.
Dešavalo se da dadilja odvede Marka u vrtić a Luku ostavi zaključanog u stanu bez ključa, dok nije dobila po nosu od mene.
Izvuci ključ iz brave tako da od spolja možeš da zaključaš, ali dete MORA da ima mogućnost da izađe.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 13:46:53   
Anck Su Nmaun
Kod nas iznutra nema kljuc vec ona brava sto se zakljucava samo iznutra. Ja spolja ne mogu uci ako mi ona ne otvori. Nikad ih ne bih ostavila zakljucane , ne daj boze nesto ne mogu da izadju. Mada ni ovako ne mogu uci ako ne otvore al opet mi je sigurnije.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 13:49:31   
Peace*
Mada ni ovako ne mogu uci ako ne otvore


uf, ni to mi se ne sviđa. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 13:51:53   
Ana RR
Ja mrzim te brave. Mm su obili kuću tako što su skinuli deo stakla sa ulaznih vrata, provukli ruku i lepo otključali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 13:53:43   
Anck Su Nmaun
Srecom nemam stakla user posted image
Eto sad opisah moja vrata pa ko dodje da ih obije da zna user posted image user posted image

Ana ali ovo je samo za zakljucavanje iznutra. Ako zakljucas spolja , unutrasnja brava nema veze sa spoljasnjom.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.11.2017 13:55:51 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:03:03   
Ana RR
Kako misliš nema veze... ti možeš da zaključaš spolja ali oni iznutra mogu da otključaju bez ključa tj to okruglo je umesto ključa. Je l tako?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:05:19   
Anck Su Nmaun
Ja ako zakljucam spolja, ona iznutra ne moze da izadje. Jeste ta vrsta al odvojena brava.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:07:27   
Ana RR
Aha... ali ni ti ne možeš da uđeš ako ti ona ne otvori. Kako god okreneš, sra** user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:12:08   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Aha... ali ni ti ne možeš da uđeš ako ti ona ne otvori. Kako god okreneš, sra** user posted image

user posted image user posted image heheh pa jeste malo nezgodno. Al to su ta neka sigurnosna .. Ako se naljuti na mene osta ja napolju user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:12:15   
Sanjica26 RR
Ja od ove godine ostavljam T samu. Ona se zakljuca i posle kad zvonim na interfon pita ko je. Imamo lozinku.user posted image Uopste necu da razmisljam da ju je zakljucavam. Sta ako je uhvati neka panika. Zakucace komsinici na vrata. Ovako ne moze.
Danas je ostala na pola sata isto kad smo krenule S i ja da vadimo krv. Isekla sam joj hleb i ona je sama namazala. Dosle smo. Ona jede i gleda crtani. Morale smo opet Sofi i ja napolje. Rekla sam joj cim se zavrsi crtani da namesti krevete u njihovoj sobi. Nas dve dolazimo ona namesta krevete, tv je ugasen. Bas sam ponosna na nju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:15:04   
Peace*
I treba da budeš ponosna, Sanjice.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:18:17   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Aha... ali ni ti ne možeš da uđeš ako ti ona ne otvori. Kako god okreneš, sra** user posted image

user posted image user posted image heheh pa jeste malo nezgodno. Al to su ta neka sigurnosna .. Ako se naljuti na mene osta ja napolju user posted image


Nema ti spasa posle user posted image

Moji mama i tata imaju onu sigurnosnu bravu što ulazi u zid sa obe strane vrata (ne znam kako se tačno zove, na sredini vrata je brava i kad zaključavaš izlazi kao neka letva koja ulazi u zid). I jednu noć ja se vraćam iz grada, a neko pametan zaključao tu bravu a ja kao neću da zvonim da ih ne isprepadam. Spavaće sobe su potpuno odvojene od tog dela stana (ulazi se u veliki degažman pa onda u sobe) i ja sam tako lupala i lupala i cupkala jer mi se piški, na kraju sam morala da legnem na zvono user posted image



< Poruku je uredio Ana RR -- 28.11.2017 14:20:52 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:19:46   
Sanjica26 RR
Haha Peace. A juce situacija, ja se vracam sa posla mm mi kaze kako je S ostavio samu dok je T vodio u skolu. Ona je i ovako rovita, a napolju je hladno. Nije hteo da je vodi posle inhalacije. S pristane i posle kaze sva srecna kako je ostala sama i gledala je crtani. Blizu nam je skola tako da je brzo dosao. Nisam imala kad da odreagujem kao sto umem user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:23:45   
Peace*
Ej, ja sam konstatovala da za neke stvari treba slušati muževe. Oni su tako cool. Mi često preterujemo.

Recimo, moje komšije ostavljaju same dečake 11 i 7 godina uveče kada idu u pozorište. Okupaju se ranije, ostavi im se večera, i posle toga idu u krevet. Meni je to skroz ok, ali nemam hrabrosti.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:25:38   
Anck Su Nmaun
Pa Sanjice vidim da je par meseci starija od moje mladje. Pa nije ona tako mala, sto bi se ljutila. Jedino ako je nisi ostavljala do sad pa nisi sigurna. Ja njih dve stvarno smem ostaviti, ali ne volim da cackaju oko aparata, da podgreva u mikrotalasnoj , uvek mislim zaboravila bi metalnu kasiku il tako nesto.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
28.11.2017 14:26:30   
Sanjica26 RR
Skroz su opusteni. I bolje tako nego da oboje budemo u strahu.
A takve kao tvoje prijatelje imam i ja. Oni ih ostave i odu u pozoriste. Ne znam da li smem da ih ostavim u tom periodu jer se plasim da se ne posvadjaju. Meni kaze prijateljica da se njeni decaci stalno svadjaju i tuku, ali kad su sami ne. Velika je odgovornost kad su sami.
Anck, nisam ostavljala ovu mladju. T jesam i ne strahujem. Ja se jedino plasim tih aparata.
Joj, moja mama da to zna slognula bi se.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.11.2017 14:29:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here