|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:11:26   
New Mom
Ajd' sad ja debilne stvari da pitam:
šta radim po pitanju vode/sokova za KL i hrane tokom puta? Potpuno sam sluđena. Put traje 2,5 sata, plus veče, ona će šiznuti bez toga.
Naglasila sam bebeći obrok pri karti, ali ne znam šta će to biti i da li će joj to upaliti.
Za 10kg prtljaga za nju znam.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:20:20   
Anoniman
ja stvarno ne znam kakva je procedura za malu decu, mozda je najbolje da pozoves aerodrom i da pitas. inace se ne sme unositi nikakva tekucina.

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:28:58   
New Mom
Gledala sam na sajtu JAT-a, pa sam zbunjena. Tamo stoji da hrana za bebe sme, ali nije precizirano da li mora biti kupljena na aerodromu (ima li uopšte tamo da se kupi?).
Do sada kad sam išla, sve sam pojednostavila - sve što ne sme ili je ograničeno sam stavljala dole u prtljag, da se ne gnjavim sa tim.
Čak su mi rekli da se i vlažne maramice podvode kao tečnost.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:35:17   
indy_25
NM ne mora biti kupljena na aerodromu. Ja sam Sari kad je bila mala ponijela mlijeko u flasici. Ali njoj nije ni trebalo jer ga nije pila. Niko mi nije pravio problem. Znaci mozes djetetu da poneses jedan obrok. Ali ako bude gladna svakako ces dobiti sendvic u avionu ili nesto drugo pa mozes njoj da das. Naravno ako ona jede to. A za mlijeko sigurno mozes da poneses flasicu ili sok neki .

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:35:39   
PoisonEve
NewMom, ja sam unela u avion i vlazne maramice, cak i sok!!! Mm ga je bacio tek u Turskoj!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:39:36   
New Mom
Joj, žene, koliko me sve to opterećuje! Mm mi se smeje, a ja sam u panici da će nešto ispasti loše, a još ako i ona bude nervozna..
Idem do poslovnice JAT-a ujutru da ih malo smaram.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:39:56   
indy_25
Ma moze za bebe Nm ne sekiraj se samo ti ponesi slobodno kad ti kazem. A za maramice i ja sam ih nosila isto .

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:45:58   
Leana
Mozes da uneses i mleko i vodu, ne sekiraj se. Ja sam u torbi za bebu unosila i fizioloski rastvor u ampulama, vlazne maramice, flasicu sa vodom i jednu malu neotvorenu teglicu kasice. Nikakav problem nisam imala. Drugarici su samo trazili da proba mleko iz flasice pre nego sto je usla u avion kad je putovala za Grcku.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:51:45   
New Mom
Smirujete me, hvala!user posted image Uzdam se da su fer prema maloj deci (i njihovim roditeljima).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:53:35   
Ana RR
Društvo, ovo nije tema o bebama u avionu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
6.7.2011 15:54:25   
New Mom
Izvini, Ana, kasnije sam tek našla temu o tome, prebacila sam tamo polemiku.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
10.6.2013 23:42:40   
Maraj
u kofer moze sve tecno u rucni prtljag ne samo ono sto kupis na free shopu sa fiskalnim

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
11.6.2013 1:11:43   
Sanchy
Ja sam unela sminku,tipa maskara,puder tecni,sjaj ,samo sam ih strpala u one kesice sto uzmes na aerodromu,i strpala u bebinu torbu posto nikakav drugi prtljag nisam imala,,,inace u torbi je bila i flasica sa vodom,dve hippove kasice manje,kremice za guzu,vlazne maramice..niko me nista nije ni pitao niti su mi otvarali torbu..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
17.6.2013 14:38:43   
pandina
Nisam nasla odgovarajucu temu, pa da pitam ovde. Koliko kutija cigareta smem da spakujem u kofer? Nisam nikada putovala avionom user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
26.6.2013 20:17:56   
Zirafica Tackica
Zavisi gdje putujes, uglavnom je ili 10 ili 20 paklica.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
8.9.2015 22:21:28   
milicicak
Vocicana je pitala u trudnicama pa je mozda najbolje da odgovor dobije ovde :)
Za voznju avionom je samo bitno da se opustis :) ljudi kazu da im je neprijatno pri uzletanju i sletanju, ja uzivam u tome :) poluotvorena usta kod uzletanja pomazu da se smanji pritisak u usima.
Sminku, kupke, parfeme OBAVEZNO spakuj u kofer koji ces da predas na cek-in nikako ih ne pakuj u rucni prtljag. I proveri na sajtu kompanije kojom letis koliki je limit za prtljag.

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
8.9.2015 22:45:23   
vocicana
Hvala milicicak, ja kao nesto se informisala. Msm da nece biti problema sa pakovanjem, mislila sam bas na te tripove oko uzletanja I sletanja, kako da se ponasam. Letim Wizz air-om iz Madjarske, sve su mi lepo naveli u karti, prtljag ne sme preko 32 kg, a rucni prtljag sa mnom u avion moze, znam da nista preko 50 ml, gr ne sme se unositi u kabinu.
Jazz ce biti kada sletim tamo, jer mm ne moze da me sacekaj tu, vec idem sama lagano prevozom bus..voz...pa moja sreca je tu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
9.9.2015 13:45:36   
Ana RR
Vocicana, ne znam gde putuješ ali ja sam na prekookeanskim letovima nosila kreme sa sobom tj svu kozmetiku (sem one za kupanje) sam nosila u tašni. Jedino su mi u Frankfurtu uzeli kremu za kosu koja je bila od 150ml a oni dozvoljavaju do 100ml.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
13.6.2021 21:02:17   
amelia
Ne mogu da nadzem odgovarajucu temu pitacu ovde. Treba sutra da putujem sa detetom Dortmund-Pristina zanima me jel treba prc test zna li neko?  Putujemo sa Wizz air avionom mozemo poneti prtljag od 20 kg sto je ukupno 40 kg. Ja Sam sve to spakovala u jedan kofer za Nas dvoje I nije vise od 35 kg cini mise ali ljudi mi kazu da nemoze u jednom koferu nego da svako treba Imati svoj kofer.  jel to tacno?  Mozda su pitanja jako smesna I banalna  za one koje putuju stalno Ali razumete me jel da?  ovo mije prvi put da putujem avionom :) 

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
14.6.2021 7:42:50   
Filadendronka
Amelia, ne mozes da spajas tako kofere. Dakle svako po 20kg ili kako je vec aviokompanija odredila. 

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: kako uneti puder, kremu za lice u avion?
14.6.2021 21:31:05   
nata11
Svako svoj kofer a mislim da u Prištini ne traze test ali pogledaj stranicu aerodroma sigurno ima obavestenje.



_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here