|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 15:37:16   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nita)
  Direktna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
10.6.2009 15:39:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 15:39:52   
Sneža
Nita,bas mi je zaouser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 15:39:57   
Anoniman
Žao mi je nita! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 15:40:13   
Anoniman
Uh...draga moja....znam kako ti je....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uz tebe smo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 15:41:37   
pahulja76
zao mi je nita... sve sam to prosla pre 20-ak dana user posted image   ja sa pocela da krvarim pa je plod na taj nacin i poceo da "odlazi" al' su mi ipak radili intervenciju user posted image da ipak ne bi ostao deo tkiva...

al' zato ce sledeca biti... ona prava.... ako sam posle 1,5 god. uspela da zatrudnim jednom onda cu i drugi put... pa ces tako i ti! user posted image

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 15:46:21   
nita
Hvala vam,i ja razmisljam o boljem sutra...znam da se desava da covek padne na ovaj ili onaj nacin ali najjbitnije je podici se! Tome se definitivno nisam ni nadala sto je normalno jer je sve islo u najboljem redu,ali i sama sebi kazem glavu gore jer smatram da mi tek dolaze ti bezvezni dani da ih tako nazovem kada krene to prokleto krvarenje treba se i sa tim nositi.user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:00:28   
Buba76
Vucko,Pahulja nije imala tu dijagnozu,ono njeno je nesto drugo.
Nita,jako mi je zao,ja sam 3 puta prosla kroz to,saosecam sa tobom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:04:36   
vodolija 82
Nita mnogo mi je zao,nazalost znam kako se osjecasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:06:24   
nita
Buba draga sta su tebi rekli koji su razlozi za to?posto su meni rekli samo to se danas desava tako cesto svakoj 5 zeni i da je to maltene kao nesto normalno...nisu mi preporucili nikakve preglede vec su mi rekli da nastavim da pijem folnu kiselinu i da se naravno necuvam!?pravo da vam kazem meni je frka da tako postupim mozda sada tako razmisljam jer mi je ovo sve tazo i novo da kazem jer ja 7 god.nisam uspevala da ostanem trudna a sve je ok.drugo ni sama neznam koliko trebam da cekam da prokrvarim,mislim toliko imam pitanja da li se ostaje lako u trudnoci posle ovakvog slucaja...

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:11:35   
Buba76
Nista mi posebno nisu pronasli ,a ispitali su sve zivo.Genetika ,brisevi,na kraju su nasli kao neku trombofiliju ali za sada je i to dobro,kontrolisu mi stalno, sada sam 14 nedelja. Malo sacekaj pa opet u novu akciju. Mislim da sada jos lakse mozes zatrudneti.

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:12:04   
sneza24
nita zao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:13:17   
Anoniman
I meni su predochili tako kao da je to normalno...."neshto nije u redu sa plodom i cao " Znam da je njima to rutina...ali....bash su grubi nekad... S tim da su meni radili reviziju...pa sam morala da pazim...i uradila sam obichne briseve (hlamidija, mikroplazma...) i to je sve...kao...moram 3 meseca da chekam...a verovatno tjesh i ti trebati veca je trudnoca bila ....

(odgovor članu nita)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:22:12   
nita
Da,mozda si upravu.Ja cekam da prokrvarim,jutros sam radila krv i mokracu,posto su rezultati popdne gotovi moram da cekam do ujutru pa da idem kod dr.jer kaze uz pomoc toga ce i videti kada se to otprilike desilo,i sedimentaciju da prati.Da,rekla mi je da sam to mogla otprilike i da osetim po grudima kada su splasle kako ona kaze to se desilo otprilike u tom periodu!?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:28:23   
Anoniman
A zashto morash da chekash da prokrvarish? ne razumem  to user posted image koja si krvna grupa?

(odgovor članu nita)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:36:46   
nita
Ab pozitivna.imaju tablete koje se daju da se lakse i sto pre prokrvari ali meni nemogu to da daju jer sam u predhodnom porodjaju zavrsila na carski,pa kao tim zenama se nedaju te tablete jer su nam secene materice vec da se pusti samo da prokrvari.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:42:50   
Buba76
Tebe jos onda nisu ni ocistili? Pa pobogu dobices sepsu,otidji kod nekog drugog ginekologa.

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:49:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Buba76

Tebe jos onda nisu ni ocistili? Pa pobogu dobices sepsu,otidji kod nekog drugog ginekologa.


Potpisujem

Meni je sve samo otishlo pa sam ipak odmah ishla na chishtjenje da sluchajno neshto nije ostalo user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:50:23   
nita
juce sam isla kod drugog doktora da cujem i njegovo misljenje isto mi je rekao kao i prvi da cekam da je rec o maloj trudnoci i da to treba pustiti samo da krene ako nekrene za 5,6 dana onda da idem u bolnicu da mi se radi pod totalnom ciscenje.I ja sam bila zbunjena kada mi je prva doktorka to rekla ali isto to mi ponavlja sasvim druga doktorkada cekam jer je rec o maloj trudnoci.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:52:25   
nita
reklisu mi da nisam mogla dosada da prokrvarim jer sam uzimala Utrogestan a sada ga ne koristim vec dva dana i da cu zato tek prokrvariti kada prekinem da ga koristim.

(odgovor članu nita)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:54:17   
Anoniman
Meni to nema smisla...ja sam na ulasku u 9-tu nedelju imala spontani jer se plod nije razvio, i iako sam primala inekcije progesterona...prokrvarila sam....

(odgovor članu nita)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 16:58:06   
nita
Neznam zaista ali sutra cu videti sta mi kazu ovi u Frontu dosada sam isla na dva mesta kod privatnika i istu pricu pricaju,ujutru sa rezultatima idem kod treceg doktora pa cu cuti i njegovo misljenje,pravo da vam kazem frka mi je samo iz tog razloga o kome vi pricate ja sam svesna toga ali smatram da i oni znaju sta rade,nadam se da cu sutra dobiti neko novo misljenje koje je sasvim ok.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 17:00:05   
Buba76
Nita,MOLIM TE ,idi pitaj jos nekog dr za savet, ovo jos nikada nisam cula.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 17:03:39   
nita
Veruj mi ni ja draga zato sam to i sa vama podelila,porodila sam se pre deset godina tada sam bila mnogo mladja i nisam ocekivala da postoje ovakve teorije kao danas,da ne poverujes!!!Sutra idem kod treceg dr.da cujem i njegovo misljenje.user posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Spontani pobačaj
10.6.2009 17:04:10   
Anoniman
I ja sam se skroz zabrinula....znam da su mene po kratkom postupku poslali na reviziju...pa mi sad chudno shto toliko odlazu tebe....to nikako ne moze biti dobro user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here