|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani pobačaj
19.10.2019 9:44:59   
Mirko Svirko
Kako vam nista nisu rekli?
Kako su i oni neodgovorni. To je veliki gubitak za jednu zenu, potrebno je objasnjenje i uteha i mnogo vise od "desava se"...

(odgovor članu Beba andjeo)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Spontani pobačaj
19.10.2019 9:54:06   
kamičak
Moj utisak je, Bebo, da te to sto ne znas detalje dodatno razdire i plasi u isto vreme. Svakako ti otezava psihicki oporavak. Napisala sam ti vec da se bez pojave pravnog zastupnika ne moze uraditi bilo sta, ali to zahteva dodatne napore i finansije. Proceni sta ti je ciniti. Pozdravljam te.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 15:02:13   
Milena18
Evo i mene u ovoj temi. Trudnoća po ciklusu tačno 10 nedelja, po ultrazvuku 6+5, fetus bez srčane radnje. Dijagnoza missed abortion. Za sutra mi je zakazana kiretaža. Bila sam na ultrazvuku pre nedelju dana i tada je ustanovljeno da nema srčane radnje, ali je moj ginekolog hteo da sačeka još nedelju dana. Danas je ponovo gledao i on i dvojica kolega i slažu se da više nema razloga za čekanje. A ja iz bolnice došla na posao, i sedim tu bez veze, ne mogu da sredim misli. Najgore mi je zbog mog deteta koje već mesecima priča da želi da bude sestra. Mislila sam da ćemo to i ostvariti, tako smo se radovali mm i ja.  Nikakvih naznaka nije bilo da nešto nije u redu.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 15:32:13   
vonavoj
Joj,milena,bas mi je zao..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 15:49:00   
Ana RR
Milena :( jako mi je žao, na žalost bila sam u identičnoj situaciji :( želim ti brz oporavak...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 15:50:34   
mama ivane
Milena , mnogo mi je zao 😔 ali nadaj se najboljem mozda je to tako morali biti ,prosla sam kroz slicnu situaciju znam kako ti je


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 16:00:57   
nata11
😭



_____________________________





(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 16:45:38   
milicicak
Milena, jako mi je zao. 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 20:03:44   
mama Jo
O, Milena 😞
Bas mi je zao. Jako... drzi se draga 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 20:38:56   
jess021
Milena, grlim te jako. 😣Sigurna sam da će joj se ispuniti želja. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 22:16:11   
Filadendronka
Milena, bas mi je zao, drzi se... Skoro sam negde pisala da sam primetila da su gotovo sve devojke sa foruma imale po sp. Sve je to jako stresno za zenu i treba se nekako pomiriti sa tim da priroda odradi svoje kad nesto nije u redu. Malo da se oporavis, pa pokusajte opet. 🍀🍀🍀

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 22:38:32   
Sanjica26 RR
Milenice, grlim teuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Spontani pobačaj
13.11.2019 22:48:54   
lesli
Milena, zao mi je. Budi jaka, obavi sutra intervenciju, pripazi se do novog ciklusa i pocnite ponovo radite na bebi. Mene je nakon misseda tek nova trudnoca oporavila.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Spontani pobačaj
14.11.2019 10:26:19   
Milena18
Samo da se javim posle obavljene intervencije. Prošlo je dobro, jeste bolelo jer su mi radili u lokalnoj anesteziji (naša bolnica trenutno nema anestetike za totalnu anesteziju, valjda smo u 19. veku, šta li), ali je makar kratko trajalo. Sada sam već kod kuće, odmaram.
Hvala vam svima na podršci. Kao i ranije kada mi je bilo teško, i sada sam ovde našla utehu.
Ana, znaš li da sam pomislila na tebe onog dana kada su mi saopštili dijagnozu :(

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Spontani pobačaj
14.11.2019 10:37:36   
Ana RR
Joj Milena, u lokalnoj... zaista ne mogu da verujem, kao da ženi nije dovoljno sve kroz šta mora da prođe...


IZVORNA PORUKA: Milena18

Ana, znaš li da sam pomislila na tebe onog dana kada su mi saopštili dijagnozu :(


user posted image taj osećaj nemoći mislim da nikad neću zaboraviti... 8.mart mi je ostao upamćen po tome :(

Šaljem ti veliki zagrljaj user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.11.2019 10:57:50 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Spontani pobačaj
14.11.2019 10:48:14   
bebilule
Milena, žao mi je što je sve tako ispalo. Šaljem ti i ja veliki zagrljaj. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Spontani pobačaj
14.11.2019 11:15:29   
mama Jo
Milena draga, odmaraj i zelim ti brz oporavak. Puno te grlim 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Spontani pobačaj
14.11.2019 14:00:11   
IvanaSK RR
Milena,mislim na tebe. Bice lepotica uskoro sestra,sigurno. Ljubim te,drzi se ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Spontani pobačaj
14.11.2019 16:11:26   
Khaleesi
Milena jako mi je zao sgo ti se to desilo. Meni su pre mesec i 6 dana istu takvu intervenciju izvrsili, na moju srecu u totalnoj. Znam da ti je mnogo tesko i to sto moras maloj da kazes. Meni se srce cepalo svaki put kada bi ove dve rekle nasa beba, a onda se set_e pa da nema mama vise bebu. Mnogo je teako, ja se cesto set_im pa placem, ali izguraces to sa tvojom maleckom i muzicem. Ja sam se sad naostrila da posle ove menstr ponovo pocnemo da radimo na bebi. Ojacaj oporavi se pa opet. Grlim te i ljubim


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Spontani pobačaj
15.11.2019 21:17:19   
flamingos
Milena,baš mi je žao.Drži se,oporavi se,pa da uskoro podeliš lepu vest sa nama.Grlim te i ljubim❤Žao mi je svih...


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Spontani pobačaj
15.11.2019 21:38:21   
Maslacak15
Milena zao mi je dragauser posted image Uvek je sokantno i kod misseda obicno nema nikakvih naznaka problema. Odatle mu i ime..... Prosla sam kroz isto i mislim isto sto i lesli. Jedini nacin da se prevazidje je nova trudnoca. Oporavi se, pa polako. Bice sve ok ! Puno puno te pozdravljam.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Spontani pobačaj
16.11.2019 12:00:03   
smeško
Милена, жао ми је. Прошла сам два пута кроз то и знам колико је тешко. Али, мени су доктори говорили да је то бар показатељ да могу да останем у другом стању, а следећа ће бити школска. Дај себи времена колико ти треба и нов јуриш. user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Spontani pobačaj
16.11.2019 13:56:48   
vocicana
Milena nerado otvaram ovu temu i sada kada sam procitala mogu samo da ti posaljem jedan zagrljaj, najveci na svetu, mnogo mi je zao. Sada mala pauza pa u novu akciju, dobice M sestricu, kako zeli.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Spontani pobačaj
16.11.2019 14:16:03   
Milena18
Hvala vam, drage user posted image

Khaleesi, verujem da je tebi bilo još teže što se dece tiče jer su veća od moje M. Ona nema još pojam o vremenu, a ni o tome kako stvarno izgleda kad je žena trudna, zna samo da želi bebu. Ja sam joj rekla da sada nemam bebu u stomaku, ali da ću možda imati uskoro, i ona je to fino prihvatila. Ono što mene boli je njeno "kad ja budem velika sestra", a to izgovori sto puta u toku dana.
Teško je mnogo, ali ne odustajemo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Spontani pobačaj
16.11.2019 14:16:13   
Rosita
Milena, žao mi je 🙁



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here