|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 70 71 [72]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani pobačaj
16.11.2019 21:43:53   
dunja RR
Milenče, biće sigurno ona seka user posted image

A mene nek tuga uhvatila skoro, u parku, imamo jednog drugara iz bebećih dana, mama mu je dobar lik, dugo se znamo (iz parka), a njega je rodila sa 45, znači ona sada ima 50-51. I reče mi žena, kada su negde tako u parku, u igraonici i kada njenog mališu pitaju da li ima brata ili sestru, on kaže - nemam JOŠ. Koliko su to čista srca, žele oni uvek, a ja se i sada rasplakah na to njegovo JOŠ, eto..

IZVORNA PORUKA: Milena18

Hvala vam, drage user posted image

Khaleesi, verujem da je tebi bilo još teže što se dece tiče jer su veća od moje M. Ona nema još pojam o vremenu, a ni o tome kako stvarno izgleda kad je žena trudna, zna samo da želi bebu. Ja sam joj rekla da sada nemam bebu u stomaku, ali da ću možda imati uskoro, i ona je to fino prihvatila. Ono što mene boli je njeno "kad ja budem velika sestra", a to izgovori sto puta u toku dana.
Teško je mnogo, ali ne odustajemo.

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Spontani pobačaj
17.11.2019 0:21:14   
Ivanka 75
Milena, Khaleesi... ❤️❤️❤️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1777
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 70 71 [72]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 70 71 [72]
Idi na: