|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:58:40   
Anoniman
Ih Snežo, milionerke sede na svom ostrvu, 10 robova im pire u tabane... ne kuckaju na forumu. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 11:02:29   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tasho otkud znaš?!user posted image
možda neka od nas dobije na lotou ili bingu pa postane milionerka user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 11:04:56   
Anoniman
hahahaha, o tome već ima tema, i nisam primetila da je bilo koja od nas navela ovo što je lu napisala.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 11:13:57   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Modessty

Ja sam alergična na taj Oriflame. Jednom mi se od neke senke nadule oči i ja to više ne stavljem. Meni kuma reče za neku Buržoa ili tako nešto. Nemam pojma ni koliko košta, ali planiram da je isprobam.



Uf! off topic user posted image user posted image


Burzoa i Artdeco... Skupe, ali vrede.. (mada ove prve mogu da se nadju i do 1000 din..)

A sto se tice luksuza...  Smatram da je definicija istog na ovim prostorima poprilicno izdeformisana jer je nekako bitno da "sve svoje sa sobom nosis"... Pa kao, okitis se i namincas i onda seckas po gradu sa paricama za eventualno jedan sokic ili cak ni toliko.. Ali bitno da si ti super sonicno ekstra ultra sega mega sredjena i da si "u fulu"... Mene to strasno nervira.. Ali me isto tako nervira i taj talas nekih nazovi japijevaca koji su takodje u tripu da su zesce uspesni i da zive zivot na visokoj nozi.. A sve je to kao u onoj staroj - spolja gladac, iznutra jadac...

Za mene je luksuz imati dobru porodicu, mir i slogu, ljubav, neki udoban dom, i nas mnooooooogoooo svakodnevno okupljenih oko nekih nama bitnih stvari... Sve to materijalno, i moze i ne mora.. Dodje i prodje.. Ali je retkost naci unutrasnji mir i srecu.. Eto, drugarice moje sve.. To je za mene luksuz koji bih rado imala.. user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 11:15:10   
oliveradj
user posted image  Baš sam se nasmejala, počela sam juče da radim i razmišljala šta ću obući. Nisam sebi ništa kupovala jer sam čekala da smršam, ali nešto slabo ide. Sad gledam ovih dana mi je sve luksuz, a fali mi mnogo toga. Jedna drugarica mi je platila jaknu 15000 dinara i ubrzo posle toga joj su počeli da se cepaju konci koji drže postavu. Ja joj kažem da joj je to prava cena jakne barem dve godine ništa ne bi trebalo da joj fali. Ja sam jako srećna kada kupim nešto što mi se svidja jeftino i da sam time zadovoljna.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 11:17:47   
oliveradj
Anastasija
Izvorna poruka:
Za mene je luksuz imati dobru porodicu, mir i slogu, ljubav, neki udoban dom, i nas mnooooooogoooo svakodnevno okupljenih oko nekih nama bitnih stvari... Sve to materijalno, i moze i ne mora.. Dodje i prodje.. Ali je retkost naci unutrasnji mir i srecu.. Eto, drugarice moje sve.. To je za mene luksuz koji bih rado imala.. user posted image

Ovo nisam videla pisale smo u isto vreme user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 17:45:06   
Dora
"Meni je luksuz da ja npr imam veeeliku i praktičnu kuću na nekoj planini ili negde pored mora. Da imam svoj biznis koji donosi gomilu novca. Da mogu da odem u Burj Al Arab kad hoću i ostanem tamo mesec dana! Da imam svoju jahtu. Da imam kuću negde u Alpima i svoje privatno skijalište.
A to šta ću da obučem i obujem je skroz nebitna stvar! Sa toliko para ićiću bre gola ako mi se hoće!"Modessty


E, to i ja mislim!!!
Meni je garderoba najmanje bitna kad govorimo o luxuzu. Čak su mi one najskuplje stvari previše šljokaste, šljašteće, satenske, seljačke...
Ja volim putovanja, luxuz u smislu komfora, hotele sa puuuno *****, bazenom, plažom ispod terase...opušteno skijanje u prelepoj prirodi i najboljim stazama (Bled, Kranjska gora npr.), odmor od mesec dana, volim dooobre automobile :))) to najviše...
eto, to je meni luxuz, a ujedno i cilj u životu ali kad me neko pita koj mi je cilj u životu, blam me da nabrajam ovo gore, pa kažem: kulturno i duhovno uzdizanje- xaxa!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 17:48:03   
Dora
A Suzana Mančić... neopisana malograđanka, ježim se kad samo čitam njene izjave. user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 18:04:41   
mihi
I ja volim putovanja, muž mi je obećao Tajland u januaru sledeće godine mi sami bez dece jedva čekam!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 19:32:48   
Modessty
aaaa Mihi pa ti već živiš luksuzno!!!!user posted image
vodi i mene na Tajland! Spakovaću se u jedan kofer a i ne jedem punouser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 19:53:53   
jupi
user posted image user posted image user posted image Tajland je super ja sam bila sa muzem pre godinu i nesto. a tek sto je jeftino letnja grdaroba sandalice marame samo se cenkaj.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
2.5.2011 0:30:34   
Brana
Bacanje para na skupocene stvari koji su samo markirane i zbog imena na ceni,onda kupovanje prozvoda tj.sitnica za velike pare a isto to moze se kupiti i za manje pare...onda duplirati i dokupljivati stvari samo da bi ih imali( veliki broj cipela,ili tasni,itd...),onda kupovati iskljucivo skupe stvari...itd...
U danasnje tesko vreme nama su najnormalnije stvari postale luksuz,danas je meni lukzus otici negde na odmor na vise od 10 dana,cak je i pitanje da li cu moci da odem negde sa porodicom,danas je luksuz naci posao za stalno,imati kola,kucu..
Trenutno meni je luksuz da se odvojim od roditelja i zapocnem samostalan zivot ali ok ne bunim se,bice boljle...samo da ne bude gore...i da luksuz mi je naci posao za stalno!


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jupi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
2.5.2011 10:35:15   
bebać
IZVORNA PORUKA: Dora

"Meni je luksuz da ja npr imam veeeliku i praktičnu kuću na nekoj planini ili negde pored mora. Da imam svoj biznis koji donosi gomilu novca. Da mogu da odem u Burj Al Arab kad hoću i ostanem tamo mesec dana! Da imam svoju jahtu. Da imam kuću negde u Alpima i svoje privatno skijalište.
A to šta ću da obučem i obujem je skroz nebitna stvar! Sa toliko para ićiću bre gola ako mi se hoće!"Modessty


E, to i ja mislim!!!
Meni je garderoba najmanje bitna kad govorimo o luxuzu. Čak su mi one najskuplje stvari previše šljokaste, šljašteće, satenske, seljačke...
Ja volim putovanja, luxuz u smislu komfora, hotele sa puuuno *****, bazenom, plažom ispod terase...opušteno skijanje u prelepoj prirodi i najboljim stazama (Bled, Kranjska gora npr.), odmor od mesec dana, volim dooobre automobile :))) to najviše...
eto, to je meni luxuz, a ujedno i cilj u životu ali kad me neko pita koj mi je cilj u životu, blam me da nabrajam ovo gore, pa kažem: kulturno i duhovno uzdizanje- xaxa!



Dora da ja i ti nismo kakve sestre po luksuzuuser posted image user posted image ...ovo podebljano je ista stvar kod mene,dobri i brzi bibi i putovanja sa punooooooooooooooo spa centara i kakvih barova user posted image user posted image

< Poruku je uredio bebać -- 2.5.2011 10:36:31 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
2.5.2011 12:05:48   
nencydrew
Sinoć gledam neki film, letovališta u Francuskoj-mondenska.

A tek mm-"Šta se diviš, kad nećeš ići nikad tamo"

Došlo mi da ga lupim user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
10.5.2011 18:12:43   
moja ciklama
Za mene ona predstavlja luksuz!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
23.5.2011 8:48:52   
oxy7
Trenutno, za mene je luksuz slobodno vrijeme koje opušteno mogu posvetiti samo sebi!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
23.5.2011 8:49:45   
Anoniman
Sve što sebi ne mogu da priuštim.................. user posted image

(odgovor članu oxy7)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
23.5.2011 10:19:34   
Anoniman
Sad sam malo iščitala prethodne postove - svi vide luksuz u materijalnom user posted image
Ne kažem da to nije luksuz, ali što oxy kaže, slobodno vreme za sebe, za decu i porodicu, bezbrižnost, da ne moram svaki dan da razbijam glavu zbog posla, zdravlja, kuće,.... To bi mi bilo najveće bogatstvo- da sve dođe na svoje, a onda je lako maštati o Karibima i jahti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
23.5.2011 11:45:46   
Anoniman
Za mene je luksuz kad ne moram više nikad da perem svoje gaće, nego do kraja života svaki dan obučem nove user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
23.5.2011 23:24:01   
lidija 011
xaxaxaxaxa... E carica siuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
23.5.2011 23:34:26   
pepeljuga
Za mene da ne moram da radim nikad vise a da leeeepo zivim user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
23.5.2011 23:41:31   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Za mene je luksuz kad ne moram više nikad da perem svoje gaće, nego do kraja života svaki dan obučem nove user posted image


O jea user posted image

Za mene da ne moram da kuvam, cistim, perem, sredjujem kucu i sve ostalo...Da imam licnog asistenta koji ce da mi sredjuje krevet, trazi sta cu da obucem, slaze robu, pegla...Da ne perem nikad vise kosu sama, vec da svaki put idem kod frizera, da me sminka neko drugi...I tako dalje...Kad bi imala sve ovo, onda bi vjerovatno imala love i da idem gdje mi srce iste user posted image I onda je Svizac zamotao cokoladu...user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
23.5.2011 23:44:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: n i n a

Sad sam malo iščitala prethodne postove - svi vide luksuz u materijalnom user posted image
Ne kažem da to nije luksuz, ali što oxy kaže, slobodno vreme za sebe, za decu i porodicu, bezbrižnost, da ne moram svaki dan da razbijam glavu zbog posla, zdravlja, kuće,.... To bi mi bilo najveće bogatstvo- da sve dođe na svoje, a onda je lako maštati o Karibima i jahti user posted image


user posted image user posted image user posted image
Za mene je najveci luksuz-nemati probleme u ne-materijalnom smislu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.5.2011 0:05:01   
liliana
IZVORNA PORUKA: choopa choop

Za mene da ne moram da kuvam, cistim, perem, sredjujem kucu i sve ostalo...Da imam licnog asistenta koji ce da mi sredjuje krevet, trazi sta cu da obucem, slaze robu, pegla...Da ne perem nikad vise kosu sama, vec da svaki put idem kod frizera, da me sminka neko drugi...I tako dalje...Kad bi imala sve ovo, onda bi vjerovatno imala love i da idem gdje mi srce iste user posted image I onda je Svizac zamotao cokoladu...user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.5.2011 0:19:48   
Klarita
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: liliana

IZVORNA PORUKA: choopa choop

Za mene da ne moram da kuvam, cistim, perem, sredjujem kucu i sve ostalo...Da imam licnog asistenta koji ce da mi sredjuje krevet, trazi sta cu da obucem, slaze robu, pegla...Da ne perem nikad vise kosu sama, vec da svaki put idem kod frizera, da me sminka neko drugi...I tako dalje...Kad bi imala sve ovo, onda bi vjerovatno imala love i da idem gdje mi srce iste user posted image I onda je Svizac zamotao cokoladu...user posted image



user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here