|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 21:42:27   
prase
Ja nikada (osim u trudnoći, naravno) nisam imala stomak - svaki višak kilograma lepio se između kukova i kolena. Zato sam sluđena ovim što mi se dešava sada, uopšte nemam garderobu koja sakriva postojanje stomačića i zato se osećam kao da nisam u svom telu. Ranije je redovno bilo kada legnem na leđa da imam rupu umesto stomaka, a kosti od kukova štrče sa strane, pa se donji deo kupaćeg razapne na te kosti a mm šizi user posted image Ne bih da mm šizi, ali bih rado onaj moj nepostojeći stomak nazad user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 21:52:40   
Lu
Kupuj dublje hlače sa širim pojasom ili suknje ili bilo koji donji odjevni predmet,izbjegavaj streč i kraće majice,sada se i nose one kao trudničke što se šire oko struka,meni su one super-slatkeuser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 21:54:43   
prase
IZVORNA PORUKA: lu

Kupuj dublje hlače sa širim pojasom ili suknje ili bilo koji donji odjevni predmet,izbjegavaj streč i kraće majice,sada se i nose one kao trudničke što se šire oko struka,meni su one super-slatkeuser posted image


Uh, ja bih sve to rado nosila, ali bih radije da mog problema (čitaj: stomaka) nema. Mider gaće mogu da prikriju, ali bojim se u ovom stadijumu ne i da reše problem. Ništa, trbušnjaci here I come...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 22:45:53   
Verus
citala sam da je ovo lose nositi...zbog cirkulacije, ako nadjem clanak, stavicu ga-uz Tashino odobrenje.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 22:47:28   
Verus
prase, i meni je stomak takav bio pre, to sa udubljenjem i kukovima....sada vise nije tako ravan, doduse imam visak kila, ali mi se salo pocelo rasporedjivati drugacije po telu nego pre.  Citala sam da nam se organizam menja svakih 7 godina, pa tako i to kako se salo rasporedjuje....uh muke zive.  A ja mislim da se ovaj sindrom zove tridesete!user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mider gaće i steznik
2.7.2009 22:59:13   
nina83
I ja sam imala takav stomak, sve se lepilo na butine, tako da sa gornjim delom tela nikada nisam imala problema. A i bavila sam se sportom rekreativno.
Nadam se da je genetika, jer s te strane gledano, velike su mi sanse da mi se stomak "vrati", jer moja mama ima lep stomacic i dan-danasuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mider gaće i steznik
4.3.2010 22:53:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: engimengi

Ugojila se 19 kg,iz porodilista izasla sa 14 kg manje ,jos 5 da mi ispiju ovi momci i gotovo!!Samo ovaj razvuceni stomak da smestim negde...


Stomak upašeš

I ja imam problem sa stomakom... Jel bi mi pomogao onaj pojas za posle porođaja, da se stomak stegne?



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Bolje uzmi mider gaće, pojas će ti se narolati na gore kada god sedneš, nerviraće te. 


IZVORNA PORUKA: Dora

Misliš da mogu da pomognu ako se redovno nose? Ja zaista imam veliki problem sa stomakom posle porođaja, a biće još gore posle 3. CR


IZVORNA PORUKA: engimengi

I ja planiram pojas ili da vezbam ako nesto znaci..


IZVORNA PORUKA: Anitaaa

ček malo bre Engi nisi se još ni ohladila od porodjaja a ti bi već da vežbaš  odakle ti snaga i da razmišljaš o tome 


IZVORNA PORUKA: kaliopi

Meni je pojas pomogao.... Nije ni sada sjajno ali znam da mi znači što sam ga odmah nosila..malo mi je smetao kada se , što Tasha kaže, narola ali sam nekako uspela da se naviknem i zakamufliram ga ...  (jes* da nije tema ...)


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Dora

Misliš da mogu da pomognu ako se redovno nose? Ja zaista imam veliki problem sa stomakom posle porođaja, a biće još gore posle 3. CR


Mene je spasao nakon prvog porođaja. Zaista mislim da me je to spaslo.

Vidi ovo:

KLIK

i ovo: KLIK



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mider gaće i steznik
5.3.2010 9:05:41   
LillyT
A kada mogu da pocnem da nosim taj okov i koliko se nosi (mislim koliko sati dnevno)? I da li steze malo i bokove user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mider gaće i steznik
5.3.2010 10:52:51   
Anoniman
Pojas sam stavljala tako da jedan kraj uhvatim ja, stavim ga na stomak, a drugi drži neko, čvrsto zategnuto, i ja se namotam, da stisne što više. Ti ga moraj od bokova, pa na gore.
A ako kupiš mider gaće, one su kao babske gaće, one starinske, idu ravno oko nogu, dakle hvataju i "hurke na guzi", i gore idu skroz do grudi skoro. Imaš i varijantu da idu dole do kolena skoro. U tom smislu, da, drže i bokove.
Ja sam počela da ih nosim 14ti dan od CR, kada su mi izvađeni koci, i nosila sam ih do Lukinih 6 nedelja.
Nosila sam ceo dan, skidala noću kada idem da spavam.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mider gaće i steznik
5.3.2010 13:08:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

A kada mogu da pocnem da nosim taj okov i koliko se nosi (mislim koliko sati dnevno)? I da li steze malo i bokove user posted image


Okov zvani steznik...ova ti je dobra , draga ... user posted image
Čitam da ćeš najverovatnije na cr (ako ne i sigurno, koliko se sećam da smo pričale o tome ...), tako da ti savetujem čim osetiš da te bol oko rane popušta...a ti stavi taj okov..! user posted image

Nosila sam ga od jutra do večeri. I bokovi su stisnuti e sada nismo sve iste ... meni je recimo otsalo više na bokovima nego na stomaku...dakle, više se vidi sa prednje strane nego iz profila ...user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mider gaće i steznik
5.3.2010 13:09:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Nosila sam ceo dan, skidala noću kada idem da spavam.



Takođe. Kaaaaakvo olakšanje uveče kad ga skinem ....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mider gaće i steznik
5.3.2010 13:50:42   
Shishica
Mozda je caka u tome da se nose odmah nakon porodjaja, tj. kad dodjes kuci..

Imam neke sa nogavicama i do sisa, ali mi se cini da nema sanse da udjem u to ili da ce me toliko nervirati i stezati da necu imati zivaca da ga nosim...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mider gaće i steznik
7.3.2010 18:41:46   
Dora
Kupiću ja taj što se mota oko stomaka, gaće su mi nezgodne malo, moram da ih skidam kad idem u wc a bojim se da ne iritiram ranu.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mider gaće i steznik
7.3.2010 19:33:40   
Shishica
E jel to moze i ona elasticna gaza ili kako se vec zove...? A ima videla sam i to sto se oko stomaka stisne, ali ne znam da li ce se dizati kao ovaj pojas za trudnice sto imam.. user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mider gaće i steznik
7.3.2010 21:51:19   
choopa choops
A sta ja znam, ne znam kako se to strucno zove, ali kazu da ne treba nositi mider jer misici moraju da rade, a ovako se ulenje. Ali ta teorija mi malo ne pije vodu, jer onda ne bi nosili ni brushalter da nam se grudni misici ne bi ulijenili user posted image Ne znam. Ja sam ga imala, ali stavila sam ga mozda dva-tri puta.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mider gaće i steznik
27.3.2010 21:27:37   
Anoniman
zna li neko cenu???

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 41
   [Obrisana poruka]
27.3.2010 21:30:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mider gaće i steznik
27.3.2010 21:32:48   
ljubičica
Ja sam danas baš svratila da vidim taj Liscin steznik i da vam kažem iskreno,kad se budem porodila teško da ću moći po vrućini da trpim ono. Nije tanak kako sam ja mislila da jeste.  Bio je oko 1400 din.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 43
   [Obrisana poruka]
27.3.2010 21:33:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mider gaće i steznik
27.3.2010 21:34:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ja sam danas baš svratila da vidim taj Liscin steznik i da vam kažem iskreno,kad se budem porodila teško da ću moći po vrućini da trpim ono. Nije tanak kako sam ja mislila da jeste.  Bio je oko 1400 din.


to sam i ja pomislila...jer se i sad kuvam...od hormona i mleka koje nadolazi...polugola sam po kuci..zamisli jos i steznik...

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mider gaće i steznik
27.3.2010 21:37:01   
ljubičica
Pa to ti kažem, ali  bi trebalo da istrpimo malo. Ipak to radimo zbog sebe.

< Poruku je uredio ljubičica -- 27.3.2010 21:38:05 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 16:47:58   
ljubičica
Danas sam u Aksi videla neki pojas za porodilje, proizvođač je neka firma "Anita" (nikad čula) i košta 5.000 dinara. Kakve budale, pa to je skupo. Još ima neke drikere kao za brushalt_er sa obe strane i debeo je.  user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 10.4.2010 16:49:24 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 16:53:57   
minavb
Videla sam sasvim pristojne mider gace u Lisci, mislim da nisu vise od 3000 din. Ja bih to uzela posto imam utisak da bi mi se pojas stalno zavrtao.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 16:57:30   
ljubičica
Ovo ti se ne bi zavrnulo, nema šanse, pre bi se ti zavrnula oko njega kakav je user posted image
A, za Liscin je i Taša pričala da je dobar. Ja išla da vidim mada taj oko struka mi je nekako debeo, a onaj što ima nogavice mi se ne dopada. Moraću da odem u Liscinu radnju pa da tamo vidim šta sve ima. Ovo je neka radnja bezveze, imaju 3 Liscina proizvoda.

< Poruku je uredio ljubičica -- 10.4.2010 16:58:07 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mider gaće i steznik
10.4.2010 17:08:34   
jance
inace rec mider jako mrzim, prezivecu rec steznik, ali kad cujem rec mider, skoro da mi je muka!user posted image
verovatno zbog toga, sto ja imam taj donji stomak (ja stalno izgledam ko da sam u 5 mesecu trudnoce, vec 3 godine), pa su mi svi stalno nesto savetovali, kao sta i kako da radim. sada radim u firmi koja se bavi savetima za zdravu ishranu sportista i rekreativaca i jednu stvar sam naucila: nista ti nece istopiti salo kao redovna kardio vezba!trcanje, voznja bicikla, brzo hodanje.... u to spada i moje salo na stomaku.

Nemojte me pogresno shvatiti, opustena koza i njeno zatezanje su jedno, a salo na stomaku zbog viska hrane i manjka pokreta su nesto sasvim drugo. I iskreno mislim da steznici pomazu kod opustene koze. Kod sala nepomazu, to znam. Mislim, kad to na jednom mestu zategnes, negde drugde mora da izadje :)

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here