|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
3.3.2013 17:24:08   
Sanja90
Mirijevo...hm...moram da vidim koliko je daleko jer sam ja iz Velikog Mokrog Luga,a kod cvetkove pijace DZ je najblizi.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Preporučite ginekologa
7.3.2013 12:47:58   
nelaana
Mogu da ti preporucim i u DZ Sumice doktorku Biljanu Peric ili doktorku Veinovic, obe su izvrsne. Sumice su ti mozda blize od Mirijeva.

Sto se tice privatnih dr-a, svima preporucujem ordinaciju Sretenovic i bracni par dr. Marta Savic ili dr, Zoran Sretenovic. Videla sam na forumima neke izjave koje ne stoje o tim ljudima, ali ima nas raznih tako da verujem da je svako iskustvo individualno. Ja sam celu trudnocu vodila kod njih i radila ac kod njih i za svako moje pitanje bili su dostupni 24 h. Kada dodje vreme porodjaja - oni te upute u zavisnosti od toga kako ces se poradjati (cr ili prirodno) na doktora u drzavnoj klinici kome pre toga ispricaju sve detelja bitne za tvoju trudnocu. Takodje, moje iskustvo je takvo da iako su privatnici, nekoliko puta mi nisu naplatili neki od pregleda koji su uradili. Npr. uradi mi doktorka uzv i briseve i pogleda me ginekoloski i ne naplati taj ginekoloski pregled, automatski smanjujuci mi racun za 2.500 - 3.500 dinara. Profesionalci u svakom smislu i kad te upoznaju, bukvalno se osecas kao kod svoje kuce. To je moje iskustvo. Ja sam bila jako uplasena i zvala sam da pitam svakave gluposti, nikada mi se nije desilo da mi se dr-i ne jave ili da mi ne daju odgovor. Korektni su bili i za zakazivanje pregleda, nisu forsirali, a meni su stvarno mogli s obzirom na moje strahove(da su takvi) da uzmu gomilu novca. Sve pohvale, i preporuka od srca.


(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Preporučite ginekologa
7.3.2013 13:22:51   
jance
ja isto pitanje kao i prosle godine u ovo vreme: user posted image

kako sada funkcionise zakazivanje pregleda u NS kod ginekologa ako nisi trudnica?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu nelaana)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Preporučite ginekologa
8.3.2013 7:38:09   
bojanica7
jance, isto ko trudnice, tako i porodilje. telefonom ili odlaskom evo ja sam prosle nedelje, kad sam bila na redovnoj kontroli jedva uglavila moju drugaricu porodilju 19. marta jer je vec pocetkom marta sest nedelja, pa ju je negde uglavila... bas su natrpani, i u principu se jako retko javljaju na telefon. pricam naravno o borisu stojancicu jer znam da si i ti njegov pacijent user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Preporučite ginekologa
8.3.2013 15:10:18   
jance
da, bojanice user posted image
puno ti hvala, oma cu da ih zovem. mislim da negde cak i imam broj monilnog njegove sestre, jednom me je zvala zbog otkazanog pregleda.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Preporučite ginekologa
15.3.2013 10:56:30   
Leptiric123
DZ u Durmitorskoj, dr Svetlana Ilin...malo bi bilo da rečima opišem koliko je to dobra doktorka.

samo ne znam da li tamo mogu imati karton ljudi koji nisu osiguranici MUP-a...:/ mada mislim da mogu.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Preporučite ginekologa
15.3.2013 11:00:58   
viking
Leptirić, u kom gradu? :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Preporučite ginekologa
19.3.2013 23:36:41   
leamalamut
DZ Valjevo
dr.Milan Mirkovic

ZC Valjevo
dr.Zoran Jokic

GAK Visegradska , Beograd
prof.Nebojsa Radunovic
docent Olivera Kontic

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Preporučite ginekologa
8.4.2013 12:01:48   
martina.b
Moze li neko na pp da mi posalje gde Bojan Lukic i Nenad Cvetkovic iz Nisa rade privatno?
Hvala punoooo unapred. user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Preporučite ginekologa
18.4.2013 23:59:25   
dijana1*
Da li neko zna kakva je dr. Divna Zdravkovic radi u DZ Zvezdara?

(odgovor članu martina.b)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Preporučite ginekologa
5.5.2013 8:09:30   
mimmy
Evo i ja da napisem svoja iskustva sa ginekolozima, mozda nekome i pomognem...
Inace sam 4 mesec trudnoce, i od kad sam saznala da sam trudna bas sam se namucila da nadjem nekoga u koga cu imati poverenja i ko ce moju trudnocu ispratiti kako treba.
s obzirom da sam u prvoj trudnoci imala jako puno problema, a trudnoca se zavrsila mesec dana pre termina, ljubaznoscu jedne ku.cke iz Visegradske koja me je pregledala tako da sam momentalno prebacena u porodiliste i mog dr. 'veze" koji je otisao na godisnji odmor bez da mi je dao neke instrukcije kome da se obratim ukoliko dodje do problema, sa recima "vidimo se za 20 dana, ako se do tada ne porodis", ovaj put sam resila da situaciju ne prepustam slucaju.

Inace, prvu trudnocu sam planirala da vodim kod dr. Fazlagic, i prva tri pregleda sam isla kod nje. Ne mogu reci mnogo toga loseg o njoj, zena je bila vrlo profesionalna, ali sve je nekako bilo na nivou "dobar dan, dajte mi kilogram hleba. - izvolite, to je 50 dinara.- hvala. dovidjenja". Ona odradi svoje, ja platim koliko treba da platim i to je to.
I onda sam prokrvarila u 10 nedelji. Pozovem je telefonom, zena se javi i tako me oduva da je to strasno. Ja u panic, ne znam sta se desava, a ona mrtva ladna, nezaintersovano mi odgovori "idite u najblizu ustanovu".

Kad sam saznala za ovu trudnocu sate i sate sam ronjala po internetu ne bi li pronasla nekog dobrog doktora. Za vecinu doktora sam citala i lepo i ruzno, al na kraju resim ja da odem u Jevremovu kod dr. Milice Janicijevic.
Nisam ocekivala mnogo poucena iskustvima od ranije. Al neki drugi izbor i nisam imala. Privatna klinika, ljubaznost od ulaznih vrata, sto se i dalo ocekivati, ali doktorka me je vise nego iznenadila. Vrlo spontana i fina zenica, koja je svoj posao odradila maksimalno profesionalno, bez suvisnih komentara, nepoznatih reci i cudnih faca. Ono sto me je posebno odusevilo je sto smo se ispricale onako do detalja o mojoj prvoj trudnoci, problemima koje sam imala, terapiji... stvarno se potrudila da se udubi u ceo slucaj.
Inace, zbog nekog sastanka je malo zakasnila na pregled, nekih 10ak minuta, a samnom se zadrzala sigurno vise od 20 minuta i ako je u cekaonici bilo jos zena. Ona je svoj posao odradila bez obzira sto je u cekaonici cekao drugi pacijent, sto i nisam bas dozivela u privatnim ordinacijama.
Od mene sve pohvale za Dr. Janicijevic i Jevremovu

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Preporučite ginekologa
23.5.2013 16:37:32   
ivana1403
molim Vas za preporuku za dobrog ginekologa u DZ Savski Venac" u Beogradu?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Preporučite ginekologa
23.5.2013 16:52:17   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: srna001

Da li neko može da mi preporuči dobrog dr u DZ Šumice?Moja dr više ne radi pa sad nemam predstavu koga da odaberem


(odgovor članu ivana1403)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Preporučite ginekologa
24.5.2013 23:48:18   
tanjicak79
Srna001, ja sam pre imala otvoren karton kod dr Stojić, ali ona je prešla da radi u DZ Voždovac u Krivolačkoj, pa sam prebacila karton kod dr Novičić-Đonović. Kod nje sam bila zasad samo na jednom pregledu, i to 6 nedelja posle porođaja. Bila je o.k. i prvi utisak je bio dobar. Sad uskoro ću opet ići na redovan pregled, pa ću videti da li će opravdati dobar prvi utisak. A evo imaš dobre preporuke i za druge dve dr koje rade u Šumicama.
IZVORNA PORUKA: nelaana

Mogu da ti preporucim i u DZ Sumice doktorku Biljanu Peric ili doktorku Veinovic, obe su izvrsne. Sumice su ti mozda blize od Mirijeva.


(odgovor članu nelaana)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Preporučite ginekologa
25.5.2013 0:15:38   
Azra_

IZVORNA PORUKA: martina.b

Moze li neko na pp da mi posalje gde Bojan Lukic i Nenad Cvetkovic iz Nisa rade privatno?
Hvala punoooo unapred. user posted image


Bojan ti je u Demetri, Učitelj Tasina, za ovog drugog nisam čula.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu martina.b)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Preporučite ginekologa
28.5.2013 9:35:47   
srna001
tanjicak79 hvala za preporuku!Mislim da je i Đonović sada prešla u Krivolačku!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Preporučite ginekologa
8.6.2013 20:41:30   
NadaR

IZVORNA PORUKA: aleksanda

Pozdrav svima !

Veoma mi se svidja ovaj forum i veoma je zanimljiv i koristan za neiskusne trudnice kao sto sam ja user posted image .
Pokusavam ali nikako da pronadjem naziv i adresu privatne ordinacije doktorke Snezane Plesinac koja radi u Visegradskoj. Na ovom forumu sam procitala da je dosta njih ima iskustva sa doktorkom Plesinac, pa pretpostavljam da su kod nje isle i privatno.
Jako mi je hitno tako da bi vam bila zahvalna na odgovoru.
Unapred hvala



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Preporučite ginekologa
8.6.2013 21:14:46   
Rosita
Na Zvezdari dr Nerandzic. Vrhunska.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Preporučite ginekologa
8.6.2013 22:14:45   
reve84
@ aleksanda

Meni trudnocu vodi prof Plecas u Visegradskoj sa kojim radi docentkinja Plesinac.
Ne znam da li i gde radi privatno ali ako zelis mozes slobodno da odes na odeljenje kod njih i da pitas da ti vode trudnocu. Ja sam tako uradila sa profom, bukvalno banula, objasnila situaciju i on rekao nema problema. Vidim da je i ona vrlo prijatna i pristupacna u viziti tako da mozes da pokusas isto.

Pozdrav!

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Preporučite ginekologa
13.8.2013 11:16:44   
Sanja90
Da li neko zna kakav je dr.Djakovic iz DZ Zvezdara? Da li ce hteti da mi da sve upute koji mi trebaju i za porodiliste visegradska,i za briseve i da vadim krv,jer je moj dr.Smiljanic na odmoru? Hitnouser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Preporučite ginekologa
6.9.2013 19:40:34   
Nolinaa
Koga mi preporucujete u Domu zdravlja na Bulevaru Mihajla Pupina, a da nije dr Stojančić, pošto on ne prima nove pacijente.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Preporučite ginekologa
19.11.2013 19:38:30   
mama micki
Dom zdravlja Novi Beograd u Goce Delčeva, dr Stojana Knežević, odličan ginekolog...samo kod nje su velike gužve, ali to sve govori...
Meni je ona vodila obe trudnoće i ja sam prezadovoljna, najbolja je.

(odgovor članu Nolinaa)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Preporučite ginekologa
20.11.2013 9:53:57   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Nolinaa

Koga mi preporucujete u Domu zdravlja na Bulevaru Mihajla Pupina, a da nije dr Stojančić, pošto on ne prima nove pacijente.

Ako si jos zainteresovana Srbisu Miličevića user posted image

(odgovor članu Nolinaa)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Preporučite ginekologa
25.11.2013 2:14:45   
majcekzmajcek
Caos devojke! Imam jedno pitanje za vas, pa ako neko moze da mi odgovori. Imam nekoliko mioma na materici, endometriozu i polip u grlicu materice. E sad moj ginekolog, dr Luka Andjelic (nacelnik ginekologije u Subotici), a radi privatno i po novom Sadu, Beogradu, kaze da bi to trebalo operisati, odnosno sve odstraniti laparoskopski... Zanima me da li je neko imao operaciju kod njega? Kakva su vam iskustva? Kakav mu je odnos prema pacijentima? I naravno koliko se placa operacija i da li moze i drzavno kod njega da se radi?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Preporučite ginekologa
25.11.2013 19:15:27   
Ana RR
Je l ima neko iskustva sa pomenutim dr, da pomogne majcekzmajcek?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here