|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
19.12.2014 23:07:19   
Torbica
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Preporučite ginekologa
20.12.2014 8:52:39   
Buba Mira
user posted image
O, Bože, pa ima li tamo ikog normalnog?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Preporučite ginekologa
20.12.2014 9:04:42   
bubulence
eto, sva iskustva su razlicita.
NM jesi sigurna da nisi pomesala Stajica i Stojica?
ja jedino imam savrsena iskustva sa dr Stojancic i dr Lugonjic. ali ni jedan ne radi u Betaniji...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Preporučite ginekologa
20.12.2014 11:17:43   
New Mom
Nisam sigurno. Stajica znam iz internata koji smo morali da odradimo, a Stojic je na patologiji trudnoce koju sam, na zalost, upoznala u par navrata.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Preporučite ginekologa
20.12.2014 11:30:02   
bubulence
user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Preporučite ginekologa
20.12.2014 22:04:42   
Sanjalica1980
Stojic je nacelnik patologije i bas voli da traumira zene. Mene je istraumirao kada sam lezala na patalogiji. Dobar je strucnjak ali jako sujetan.
Stajic je nacelnik Betanije. Privatno preglede odradi ofrlje ali se pojavi ako se radi cr jer on svakako to naplacuje van pregleda user posted image

Meni se dopala dr Jakovljevic. Dobar je i temeljan strucnjak ali je po temperamentu ziva vatra user posted image Nekome se ne svidja i mozda izgleda grubo ali je ustvari samo iskrena. Cr radi super. Ona je sada porodila jednu od cimerki u 30 ned i mama i beba su super.

Naravno super mi je moj dr prim Milosevic. Cr ce mi biti sada u januaru pa cu vam reci kako je tu bilo.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Preporučite ginekologa
22.12.2014 18:40:18   
SareniVrabac
Devojke,jel mozete da mi preporucite ginekologa u dz ns? Treba mi za vodjenje trudnoce, za pocetak bar za potvrdu i prvi pregled...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Preporučite ginekologa
22.12.2014 22:30:41   
Misha i Ljisha
Preporucujem toplo Natasu Curcic ili dr Ivkovic cini mi se iz crvenog signala ali sam cula da one vise ne primaju pacijente jer su prebukirane. user posted image
U dz stvarno nemam ideju koga da preporucim. Moj dr radi privatno i na poliklinici i Betaniji. cula sam za dr Radovanovic na limanu da je ok.

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Preporučite ginekologa
22.12.2014 22:47:50   
bubulence
ni moj dr ne prima vise pacijenata, pitala sam prosle nedelje jer je snaja htela da predje kod njega... skoro svi dobri doktori ne primaju pacijente...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Preporučite ginekologa
23.12.2014 9:43:44   
jess021
Sareni vrabac, ja isto preporučujem dr Gordanu Radovanović na Limanu, ali nisam sigurna da li prima nove pacijente.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Preporučite ginekologa
23.12.2014 11:43:58   
New Mom
Vrabac, cestitke!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Preporučite ginekologa
23.12.2014 12:33:19   
Peace*
BubaMiro, zašto ne Vejnović? Iako je imao onu nezgodu, mislim da i dalje važi za najboljeg sa CR. Jedno vreme sam uvek uz njega viđala mladog dr Sekulića, ali je sada u Perinatalu, ako sam dobro upućena.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Preporučite ginekologa
9.1.2015 19:28:28   
SareniVrabac
Cisto da prenesem utiske. Tri nedelje sam zakazivala pregled ( ne primaju nove pacijente,ili mogu ali tek za kraj januara i sl),sreca pa bas rano mi test bude pozitivan ;-). Bila kod dr. Spasic i na prvu loptu je ok.

NM, hvala

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Preporučite ginekologa
23.1.2015 7:39:38   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: bubulence

eto, sva iskustva su razlicita.
NM jesi sigurna da nisi pomesala Stajica i Stojica?
ja jedino imam savrsena iskustva sa dr Stojancic i dr Lugonjic. ali ni jedan ne radi u Betaniji...


Lugonjic je super ginekolog, on mi je vodio trudnocu, uvek je pazljiv i nezan, i nakon prvog pregleda steknes poverenje u njega, i hoce da odgovori na svako glupo pitanje. I kad radi UZ uvek se trudi da objasni sta je sta, i uvek sam dobijala po nekoliko slikica user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 14:40:08   
Chipsy
Da pitam za savet: treba da radim 4D, dvoumim se Plecas ili Zivanic?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 15:03:00   
Valerie
ja bila kod zivanica i meni bio super. opet planiram. drugog ne znam.

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 16:11:31   
Tiziana
Zenske,mislim da svaka malo bolja privatna gin.ord u BGD ima 3d/4d UZ(to je isto samo sto je jedno slika drugo real time),a ima i dr koji umeju da ga tumace.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 19:58:46   
ishler
Obe trudnoce vodila kod Prof Petronijevica,u prvoj mi je spasio trudnocu kada sam za malo u 20nd pobacila.Bio uz mene na porodjaju.Pored toga sto je veliki srucnjak,fenomenalan je covek koji radi svoj posao pre svega zato sto to voli,a ne samo zbog novca.Moja najiskrenija preporuka.

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 22:47:50   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: Peace*

BubaMiro, zašto ne Vejnović? Iako je imao onu nezgodu, mislim da i dalje važi za najboljeg sa CR. Jedno vreme sam uvek uz njega viđala mladog dr Sekulića, ali je sada u Perinatalu, ako sam dobro upućena.


Nebitno i off, ali živa nisam ako ne pitam kakvu je nezgodu imao? Ne sam obaveštena?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 22:52:49   
jess021
Imao je infarkt ili mozdani udar, nesto od ta dva. Nisam sigurna na sta je Peace mislila, na neku njegovu pacijentkinju ili njegovo zdravstveno stanjeuser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 27.1.2015 22:56:27 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 22:53:57   
bubulence
u okruzenju i to bas bas jako bliskom imam dve Vejnoviceve nezgode... tako da... ali i Torbi ga hvali...
u stvari, skoro svaki dr ima losih i dobrih strana.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 22:58:58   
Buba Mira
Aha... Pa jesu li ga "opravili"? user posted image Ako je imao, šta ima veze, ako je vraćen na radno mesto valjda mu je neko procenio radne sposobnosti... user posted image

Meni je CR radio Pjević uz asistenciju dr Bujas, Pjeviću sam "dopala u ruke" nakon Bujaskine završene smene a neodrađenog posla. Bujas mi se nije dopala ni jednog jedinog trena, jer me je namučila taj dan forsirajući prirodan porođaj, a čim je Pjević došao odmah je rekao da me vode u salu. Pjevića sam kasnije samo još jednom videla, kad je došao da me obiđe, jako je bio korektan, a ja sam mojim rezom i oporavkom bila baš zadovoljna. Ima li još neko iskustva s njim? Dužeg iskustva od mojeg? Ili bar informacije kakav je?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 23:04:36   
jess021
Pa kazu da jesu. On je mojoj sestri radio dva carska i skroz je zadovoljna sa njim, ali sto rece Bubi za svakog lekara ces cuti i ovo i ono. Bujaska je uzasna, ja licno nemam iskustvo sa njom, ali sam cula svasta, a i prisustvovala njenim urlanjem na pacijente. Jel' taj Pjevic nesto u rodu dr Aleksandri Trninic Pjevic?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 23:10:06   
Buba Mira
Verovatno da jesu u rodu, neko mi je rekao da u Betaniji rade i taj Pjević i žena mu, ili ćerka, ne sećam se user posted image Ali eto, jeste mu neki rod svakako. A ja sam luda što sam se skroz isključila iz svega uopšte ne pratim ta dešavanja u Betaniji, ko s Marsa pala. Niti znam više ko je ko tamo.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 23:14:36   
bubulence
Bubamiro a raspitujes se i dalje za drugaricu ili imas nesto lepo u planu user posted image ?

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here