|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
27.1.2015 23:19:52   
Buba Mira
Ja još uvek ništa...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Preporučite ginekologa
2.2.2015 12:50:21   
jess021
Ima li neko iskustva sa klinikom Perinatal u NS? Mislim da je tamo dr Goca Kozarev. Pitam jer preko firme gde radi mm imamo osiguranje kod njih, pa bi, ako sve bude u redu, tamo vodila trudnocu. Znam da su i oni bili medju privatnicima za vto, ali to je sve sto znam.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Preporučite ginekologa
2.2.2015 13:29:14   
isidora88
ja idem u perinatal godinama, tamo sam i trudnocu vodila. ja sam isla kod dr mackic, i za kozarov sam cula sve najboljeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Preporučite ginekologa
2.2.2015 13:45:20   
jess021
Isidora, hvala puno. Bas mi znaci info kao tvoja. Ja ne znam kod koga cu, radi li jos neko od ginekologa tamo, sem njih dve? Jel` tamo moze da se uradi i ekspertni uz i sve ostalo?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Preporučite ginekologa
2.2.2015 13:46:45   
Misha i Ljisha
jess moja snajka komplet obe trudnoce vodila tamo doduse ne znam kod koga. Sve je tamo odradjivala uz i ostalo, ono sto je trebalo u lab odradila je medlabu. Kaze da su bas dobr

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Preporučite ginekologa
2.2.2015 14:03:51   
jess021
MiLj, hvala i tebi. user posted image
Ne znam ni sama sta da radim, u petak idem u Betaniju na prvi uz, a razmisljam da li da pozovem Perinatal da odem na pregled ranije, bas se plasimuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Preporučite ginekologa
2.2.2015 14:24:00   
jess021
Sad sam ih zvala da pitam ko radi, kazu dr Kozarov, dr Mackic i dr Sekulic. Za tog ili tu poslednju nisam cula.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Preporučite ginekologa
5.2.2015 12:56:27   
jess021
Opet ja sa Perinatalom.
Cula sam od doktorke koja je na specijalizaciji u Perinatalu da je dr Kozarev bas nesto bolesna, da Mackicka pravi puno gresaka, a nisam je pitala za Sekulica. Trebalo bi da je Bojan Sekulic, ako neko zna nesto o njemu, bas bi mi znacilo.
Verovatno i ja sad preterujem, ali ovo je dugo cekana trudnoca, pa ne zelim nista da prepustam slucaju.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Preporučite ginekologa
5.2.2015 13:03:45   
Peace*
Kad sam ja bila trudna 2010., Sekulić je radio sa Vejnovićem, u njegovoj ordinaciji. Bio je u ordinaciji tokom mojih pregleda.
Oženjen je mojom drugaricom iz OŠ (tada mi je bila najbolja drugarica user posted image ), i ona radi u Betaniji, bila je med.sestra, mislim da je napredovala, jer znam da je često u sali - nagađam - instrumentarka.
Jedno vreme su tipovali da će biti Vejnovićev naslednik, baš sam se iznenadila kada sam nedavno saznala da je prešao u Perinatal.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Preporučite ginekologa
5.2.2015 13:55:55   
jess021
Ja sam se malopre cula sa jednom babicom sto radi u Betaniji, ona kaze da je on super doktor. Izgleda da ce odluka pasti na njega, pa cu vam javljati kakvi su utisci.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Preporučite ginekologa
5.2.2015 16:53:24   
Snelle
Bila sam juče na sistematskom pregledu, prvi put kod dr Milice Nikitović koja radi privatno u Euromediku-u i oduševljena sam. Sve preporuke za nju.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Preporučite ginekologa
21.2.2015 0:36:54   
Queen queen
Pozdrav drage moje,da li dr.Zoran Stankovic sa odraslima ili samo decom kako sam cula.Vidim hvale i kolegu njegovog Borisa,da li znate gde radi privatno dr.Zoran.Ja nzm.trebi mi uput za Institut ili?

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Preporučite ginekologa
11.3.2015 16:35:35   
Bibilib
Ja u 17:30 idem kod ginekologa i eto preporucila bi za Krusevljanke dr.Oliveru Raicevic.....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Queen queen)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Preporučite ginekologa
12.3.2015 21:30:53   
MakiJ
pr dr Aleksandar Radulovic
Subotica
odlican lekar
dr Tatjana Popovic
Subotica

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Preporučite ginekologa
23.3.2015 16:15:22   
megi85
Dragic čestitam ti i želim ti školsku trudnoću.Hajde da ovdje pišemo o ginekolozima da ne bi tamo bile kritikovaneuser posted image
Ja sam iz Banja Luke i slobodno pitaj sve što te interesuje a ja sve što budem znala pisaću ti.
Napiši mi samo da li te interesuju doktori sa Paprikovca ili privatne klinike,meni je ovo druga trudnoća i znam dosta i iz svog ali i iz tuđeg iskustva tako da samo piši šta te interesujeuser posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Preporučite ginekologa
23.3.2015 21:18:21   
dijana1*
Dragic moje preporuke za dr. Vesnu Ecim.
Radi privatno a i na Paprikovcu.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Preporučite ginekologa
23.3.2015 22:50:30   
Dragić
Drage moje, jedva vas pronađoh, čitam u nedogled... Čula sam mnoge loše stvari o Paprikovcu i ne znam šta da radim. Ipak tamo ne bih plaćala što je jedna pogodnost. Mada, privatno bih išla kada bih znala da ću biti zadovoljna, da ću imati ljudski pristup i doktora na kojeg se mogu osloniti. To nema cijenu. Tako da, preporučite mi, kažite svoja iskustva, sve mi je dragocjeno. Hvala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Preporučite ginekologa
23.3.2015 22:53:53   
Dragić
Čula sam za dr Vesnu Ećim, isto pozitivna iskustva. Staviću je na listu. user posted image Nekako mi je to baš velika odluka, samo da sve bude u redu.

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Preporučite ginekologa
23.3.2015 23:02:57   
dijana1*
Dragic misli pozitivno i bice pozitivnouser posted image
Iz iskustva ti preporucujem da odaberes dr koji radi na Paprikovcu.Svi su oni dobri. I dr. Rodic svi hvale i meni se cini da je dobra. Ako ti se ne daj Boze nesto iskomplikuje oni te odmah ostave da lezis i rade tii sve analize i prate a ako ides privatno on ti prepise neku terapiju i posalje kuci.
Prvu trudnocu sam vodila privatno i dobila sam kontrakcije, dr me pregledala i vratila kuci. Da sam tada vodila kod bilo koga na KC ostavili bi me da lezim sto je mnogo bitno. Ovako sam rodila dva meseca ranije.
U drugoj trudnoci su se ponovo pojavile kontrakcije i bas sam se lose osecala. Dr me je bez razmisljanja ostavila da lezim 9 dana i izgurala sam do kraja.
Moj predlog ti je da vodis trudnocu na Paprikovcu, a uporedo mozes da ides i privatno ako zelis da budes sigurna da je sve uredu.
I dr. Goran Vujic je extra doktor. On radi privatno.
A Vesna Ecim radi i privatno i na KC.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Preporučite ginekologa
23.3.2015 23:17:50   
Dragić
Jaojjj, izbrisao mi se cijeli kometar koji sam napisala i kliknula da pošaljem. Sve mi je bitno, svaka inf., sve bilježim, prva mi je trudnoća, razumijete. Pogotovo, što se ranije nikad nisam raspitivala ni o čemu jer nisam mislila da će me trudnoća zadesiti baš sad, ai Bože moj, to je dar od Boga. Znači, preporuka je Paprikovac, da li dr koji vodi trudnoću i porađa ili porađa onaj ko se zadesi u smjeni. Bilo bi dobro da je ovo prvo. Jedino me brine taj Paprikovac, mnogi imaju loša iskustva, što sa babicama, što sa ostalim situacijama, ali... sve su preživjele user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Preporučite ginekologa
23.3.2015 23:23:45   
dijana1*
Poradja te onaj ko bude u smeni.
Ja sam se dva puta poradjala i meni je bilo ok.
Imamo temu pa prelistaj malo Porodilište Paprikovac -Banja Lukauser posted image
Pisala sam tu svoje iskustvo.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 8:41:30   
megi85
Dragić sve što ti je Dijana napisala ja se slažem sa njom.
Vesna Ećim je stvarno jako stručna ali ja evo nisam uspjela doći do nje u ovoj trudnoći jer se dugo čekalo i privatno pa mi nije odgovaralo.
Ja sad trudnoću vodim na Paprikovcu kod dr Arnele Cerić Baničević i prezadovoljna sam i sa njom i sa ostalim osobljem gore a isto sam mislila da će biti katastrofa.
Prvu trudnoću sam vodila privatno i sve je to super ali zadnja dva mjeseca sam svakako morala preći na Paprikovac i baš sam se glupo osjećala jer nisam imala ni svog dr niti sam šta gore znala.
Dr Cerić mi je slučajno bila na porodu i super sam prošla a nikakvu vezu nisam imala i zato sam se sad odlučila da idem kod nje jer sam čula dosta pozitivnih stvari o njoj kao stručnjaku i super je kao osoba a pored toga radi privatno i u Deamedici.
Pored nje već sam dva puta bila na ultrazvuku kod dr Vujića privatno i on je ekstra i planiram do kraja trudnoće otići još bar jednom kod njega.
Šta god da odlučiš privatno ili Paprikovac nećeš pogriješiti jer i jedno i drugo ima svoje prednosti i mane ali što kaže Dijana samo misli pozitivno i tako će bitiuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 9:52:04   
Dragić
Hvala vam na komentarima i savjetima. Pokušaću doći do dr Vesne Ećim, ali pošto vidm da je svi hvale, vjerovatno da ima mnogo posla i da doći do nje i nije baš lako. Tako je to, pokušaću na Paprikovcu jer zašto bih plaćala privatno ako se može u državnoj. Drago mi je da čujem pozitivna iskustva sa Paprikoca jer do sad sam slušala samo one negativne komentare. Koliko sam razumjela treba mi uputnica od porodičnog ljekara za Paprikovac. Da li se gore naručuje ili ideš pa čekaš? Vjerujem da postavljam glupa i banalna pitanja, ali zaista ništa ne znam od toga. Još uvijek nisam odlučila da saopštim vijest svojim bližnjima dok sa dragim ne skujem planove za dalje, pa onda nemam koga ni da pitam, a prijateljice koje su rodile uglavnom su išle u Gradišku u bolnicu i mogu vam reći da svi imaju pozitivne komentare od dole. Imate li vi kakva saznanja? Pošto je meni i Gradiška i BL isto udaljena (na pola puta sam) tako da sam razmišljala i o dole... Joj, konfuzija...user posted image user posted image

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 10:12:38   
megi85
Dragić ako se odlučiš za Paprikovac uzmeš uputnicu od porodičnog za ultrazvuk a odmah sutra nazovi Paprikovac na br 342 100 i javiće ti se centrala a ti traži kabinet ultrazvuka na ginekologiji i pitaj kada možeš na ultrazvuk kod dr Ećim.Kažem ti da zoveš sutra jer oni 25. u mjesecu dobijaju raspored kad je koji doktor dežurni na ultrazvuku za naredni mjesec i zovi odmah poslije 12h jer ako zoveš prije kažu da im je velika gužva i da zoveš kasnije.Nadam se da sam bar malo pomoglauser posted image

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Preporučite ginekologa
24.3.2015 13:13:03   
Dragić
Megi85, hvala ti, puno si mi pomogla. Tako ću i uraditi, zovem sutra. Koliko se inače čeka na ultrazvuk, to pitam da vidim kada moram po uputnicu jer u petak sam druga smjena na poslu pa da ne bih uzimala slobodan dan zbog toga? Pivatna firma user posted image . Nadam se da netreba uputnica prije naručivanja.

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here