|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 9:55:45   
JMPM
I to su propisi,ako nema oca (zvanicnog,na papiru) ili majke,deca se dodeljuju centru za soc. rad i onda oni odlucuju o njima...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 10:07:02   
Olga75
Dzabe , nije mi jasno , mamina mama im je sigurno baka i ima krstenicu da to dokaze , zar to nije bilo dovoljno da iznese decu iz porodilista user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 11:11:04   
Rivana
Ni meni nije jasno user posted image sta ima socijalno da odlucuje ako deca imaju baku tj Bojaninu mamu

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 11:14:14   
SUPER MAMA
Ja sada procitala u Presu, tata je preuzeo blizanceuser posted image user posted image user posted image
Baba je dobila starateljstvo ali nemaju nista protiv da budu sa ocem.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
13.1.2011 11:18:15   
Rivana

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Ja sada procitala u Presu, tata je preuzeo blizanceuser posted image user posted image user posted image
Baba je dobila starateljstvo ali nemaju nista protiv da budu sa ocem.


Kako je sve to bolno i tesko nemam reci....surovo se sudbina poigrala sa mladom zenom, bas mi je zaouser posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
14.1.2011 8:47:48   
Anoniman
http://www.pravda.rs/2011/01/13/nisam-los-otac/

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
14.1.2011 8:52:48   
indy_25
No comment , ma mozda i nije tako kao sto se pise. Mozda je dobar otac i drugoj svojoj dijeci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
14.1.2011 8:57:26   
Anoniman
Novinama zaista nije za verovati. Ali zasto niko drugi ne pise o tome??? Verovatno "eminentnom" Blicu treba da se plati da bi se udostojili i istrazili nesto...

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
14.1.2011 10:57:20   
mihi
Nije na Blicu da istrazuje slučaj, smrti porodilje, koliko sam juče u Press-u videla, nalazi obdukcije još nisu gotovi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
14.1.2011 11:37:40   
Anoniman
Ma uostalom, ni ne treba da se povlace po novinama, njima treba mir.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
14.1.2011 11:39:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: magiNS

Ma uostalom, ni ne treba da se povlace po novinama, njima treba mir.

Bas tako.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
16.1.2011 21:34:53   
mejvis
Ovo je strašno, tužno, jezivo!!!
U kakvoj zemlji živimo i šta sve može da nam se dogodi....user posted image user posted image user posted image
Jadni ljudi!!!!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
21.1.2011 10:00:54   
Crvenkapa85
kad se nisam srusila kad sam procitala komentare za Martinog i Milanovog oca.....
http://www.pravda.rs/2011/01/11/marta-i-milan-najzad-sa-ocem/

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
21.1.2011 10:03:50   
Crvenkapa85
evo ovde ga brane....eboze da covek ne moze da zivi na miru u bolu,vec ga jos i oljuju
http://www.pravda.rs/2011/01/13/nisam-los-otac/

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
21.1.2011 10:47:52   
Shishica
Novinari su bas lesinari bolesni..ne svi, ali mnogi da! Pravi lesinari! Uzas..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
23.1.2011 18:03:25   
aleksandraz
Samo sto sam procitala sve zalno a tek slika od beba ma preslatki su.rasplakala sam se stvarno zalno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemam reci sta vise da kazem.U koji vek ziveeme?????? zalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
24.1.2011 15:00:16   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Gizmo mali

Bojana, mama blizanaca Milana i Marte je umrla dan nakon sto ih je rodila, nije uspela da ih vidi niti zagrli, ako zelite da pomognete ovim bebicama pogledajte ovaj link:
http://www.facebook.com/pages/Pomozi...65631046816473

Pomozite ovim mališanima, uđite na ovaj link i lajkujte sliku http://www.bebac.com/index.php?show=galery&part=one_image&int_galeryID= 10&int_imageID=14395&galery_type=general&one_image _type=gallery
Ako Steva pobedi, nagrada ide Marti i Milanu. Pozovite i vaše prijatelje da glasaju za Stevu. Hvala.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
25.1.2011 16:28:04   
bokicans
Kako je svet mali ,ja i mama Bojana smo bile na bebac forumu, dve mame sa istim imenom koje nose blizance,i tek sada ja posle njene smrti povezem da je njen otac bio profesor mom muzu,pošto je i on iz Vlasotinca,i da je zivela preko puta od mog pobratima!Ali ne mogu da verujem!Koliko smo mi ustvari srecni,sto smo pored svojih beba,dusu sam isplakala.........


< Poruku je uredio bokicans -- 25.1.2011 16:30:15 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
10.6.2011 7:26:32   
vukosava
Ja ovo tek sad vidim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
10.6.2011 7:58:06   
PoisonEve
Jako mi je tesko, umalo nisam pocela da placemuser posted image , tek sam sad videla ovo. Ali jos nesto mi je zaparalo oci, nacin na koji se jadni novinari izrazavaju tipa: Zene koje se kriju iza svojih nadimaka. Sve je u sklopu recenice a ovo zvuci jako ruzno. U svakom slucaju najvaznije je da decica nece zavrsiti u domu, a sad korak po korak

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
10.6.2011 8:34:23   
Anoniman
Sishi ne radi se o lešinarima... nego lenštinama! Novinar sam i znam da je većini mojih kolega teško da mrdnu dupe iz stolice i izađu na teren! Ako je jedan novinar bio na terenu i uzeo izjavu ili zvao telefonom svi ostali sede za računarom googluju i onda prepričavaju priču 100 puta i svako doda po malo neistine i na kraju ispadne javni linč!

NOVINARI SU LENŠTINE

Niko ne vidi dalje od Beograda!

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 171
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here