|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 20:43:21   
milicicak
Nikad nisam osecala leptirice u stomaku, valjda nisam taj tip :)
a volim kao u jednom romanu :) naime, jedan od glavnih likova u trenutku kada se pakuje i napusta sve poznato na pitanje kako moze da ode odgvovara: Dom je tamo gde je ona. Ja se pored mm tako osecam, ne treba mi romantika, cvece, svece (mada ne kazem da ne prija kada me iznenadi), dovoljno je da je tu...i koliko god da me iznervira ne mogu da zamislim dan bez njega :)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:15:59   
vukosava
Moj je zivot roman. Branili su da ga vidjam hehe

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:22:40   
Snelle
Jao Vuko, asocirala si me na ovu pesmu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:26:37   
Torbica
Ja imam leptirice ponekad, ne cesto ali se desi user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:32:59   
Jole84
Zavisi o kom romanu je reč,trenutno čitam neki erotski user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:33:47   
vikiveki
Imam i ja te leptiriće u stomakuuser posted image još uvek često

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:35:56   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Jole84

Zavisi o kom romanu je reč,trenutno čitam neki erotski user posted image user posted image


Eeeee trudnice user posted image znam kako ti je, bejah u toj koži user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:36:58   
Jole84
Znaš Anči,i ti si se pronašla u "keksu na pištolj" user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:38:52   
Torbica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:40:59   
Dani.kv
Ja bih kao jedan jarac tacno crkla kad ne bih iznela svoje misljenje. Zato uvek nadrljam sa svih strana jer cesto ljudi ne vole da cuju istinu. S godinama trudim se da budem fleksibilnija pa mozda i naucim kako ide

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:44:47   
Jole84
Dani i ti si izgleda iz mog romana,malo brkaš teme user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:46:13   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Jole84

Znaš Anči,i ti si se pronašla u "keksu na pištolj" user posted image


Apsolutno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Voleti kao u romanima?
7.11.2013 22:51:34   
Dani.kv

Ja promasila temuuser posted image pa opet nesto brljam. Sa 18 volela sam kao u romanu, posle je sve bilo malo drugacije

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Voleti kao u romanima?
8.11.2013 6:41:12   
Misha i Ljisha
ja smatram da je moj zivot roman i svaka moja ljubav je bila kao u romanu. Moja prva ljubav pogotovo, to je prica koju cu da pricam unucima i da se secam sve te romantike hihihi... Imam drugaricu koja se uvek "divila" mojim ljubavnim pricama user posted image . Ja kad volim onda volim i kod mene nikad nije bilo onog "hajde da se smuvamo" ili sta ti ja znam. Romantika romantika romantika (a ja jarac u horoskopu hihihi...)

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Voleti kao u romanima?
8.11.2013 8:20:15   
Anck Su Nmaun
Uvek sam govorila je da je nasa "uvodna radnja" bila kao u romanima user posted image i da mislim da je nasa ljubav bila ( moram reci bila jer mislim pre braka) bas takva !
Sad kad su dosla deca nije bas kao u romanima user posted image ali i dalje mi srce zaigra kad vidim mm user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Voleti kao u romanima?
8.11.2013 11:23:42   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Snelle

Jao Vuko, asocirala si me na ovu pesmu user posted image

Pa bas na nju sam i mislila. Udala sam se tajno user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Voleti kao u romanima?
9.6.2014 18:39:51   
branki*
ja sam bila ludo zaljubljena kad sam se udala za mm i to me je drzalo 2 godine sigurno..sad vise nije tako..ne umem ni da opisem,volim ga,ali nema te ludacke zaljubljenosti i ne treperi mi nista u stomaku...user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Voleti kao u romanima?
10.6.2014 0:32:49   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: eugenija

Priznaću vam nešto.. Ali nemojte nikome reći : Pssssssssst!

Ja sam zaljubljena u osećaj zaljubljenosti... S kim god sam nešto imala, ja sam volela sebe u njemu, romantiku u njemu, ljubav u njemu, moju kreaciju veze.. Takvi ljudi poput mene, žive ceo život sa osećanjem da im nešto fali, jer su nesposobni voleti čoveka sa svim što on jeste i što predstavlja.. Mi volimo ono što želimo da volimo u osobi. 


Eee, ovo kao da sam ja napisala... a nisam...
Voleti kao u romanima...
I-ne završavaju se svi romani "Happy end-om"...
I nisu sve ljubavi moguće... ni dozvoljene...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Voleti kao u romanima?
10.6.2014 7:05:37   
Misha i Ljisha
Svaka moja ljubav je bila kao u romanimauser posted image , bez sale. A prva ljubav zaborava nema, i stvarno je bila najlepsa. Ne znaci da mm ne volim ili bilo sta slicno ali sve ljubavi nakon prve su sve bledjeuser posted image . Kad si mlad i lud volis bez rezerve i razmisljanja a ipak kad se udas i imas decu sa nekim znaci da si pre toga podobro razmislio o svemu. Znaci po meni je ljubav izmedju mm i mene najmanje roman user posted image . (mozda je vise kao komedija iskreno)

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 10.6.2014 7:06:46 >

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Voleti kao u romanima?
18.7.2014 14:04:57   
Biserce

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

svaka moja ljubav je bila kao u romanu. Moja prva ljubav pogotovo, to je prica koju cu da pricam unucima i da se secam sve te romantike hihihi... Ja kad volim onda volim i kod mene nikad nije bilo onog "hajde da se smuvamo" ili sta ti ja znam. Romantika romantika romantika (a ja jarac u horoskopu hihihi...)

Kao da sam ja pisala:D:D:D

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Voleti kao u romanima?
18.7.2014 14:09:19   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Kad si mlad i lud volis bez rezerve i razmisljanja a ipak kad se udas i imas decu sa nekim znaci da si pre toga podobro razmislio o svemu.

Sa ovim se slazem..moguce je ali uglavnom samo dok si mlad jer si neustrasiv,nemas obaveza i racio ti nije jos sasvim razvijen user posted image ..


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Voleti kao u romanima?
18.7.2014 17:53:29   
Ana RR
Ja sam imala više romana u svom životu, svaki je počinjao burno, vatreno, silovito... i završavalo se.
Sa mm je počelo potpuno drugačije, prijateljski, naivno, spontano, nežno, barem sa moje strane, on je od početka goreo user posted image Kako godine prolaze sve je bolje, i dalje klecnem kad osetim njegov miris, stomak mi se zgrči kad me zagrli s' leđa i poljubi u vrat... ponekad mi je neverovatno da me i posle 10 godina gleda sa istim žarom u očima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Voleti kao u romanima?
18.7.2014 18:29:01   
bubulence
Ana divno si ovo napisala!
i osecam se bas isto tako. jos uvek razmenjujemo po 100 poruka kada je na poslu i svaki put mi se pojave leptirici dok otvaram njegovu poruku. jos uvek ne mogu da docekam da se popne na treci sprat kada ide sa posla i cekam ga na vratima sa kezom kao da sam zaljubljena tinejdzerka. nekako imam utisak da se mi svakog dana sve bolje poznajemo i sve vise razumemo i volimo. jaaaaaako ga volim i osecam se jednako voljeno

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Voleti kao u romanima?
18.7.2014 18:32:39   
branki*
blago vama..ja uopste nemam vise te leptirice i trnce...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Voleti kao u romanima?
18.7.2014 18:32:55   
Verolina
Zivimo bajku uvek kada smo spremni da se usudimo i kada imamo dovoljno toplu dusu da tu bajku ponese.
Ja svog muza volim toliko da se ne bih dvoumila da uradim bilo sta za njega-umrem ili ubijem. Nikada pre njega nisam volela muskarca dusom. I mnogo puta sam definisala ljubav dok ga gledam kako spava i molim boga da umrem pre njega, jer moj zivot bez njega ne bi bio zivot u to sam sigurna.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here