|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manastir Koporin
15.6.2015 10:47:17   
marija vlada
Ako imas broj ostavi molim te,jer ja ova dva sto sam nasla niko se nejavlja.Predpostavljam da se za vreme posta ne cita molitva ali da proverim za radne dane ili vikend jer uglavnom radim po ceo dan,pa taman posle 12 jula kad zavrsava post imam par dana godisnjeg pa bi rado otisla. hvala

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Manastir Koporin
28.6.2015 10:23:56   
sunce86
Ja sam zvala u petak, rekli su mi da dodjem posle posta, mogu i 12jula. Molitva se cita posle liturgije, samo nedeljom, koja pocinje u 8 i traje do 9. Mi smo malo dalje, morali bi oko 6 da krenemo da stignemo. Nisam pitala ako ne stignemo, da li citaju molitve posle ako ih zamolimo...

(odgovor članu marija vlada)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Manastir Koporin
7.7.2015 0:52:07   
aleksandrici
Vredi probati.Ja sam iz tog kraja i svakodnevno dolaze turisti iz ovog ili onog razloga.Predivno je tamo.KAD SE UDJE OSECA SE SMIRENOST,NEKA CISTOTA,dodjite obavezno,necete se pokajati.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Manastir Koporin
7.7.2015 0:53:10   
aleksandrici
Mogu da vam nabavim broj ako ste zainteresovane!

(odgovor članu sunce86)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Manastir Koporin
7.7.2015 7:58:59   
vikiveki
Gde se tačno nalazi manastir Koporin,ja sam čula za njega ali ne znam gde se nalaziuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Manastir Koporin
7.7.2015 17:48:32   
sunce86
Mozes adresu da nadjes na internetu, i mislim da je neko u ranijim komentarima napisao gde se tacno nalazi.
Ja idem sad u nedelju, i jedva cekam user posted image Volela bih da jos neko napise svoje iskustvo, posle koliko od molitve ste ostale u drugom stanju...
Ja se nadam da cu ubrzo ugledati user posted image , posle dve godine cekanja...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Manastir Koporin
7.7.2015 17:57:28   
vikiveki
Aha, nisam znala zbog čega se ide tamo...znači imaju specijalne molitve za zatrudnjivanje,ja mislila da se to onako ide.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu sunce86)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Manastir Koporin
7.7.2015 18:03:09   
aleksandrici
Pravi odgovor je u tvojoj glavi,misli pozitivno,radi srcem,prati svoje zelje,uzivaj u zivotu,opusti se,sve ce doci na svoje mesto tek kad se opustis i prepustis carima ovog sveta.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Manastir Koporin
7.7.2015 18:12:49   
sunce86
Iskreno se nadam da cu posle molitve i posete manastiru uspeti da se opustim i strpljenja user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Manastir Koporin
7.7.2015 18:21:37   
Maraj
Molitve se citaju sami vencanim parovima. Moji prijatelji bili a kako nisu u braku-crkvenom nije im citana molitva

(odgovor članu sunce86)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Manastir Koporin
8.7.2015 0:16:39   
aleksandrici
Naravno,veruj u sebe,zivot je pun izazova i lepote,desice se onda kad se najmanje budes nadala.Poseti manastir da osetis mirnocu,smirenost i duh prirode.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Manastir Koporin
8.7.2015 18:57:26   
aleksandrici
Strpljena je potrebno puuuno.Uzivaj u svakodnevnim stvarima,Bog zna kad je pravi momenat,bila sam vise puta do dna ali mi nije dao da potonem,ustalaja sam iz pepela i zivim zivot punim plucima.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Manastir Koporin
5.8.2015 23:39:26   
dunja RR
Naš korisnik je zamolio za broj telefona manastira, bićemo zahvalni ako neko podeli ovde na temi.
Pozdrav

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marija vlada)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Manastir Koporin
6.8.2015 17:40:24   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Naš korisnik je zamolio za broj telefona manastira, bićemo zahvalni ako neko podeli ovde na temi.
Pozdrav



Još jedno pitanje korisnika iz Podgorice - da li se citaju molitve za vrijeme posta?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Manastir Koporin
23.11.2015 12:25:47   
marinchica
Samo da napravim update jer sam pisala u maju u ovoj temi na 4.strani. Zatrudnela sam krajem avgusta, pa ko veruje da je imalo veze-veruje. Ja verujem svim srcem! user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Manastir Koporin
23.11.2015 13:13:55   
World
Cestitam Marincice user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Manastir Koporin
23.11.2015 14:03:59   
marinchica
HVala Worlduser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Manastir Koporin
23.11.2015 14:31:57   
eca89
Marinchice, ja takođe vjerujemuser posted image !

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Manastir Koporin
23.11.2015 22:04:58   
superm
Da da... Ja verujem. Čestitam!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Manastir Koporin
23.11.2015 22:11:21   
degu
Čestitam Marinchice user posted image
Naravno da verujem, to sam pisala već i na prethodnoj strani user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Manastir Koporin
14.4.2016 23:12:33   
ludača
Drage moje, čitala sam komentare i moram da priznam da sam se učlanila samo zbog teksata devojke
http://www.ringeraja.rs/forum/showProfile.asp?memid=46961
tvoja priča me je rasplakala skroz, devojko ne znam ni ko si ni šta ši ali ti si mene dirnula do srži, želim ti sve najbolje i čestitam ti od srca user posted image
Hoću da odem do tog manastira ali moram da sačekam da prodje post,
moje user posted image čekam već 3 god i prikupljam papire za VTO

bila bih vam zahvalna za broj telefona manastira, sve sam pazljivo pročitala ali niko ga nije napisao (predpostavljm da ne sme ovako javno) ako neko zna bila bih vam baš baš zahvalna od srca

sve najbolje svima i zelim vam uskoro user posted image i zamotuljke
pozdrav

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Manastir Koporin
15.4.2016 0:17:55   
choopa choops
Ja prvi put vidim ovu temu, divno! Zaista za sve vjernike ova tema je stvarno posebna. Želim vam žene puno uspjeha!

I sama sam poslije prvog spontanog (iako nisam pokušavala odmah da ostanem trudna, nego mi je jednostavno trebalo nešto kao duhovna hrana) išla na jedno divno mjesto (Crkva Sv. Petke u jednom prilično zabačenom selu u Boki), pa tačno mogu da razumijem o kakvom osjećaju blagostanja pričate. Na takvim mjestima čovjek prosto osjeća nekakav poseban mir, da mislim da svi koji imaju djecu ili ih žele, trebaju to da dožive.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu ludača)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Manastir Koporin
15.4.2016 19:29:13   
sunce86
Ja sam bila 12.jula 2015.god, taj dan se taman zavrsio Petrovdanski post, i citali su molitvu.
Mislim da je ovo broj telefona: 026/511-380.
Na zalost, jos uvek cekam moje dve crtice, ali ne gubim nadu.
U manastiru je predivno, planiram opet da odem posle Uskrsa...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Manastir Koporin
15.5.2016 18:07:27   
tasicaaa
Zdravo...Muz i ja zelimo bebu,imamo vec cerkicu,i zelimo da nam ocitaju molitvu i da dobijemo blagoslov.Da li znate da li se molitva za porod u manastiru Koporin cita samo nedeljom ili i ostalim danima?

(odgovor članu marija vlada)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Manastir Koporin
4.10.2016 14:26:22   
Divnica
Bila sam jednom u manastiru Koporin i mnogo je lepo.

(odgovor članu tasicaaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here