|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste-bolnica Cuprija
26.5.2009 23:19:36   
86mm
user posted image zdravo sugradjanka..........
Ja bila danas u Betaniji,jer krvarim malo.Dezurni je bio dr Belopavlovic i nije bio bas puno pricljiv, ali kaze da je sve ok.Sutra treba da zakazem pregled u Zmaj OgnjenaVuka.Mozes li mi preporuciti nekog doktora, koji radi tamo?
Pozdravuser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Porodiliste-bolnica Cuprija
5.4.2010 13:40:21   
draganica
Zašto pišete o Betaniji, kada je tema o porodilištu u Ćupriji.
Ja ću se tamo poroditi u maju, čula sam sve dobre utiske, ni jedan loš. Jedino me brine kako je za epidural, pošto mi doktor nije baš raspoložen za to (pisala sam u temi o epiduralu o tome). Ima li neko neki savet ili nešto slično?

(odgovor članu 86mm)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Porodiliste-bolnica Cuprija
5.4.2010 13:52:57   
marince1
Draganice sve sto te interesuje o Cuprijskom porodilistu pitaj me,iskustvo mi je sveze user posted image
I pozitivno je.
Nema onih vredjanja,omalovazavanja itd...
I ja sam provalila da oni su bas protiv epidurala.Ali insistiraj,ne mogu oni preko tvoje volje.
I nadji anesteziologa,pa se sa njim dogovori.
Kod kog dr ides?
Ja sam htela i ugovorila epi,ali sam zakasnila,sve se bas brzo odigralo i nije bilo vremena.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu draganica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Porodiliste-bolnica Cuprija
6.4.2010 21:48:06   
draganica
Drugarica koja se porodila jesenas mi je pričala da su je babice posle teškog porođaja pitale zašto nije uzela epidural, kažu mnogo lakše prođe porođaj i jednima i drugima. Jedna babica joj je čak rekla da su joj se obe ćerke tako porodile i da su obe prezadovoljne. Šta to znači? Doktori baš i ne vole epidural, a babice ga hvale?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here