|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2012
10.7.2012 21:21:01   
Sesilija 83
Hvala mati
Super sto ima lidl.... i jos veci super za tus na plaziuser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Letovanje 2012
12.7.2012 12:59:41   
branki*
mene je neko pitao za broj telefona za hanioti,mislim snelle,medjutim,mi se nismo usudili da idemo onako,vec smo ipak preko agencije,vila asteras,odlicna je,ali je sve zauzeto celo leto,tako kaze gazda.posle smo produzili jos 4 dana,nasli drugi smestaj,trokrevetna soba se nalazi za 35 evra.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Letovanje 2012
13.7.2012 16:39:30   
nata11
Jel moze neko da mi kaze kakva je voda u Leptokariji? Mislim pre svega jel odmah dubina ili ima duzi deo sa plicakom?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Letovanje 2012
13.7.2012 16:44:56   
Sesilija 83
Nato i ja idem u leptokariu u avgustu kazu da je postepeno ulazak.... tj dubina,i kazu da bas cista voda i nosu velike guzve ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Letovanje 2012
13.7.2012 18:11:00   
nata11
Sesi mozda sei sretnemo user posted image Mi u sustini i neznamo kada idemo i u gde jer mm je uvek u guzvi sa poslom pa kada se ukaze pirlika sedamo u kola i idemo. Sada uopste neznam da li cemo oko 6-7 avgusta ili krajem meseca oko 25. Ti kada ides?

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Letovanje 2012
13.7.2012 19:57:35   
Sesilija 83
mi idemo 18.avgusta,.. rezervisali smo smestaj bas na obali.. idemo sa prijateljima koji takodje imaju bebu ...stariju od moje K 2 meseca...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Letovanje 2012
13.7.2012 21:29:30   
nata11
Zvuci super na plazi. Kako se zovu apartmani ako mozes samo reci mi, moze i na pp.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Letovanje 2012
13.7.2012 21:34:07   
Anoniman
Iako sam protiv toa da sa bebom idem negde dalje 2h od kuce, izgleda da cemo u septembru zavrsiti u Solunu na moru user posted image mm se nesto zapalio da opet ide u solunski Hyatt u kome je prosle godine bio poslom. Obisao je pola sveta i to sve spavajuci u super hotelima, ali ovaj mu se nesto posebno svideo. A nas dve mozemo i avionom. Taman da vidim Ksi i Marinu, a ako tamo ima nekog mora, mozda posetimo i plazu user posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Letovanje 2012
13.7.2012 21:39:02   
Anoniman
Plaža nije blizu, al je bliže nego Ksi. user posted image Ona je u zapadnom delu grada, a hotel vam je sa istočne strane i to skroz van kod aerodroma, sa solunskim gužvama, pre ćete do Atine nego do Ksi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Letovanje 2012
13.7.2012 21:44:31   
Anoniman
Pa kaze mm da nije tako strasno. Ima neki satl koji ide od hotela do centra, tako da mozemo da izadjemo koji put na veceru a da ne moramo da palimo kola. Oni su tako proslog avgusta. Sto se mene tice, ja iz hotela ne moram uopste da izadjem. Mene na letovanju interesuje samo da jedem i da citam user posted image Ja nekad na moru uopste ne izadjem ceo dan iz sobe, samo citam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Letovanje 2012
14.7.2012 12:20:44   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: branki

mene je neko pitao za broj telefona za hanioti,mislim snelle,medjutim,mi se nismo usudili da idemo onako,vec smo ipak preko agencije,vila asteras,odlicna je,ali je sve zauzeto celo leto,tako kaze gazda.posle smo produzili jos 4 dana,nasli drugi smestaj,trokrevetna soba se nalazi za 35 evra.


Branki, ja sam gledala vilu Asteras, deluje mi ok, šta ti misliš? Da li je ok i za malo dete?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Letovanje 2012
14.7.2012 12:41:42   
branki*
vila je lepa jako,imaju ogromno dvoriste,odlicno uredjeno sa klupama,cvecem,travom,boza je obozavao tu da trckara.sobe su skroz pristojne,namestaj je lep,terasa...mi smo bili u trokrevetnoj sobi.ja sam zadovoljna zaista.oni bez agencije,na licu mesta traze 45 e za noc.kasnije smo bili u drugoj vili,soba je jeftinija,ali i namestaj je losiji.tako da sam ja zadovoljna asterasomuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Letovanje 2012
14.7.2012 13:00:44   
Ana RR
Hvala ti puno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Letovanje 2012
14.7.2012 13:09:30   
branki*
user posted image lepo cete se provesti,sigurna sam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Letovanje 2012
14.7.2012 15:32:18   
2002m

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: branki

mene je neko pitao za broj telefona za hanioti,mislim snelle,medjutim,mi se nismo usudili da idemo onako,vec smo ipak preko agencije,vila asteras,odlicna je,ali je sve zauzeto celo leto,tako kaze gazda.posle smo produzili jos 4 dana,nasli drugi smestaj,trokrevetna soba se nalazi za 35 evra.


Branki, ja sam gledala vilu Asteras, deluje mi ok, šta ti misliš? Da li je ok i za malo dete?

mi smo prosle godine bili u Haniotiju u apartmanu sousouras a nasi rodjaci u hotelu Asteras,prosli su za 300e jeftinije nego mi a njihov smestaj predivan.Bili smo i u njihovoj sobi,jeste malo ali je sredjeno i cisto a za dvoriste necu da komentarisem sev....divnouser posted image .
Imas par slicica u basti hotela kod mene na fb Grcka 2011

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Letovanje 2012
14.7.2012 17:28:00   
Ana RR
Sve su šanse da nećemo ni ići ali ako se situacija promeni definitivno će mi ta vila biti prvi izbor. Meni se odmah dopala, a ok mi deluje i Dionisos, isto je u pitanju hotel apartmantskog tipa.

Videh sad kod tebe par sličica (ako sam dobre potrefila) i baš lepo izgleda user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Letovanje 2012
16.7.2012 14:57:06   
Anhelito
Zene treba mi pomoc. Krajem avgusta smo planirali da idemo na more u Grcku. Beban ce tada napuniti sest meseci, pa me interesuje da li znate u koje mesto da idemo sa njim a da je lepo da nije dosadno da se dragi i ja bar malo zabavimo user posted image a opet da nije ni suvise bucno zbog bebe

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Letovanje 2012
16.7.2012 15:07:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Plaža nije blizu, al je bliže nego Ksi. user posted image Ona je u zapadnom delu grada, a hotel vam je sa istočne strane i to skroz van kod aerodroma, sa solunskim gužvama, pre ćete do Atine nego do Ksi user posted image


hahahha....e, nije bas tako! tu je periferiaki iliti ring road, pa i da krenu ka atini, moraju da prodju pored mene. a opet, ako odluce kolima iz beograda da dodju, ja sam im na putu za hotel :) a od nas do aerodroma treba nesto manje od pola sata, oko 20 - 25 min, cini mi se.
moji sad kad su dolazili, krenuli su rano ujutro u petak i izbegli sve guzve, isto tako i u povratku, mada kazu da je danas bilo guzve na ulasku u grcku, videli su kolonu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Letovanje 2012
16.7.2012 15:09:41   
Snelle
IZVORNA PORUKA: branki

mene je neko pitao za broj telefona za hanioti,mislim snelle,medjutim,mi se nismo usudili da idemo onako,vec smo ipak preko agencije,vila asteras,odlicna je,ali je sve zauzeto celo leto,tako kaze gazda.posle smo produzili jos 4 dana,nasli drugi smestaj,trokrevetna soba se nalazi za 35 evra.


Jeste Branki, ja sam te pitala. Sad ću baš da vidim kakva je situacija za ovaj hotel preko agencija. Koliko je daleko od plaže?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Letovanje 2012
16.7.2012 15:18:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ksena

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Plaža nije blizu, al je bliže nego Ksi. user posted image Ona je u zapadnom delu grada, a hotel vam je sa istočne strane i to skroz van kod aerodroma, sa solunskim gužvama, pre ćete do Atine nego do Ksi user posted image


hahahha....e, nije bas tako! tu je periferiaki iliti ring road, pa i da krenu ka atini, moraju da prodju pored mene. a opet, ako odluce kolima iz beograda da dodju, ja sam im na putu za hotel :) a od nas do aerodroma treba nesto manje od pola sata, oko 20 - 25 min, cini mi se.
moji sad kad su dolazili, krenuli su rano ujutro u petak i izbegli sve guzve, isto tako i u povratku, mada kazu da je danas bilo guzve na ulasku u grcku, videli su kolonu.



Ja računah kad su već na aerodromu avionom do Atine. Ako izuzmemo periferiaki, kroz grad bi bila mrtva trka. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Letovanje 2012
16.7.2012 15:40:26   
Anoniman
da, pogotovo zbog ovog metroa koji se gradi i gradice se jos dugo, dugo, dugo...al jednog dana kad bude gotov, videcete vi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Letovanje 2012
16.7.2012 15:47:40   
Anoniman
Znam, počeli su da ga kopaju još dok sam ja živela u Solunu pa se put od Bocari ulice gde sam živela (oba stana u kojima sam živela su bila oko Bocari u poptrčnim uličicama) do centra pretvorio u pravo putešestvije. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Letovanje 2012
16.7.2012 20:52:05   
Anoniman
MM bi isao kolima a Gile i ja avionom. Ma nije to nista daleko. A i mm je bio zadovoljan tom satl varijantom do centra Soluna. Ne pada mi na pamet da idem nigde, cvaricu se u hotelu, mm kaze da titraju samo tako. Volela bih da vidim Ksi i MArinu i za to mi ne bi bilo tesko da zapucam kroz guzvu, a mozda skoknemo i do neke plaze. Ne mozemo jos nista da potvrdimo mm tek treba da trazi odmor.

Joj jedva cekam ako cemo dolaziti ja mnogo volim da jedem a rekao mi je da je u hotelu hrana savrsena user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Letovanje 2012
16.7.2012 21:14:18   
branki*
snelle,oko 100 m od plaze,nije daleko.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Letovanje 2012
16.7.2012 21:43:16   
Anoniman
Misu, dogovoricemo se, nije frka, i mi smo sad motorizovani user posted image  samo da vi dodjete.

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...
Maloj Minji hitno je potrebna naša pomoć
photo
Dvogodišnja Minja Lapčević, koja boluje od retke ADSL deficijencije, ponovo je na bolničkom lečenju.



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here