|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
4.6.2021 13:39:20   
Tiziana
Jao Dunja greota sto je zabranjena publika. Ta zavrsna pripredba je bas nesto posebno. Ja je se i dan danas secam.
Nasi su imali u Dadovu predstavu sa sve ozbiljnim kostitima koje su vaspitacice sile. Roditelji su plakali kao kisa..Posle bila zurka u dvoristu vrtica. Ma divno je bilo kad se samo setim (i bezbrizno iz ovog ugla)

Moja deca se bas bas i dalje druze sa drugarima iz vrtica iako su ih razbacali u razlicita odeljenja. Ali ipak svi idu u istu skolu. Ni jedno dete sa kojim su se upoznali u skoli nikada nije zauzelo mesto drugara iz vrtica.
Tako se se deca valjda pronasla i vezala se..I meni je drago.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jao žene, upravo je priredba u vrtiću, zabranjeno je prisustvo roditelja ali snimaju za našu dušu i samo za naše oči, videla sam deo i plačem kao kiša. Moj S je voditelj user posted image



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
4.6.2021 13:43:33   
dunja RR
Tizi, zabranjena je danas u vrtiću, ali mi u nedelju pravimo pravu priredbu, u velikom (privatnom )dvorištu, sve isto, samo će biti roditelji, bate, seke, i naravno vaspitači :)



< Poruku je uredio dunja RR -- 4.6.2021 13:44:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
4.6.2021 13:46:10   
dunja RR
Znam da bi bilo lepše da je priredba i za nas roditelje bila u dvorištu vrtića, kao ranije, ali šta da radimo, zbog korone su zabranili.

Zapravo, bilo je do pre 15 dana sve dogovoreno, da završna priredba za našu grupu bude u Zvezdanom gaju na Zvezdari, ali uprava naprasno zabranila to.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
4.6.2021 13:57:58   
Tiziana
Pa naravno. Ne daj Boze da deca naprave priredbu, ali zato Ceca moze da pravi mega zabavu za svog unuka i nikom nista. U kakvoj zemlji seljaka mi zivimo..Grrr..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
4.6.2021 14:05:05   
dunja RR
Baš tako Tizi user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
4.6.2021 15:37:58   
Tiziana
Samo bih da se ispravim. Rekla sam seljaka,a seljaci su dobri i cestiti ljudi.
Mislila sam na primitivce!

Stvarno sramota..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
4.6.2021 15:51:17   
Sanjica26 RR
Tizi razumele smo te.


Meni je mnogo žao sto nismo imali zavrsnu priredbu😔 A cujem da ni predškolci ove godine nece imati. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
4.6.2021 21:19:51   
bubulence
Mi imamo priredbu 15.6. 😁, i jedva cekamo 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
6.6.2021 18:31:07   
dunja RR
Naša priredba je bila predivna, imam osećaj da sam se jedina rasplakala, ali nisam mogla da se suzdržim nakon što se vaspitačica obratila na kraju. Ta žena je toliko divna, ja od prvog dana od kako sam je upoznala imam osećaj da je ona najbolja vaspitačica na svetu, i evo do dan danas me taj osećaj nije prošao. Moja M da je rođena samo dan ranije išla bi kod nje, ovako, čeka je dogodine druga vaspitačica...mada mi je S vaspitačica danas šapnula na uvo da probam opet da se žalim, ako želim. Već smo pokušali (i vaspitačica je urgirala) da prebacimo M iz jaslica ranije, ali ne daju.


S je bio voditelj na priredbi, toliko je to profesionalno odradio, svaki put je izašao sa osmehom, svaki put je sačekao da se aplauz završi pa tek onda počinjao sa najavom sledećeg učesnika, baš me iznenadio. Bez greške. Posle su me roditelji pitali da li se pripremao kod kuće, ja reko''''- ma jok, nismo ni imali tekst. Još je prethodne nedelje imao laringitis pa nije ni bio na probama, ja zvala vaspitačicu da pitam jel to problem, kaže ona meni, ma Suzana, šta vam je, Sava je rođen spreman user posted image Žena ga maltene zna bolje od mene.

A M je prvi deo priredbe, svaki put kada S izađe da najavi nekoga, nakon njegovog obraćanja, vikala Bravoooo Baka (tako ga ona zove, umesto Bata), a prilično je grlata, pa je baš bilo smešno svima, kada se prodere da da podršku bratu, šou. Drugi deo priredbe je ugledala i jurila kornjaču po dvorištu user posted image , a ja sam jednim okom gledala priredbu, koliko sam mogla..


I evo na kraju vrtića skontah da je tata jednog drugara član grupe Beogradski sindikat, pošto ga videh na priredbi, nisam to znala pre, a volim Sindikat :D

Inače, bili su samo roditelji, braća i sestre, samo jedan deka, i dve bake. Dvorište je fenomenalno, prosto da čovek ne poveruje da tako nešto postoji u centru grada, a pritom je dvorište zgrade, puno drveća, trave, tobogana i čuda. Nama na 2 minuta od naše zgrade, tj. samo smo prešli na drugu stranu Bulevara. Bilo je i posluženje, fotograf, baš je bilo lepo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.6.2021 18:41:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
10.6.2021 8:32:07   
Duškić
I mi.sutra imamo priredbu.


Divna nasa deca.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
10.6.2021 8:58:57   
Tiziana
Dunja, svoj deci su ukrali godinu, a pogotovu deci koja, su na prelazu iz vrtica u skolu, iz osnovne u srednju, iz srednje dalje.. Jako je to sve tuzno..


Ali evo, moj sin u subotu ide na okupljanje sa vaspitacima i drugarima iz grupe. Vaspitaci tradicionalno organizuju svake godine i okupe ih.. I iako se oni manje vise skoro svi druze i vidjaju skoro svaki dan, ima drugara koji nisu u nasoj skoli.. Dodatno oni malo je reci obozavaju vaspitace (imali su dve vaspitacice i jednog vaspitaca) pa su uzbudjeni da ih vide i da im svasta ispricaju. I evo tako su sad vec nekako veliki, ali kad glavna vaspitacica ''zagrmi'' i pozove ih da ih nesto organizuje ili da im nesto kaze, znas kako svi reaguju i slusaju.. 
Cerkine vaspitacice nazalost nemaju takvu inicijativu. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
27.6.2021 12:07:25   
Duškić
Koliko je bilo lepo na priredbi. Vaspitacice su sve divno organizovale.
A nasa velika deca , prelepa.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
27.6.2021 22:14:39   
flamingos
Divno Duškić.Mnogo brzo prolazi vreme.Začas porastu.Da su živa i zdrava sva dečica.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
28.6.2021 8:45:00   
mama Jo
Super Duskic. Krece jedno novo poglavlje zivota 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
28.6.2021 11:47:58   
Sanidej
Spremam jos jednog prvaka ove godine i bas sam srecna 🙂


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 18:45:45   
dunja RR
Mame, da li deca za vreme časa odlože negde maske (recimo neka mini torbica, ja imam npr jednu sa rajfešlusom u kojoh držim maske, poput mini pernice je), ili oni maske drža na sebi sve vreme, samo spuste sa brade za vreme časa?


Da li je ok da nose trenerke u školu, donji deo, ili bolje farmerke?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 19:12:25   
IvanaSK RR
Sin nosi masku u dzepu ranca ili jakne. Stavi je samo ako odgovara. Inace nosi uvek trenerke pa tako i u skolu. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 19:38:38   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mame, da li deca za vreme časa odlože negde maske (recimo neka mini torbica, ja imam npr jednu sa rajfešlusom u kojoh držim maske, poput mini pernice je), ili oni maske drža na sebi sve vreme, samo spuste sa brade za vreme časa?


Da li je ok da nose trenerke u školu, donji deo, ili bolje farmerke?



Ми увек понесемо резервну маску, која је у посебној перници са алкохолом. Друга нам је око руке, да не мора да копа по ранцу. Лакше ће да стави при уласку у школу.

Тренерке су најпрактичније и најудобније, јер ипак у школи проводе доста времена. Девојчице су у хеланкама.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.8.2021 19:39:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 20:19:32   
milicicak
Mini buba ne skida masku, majka joj je diktator. Nosi Ikeinu kesicu sa rezervnim maskama i ima alkohol u rancu.


A za oblačenje, nek nosi ono što voli i u čemu mu je udobno. Moja ni pod prisilom ne bi u farmerkama otišla u školu 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 20:21:54   
Tiziana
Kod nas u skoli su deca nosila maske sve vreme, spustali su ih samo ako pisu nesto, ali uvek je bila na licu.

Nastavnici su insistirali da se ima uvek i rezervna maska. Ja stavim u one Ikea zip kesice rezervu. Moj sin ne ide u trenerci u skolu ali to je samo moj trip!! Trenerka mi jednostavno nije za skolu. Uvek ima neke komotne pantalone, farnerkw, nesto sto ne steze. 
Mi jos nikalve info vezano za skolu nismo dobili ni od uciteljice ni od razredne, kao da ne pocinje skola u sredu 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 21:37:02   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mame, da li deca za vreme časa odlože negde maske (recimo neka mini torbica, ja imam npr jednu sa rajfešlusom u kojoh držim maske, poput mini pernice je), ili oni maske drža na sebi sve vreme, samo spuste sa brade za vreme časa?


Da li je ok da nose trenerke u školu, donji deo, ili bolje farmerke?

Imaš gde se plastika prodaje lepe kutijice sa polokpcem.E-takvu ima Anđela i u njoj joj je rezervna maska i bočica sa alkoholom.Jednu nosi na časovima.Što se oblačenja tiče,šta dete voli to i oblači.Srećan polazak u školu.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 22:02:08   
Ivanka 75
Ni ja nisam za trenerke, nekako mi previse opustena varijanta. Mada, decacima je to najlakse, pogotovu ako igraju fudbal posle skole 😊

Neke fensi pantalone sa dzepovima, mekane farmerke mozda? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 22:05:44   
dunja RR
Hvala vam!

Ni moj S ne voli farmerke, on je žgolja i pantalone su mu kaže neudobne, i sve mu spada osim trenerki.
A kada god vidim klince iz grade da idu u školu, večito su u farmerkama (od 1. razreda, sada kreću u 4.).


I još nešto zaboravih da pitam, da li im dajete za školu pamučne maske ili one što uzimamo u apoteci?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 22:10:26   
Sanjica26 RR
I jedne i druge. Ali najcesce imaju platnene, koje perem svaki drugi dan. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Polazak u „veliku školu“ :-)
29.8.2021 22:23:15   
Tiziana
Moji imaju one Neoma maske, svako ima po nekoliko pa ih vrtimo, peremo itd.


Sto se oblacenja tice, rekoh to je neki moj trip. Mm je nekad u tripu da preterujem.. 🤪 
I moj sin je do korone bio zgolja, ali je isao u mekanim farmerkama, pantalonama koje gore imaju lastis. Igrao je on u tome i fufbal i kosatku i jurcao, nista mu to nije smetalo. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here