|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 13:38:55   
salle
ovo me, nazalost, ne cudi!

npr, moja jedna poznanica detetu koje ima 7-8 meseci, daje zaprzenu i zacinjenu hranu, uz komentar kako on nece nista drugo da jede sem takve hrane i grickalica, cokolada....

nazalost, bog svakome podari dete, a onima kome treba de podari....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 13:41:15   
liliana
Sale, moje dete ima 3,5 godine i ne jede zaprženu hranu, a začini su svedeni na minimum svih minimuma.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 13:51:17   
salle

IZVORNA PORUKA: liliana

Sale, moje dete ima 3,5 godine i ne jede zaprženu hranu, a začini su svedeni na minimum svih minimuma.


naravno, tako je i kod mene, ja inace ne volim nista sa zaprskom, ni mnogo slano ni zacinjeno, sem sveze salate user posted image , ali nazalost, nisu svi isti, meni je mnogo zao te dece, zamislite sta je u njihovom organizmu, sada mozda njima nista ne fali, sto ne znaci da nece kasnije.....

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 14:03:35   
sanji
Bože me sačuvaj i sakloni!!!
Da li je moguće da ovakvi ljudi postoje i hodaju zemljom. Još i "gaje" decu!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 14:11:33   
Cuftas

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: lu

žvačem hranu umjesto njih


Ovo joj, vidim najteže padauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



umreću od smeha, nije lako da se žvaće za trojke user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 16:27:57   
Anoniman
evo NASTAVKA te price

a na jednom sajtu navode podatke

According to a survey done by British nonprofit the Infant and Toddler Forum, almost a third of children under three years of age eat take-out food once a week, and 20 percent of babies between 9 and 12 months old eat the same

< Poruku je uredio ksena -- 12.6.2013 16:31:46 >

(odgovor članu Cuftas)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 16:38:00   
Figaro88
Strasnouser posted image
Inace kod nas je uobicajeno da se malim bebama daje hrana koja nije zdrava ni za nas a kamoli za njih.Kad je Andrea imala osam i po meseci bili smo na nekoj slavi,i izneli su predjelo.Ja sam uzela zumance i mladi sir i to sam davala Andrei,a neka zena sa bebom od pet meseci me je zacudjeno pitala zasto dajem to kad ima mnogo lepsih stvari i dala njenoj bebi iskidanu cajnu,hleb,salamu.A onda je jos dodala kako mu je davala rostilj sa tri mesecauser posted image
Rekla sam joj da ni ja to nejedem i da sigurno detetu necu davati.
Moja prijateljica sedmomesecnoj bebi za veceru je pre neki dan dala cokoladicu i sokic,i kad pokusam da joj objasnim da to nije zdravo ona se smejeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 16:52:06   
Anoniman
mi uopste nismo davali cokoladu do sad za uskrs kad je podobijala cokolade, ali sam joj dala samo onu kinder cokoladu, kao manje zlo. mislim, ima ceo zivot da stekne lose navike.
a sto se salama i tako toga tice, pricao mi jedan ucenik nedavno kako je bio na seminaru (radi u supermarketu, na odeljenju za suvomesnate proizvode) i kako su im ispricali sta je sve anlizom nadjeno u takvim proizvodima - ajde, repovi i usi sto je takodje zabranjeno, ali i materice i testiti zivotinja user posted image

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 17:00:05   
liliana
Tina isto čokoladu nije jela do 2 rodjendana. Doduše , jela je krem bananice. Ponekad. A salama, paštete i te gluposti-to ni ja ne jedem, pa sigurno ni njoj ne bih dala!
Čokoladica i sok za včeru??? Divota od života!!!user posted image

Ja sam imala kolegu koji je radio (nekada davno) u jednoj poznatoj firmi koja se bavi proizvodnjom mesnih prerađevina. Jednom mi je pričao šta se i kako radi. Verujte da mi se život zgadio i da nisam mogla niššta da stavim u usta 5 dana!!! Između ostalog, pričao mi je kako se non-stop dešava da to od čeg a se pravi salama, viršle, paštete... prospu iz ručnih kolicau kojima toprevoze na preradu. To se prosipa svuda-i po fabrici i po fabričkom krugu ( ne namžerno, već slučajno), a onda lopatama vraćaju to ponovo u kolica i voze na preradu. Ma, neću dalje da se prisećam...
Moje dete to ne jede i neću joj davati sve dok ja budem imala uticaja i kontrolu nad onim što jede!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 17:04:35   
Figaro88
Ne razumem kako su ljudi tako ne odgovorni.Koliko ljudi samo godisnje umre od kardiovaskularnih problema,a naveci izazivac istih je nepravilna ishrana.I sve vise debele dece vidjam u gradu,i nije to estetski problem kako ga mnogi gledaju nego zdravstveni.A o zdravlju se brine tek kada nam je ugrozeno.Ali zasto ovako ugrozavati decu.Bas pobesnim ponekad zbog ovog.
Andrea je jela sladolede sa 11 meseci.To joj je prvi slatkis,i jedini do nekih godinu i po.Onda joj daju cokoladu,bombonu,ali ja sam uglavnom svima rekla jos tad da nam donose voce,ili kinder cokoladice ako je bitno da bas bude cokolada.I sada ujutru u prodavnici moze da izabere jedan slatkis(cesto ga i ne uzme),i to joj je sve.Najcesce izabere zvake,noproblem bombone ili juhu cokoladicu.Kikiriki,pistace cesto uzme i nece taj slatkis.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 17:12:10   
tijatija
Ja sam NE majka cetvoro dece i one jedu SVE , mimo najmladjeg, sve sto ima u pordavnici i sto je za jelo .user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 20:35:46   
liliana
Tijo, ovde je reč o nečem drugom, a ne o tome da li starija deca jedu ono što jedemo i mi odrasli.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 22:10:09   
tijatija
salim se... user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 22:59:23   
liliana
user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 23:03:44   
igorino
Bog svakome podari dete.
O Boze Sale skroz si ga lupio. Ali bas.

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
12.6.2013 23:07:18   
liliana
IGORINO, BEZ UVREDE, ALI sALE LEPO KAŽE: bOG SVAKOME DAJE DETE-MISLEĆI DA GA DAJE ONOME KO NE ZASLUŽUJE. a tAJ NEKO KO GA OLAKO DOBIJE-NE VODI RAČUNA O NJEMU.
a NEKO SE MUKA NAMUČI DA GA IMA, PA GA OPET ILI NE DOBIJE, ILI JEDVA DOBIJE...
aLI-TO JE VEĆ NEKA DRUGA TEMA...


Ups. niusam videla da su mi uključena velika slova

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu igorino)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
13.6.2013 21:19:37   
Maraj
jao, strsno, jer iko sta preduzeo?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
13.6.2013 21:27:28   
milicicak
nemam reci, uzas

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
13.6.2013 23:56:40   
Odri Hepbern
Ja se uvek cudim, a i iznerviram, kada cujem koliko neodgovornih roditelja ima. Mada takvi misle da ja preterujem user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
28.2.2018 13:35:19   
Dora89
I dalje ima takvih ljudi, pogotovu starije generacije, koje bi bebama dali da jedu sve kao odrasle osobe. Pametnije od lekara. Ne treba ni trošiti reči. Kao da ta deca neće celog života jesti čokoladu i hamburgere, pa naopako ako im se ne daju u prvim godinama života.

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
28.2.2018 15:55:36   
mama Jo
Jezivo.... a jos jezivije sto i dalje mozemo to da vidimo i cujemo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
28.2.2018 15:57:52   
Mala Elena
Znam za primer cevapa i slainice user posted image haos

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
28.2.2018 17:33:50   
Sarav
Blagi užas

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
28.2.2018 22:20:14   
mama Jo
Uf, pa kad mi kazu - jaoj sta ce joj biti molim te, vi preterujete...
Preterujem sto joj sa dva meseca ne dajem slaninu, punjenu papriku, pasulj i ostalo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: hamburger u 8.mjesecu života!
28.2.2018 22:23:23   
Mala Elena
Tako sa 4 m daju jagode, ma svasta sam slusala . Ja ne bih smela.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here