|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 18:52:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nela79

"Mora da je jadna imala gadne probleme kad je doslo do rezanja vena"???user posted image user posted image

A jos ima i dete ijuuu user posted image stvarno me tako gledaju, ranije me je bilo sramota,a sad...bas me briga,bar se sklanjaju na ulici user posted image

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 18:53:54   
nala
Naravno da treba da odes kod Dr. Fizijatar ce najbolje znati o cemu se radi. Mozda ti preporuci nekog fizioterapeuta koji ce ti pokazati vezbe za ublazavanje tog stanja. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 18:54:32   
nala
IZVORNA PORUKA: magiNS


IZVORNA PORUKA: nela79

"Mora da je jadna imala gadne probleme kad je doslo do rezanja vena"???user posted image user posted image

A jos ima i dete ijuuu user posted image stvarno me tako gledaju, ranije me je bilo sramota,a sad...bas me briga,bar se sklanjaju na ulici user posted image

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 19:04:48   
Anoniman
ja sam imala taj problem pre neke 3 godine. i posto sam prvih dana kad se bol pojavio verovala da ce proci samo od sebe, stigla sam do momenta kad me je uzasno bolela ruka i nisam mogla ni casu s vodom da podignem. prvi dr mi je prepisao lek (analgetik i jedan za opustanje misica) i stavio zavoj, ali od zavoja je pocela da mi otice ruka. drugi dr mi je onda umesto zavoja predlozio da kupim jedan takav bandazer (kao sto je neko pokazao na linku, tamo gde se provlaci palac) i to sam jako dugo koristila i smirilo se.
i moja kuma je imala taj problem i isla i na fizioterapiju, ali kaze da joj je bilo bolje sam dok je odlazila na terapiju, a cim prestane bol se vrati.
najbitnije je odmarati ruku dosta. cesto taj bol moze biti prouzrokovan i stalnim koriscenjem kompjutera (zato je dobro koristiti one podloge za ruku kad koristite misa).

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
22.1.2011 22:10:02   
Anoniman
ne znam zasto ne mogu da uredim prethodnu poruku. pogresila sam, lekovi koje mi je dao jesu jedan analgetik/miorelaksant, i jedan antiflegmatik i mislim da mi je rekao da pijem kompleks B vitamina.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
3.2.2011 10:04:45   
Anoniman
Epilog - elektroterpija 10komada,ali zakazana tek za pocetak marta, elasticni zavoj, fastum gel i krioterapija u kucnoj varijanti. A da, i nek mi je Bog u pomoci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
3.2.2011 10:14:56   
nela79
IZVORNA PORUKA: magiNS

Epilog - elektroterpija 10komada,ali zakazana tek za pocetak marta, elasticni zavoj, fastum gel i krioterapija u kucnoj varijanti. A da, i nek mi je Bog u pomoci user posted image


Rekoh li ja da mora neka "akresivnija metoda" od samog elasticnog zavoja i bandazera user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
3.2.2011 10:17:09   
Anoniman
Rece dr, bas je bila prijatna, da je to tipicno za osobe s elasticnijim zglobovima, tj onima koji mogu da se savijaju i stavljaju noge za vrat user posted image eto,ako je nesto dobro od svega toga bar je muz zadovoljan user posted image

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
3.2.2011 10:27:07   
nela79
Sto jes' jes!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
3.2.2011 10:44:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magiNS

Rece dr, bas je bila prijatna, da je to tipicno za osobe s elasticnijim zglobovima, tj onima koji mogu da se savijaju i stavljaju noge za vrat user posted image eto,ako je nesto dobro od svega toga bar je muz zadovoljan user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
14.2.2011 17:58:21   
nestrpljiva
E pa zene, ja sam kopao po netu jel imam isti problem kao i sve koje ste se ovde obratile. I upravo mi se bol pojavila kada sam nosio dete u rukama, ili sam je podizao iz krevetca....
I evo traje vec 4-5 meseci, boli malo jace, pa malo manje, ali danas sam nezgodan pokret napravio i zabolelo me je oci da iskoce. Nadam se da nije hronicno, kao sto pricate, i da ce odlazak kod lekara pomoci...na koji nikako da se resim jel mislim da ce proci samo od sebe. prihvatio bih sve, samo da se resim boli.
Pozdrav svima!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
14.2.2011 18:13:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nestrpljiva

E pa zene, ja sam kopao po netu jel imam isti problem kao i sve koje ste se ovde obratile. I upravo mi se bol pojavila kada sam nosio dete u rukama, ili sam je podizao iz krevetca....
I evo traje vec 4-5 meseci, boli malo jace, pa malo manje, ali danas sam nezgodan pokret napravio i zabolelo me je oci da iskoce. Nadam se da nije hronicno, kao sto pricate, i da ce odlazak kod lekara pomoci...na koji nikako da se resim jel mislim da ce proci samo od sebe. prihvatio bih sve, samo da se resim boli.
Pozdrav svima!


Elasticni zavoj i danju i nocu,fastum gel,izbegavanje rotacije i pokrete palcem.

(odgovor članu nestrpljiva)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
24.2.2011 16:18:20   
minna
Juce i danas me ruka ubija koliko boli, ovo sto mazem jedva nekako i stignem jer non stop perem ruke, a i to koliko sam mazala nista nije pomoglo za saduser posted image Do sad me je bolelo dosta ali sam izdrzavala, a sad mi je samo jos gore. A ovaj mali nema nameru da se manje nosiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
24.2.2011 16:20:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minna

Juce i danas me ruka ubija koliko boli, ovo sto mazem jedva nekako i stignem jer non stop perem ruke, a i to koliko sam mazala nista nije pomoglo za saduser posted image Do sad me je bolelo dosta ali sam izdrzavala, a sad mi je samo jos gore. A ovaj mali nema nameru da se manje nosiuser posted image

Jesi li probala s elasticnim zavojem i imobilizacijom palca? MEni je jedino to donekle pomagalo.

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
24.2.2011 16:23:18   
minna
Jesam ali ga nisam redovno nosila, sad cu morati obavezno, a tata mi je rekao da ce videti da mi nabavi nesto, neki ortopedski djavo, ne znam tacno na sta je mislio

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
24.2.2011 16:23:26   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: minna

Juce i danas me ruka ubija koliko boli, ovo sto mazem jedva nekako i stignem jer non stop perem ruke, a i to koliko sam mazala nista nije pomoglo za saduser posted image Do sad me je bolelo dosta ali sam izdrzavala, a sad mi je samo jos gore. A ovaj mali nema nameru da se manje nosiuser posted image

mozda da probas da privijes slanu obloku... babski lek ali meni je pomagalo dok sam trenirala

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
24.2.2011 16:26:17   
minna
Probacu i to, nego od njega ne mogu da stignem da zivim pa cu popodne probati

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
24.2.2011 16:35:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: SareniVrabac

IZVORNA PORUKA: minna

Juce i danas me ruka ubija koliko boli, ovo sto mazem jedva nekako i stignem jer non stop perem ruke, a i to koliko sam mazala nista nije pomoglo za saduser posted image Do sad me je bolelo dosta ali sam izdrzavala, a sad mi je samo jos gore. A ovaj mali nema nameru da se manje nosiuser posted image

mozda da probas da privijes slanu obloku... babski lek ali meni je pomagalo dok sam trenirala


Kako se to pravi? user posted image

(odgovor članu SareniVrabac)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
24.2.2011 16:42:56   
SareniVrabac
prokuvas vodu i so (mere su odokativne, ide dosta soli), potopis krpu, iscedis visak vode i privijes na zglob... ja dodatno prcvrstim drugom krpom ili zavojem da mogu da radim nesto da mi ne spadne sa ruke 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
24.2.2011 16:45:13   
minna

IZVORNA PORUKA: SareniVrabac

prokuvas vodu i so (mere su odokativne, ide dosta soli), potopis krpu, iscedis visak vode i privijes na zglob... ja dodatno prcvrstim drugom krpom ili zavojem da mogu da radim nesto da mi ne spadne sa ruke 


Tako sam i mislila, bas cu da probam, hvala!

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
26.2.2011 22:23:29   
minna
U ponedeljak narucujem ovo i nadam se da ce pomoci bar malo, jer ovako jedva funkcionisem...

user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
1.3.2011 15:35:22   
minna
Stiglo mi je ovo sa slike, nosim ceo dan, i nosicu stalno, za sad mi je bolje kad ga stegnem dosta, ali boli i dalje, naravno ne moze da prodje odmah, ali bar da mi malo pomogne. Palac je fiksiran ali ipak ne potpuno tako da mogu sve da radim bez problema

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
1.3.2011 15:38:38   
Anoniman
ja sam nesto slicno imala (i cuvam jos uvek, zlu ne trebalo), samo je malo dublji kao taj rukav. treba da prodje dosta vremena da bi se osetio napredak, ali se svakako oseti user posted image

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
1.3.2011 15:39:57   
minna

IZVORNA PORUKA: ksena

ja sam nesto slicno imala (i cuvam jos uvek, zlu ne trebalo), samo je malo dublji kao taj rukav. treba da prodje dosta vremena da bi se osetio napredak, ali se svakako oseti user posted image

user posted image user posted image
bicu strpljiva i cekacuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Istegnuce tetiva rucnog zgloba
26.3.2011 9:36:44   
bokicans
IZVORNA PORUKA: bokicans

E I meni je tako pocelo,još pre 5 godina,prvo samo  palac pa se bol postepeno sirio i na zglob,nekada ruke nisam mogla da pomerim .ograniceni su mi bili pokreti,nisam mogla nista teze od 2 kg da dignem.Dobila sa rehabilitaciju dve nedelje uz,i neka silne masti i tablete,prošlo je tada ali se uvek odprilike na jesen svake godine javi opet,Dr mi je rekla da stvarno ne zna sta ce biti kada napunim 40.Dr kaze da su to hronicne upale tetiva ,i da se sudaraju sa hrskavicom,i zivcima.Meni je prijalo kada grejem ali kazu nevalja.Sada u trudnoci mi je pomalo pravilo problema ,ali ne tako strasno...





Evo pocelo je ponovo,ruka desna me razbija,nocas nisam uopste spavala,sada mi je još bol otisao i prema laktu.Uopšte mi nije dobro!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here