|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 16:05:46   
minna

IZVORNA PORUKA: olga75

minna , sasvim dovoljno user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 16:25:28   
lanajelena
Da se nadovezem na Minninu pricu posto je slicna,na ekskurziji u Italiji smo drugarica i ja kupile nekoliko onih kretina(to je kao loptica unutra punjena brasno,bilo je toga i kod nas da se kupi)nasa soba se nalazila na 6-om spratu i tako smo nas dve gadjale sa tim kretinima prolaznike user posted image ...ima jos tih pakosti ali mi sad ne padaju na pamet,javicu se ja jos user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 20:04:07   
indy_25
I ja sam s drugaricama kad sam bila u pubertetu tako reci user posted image  poljevala prolaznike sa kantom vode sa 5 sprata user posted image user posted image user posted image . Bas nam je bilo zanimljivo kad bi koji prolaznik prosao ispod zgrade mi bi prosule kantu vode na njih. I tako smo se smjenjivale nas 4. Kad odjednom grupa ljudi stoji dole i gledaju prema zgradi i prema spratovima, Zatim dolazi policija mi se da izvinete u gace s....., a drugarici treba doci mama s posla u to vrijeme. Skontali su oni odakle je voda i sada zvone na vrata nas 4 placemo kontamo da ce nas u zatvor odvesti. jao boze nikad to necu zaboraviti user posted image  Otvara drugarica vrata a ispred vrata deset_ak ljudi sa policijom. Govori policija zasto ste to radile. Kazem ja bila je poplava u kuci sa cesme pa smo morale vodu kroz balkon da prosipamo. I ja to tako pricam i placem. Kaze policajac sad cu da vidim jel to razlog. Kazem ja cika policajac evo nikad vise necu biti zla i posipati ljude i necu vise nikad lagati samo me nemojte u zatvor voditi. Da samo znate koliko sam ja tada jecala. Kasnije je policija zvala nase roditelje i rekla sta smo radile. Naravno dobile smo zasluzenu kaznuuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.1.2011 13:53:33   
Anoniman
Blokirala jednu "prijateljicu dusebriznicu" koja uziva da komentaris emoje postupke iako ja njene ama bas nikad nisam. Jos mi pise poruku kako me nema na skype user posted image bas sam bezobrazna,ali intenzivno je ignorisem user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 13:19:34   
Anck Su Nmaun
Hhehe nadjoh ovu temu... ima interesantnih dogadjaja..pa da je osvezimo! user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.6.2013 13:20:32 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 13:32:07   
ivaMark
Jedne veceri sam se pokacila sa mm i kada je legao da spava sakrila sam mu karticu za posao user posted image
u stvari nisam je sakrila, samo sam je stavila izmedju ves masine i zida.... hihihiihihih
poenta price je da on bez te kartice ne moze da ruca na poslu user posted image


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 13:35:44   
Dani.kv
Kuvala rucak za dva dana a neko ne jede podgrevano ma maze pastetu ili istu gospodju budila zvukom usisivaca

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 13:35:58   
minnica
Poenta priče: Nikad nemoj nervirati svoju ženu jer ćeš ostati gladan! user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 13:37:14   
ivaMark

IZVORNA PORUKA: minnica

Poenta priče: Nikad nemoj nervirati svoju ženu jer ćeš ostati gladan! user posted image


Hihihihihiii user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 13:39:33   
17 joka
user posted image user posted image
lude ste

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 13:47:22   
Shishica
Ja uzimam one reklame prodavnica, liflete, iz sanduceta nekih koji su me izuzetno iznervirali ..
pa sigurno je da ima nesto interesantno sto sam uradila..seticu se.. sad mi stao mozak..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 13:50:52   
lanajelena
Shishi to i ja radim,nisam mislila da je to pakosno user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 13:56:23   
isidora88
ja kad vidim nesto od tih reklamnih papira od komsije u sanducetu, ja uzmem ako istiog nema kod mene user posted image
naravno i ja sam polivala ljude vodom sa 5.sprata, gadjali smo ih i krompiromuser posted image
trenutno jedina onako bas prava pakost je kada sam jednoj iz skole dok se penjala uz stepenice, ja isla iza nje, nogu joj zakacila svojim kisobranom, prosula se kao tikva, ali sam se i uzasn uplasila kad je pocela da place je nisam htela da mi zovu mamu i tatu u skoluuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 13:56:40   
ivaMark
Joooj, setila sam se jos necega user posted image
uvod: kada predajem dokumenta trudim se da budu uredno naslagana!

trebala sam da predam papire za zdravstvenu knjizicu preko socijanlog.. e sad, par puta unazad sam predavala ta i ta dokumenta za mamu, tatu i mene... ko je vadio to zna da ide gomila papira: izvodi za sve, kucna lista, dokaz o imovini... da nemamo nikakva primanja, fotokopije lk, radne knjizice... ne znam ni ja sta sve i tog dana meni kaze sluzbenica: a sta su D. i T. (jasno se vidi iz papira da su mi to roditelji, jer pise na mom izvoduuuuuuu) ja joj kazem sta su mi i ona mi doda da joj donesem i njihov izvod iz knjige vencanih user posted image

i onda ja tu gomilu papira tako lepo ispreturam... izokrecem.... da je bilo ovako: fali ti... a tu je... fali ti-a tu je i to... a ja se smeskam user posted image


(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 16:25:24   
Maraj

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja kad vidim nesto od tih reklamnih papira od komsije u sanducetu, ja uzmem ako istiog nema kod mene user posted image
naravno i ja sam polivala ljude vodom sa 5.sprata, gadjali smo ih i krompiromuser posted image
trenutno jedina onako bas prava pakost je kada sam jednoj iz skole dok se penjala uz stepenice, ja isla iza nje, nogu joj zakacila svojim kisobranom, prosula se kao tikva, ali sam se i uzasn uplasila kad je pocela da place je nisam htela da mi zovu mamu i tatu u skoluuser posted image

o Boze user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 16:31:39   
Olga75
znate ona gotova jela ? jednom sam zamenila u gulas stavila grasak sa fasiranim mesom i vratila na policu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: PAKOST koju smo uradili
13.6.2013 16:37:56   
Figaro88
Ja nisam nikada nesto tako uradilauser posted image Sto sam ja finaaauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 18:27:07   
Sarav
Ostavila sam mm da se celu noć smrzava u dnevnoj, nisam ga probudila da pređe u spavaću jer me naljutio. Sutradan je bio resetovan

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 18:28:11   
Mala Elena
Zlobniceuser posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 18:30:06   
Sarav
Nije mu to prvi put, ali zimi jeste user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 18:32:15   
Mala Elena
Ja mog , kad me naljuti , ne konstatujem , pita me pet puta ja cutim, on pop .user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 18:32:22   
Anck Su Nmaun
hahahha isto nam se bas skoro desilo jos me ujutru pita sto sam ga ostavila...zasluzio si user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 18:35:19   
Sarav
Ma zna zašto to radim i ne pita ništa. Inače ga svake, ali svake večeri budim da pređe

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 18:36:04   
Anck Su Nmaun
Kao klinci smo zvonili po zgradi i bezali

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 18:38:26   
Mala Elena
Sada ce znati da se ne kaci sa tobom.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here