|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u glavi
15.4.2011 16:30:50   
lelaigor
Joj, hvala vam svima puno! Jako vas volim!

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Problemi u glavi
15.4.2011 16:31:45   
Verus
Nego sta! Treba samo malo vremena,a prednost jeste to sto je ona mala, brze ce sve to prevaziciuser posted image
IZVORNA PORUKA: lelaigor

Ribizla, ne pijem ja lekove na svoju ruku, nikad. To su mi sve dr davali.

Verus, u pravu si. NAjgore je iza nas. Kada smo preživeli taj grozan pregled, sad je sve ok. Bilo je teško i Daria mi se opet malo istraumirala, ali ovaj put su bili malo više fer, dali su joj sedativ i pustili i mm da bude sa nama na pregledu, ali da ne skrećem sa teme, sve je mnogo bolje, i izgleda da će ići još više na bolje.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Problemi u glavi
15.4.2011 16:36:22   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nego sta! Treba samo malo vremena,a prednost jeste to sto je ona mala, brze ce sve to prevaziciuser posted image
IZVORNA PORUKA: lelaigor

Ribizla, ne pijem ja lekove na svoju ruku, nikad. To su mi sve dr davali.

Verus, u pravu si. NAjgore je iza nas. Kada smo preživeli taj grozan pregled, sad je sve ok. Bilo je teško i Daria mi se opet malo istraumirala, ali ovaj put su bili malo više fer, dali su joj sedativ i pustili i mm da bude sa nama na pregledu, ali da ne skrećem sa teme, sve je mnogo bolje, i izgleda da će ići još više na bolje.



Upravo tako, ona se toga ničega neće sećati kad poraste, a kao što smo preživeli taj pregled prvi put, i traume posle njega, preživećemo i ovaj put.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Problemi u glavi
15.4.2011 18:58:10   
LillyT
Lepo kažu nadrealisti, petak je najradosniji dan (ili tako nekako user posted image )

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Problemi u glavi
5.10.2012 9:36:07   
Lu
IZVORNA PORUKA: ksena

mislim da psihijatri samo prepisuju lekove, a psiholozi su ti koji se bave podrskom i resavanjem tih dubljih problema. jedna moja drugarica je imala slicnih problema, na psiholoskoj bazi je sebi prouzrokovala mnogo fizickih problema (jako ubrzan puls, osecaj gusenja i cak osecaj da dozivljava srcani napad). posete psihologu ili psihijatru (ne secam se) su joj jako pomogle.


Ne, psiholozi mogu da obave razgovore i pomognu razgovorom ako su problemi lakše prirode ali ne mogu da propišu lijekove niti da rade  psihoterapije
Nakon razgovora s pacijentom ako procijene da su im potrebni i lijekovi i terapije, upućuju ih psihijatru.
Otprilike je takva procedura.



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here