|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jutarnji sex
4.5.2009 12:32:31   
Anoniman
Volite? Ne volite? Zašto? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:34:12   
Modessty
volim user posted image
Ali to je obično moguće samo vikendom kad nemamo obaveze pa možemo da se razvlačimo po krevetu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:34:20   
eugenija
Jutarnji sex, tzv "ZORNJAK", obožavammmmm! Zašto? Zato što su ujutro hormoni strašno nevaljaliuser posted image user posted image user posted image Grrrrrrrruser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:36:39   
Sneža
Jutarnji vikendaški obožavam,niko ne gleda na sat,opušteni smo,napaljeni,a radnim danima(sem kad je godišnji)ne pamtim kad smo zadnji putuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:42:28   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Sneža

Jutarnji vikendaški obožavam,niko ne gleda na sat,opušteni smo,napaljeni,a radnim danima(sem kad je godišnji)ne pamtim kad smo zadnji putuser posted image

istouser posted image

ali volim i kad me probudi noću tj. raaaanom zorom, npr 3h ujutru. On obično bude uz računar do kasno. pa mu onda tako svašta nešto padne na pamet user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:45:43   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: Sneža

Jutarnji vikendaški obožavam,niko ne gleda na sat,opušteni smo,napaljeni,a radnim danima(sem kad je godišnji)ne pamtim kad smo zadnji putuser posted image

istouser posted image

ali volim i kad me probudi noću tj. raaaanom zorom, npr 3h ujutru. On obično bude uz računar do kasno. pa mu onda tako svašta nešto padne na pamet user posted image

Uh taj noćni mi je strastuser posted image user posted image Sad ću dobiti ukor od Tashe user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:47:45   
bebać
Volim...ali moj suprug nešto nikad ga nije volio,mada smo ga upražnjavali!Sad je nemoguće,jer nas budi Sergejuser posted image user posted image user posted image jedino nekad u 4-5,ponekad znamo...ako me probudi on..ja spavam kao top..je** sexuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 4.5.2009 12:54:11 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:51:35   
Anastazija
Nisam ranoranilac, ali ponekad umem dooooooobrooo da se razbudim.. user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj glas ipak nocnim strastima..ili vikendasko popodnevnim...

Sta cu kada sam lenja pa me mrzi da ustajem ujutro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:54:54   
Anoniman
Ma nema ukora u sexy temama. user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:05:28   
Ana RR
Obožavam jutarnji sex, volim kada dan tako lepo počne user posted image

Moram da ispričam, pre neku noć probudi mene ruka moga muža između mojih nogu. Prva pomisao je bila, pa zar mu nije dosta?! Mutimo danima, nekoliko puta dnevno, u bilo koje doba user posted image I počne on da me mazi po stomaku, grudima, dole... i čujem mmmmmm...mmmmmm.... Mrak, ne vidim mu lice, ali rekoh budan je pa bi da se mazi.. Kad ja provalim, čovek spava i boga pitaj šta sanja! user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:07:09   
eugenija
Ana , user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:07:44   
Anoniman
user posted image  Ja bih ga probudila da pitam šta sanja?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:08:17   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:09:51   
Ana RR
Ma čovek se odjednom okrenuo na drugu stranu i nastavio da spava! Žao mi što ga nisam probudila jer kad sam mu ujutru ispričala nije se ničeg sećao! Baš mi je bio sladak, trebala sam da uzvratim user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:10:39   
Anoniman
Haha mi smo vece pred prvi maj kampovali sa drustvom na jezeru i probudili se u 5h ujutru,kisica padala a zabe kreketale! Ako tad nismo umutili user posted image ja ne znam kad cemo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:12:22   
Anoniman
Zamisli Anči da si uzvratila, on se probudio i pitao te "Pa zar ti nije dosta?!" user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:14:03   
Anoniman
više mi odgovara noćni 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:16:30   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zamisli Anči da si uzvratila, on se probudio i pitao te "Pa zar ti nije dosta?!" user posted image



haaahaaaahahaaaa user posted image user posted image user posted image to bi bila fora! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:18:03   
Jacaca
Nesto vise volim nocu, ujutru imam svoj ritual, muz kuva kaficu dok sam u kupatilu, pa lagano budjenje i sminkanje uz istu............ nisam bas za jutarnji sex, ali na moru ga upraznjavam, ne znam zasto tada mi prija, valjda zato sto se ne sminkamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:20:30   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Jacaca

ali na moru ga upraznjavam, ne znam zasto tada mi prija, valjda zato sto se ne sminkam


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:21:05   
Ana RR
Jaco, kad si spomenula more... čudno je kako tada imam volju za svakakva eksperimentisanja... samo kad se setim user posted image   valjda nas ono sunce opije user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 13:37:42   
bebać
IZVORNA PORUKA: Ana80

Jaco, kad si spomenula more... čudno je kako tada imam volju za svakakva eksperimentisanja... samo kad se setim user posted image   valjda nas ono sunce opije user posted image


i mene,tačno kad se sjetim,a u 6om mjesecu trudnoće bilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 14:13:19   
Mery
OBOZAVAM 

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 14:29:25   
Lu
Joj more...još dok nije bilo Roka...
malo malo pa trk u sobuuser posted image

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 16:36:01   
afrodita
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

više mi odgovara noćni 

takodje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here