|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:30:43   
Modessty

IZVORNA PORUKA: eugenija

Tashke, znaš šta bi bilo zanimljivo.. Da je Anonimus Guppyka našauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:30:55   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Anoniman


Jedna zanimljivost- koga god da smo pozvali svi su pristali!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:30:59   
Anoniman
Lovila sam po aktivnim korisnicima, ali kasno... sve smo se sjatile u temu da pročitamo šta je Anoniman napisao. user posted image  Da sam ranije virila...

guppyka, ha? Pa ne znam... user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:31:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Ma stidljive su najgoreuser posted image  


I ja mislim tako!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:31:23   
Ana RR
hm.... gledam gore ko je u korisnicima.... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:32:39   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Ovo mi lici na neku poteru

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:33:50   
Anoniman
user posted image  U celoj priči, u Profilu može da se podesi da ti umesto Prisutan piše Odsutan.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:34:43   
Modessty
Tasha kao Šerlok!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:34:54   
Koukla
IZVORNA PORUKA: Ana80

hm.... gledam gore ko je u korisnicima.... user posted image


Nisam ja!! hehe user posted image user posted image user posted image  Samo mi je mnogo slatko da citkam sta pisete, ne znam vas dovoljno dobro da bi mogla da procenim po stilu pisanja... Ali ako saznate... zanima me user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:35:13   
Ana RR
baš smo grozne user posted image

u svakom slučaju, anoniman svaka čast na hrabrosti! ja se ne bih nikad usudila da probam tako nešto. user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 11:49:21   
Rina
IZVORNA PORUKA: Anoniman


Perfektna kombinacija? Pa dovoljno je da se svako svakom svidja i da imaju svi poverenja jedni u druge


E pa da,samo to user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 14:50:37   
Verus
Sve razmisljam i kontam da bih se sigurno usrala i ne bi uradila da stvarno dodje do toga!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.5.2009 23:11:32   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nije bilo samo jednom, bilo je samo sa muskarcem par puta, samo sa zenom par puta i sa parom.
Perfektna kombinacija? Pa dovoljno je da se svako svakom svidja i da imaju svi poverenja jedni u druge. I sve ostaje tajna, niko se ne hvali sa tim!
Jedna zanimljivost- koga god da smo pozvali svi su pristali!




Zanimljivo.Kakve jos volis kombinacije,i dali je moguce da niste komentarisali parove(partnere)ti i tvoj muz,sta ti se najvise dopada u igri (mislim da se ta igra zove igra svingerauser posted image )

Mozda su moja pitanja isuvise licna,ne moras ako ne zelis da odgovoris,posto si anonimus,mislim da nema razloga da nam ne kazes i pojasnis neke stvari,kao sto vidis sve smo sa te strane ogranicene.

Ja licno to ne podrzavam,te vrste igre ne volim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
6.5.2009 7:48:27   
marince1
Mhmm fantazije na tu temu,da!Ali u stvarnosti malo tezer,jer je za mm sve osim misionarske poze perverzno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Salim se,nije bas tako,ali nisam daleko od istine user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
7.5.2009 18:35:32   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Što bih volela da mogu po stilu pisanja da provalim ko ovo piše, ali uopšte ne mogu da zaključim! user posted image


Jao ni ja user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
8.9.2009 21:41:31   
bonita

8.9.2009 21:02:15    showPicture("9/8/2009 9:02:15 PM",1,0,0,136838,162) BINCE
namam misljenje uopste na ovu temu...
meni je to degutantno....

  ali ima osoba koje su ovo probale ili bi volie da probaju...svaki ima razna misljenja..nekom se svidja nekom ne...JA LICNO NEBIH MOGLA DA ZAMISLIM NEKOGA SA SVOJIM PARTNEROM..TJ.nas dvoje i bilo ko jos s naka


ko voli nek izvoli,ali ostajem pri tome da mi je to ODVRATNO!!!!!


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
26.11.2009 13:12:59   
elenicaa
U masti da...svakako.U stvarnosti malo teze.Ne mogu da zamislim kako bi to u realnosti bilo.Ali nije da me ne kopka.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
5.12.2009 19:35:24   
Anoniman

jooooooooooj al* sam ubola u pretraživaču........... user posted image

maštala - da.
uradila-nikad.

ne bih ja to mogla..... (" Nije to Daro za nas... To je za...snobove. " user posted image )


(odgovor članu elenicaa)
  Direktna veza do poruke: 68
   [Obrisana poruka]
5.12.2009 19:47:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.4.2010 13:52:53   
eni26
Aha,moze jos jedna zena sa nama! A mozemo i samo nas dve!user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
20.4.2010 7:22:58   
lothroniell
Nisam probala, a vala i ne bi... Kad bi videla samo ruke druge zenske blizu mog muza ubila bi je user posted image a kamoli nesto drugo, isto tako nemam nikakvu zelju za nekim drugim muskarcem sem mog muza.

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
8.7.2010 17:25:55   
Anoniman
Nikako...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
8.7.2010 17:35:06   
Anoniman
Ja nisam za varijante sa zenom, tako da user posted image , sa jos jednim muskarcem, pih, pa nisam probala.... mada nikad ne reci nikad user posted image
Ali sam uvek imala zelju da gledam neki par uzivo, al' niko me nije pustio do sada user posted image user posted image user posted image
Voajer sam, znam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
18.12.2010 23:43:36   
Shishica
Ja bi se prepala nacisto kad bi doslo do toga! A MM bi ubila na mestu kad bi samo dodirnuo neku! Jest da je nekako lepuskasto kad vidis to na tv-u (ali bez onog gde su dve zene), ali ujedno je i mnooooooogo bolesno... pa jel'da?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
18.12.2010 23:48:30   
indy_25
Da vam iskreno kazem uvijek sam imala zelju sa dvojicom muskaraca koji su bas ono fizicki extra. Al eto ta mi se zelja ne ostvari nikako user posted image .

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here