|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 12:53:21   
Anoniman
Trazila sam slichnu temu ali ne nadjem ono shto me zanima....

Pisali smo o trudnoci posle pobacaja...koliko treba vremena da prodje i sl.

A da li je mogutje dobiti prvu menstruaciju posle pobachaja, svega 2 nedelje posle pobachaja, a manje od dve nedelje posle revizije?user posted image

Ono shto sam kroz druge teme saznala je da se uglavnom dobija posle 4 i vishe nedelja...user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 12:55:24   
Anoniman
Obrati pažnju kada se Lenka RR javi, ona je nešto brzo posle revizije prokrvarila, tipa na 3 nedelje, ali zato posle... mislim da je tek sa 8-9 nedelja dobila opet i to uz one injekcije za pokretanje menstruacije.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 12:57:16   
Anoniman
Uf....dobro...videtju shta ona kaze....A ja bih sutra trebala na kontrolu...pa tju videti shta mi doktor kaze...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 13:00:17   
Anoniman
Znam da ona tome nije pridavala neki značaj. Nije čak ni dr nazvala. Nego je posle x nedelja bila na kontroli (posle koliko beše... 6 ili 8 nedelja), i onda mu je rekla da je krvarila, on nije ništa specijalno rekao.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 18:17:38   
Anoniman
Ja sam se izgleda zeshtje istripovala.... danas kao da mi krenulo krvarenje....pa sam mislila da sam pre vremena dobila...a sad nishta...izgleda ovo bila neka najava... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 18:19:14   
Ana RR
Draga, ja sam dobila tačno 14 dana posle spontanog. Normalan ciklus, kao i uvek.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 18:22:27   
Anoniman
Znachi nije rano ako dobijem....al neznam shta je sad ovo...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 18:28:21   
Ana RR
Organizam se čisti, to je normalno.. Ja sam dobila, pa onda kada sam mislila da mi je ovulacija mi je krenulo neko braon curkanje. Trajalo par dana i posle je sve bilo ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 18:36:42   
Anoniman
pa neznam...prvih dana posle revizije sam imala to braonkasto "krvarenje" ali evo vetj 7-8 dana nishta....i danas opet...ali ovo je bash izgledalo kao pochetak user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 18:43:24   
Ana RR
Normalno je to, ne brini. Treba vremena da se to stabilizuje. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 18:44:50   
Anoniman
Pa kontam to....nego se shtrecam....valjda me josh nije potpuno napustio osetjaj trudnoce....pa se cimam user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 18:45:44   
Ana RR
Skroz te razumem... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.5.2009 18:51:22   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
28.5.2009 12:42:22   
kumara
Smeshkice, kao sto je tasha rekla, ja sam imala krvarenje negde 2-3 nedelje nakon spontanog, ali to nije bila menstr, vec uobicajeno krvarenje zbog spontanog, a pravu menstr sam dobila tek nakon 2 meseca. Dr je rekao da je to ok, posto sam panicila, dao mi je inekcije da je izazove, ali nisam dobila, dosla je sama 10 dana posle tih inekcija.

Ne brini draga, bice sve ok. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
28.5.2009 13:27:04   
Anoniman
Evo ja danas dobila...posle tachno 38 dana od pobachaja , i 36 dana od revizije....pre ovog nisam uopshte krvarila....prilikom spontanog mi sve otishlo....do revizije ni kap, a posle revizije jedva neshto malo taj dan i kraj...evo sad konachno doshla....mada ima puno braon sekreta pored krvi...user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
11.6.2009 11:08:39   
Anoniman
Pa jel mogutje da sam opet dobila? user posted image Nishta mi sad nije jasno...pre nedelju dana mi prestala prva posle pobachaja....i evo danas opet dobila...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
11.6.2009 11:10:33   
Anoniman
user posted image  Zar nisi juče bila kod dr? Šta ti je rekla?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
11.6.2009 11:13:44   
ljubičica
Smeškice i meni je bilo tako. Pobacila sam sa nazovi menstruacijom i kad je ta prošla curkalo je u narednih par dana po malo i onda sam dobila onu pravu M!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
11.6.2009 11:13:59   
Anoniman
Nishta mi nije rekao...uzeo mi briseve za hlamidiju, i mikroplazmu,...i pre nego shto je to uradio pitao je dal sam i kad dobila...a sad se setila da je na brisu za mikroplazmu bilo malo rozlinkavo...ali nishta mi nije rekao....samo da dodjem sa rezultatima....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
11.6.2009 11:15:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Smeškice i meni je bilo tako. Pobacila sam sa nazovi menstruacijom i kad je ta prošla curkalo je u narednih par dana po malo i onda sam dobila onu pravu M!


Kod mene je drugachije bilo...posle pobachaja nije bolo krvarenja sve do pre dve nedelje...kad sam redovno dobila...i evo sad opet ...user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
11.6.2009 13:08:12   
pahulja76
user posted image samo se ne nerviraj... pre 30 min. sam ti kucala malo poduzi odgovor i kad sam htela da ga poslajem zeznuo me net... i otislo sve u....user posted image

ja jos ne dobih od onda kad sam ti pisala da bi trebalo... a kada cu... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
11.6.2009 14:22:14   
Anoniman
Pa ja sam dobila 38 dana posle pobachaja....koliko je tebi proshlo???user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
11.6.2009 14:24:20   
pahulja76
danas mi je 23.-i dan od revizije user posted image , nego pisala sam ti da kad sam imala proslog mes. braonkasti sekret u vreme M pa od tad sam racunala i mislila sam da cu dobiti 5.-og al' NE... sad sve krece ispoceka, k'o da nisam ni imala M... sad sam u pubertetu user posted image samo ce me iznenaditi 

< Poruku je uredio pahulja76 -- 11.6.2009 14:26:55 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
11.6.2009 14:24:40   
Anoniman
Smeškice, tebi je rađena revizija, jel da?

Lenki je isto rađena. Onda je prokrvarila 3 nedelje posle, ali to nije bila menstr. Menstr je dobila tek 8-9 nedelja nakon revizije.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
11.6.2009 14:27:20   
Anoniman
Radjena mi je revizija....36 dana posle revizije sam redovno dobila...trajalo nedelju dana...i evo nedelju dana posle prestanka....dobila opet..user posted image

Ali pre nego shto sam dobila ovo na 36 dan....nisam krvarila...jednom sam  se istripovala da jesam...ali nisam dobila..i taj dan kad mi je radjena revizija sam malo krvi imala....al do uveche nishta...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here