|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stambeni kredit
17.2.2019 18:26:12   
vonavoj
Stan na Havajima,ququ..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Stambeni kredit
17.2.2019 18:31:18   
Ana RR
On planira da se preseli tamo sa ženom kada ona ode u penziju. Imaju super stan sada u Honolulu koji rentaju ali hoće još jedan. Plus kuća u kojoj žive i stan u drugom delu Kanade gde deca strudiraju. I baš mu sad fali tih 40 hiljada user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.2.2019 18:40:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Stambeni kredit
17.2.2019 20:46:33   
Rosita
Što bi se reklo, svako prema svojim mogućnostima 🏖☺

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Stambeni kredit
19.2.2019 23:17:52   
Mala Elena
I mi smo u ovom timu podstanara . 

Nemamo ugovore za stalno, nemamo opciju. Sto kaze Rosi, sreca je najbitnija. Kad se set_im kako sam ranije skromno zivela , sada zivim u bogatstvu...imamo uslovno receno "sve" ali cesto mi fali nas krov nad glavom . Mislim da je to normalno.Pre nekog vremena , drugarica je uzela stan od preko 90 kvadrata , ali u Kaludjerici gde su i ziveli kao podstanari. Kvadrat je bio oko 900€. Ali oni su se tamo adaptirali, skola, vrtic, posao njenog muza, ona hvata liniju za posao na Zvezdari. Nije lose...Kum takodje uzeo kredit za stan preko 70m2, on sam. Isto se nadam da ce i kod nas sreca pokucati na vrata, ili ipak mi moramo naci vrata da joj pokucamo? 😕

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Stambeni kredit
20.2.2019 18:13:18   
IvanaSK RR
Mala Elena, da i vi uskoro kupite nesto vase ❤️
Sto se tice tog stana u Kaluddjerici, moje mišljenje je da je mnogo placen. Tamo ima i dosta jeftinijih stanova.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Stambeni kredit
28.2.2019 10:17:59   
Sanidej
Kumovi kupili stan u Stepi na kredit od 5 godina, uskoro zavrsavaju sa otplatom. Znacajno bolji uslovi na ovako kratak vremenski period.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Stambeni kredit
28.2.2019 10:27:17   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Kumovi kupili stan u Stepi na kredit od 5 godina, uskoro zavrsavaju sa otplatom. Znacajno bolji uslovi na ovako kratak vremenski period.


Sani,necemo da se lagimo,to je mali kredit za dopunu do stana..na 5 godina mozs da dobijes 5000e..imali su kesa..a to ovde niko nema. To i ne zovem stambenim kreditom,to je kes kredit..to mogu i ja,do 13.000e.i sa tim ne mogu vise nista.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Stambeni kredit
28.2.2019 10:30:42   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Kumovi kupili stan u Stepi na kredit od 5 godina, uskoro zavrsavaju sa otplatom. Znacajno bolji uslovi na ovako kratak vremenski period.


ako sam dobro upucena stambeni kredit se uzima na najmanje 10 godina. znaci da su oni podigli kes kredit. koliko god, od kes kredita nisu mogli kupiti ni garsonjeru

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Stambeni kredit
28.2.2019 10:36:11   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: Sanidej

Kumovi kupili stan u Stepi na kredit od 5 godina, uskoro zavrsavaju sa otplatom. Znacajno bolji uslovi na ovako kratak vremenski period.


Sani,necemo da se lagimo,to je mali kredit za dopunu do stana..na 5 godina mozs da dobijes 5000e..imali su kesa..a to ovde niko nema. To i ne zovem stambenim kreditom,to je kes kredit..to mogu i ja,do 13.000e.i sa tim ne mogu vise nista.


Ja imam pravo da uzmem 3.000 kes kredituser posted image Inace nikad mi nisu davali. Radim vec 12 godina na odredjeno. Ponudili su mi pretprosle godine i dogovorimo se mm i ja da uzmemo da bi neki dug odmah isplatili. Jos malo ga zavrsavam.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Stambeni kredit
28.2.2019 11:03:01   
vonavoj
Sanjice,meni su nudili 13.000 na 10 godina..to je neka novina...banka intesa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Stambeni kredit
28.2.2019 11:06:01   
bubulence
zavisi kolika su primanja i da li je ugovor za stalno...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Stambeni kredit
28.2.2019 11:14:23   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sanjice,meni su nudili 13.000 na 10 godina..to je neka novina...banka intesa.


I ja sam u banci intezi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Stambeni kredit
28.2.2019 11:29:45   
bebilule
Sanjice, pa šta ćete za stan ako ne možete uzeti kredit?
Meni je najgore kada čujem da je neko mnogo godina podstanar, odoše pare nigdje. A šta ćete kada ne može drukčije.
Moja mama je izvela neku ludu gimnastiku prije više od deset godina. Uzela montažnu kuću i plac, nije imala keša. Sredila stambeni kredit na veći predračun, banka joj uplatila novac na račun, ona dio dala za plac, dio za kuću, a ostatkom kupila namještaj. Mislim...to je mogla samo ona.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Stambeni kredit
28.2.2019 12:29:41   
Sanjica26 RR
Bebi, ja znam da ne mogu. Nisam sposobna za kredit. Cekamo odgovore iz dve banke da li moze mm. I to je pod znakom pitanja. Posle izlaska iz banke zakljucili smo da smo nas dvoje gradjani drugog reda. Nismo se potresli. Sta je tu je. Situacija koja se desava sa nasim bliznjim clanom nas vise potresa nego ovo. Nikad se ne zna. 
Mozda nam se otvori druga mogucnost. U to se iskreno nadam. 

Skupljacemo novac, pa kad se budu deca skolovala imacemo za njih dve. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Stambeni kredit
28.2.2019 13:12:58   
vonavoj
Sanjice i ja sam se tako osecala kad sam izasla iz banke..a ja sam za stalno..i opet slaba vajda..mala primanja..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Stambeni kredit
2.7.2019 13:02:15   
eca89
Mm i ja smo predali za stambeni kredit, sad cekamo odobrenje.Ako prodje, da kupimo ovu kutijicu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Stambeni kredit
2.7.2019 13:09:54   
Ana RR
Eco, držim fige user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Stambeni kredit
2.7.2019 13:10:59   
Rosita
Eco 👏



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Stambeni kredit
2.7.2019 14:05:58   
bubulence


IZVORNA PORUKA: eca89

Mm i ja smo predali za stambeni kredit, sad cekamo odobrenje.Ako prodje, da kupimo ovu kutijicu.



Aaa ne hvalis se jutros! Drzim fige 🤞 

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Stambeni kredit
3.7.2019 21:42:27   
Duškić
I ja drzim fige.
Mozda se i mi nekad resimo.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Stambeni kredit
4.7.2019 10:05:13   
Duškić

IZVORNA PORUKA: eca89

Mm i ja smo predali za stambeni kredit, sad cekamo odobrenje.Ako prodje, da kupimo ovu kutijicu.




Javi ima li novosti.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Stambeni kredit
4.7.2019 11:16:59   
doramar11
Jel uzimao neko skoro stambeni kod Procredit banke?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Stambeni kredit
18.7.2019 15:46:16   
eca89


IZVORNA PORUKA: Duškić


IZVORNA PORUKA: eca89

Mm i ja smo predali za stambeni kredit, sad cekamo odobrenje.Ako prodje, da kupimo ovu kutijicu.




Javi ima li novosti.



Samo da javim da nam je kredit odobren i da smo kupili stan😆😆😆😀😀😀😀😀!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Stambeni kredit
18.7.2019 15:52:50   
MimaKos
Neka vam je sa srecom!!! Divno!


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Stambeni kredit
18.7.2019 16:09:09   
Ana RR
Čestitam Eco!! Sjajne vesti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here