|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
13.11.2009 13:41:41   
mejra81
user posted image user posted image user posted image
Imas i to...user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
13.11.2009 13:43:58   
Trcosava
naravno - ja sam freak of the week user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
20.11.2009 20:58:13   
Nensi*
Danas sam bila na UZ kod Dr.Maje Antic i prezadovoljna sam sa njom,zena je fenomenalna,vrlo ljubazna user posted image user posted image user posted image Sve pohvale...Ona ce mi na dalje voditi trudnocu... user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
20.11.2009 21:02:07   
buhla
nensi, a kada si zakazala pregled, tj koliko se ceka?
ja sam cula da je ona fenomenalna.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
20.11.2009 22:44:10   
mihi
Sjajna je dr Maja Antić za svaku preporuku!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
22.11.2009 17:25:30   
lesica
Meni u DM trudnocu vodi dr.Eric,i mogu vam reci da sam ja sa njom prezadovoljna ne samo na osnovu toga kakva je tokom pregleda vec uopste,mislim da sam je do sad vec nekoliko puta gnjavila i mimo zakazanog pregleda i ona je bez problema uvek silazila sa odeljenja da eto samo pogleda meni paranoicnoj neke rezultate koje bih joj ja donela da ne bih cekala do pregleda. A sto se porodjaja tice mislim da ima uticaj to da li je tamo vodjena trudnoca tj. da trudnice koje su tamo isle na preglede ipak imaju prednost. Uostalom,ambulanta im je potpuno savremeno sredjena sa odlicnim aparatima pa je prosto steta placati privatnicima za preglede koji mogu tamo da se obave na jos visem nivou,a osoblje od prijema pa do izlaza je zaista divno. Ljubim vas sve punouser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
23.11.2009 23:51:32   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: lesica
Uostalom,ambulanta im je potpuno savremeno sredjena sa odlicnim aparatima pa je prosto steta placati privatnicima za preglede koji mogu tamo da se obave na jos visem nivou,a osoblje od prijema pa do izlaza je zaista divno. Ljubim vas sve punouser posted image


Ovo potpisujem u potpunosti user posted image

IZVORNA PORUKA: buhla

nensi, a kada si zakazala pregled, tj koliko se ceka?
ja sam cula da je ona fenomenalna.



Ja sam tamo usla preko neke veze,a ne znam koliko se ceka...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
24.11.2009 13:54:21   
mejra81
E,ovako...
Jutros sam bila kod doticnih i kazu za porodjaj u KESI poneti
stvari za licnu higijenu(cetkica za zube, pasta...)
peskir
plasticna casa
mrezasti ulosci
nesto za grickanje(plazma ili grisine)
flasica vode
Kesa da bude sto manja,sve ostalo donece Vam suprug kasnije....
Inace, posto posete trenutno nisu dozvoljene,suprug(ili vec neko) vam to "ostalo" moze dostaviti svakog dana od 15-16h
user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
24.11.2009 15:19:21   
buhla
cccc bas ga preterase, jesu mozda rekli i koje dimenzije peskira, da ne preteramo da ponesem onaj za plazu! user posted image
suprug kasnije da donese! a sta ako se porodis taj dan u 16-17h cekas do sutra u 15h da ti donesu, ma user posted image user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
24.11.2009 15:26:55   
mejra81

IZVORNA PORUKA: buhla

cccc bas ga preterase, jesu mozda rekli i koje dimenzije peskira, da ne preteramo da ponesem onaj za plazu! user posted image
suprug kasnije da donese! a sta ako se porodis taj dan u 16-17h cekas do sutra u 15h da ti donesu, ma user posted image user posted image



A jos gore, sta ako neko nema supruga? user posted image
user posted image user posted image user posted image
Salim se.....
Jos nemas ni gace, pa cekas do sutradan! user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
24.11.2009 15:29:26   
buhla
IZVORNA PORUKA: mejra81


IZVORNA PORUKA: buhla

cccc bas ga preterase, jesu mozda rekli i koje dimenzije peskira, da ne preteramo da ponesem onaj za plazu! user posted image
suprug kasnije da donese! a sta ako se porodis taj dan u 16-17h cekas do sutra u 15h da ti donesu, ma user posted image user posted image



A jos gore, sta ako neko nema supruga? user posted image
user posted image user posted image user posted image
Salim se.....
Jos nemas ni gace, pa cekas do sutradan! user posted image


hahahahahahahaha joj nasmejala si me, mada kad malo bolje razmislim kod mene je sve moguće! Mislim da mi muž (pardon - suprug) tada ne bude tu!

< Poruku je uredio buhla -- 24.11.2009 15:30:03 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
24.11.2009 15:34:13   
mejra81
Hihihi,eto vidis...
Ne znam sto kazu suprug kad moze bilo ko....
Jos kazu da se retko desava da nema mesta,a sta recimo nema mesta i ja odem u drugu bolnicu aoni mi traze
spavacicu,papuce i te neke stvari.... Ma ima da ih user posted image ako me ne prime!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
24.11.2009 15:40:03   
buhla
ti si nesto danas bas besna, ko te iznervirao?

ja se mislim da odem kod moje dr u dz i trazim uput za dragisu, da mi tamo vode trudnocu, ali cu zakazem kod maje, pa makar cekala 3 meseca! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
24.11.2009 15:43:43   
mejra81
Provalila sam ove smajlice pa da vezbam user posted image user posted image user posted image
Idi uzmi uput sto pre jer kao moras bar tri puta da dodjes kod njih pre porodjaja!
Ja sam prvi put cekala, bogami ,mesec i po dana,al nisam kod nje!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
24.11.2009 15:47:39   
buhla
ja sam vec bila jednom kod dr koji mi se ne svidja, pisala sam na ovoj temi malo ranije!  user posted image  

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
24.11.2009 15:52:34   
mejra81
Ma idi zakazi jos sad! Taman dok dodjes na red bice pravo vreme! samo se prvi put ceka dugo posle ti zakazuju na mesec dana
osim ako nema potrebe pre...

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
6.12.2009 21:35:48   
Coka011
Idem kod njega od prvog dana tj kod njega sam bila i na utvrđivanju trudnoće i prezadovoljna sam odnosom koji ima prema svojim pacijentima.
IZVORNA PORUKA: Katerina

Drage moje vidim puno pozitivnih komentara ali na Vašu žalost ima i ona druga strana . Radim u ovoj ustanovi vremenski dugo i odlično poznajem osoblje koje radi a naročito pojedine lekare koji se spominju. Što se tiče dr D Antića i Maje Antić onu su dobri kao lekari ....  Međutim Dr Zoran Lončar je veoma loša osoba na prvom mestu nema osnovno vaspitanje prema zaposlenima . Baš je skoro vodio trudnoću jednož ženici i pošto je to OFRLJE uradio nije primetio da nije nešto uredu sa bebom pritom je žena mlada 87 godište. Naravno ovo se prikriva u Bolnici ali sve izađe na videlo. Rođena je beba sa VUČJOM ČELJUSTI. Beba naravno izgleda deformisano i pored mnogobrojnih operacija , a operacije mu tek slede kada odraste. Takođe otežano jede , mora na slamčicu da ga hrane . KATASROFA JE U SVEMU OVOME ŠTO DOKTOR U OPŠTE NE MISLI DA JE POGREŠIO I ŠTO U OPŠTE NIJE KAŽNJEN. I čak naprotiv ubedio je familiju da je sve u redu i da to nije ništa strašno.A to što beba liči na monstruma i što otežano jede i što će morati da ima mnogobrojne operacije kasnije ... JEDINO PITANJE POSTAVLJAM : KAKAV ĆE ŽIVOT IMATI TO DETE I NJEGOVA PORODICA ( MAJKA KOJA TEK TREBA DA IMA JOŠ DECE) Ali zahvaljujući dr Zoranu Lončaru eto .... lekari nizašta neodgovaraju.
I samo ne znam otkud mu zvanje doktora sigurno je debelo platio za diplomu.


Svaki negativni komentar o Dr Zoranu Lončaru potpisujem, na glasu je kao neko ko samo otaljava posao i takođe da je jako neljubazan i i neprofesionalan. Za razliku od njega dr Ilija Golubović ja sve kontra kao  dr Živaljević, dr Đekić...
za Nikitovića sam isto čula dosta negativnih komentara

(odgovor članu Katerina)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
8.12.2009 16:02:51   
ivaivana
porodila sam se u dragisa misovic u martu i poradjao me je dr djekic najbolji lekar tamo kao i dr radunovic koja mi je vodila trudnocu jedna od najboljih doktorki tamo , loncar me je usivao i konci su poceli da ispadaju treci dan. dr golubovic je prema meni bio najblaze receno bezveze dok dr nikitovic je sjajan , sve pohvale a od drugih sam cula da je nikitovic super i za golubovica sam cula lepe reci mada su te zene imale vezu sto ja nisam pa mogu da hvalim samo radunovicku , djekica i nikitovica za ostale ne znam nisam ih bolje upoznala.sestre su kako koja jedino je pozrtvovana , ljubazna i trudi se oko svih podjednako sa osmehom na licu sestra sa laktacije jelena koja mi je spasla grudi od mastitisa masirajuci me sat i deset minuta dok je je njena koleginica sa laktacije videla da su mi grudi kamen rekla radite ovo kao da rastresam grudi i podelila svima vizit karte da dojde kuci privatno...inace da li je loncar oprao ruke pre mog usivana koje je bilo u totalnoj anesteziji veliko je pitanje jer je gnoj sa koncima treci dan poceo da curi i  dr nikitovic mi je rekao da sama nisam prskala oktanisept samoinicijativno da bi bilo ko zna sta.vrhunskim doktorima radunoicki i djekicu sve pohvale o babicama iz porodilista necu nista da pricam ali je mom detetu pupak savrsen i otpao za 7 dana.

(odgovor članu Coka011)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
14.12.2009 11:30:22   
buhla
mejra... pa ti ćeš prva u DM... jedva čekam tvoje iskustvo user posted image nadam se sve pozitivno! 

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu ivaivana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
14.12.2009 11:36:10   
mejra81

IZVORNA PORUKA: buhla

mejra... pa ti ćeš prva u DM... jedva čekam tvoje iskustvo user posted image nadam se sve pozitivno! 


Da, sve cu vam reci....ako me primeuser posted image a nadam se da hoce....
One sestrice tamo sve su mlade, mladje cini mi se od mene, sve su ljubazne...
Ima jedna matorka bila je bas drcna, ove ostale sve slatke i ljubazne....

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
9.1.2010 22:35:36   
mejra81
E,ovako:
Imala sam srece sto se dezurni lekar sazalio na mene pa je rekao: Ma primicemo je,ko da je salje sad dalje....
Stvarno nemaju mesta,samo je sreca u pitanju da naidjete kad su prazni....Problem je u tome sto otprilike po 6 zena otpuste odjednom i ako se zadesite taj dan,super....
Imaju samo dva porodjajna stola.Devojka koja se porodila pre mene je sve vreme mojih muka bila do mene,samo nas je delio paravan...Pet sati je lezala pored mene jer nisu imali mesta da je smeste u sobu....
Osoblje je ok,cak sam se iznenadila od vecine koji su bili bas krajnje ljubazni....
Ono sto treba da ponesete je sledece:(naravno u kesi...)
Mrezasti ulosci(Odmah strpajte 5-6 pakovanja jer na porodjaju vam odu skoro 2)
Sredstva licne higijene
Peskir(2kom)
Nesto za grickanje(plazma i obavezno flasica vode)
Pampers(to vam odmah traze,spakujte 5-6kom)mislim po porodjaju...
Multimam lanolin(bez ovoga nemojte da idete u porodiliste...)
Plasticna casa
Mrezaste gacice(nisu obavezne ali znace...)
Stvarno vam drugo nista ne treba,za pocetak,ostalo vam donosi muz kasnije...
Spavacice stoje u hodniku tako da mozete da ih menjate kad hocete...
Posteljinu takodje,ima finih sestrica pa vas i pitaju da vam promene posteljinu...
Papuce su, takodje,njihove...
Mozda sam nesto zaboravila,al dodacu ako se setim jos neceg znacajnog...user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
12.1.2010 3:39:10   
*iva*
Porodila sam se u DM, carskim rezom, onako sam prosla, rado bih zaboravila dobar deo mog bivstvovanja u DM.
Odeljenje Patologija- sasvim ok, sestre su stvarno dobre, mlade, vredne.
Ekipa koja priprema za operaciju- bila sam oduzeta od straha tako da su mi bili strasni, onako hladni, i zurili su kucama pa su i mene pozurivali, ali hvala im na tome, brze sam zaspala i krace bila u njihovom drustvu.
Odeljenje intenzivne nege- EEE to je dozivljaj...
Hirurske sestre (manje-vise) rade SVOJ posao kako treba.
Ali zato pedijatrijske...

Verujte mi da mi sada dodje da njih nekoliko razvalim.
Samo dve pedijatrijske su radile svaku smenu isto, sa ljubavlju i sa elanom. Ove ostale... Sada kada je proslo malo vremena i u meni  se slegli utisci, jako mi je zao sto nisam imala snage da im .e.em .a.er.
Svi su tamo dosli da rade preko debele veze, i zato u nekim delovima imaju velike propuste.
Nocu su sestre kao pustene sa lanca, nigde ih nema, a kada se pojave- pokazu zube i bezobrazluk. Obicne alapace. Mogla bih svasta da ispricam o njihovom ponasanju, sto medjusobnom, sto prema bebicama i pacijentima...
Cast izuzecima.


(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
13.1.2010 0:35:48   
micketta
dr eric je skroz ok. vidim da je neko napisao da je ona kukolj u zitu a volela bih da argumentuje svoj post ako je ikako moguce.

sto se dr loncara tice, ja ne znam zasto o njemu vlada misljenje da je neljubazan. covek je uvek bio bas preterano ljubazan i to su mi takodje potvrdile jos neke zene koje su njegovi pacijenti.

prema tome, misljenja su itekako subjektivna.

(odgovor članu *iva*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
14.1.2010 2:37:09   
*iva*
Nije neko napisao nego sam ja napisala.

Imam lose iskustvo sa (dr) Eric i vec sam argumentovala svoj post.



(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
14.1.2010 14:08:49   
micketta
...

< Poruku je uredio micketta -- 14.1.2010 14:12:47 >

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here