|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:03:32   
minavb
Ne volim da ispracam.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:05:12   
Anoniman
..... ne volim kad se ne pridaje značaj trudu user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:06:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ognjenka

ne volim ljude...vecinu ljudi, ne volim.

Ja dodajem-ne volim glupe ljude u svim kategorijama:
a) prirodno glupe (ovima bih mogla da oprostim, ali ne mogu da budem u njihovom drustvu..ne mogu)
b) glupe, a prave se pametni (kako kaze moja draga Anuk, sa mozgom praznim k''o rupe u krofniuser posted image )
v) glupe, a lazljive (oni su bolji od bioskopa, ali im je mana sto brzo smore, kao filmovi sa Stivenom Sigalomuser posted image ..)
g) glupe u naznaci , a kvarne u pokusaju (ova kategorija mi je najgora i najjadnija i ovakvi ljudi najvise zla drugima nacine)

< Poruku je uredio verolino -- 3.6.2011 11:08:40 >

(odgovor članu Ognjenka)
  Direktna veza do poruke: 228
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:08:08   
Anoniman
Odlična ti kategorizacija gluposti user posted image  user posted image
Meni je "B" najgore za svariti

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:11:33   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino
v) glupe, a lazljive (oni su bolji od bioskopa, ali im je mana sto brzo smore, kao filmovi sa Stivenom Sigalomuser posted image ..)
user posted image user posted image
Zagrnuh se jabukom od smeha, idi bre...

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:23:10   
Klarita
Verolinke, ja se prikljucujem...taman sam isla da oribam kupatilo i razmisljala sta ne volim, pa bih eto dodala da MRZIM popisanu wc solju uz sve ove ljude koje ti navede
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Ognjenka

ne volim ljude...vecinu ljudi, ne volim.

Ja dodajem-ne volim glupe ljude u svim kategorijama:
a) prirodno glupe (ovima bih mogla da oprostim, ali ne mogu da budem u njihovom drustvu..ne mogu)
b) glupe, a prave se pametni (kako kaze moja draga Anuk, sa mozgom praznim k''o rupe u krofniuser posted image )
v) glupe, a lazljive (oni su bolji od bioskopa, ali im je mana sto brzo smore, kao filmovi sa Stivenom Sigalomuser posted image ..)
g) glupe u naznaci , a kvarne u pokusaju (ova kategorija mi je najgora i najjadnija i ovakvi ljudi najvise zla drugima nacine)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:24:34   
lanajelena
Ne volim kad neko kasni
Ne volim kad ja moram da se prilagodjavam sa dvoje dece,obavezom oko rucka drugarici koja spava do 12 user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:25:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ne volim kad neko kasni
Ne volim kad ja moram da se prilagodjavam sa dvoje dece,obavezom oko rucka drugarici koja spava do 12 user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image podržavam hate

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:28:31   
JMPM
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ne volim kad neko kasni
Ne volim kad ja moram da se prilagodjavam sa dvoje dece,obavezom oko rucka drugarici koja spava do 12 user posted image
user posted image  Isto, samo sto imam jedno dete... za sada user posted image
Ne volim licemerje, ne volim laz, ne volim kuknjavu, ne volim zimu, ne volim da jedem hranu po slavljima user posted image , ne volim kada vozaci ne staju na pesackom prelazu, ne volim kada vidim macku u stiklama koja ne zna da hoda u istim, ne volim kada se mm uspava dok uspavljuje dete user posted image , ne volim... seticu se sta jos ne volim user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:29:24   
lanajelena
Nemoj vise molim te user posted image user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:30:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ne volim kad neko kasni
Ne volim kad ja moram da se prilagodjavam sa dvoje dece,obavezom oko rucka drugarici koja spava do 12 user posted image

Ja joj se ne bih prilagodjavala.
Imam drugaricu koju mnogo volim, ali koja je bolesna po pitanju kasnjenja. Kasnila je na sopstvene ispite, razgovore za posao i sl. Nekim cudom se uvek provlacila, ali meni je jednom dozlogrdilo da cekam, spakovala sam se i otisla. Pri tom je trebalo nesto vrlo bitno da joj objasnim (a to je bilo potrebno njoj, ne meni). Dosla je onda kod mene i ja sam joj rekla da je vise nikada u zivotu cekati necu, jer ja cekam kad se neko zglavi u prevozu ili ima bilo koji drugi opravdan razlog, a ne da Verka sedi u kaficu i bleji sama, a ona turpija nokte u kupatilu. I da je pitas zasto ne krene na vreme ne bi znala reci. To je vec bolest. Ali mene ne zanima. Nikada vise nije kasnila kad se nalazi sa mnom zato sto je znala da cu otici. Sa drugima je nastavila po starom.
Kasnjenje je bezobzirno, bezobrazno i nekulturno.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 236
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:30:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JMPM

ne volim da jedem hranu po slavljima user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image što???

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:31:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: JMPM

ne volim da jedem hranu po slavljima user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image što???


Ja bih ovu recenicu samo prebacila u temu VOLIMuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:32:49   
JMPM
IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: JMPM

ne volim da jedem hranu po slavljima user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image što???

Ne volim da jedem kada svako kuva, jako sam izbirljiva i onda radije nista ne uzmem nego da ubrljam tanjir i da mi se ne svidi user posted image  user posted image . Zato teta JMPM na slavljima ostavi svoj tanjir cist, a casu ispijem do kraja user posted image . Sta cu, znam da nije lepo, ali ja ne volim to. Uuuuuzasna sam po pitanju hrane user posted image

< Poruku je uredio JMPM -- 3.6.2011 11:33:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:34:32   
lanajelena
Verolino sve bi to bilo lakse da ja mogu njoj da objasnim ali ona spada u prvu kategoriju tvog hejta user posted image ,salim se salu na stranu sve sam ja njoj to objasnila sto puta za sve ove godine(druzimo se od rodjenja,u istoj smo zgradi ali opet ista prica)...evo i sad je cekam da ustane da pijemo kafu user posted image  jos kad mi kaze dogovori su tu da se ne ispostuju (prvi put cujem tako nesto ali od koga je navikla sam) a ne mogu sa njom a ni bez nje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:35:07   
viking
Ni ja to ne volim, jer u stvari ne volim da vidim hranu na gomili, kao za vojsku, to mi je nekako "prljavo". Međutim, proberem malo i pojedem koliko-toliko jer mi je stvarno nekulturno da pokažem da se gadim. Ako sam već došla kod nekog, onda "ćutim i plivam".
Radije ne bih došla nego ostavljala prazan tanjir.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:36:09   
lanajelena
JMPM zvacu te na slavu user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:36:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Verolino sve bi to bilo lakse da ja mogu njoj da objasnim ali ona spada u prvu kategoriju tvog hejta user posted image

user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:37:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

JMPM zvacu te na slavu user posted image user posted image

Pretpostavljam da onda mene neces zvatiuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:37:57   
Anoniman
Ja jedva dočekam da neko kuva umesto mene user posted image user posted image user posted image Mada ni ja ne jedem svašta, već samo šta mi se sviđa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:38:37   
JMPM
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ni ja to ne volim, jer u stvari ne volim da vidim hranu na gomili, kao za vojsku, to mi je nekako "prljavo". Međutim, proberem malo i pojedem koliko-toliko jer mi je stvarno nekulturno da pokažem da se gadim. Ako sam već došla kod nekog, onda "ćutim i plivam".
Radije ne bih došla nego ostavljala prazan tanjir.
Zato ja ni ne sedam za sto, trcim za detetom user posted image . Sta cu, znaju me svi ovakvu kakva sam od rodjenja (neki i kasnije, ali u svakom slucaju znaju da sam takva). Pojedem ako ima neka lepa salata i milina user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:39:08   
JMPM
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: lanajelena

JMPM zvacu te na slavu user posted image user posted image

Pretpostavljam da onda mene neces zvatiuser posted image
Idemo zajedno Verka, dajem ti i moj deo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:39:38   
JMPM
IZVORNA PORUKA: n i n a

Ja jedva dočekam da neko kuva umesto mene user posted image user posted image user posted image Mada ni ja ne jedem svašta, već samo šta mi se sviđa user posted image
Cak ni to ne volim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:40:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JMPM

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: lanajelena

JMPM zvacu te na slavu user posted image user posted image

Pretpostavljam da onda mene neces zvatiuser posted image
Idemo zajedno Verka, dajem ti i moj deo user posted image

A ja cu tebi svoju casu. Sad ispadamo tandem - alkos i zderauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 249
   RE: Ne volim
3.6.2011 11:40:54   
eni26
ne volim spijune user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here