|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:26:35   
Verus
Mod ima i tu istine...ako si umoran a neces da te dete zeza, upalis mu komp ili tv... a jeste, bilo nam je i tesko, ja sam bila u pubertetu u najteza vremena, para nema, a ja sve hocu, pa mama i ja zapalimo za BUdimpestu da tamo kupim nove cipele i jaknu, skupe a po puno boljoj ceni nego u NS....al nekako se i toga svega drago secam, sve je to deo mog zivota.  

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:26:51   
afrodita
Cesto znamo i da gledamo slike, imamo bas puno
pravih fotografija (ne onih u kompu) i setimo se svakog
trenutka kad je slikano, pa pricamo o tome smejemo se
ili ljutimo, jer sam ih ponekad slikala i kada placu.

Nadam se tome Verususer posted image (da dodje taj period opet)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:28:55   
Verus
user posted image divno je to, tako i treba, i hoce, doci ce i period kada opet budete bliski kao kada su bili mali, ali ovaj  put ces biti tu da ih pametno savetujes za neke stvari u njihovom odraslom zivotu.  Sad dolazi period kada se osamostaljuju i manje im trebas, ali sto su stariji sa tim ce shvatiti koliko je bilo bitno sto si to sve radila dok su bili mali, i zbog toga cete jos vise voleti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:29:29   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Verus

Zokouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vriiistim od smeha za muve govnare, evo to sam i mm procitala pa se smejemo zajedno!!!  Pa tolko je izgleda sve zagadjeno da ni te govnare nisu prezivele!!!

Ovde mozda ali dole ih ima, dozivela sam ih letos opet..ne pitaj me nista...strasno, odakle ih samo onoliko?
Pa sve po meni...user posted image  A ja sam tako osetljiva i gadljiva od kako sam ovde neverovatno. To mi pre nije smetalo a sad poludim...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:29:48   
Modessty
Jaooo što bi ja volela da imam koga da slikam dok plače ili dok piški na nošuuuuuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:31:58   
SGFG
Hvala na dobrodošliciuser posted image

EJ..a još nešto me u ovom ludom vremenu nervira JAAAKOOOO!
Dugo sam išla na akvarobik na Spens i pizdela zato što roditelji dovedu klince(ne tako male) na trening,a onda umesto da prosetaju ili nesto sede i cuvaju im kabine po pola sata!!!manje-vise sto mi nemamo gde da se presvucemo,ali deca tako uce da se snalaze,da npr.se kombinuju,dogovaraju...ponekad malo sacekaju i sl.!!pa kako ne shvataju da se tako "uči život"user posted image
i posle su  kao zgranuti i iznenadjeni  "dete  mi je smotano"
a opet,onda oni normalni ne mogu da ne urade isto za svoju decu,jer će klinci misliti da samo njega mama i tata ne vole i tako to...znate vec !!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:32:45   
Verus
I ja Modessty hocu!!! Ma bice i nama videces, pre nego sto se okrenes kuckacemo u temama o osipanju guzica, bolnim bradavicama i decijim govnima koja cudom izlecu iz pelena i stignu detetu i na ledja!  A ako mi se ovo poslednje desi, slikacu i to, pa kada mi dete poraste neka vidi kakvo je bilo usrano, i onda cu da ga slikam kako me mrzi i place sto sam tu sliku sacuvalauser posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:34:42   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Verus

I ja Modessty hocu!!! Ma bice i nama videces, pre nego sto se okrenes kuckacemo u temama o osipanju guzica, bolnim bradavicama i decijim govnima koja cudom izlecu iz pelena i stignu detetu i na ledja!  A ako mi se ovo poslednje desi, slikacu i to, pa kada mi dete poraste neka vidi kakvo je bilo usrano, i onda cu da ga slikam kako me mrzi i place sto sam tu sliku sacuvalauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:37:24   
Modessty
SGFG da vidiš sa kojim "izgovorom" roditelji dovode decu kod mene na aikido. Kao " besno je neznamo šta ćemo s njim/njom" ili "smotan/a je".... Strašno!
Ali ima onih okjima skidam kapu! Podržavaju svoju decu da sigurno koračaju kroz život, dovode ih redovno na trening, vode ih u šetnju, igraju se sa njima u dvorištu...

Sećam se da sam jedva čekala da dodjem iz škole i istrčim na ulicu!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:40:30   
SGFG
a jao..kad se setim koliko smo izlazili i pili ...joj ko zna šta mi je sa jetromuser posted image --MNOOOOOOGOO je bilo dobro!!Mada ne znam jel to detinjstvo?user posted image user posted image user posted image
To mi jos vise nedostaje od komaraca i kravauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:43:03   
Verus
user posted image pili smo da!  I to je deo naseg detinjstva...mislim nekada da to sto smo eto, imali priliku da iskusimo i te neke, zabranjene stvari, pomoglo je da se razvijemo u sigurne ljude-nekad mislim da deci kojoj je sve zabranjeno, vise zaglave u neke lose kombinacije, sta mislite?  Ono tipa "zabranjeno voce", bas onda hoces namerno, a kada ti je na dohvat ruke imas bolju kontrolu, mozda gresim....

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:46:15   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Verus

user posted image pili smo da!  I to je deo naseg detinjstva...mislim nekada da to sto smo eto, imali priliku da iskusimo i te neke, zabranjene stvari, pomoglo je da se razvijemo u sigurne ljude-nekad mislim da deci kojoj je sve zabranjeno, vise zaglave u neke lose kombinacije, sta mislite?  Ono tipa "zabranjeno voce", bas onda hoces namerno, a kada ti je na dohvat ruke imas bolju kontrolu, mozda gresim....

I ja mislim tako....sve sto je zabranjeno je uvek interesantno i slatko...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:46:27   
SGFG
Ma da,hvala Bogu,pa je više normalnih...jos uvek!
ejj a kada dovedu dete pa dobacuju..ne tako..jače..idi levo..trčii....da popizdis!Moj brat je teniski trener,pa to tako izgleda!
24 h uticemo na nasu decu,a ne samo kada odlucimo..e sada cu da ih malo vaspitavam!!toga mnogi roditelji nisu svesni!

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:50:38   
SGFG
ja malo "lajem"o roditeljima,a malo o alkoholu..user posted image
Mislim da sve treba probati u svoje vreme!
Najgore su prosla deca o prestrogih roditelja iz mog okruzenja,cak su i oni o kojima niko nije brinuo bolje skontali sta treba raditi,a sta ne!!

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:53:00   
Modessty

IZVORNA PORUKA: SGFG


ejj a kada dovedu dete pa dobacuju..ne tako..jače..idi levo..trčii....da popizdis!Moj brat je teniski trener,pa to tako izgleda!



user posted image user posted image user posted image
ja takve prvi put upozorim a drugi put izbacim iz sale. Ako mu ne odgovara može slobodno da vodi i dete!

Sećam se da smo u prodavnicu češće išli brat ili ja nego roditelji. Sad im mame i tate ne dozvoljavaju da se "muče". Pitam se kako ta deca nauče da se sama snadju?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:55:48   
Verus
A secate se kada su nas slali po pivo?user posted image veca ona torba od mene a ja visoka ko tezga u radnji pa kupujem pivo!!!user posted image ovde ne mozes kupiti alkohol ako nisi 21 god. star, eee da su nas videli slogirali bi se!!!  Superuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:56:23   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:56:53   
Modessty
na to pivo dodaj i staklenu flašu Coca Cole user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:01:59   
SGFG
e bas me ovo pivo nasmejalo!I ja sam isla..bipovouser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:04:48   
Zoka81
I po pivo i cigareuser posted image
Jos kad mi torba sa pivom udje u tocak od bicikla pa se razbijem i ja i ono pivouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:05:54   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Zoka81

I po pivo i cigareuser posted image
Jos kad mi torba sa pivom udje u tocak od bicikla pa se razbijem i ja i ono pivouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
isto user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:08:51   
Verus
user posted image user posted image jooj zoko, jednom sam isla po pivo, a taman kako sam drzala onu torbu kolka sam bila mala, ako je ne odignem malo udarila bi u zemlju, i tako ja idem, doosadno mi, zveram okolo, i zaboravim da 'odignem' torbu. zvekne ona o beton, a ja donela slupane flase i smrdljivu torbu!!user posted image


I ovo mi secanje ostalo slatko:  kada sam isla po hleb, grickala bih okrajak, ali uvek izbusim rupu prstima, a kad ga donesem kuci ja cutim, a moj tata kaze "pa mali mis nam je opet grickao hleb, moramo reci tetama u radnji da ga uhvate"user posted image , a ja cutim i mislim kako on ne znam da sam ja.  Bas sam bila naivna mala.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:10:16   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Verus

user posted image user posted image jooj zoko, jednom sam isla po pivo, a taman kako sam drzala onu torbu kolka sam bila mala, ako je ne odignem malo udarila bi u zemlju, i tako ja idem, doosadno mi, zveram okolo, i zaboravim da 'odignem' torbu. zvekne ona o beton, a ja donela slupane flase i smrdljivu torbu!!user posted image


I ovo mi secanje ostalo slatko:  kada sam isla po hleb, grickala bih okrajak, ali uvek izbusim rupu prstima, a kad ga donesem kuci ja cutim, a moj tata kaze "pa mali mis nam je opet grickao hleb, moramo reci tetama u radnji da ga uhvate"user posted image , a ja cutim i mislim kako on ne znam da sam ja.  Bas sam bila naivna mala.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:10:56   
Modessty
ja sam mislila da ako stavim kapu preko glave ili kesu da me niko ne vidi jer ja ne vidim njih!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:17:58   
SGFG
user posted image a mene je  stariji brat ubedio da ako sedis na jajima 5 sati rodi se veliki golub user posted image user posted image user posted image  joooj kad se setim toga!!dobio je posle male batine od babe,ona nas je cuvala u tom momentu mog blistavog uma!Blama

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here