|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:24:12   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: Verus

user posted image user posted image jooj zoko, jednom sam isla po pivo, a taman kako sam drzala onu torbu kolka sam bila mala, ako je ne odignem malo udarila bi u zemlju, i tako ja idem, doosadno mi, zveram okolo, i zaboravim da 'odignem' torbu. zvekne ona o beton, a ja donela slupane flase i smrdljivu torbu!!user posted image


I ovo mi secanje ostalo slatko:  kada sam isla po hleb, grickala bih okrajak, ali uvek izbusim rupu prstima, a kad ga donesem kuci ja cutim, a moj tata kaze "pa mali mis nam je opet grickao hleb, moramo reci tetama u radnji da ga uhvate"user posted image , a ja cutim i mislim kako on ne znam da sam ja.  Bas sam bila naivna mala.


I ja sam uvek busila hleb, pojedem sredinu a koru ostavim, pa kad moji vide joj sto je bilo vriske, mama vice a tata se smeje.Onda pobegnem i sakrijem se u sapurine. Uvek kad sam nekog belaja napravila sakrivala sam se u sapurine....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:24:55   
Verus
user posted image zoko, i ti si bila mali misuser posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:27:18   
Zoka81
Sada stvarno idem u krevet, moj zaspo a ja htela jos da mutim, sto je sigurno, sigurno...kazu nije dobro svaki dan ali ja sto je sigurno, sigurno. Nadam se da cu uspeti da ga probudim...

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:28:53   
SGFG
laku noc i zanimljivo mi je bilo sa vama,tako da eto mene opet ovih dana!!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:29:39   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Verus

user posted image zoko, i ti si bila mali misuser posted image

I to kako...samo sam sranja pravila. Cak sam i komsinici jednoj stalno krala lopte i lutke i sakrivala u sapurine a imala sam uvek svega i vise nego ona ali ipak tudje sladje. Pa zakopam lutke u soder.... Ma katasrofa...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 0:31:03   
Verus
user posted image cure vidimo se sutra ajte vi u krevet!  Zoko samo ti njega zgrabi dole da vidis kako ce da se budi sve u 16!  Laku noc!!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 14:06:36   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Modessty

ja sam mislila da ako stavim kapu preko glave ili kesu da me niko ne vidi jer ja ne vidim njih!user posted image

Ala sam se sinoc smejala ovome.Mm me gleda ko da sam pala s marsa.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 14:11:02   
Ana RR
Meni je detinjstvo ostalo urezano u mozgu za sva vremena, često pomenem nešto iz tog perioda i mm kaže da sva sijam kad o tome pričam. Toliko lepih uspomena, da ne mogu a da ne poželim da se bar na kratko vratim u to vreme. Nadam se da ću sa svojom decom ponovo imati takve trenutke user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 14:15:51   
tomic
Uvek mi nedostaje.. Pogotovu u ovom stanju... Malo, malo pa se zaplacem kad se neceg setim..user posted image user posted image

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 15:19:11   
Anoniman
Imala sam baš lepo detijstvo, ali mi ne nedostaje. Uživam u detinjstvu svog deteta. user posted image

(odgovor članu tomic)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 16:16:27   
Verus
I ja Tasho bas kazem mm sinoc, da cemo uciniti sve u nasoj moci da nase dete ima detinjstvo slicno nasima....znam da zvuci blesavo, ali to je veliki faktor naseg potencijalnog povratka u NS.  Zelim da mi deca imaju bake i deke, dunavksi park i labudove, golube da hrane kokicama, i sve ostalo....smesno, a decu jos nemamouser posted image mi smo odlucili da cemo ih imati, samo je pitanje vremenauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 16:19:05   
Anoniman
Hmmm... sada sam se nešto zamislila... Nije za ovu temu, ali ne znam gde bih pisala, a nije toliko bitno da bih otvorila novu temu!
Gledam ovu temu - ne žalim za detinjstvom, pa ona tema vezana za strah od starenja... ne bojim se, ne mislim o tome. Ja sam ustvari jedna srećna žena trenutno! user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.5.2009 16:23:19   
Verus
Moze tema!  Da li ste stvarno srecni vasim zivotom?  Zasto jeste ili zasto niste?  Da li ste zahvalni za ono sto imate trenutno? user posted image Bila bi super diskusija imam osecaj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
11.5.2009 9:31:16   
Anoniman
mislim da mi više fali što moja djeca nemaju ono sto smo mi imali ... a to su one silne igre ispred zgrade s vrsnjacima.... na zalost danas je toliko auta da ne smijes dijete samo pustiti ... ne znaju se igrati ...sve se svodi na kopm ...play station i sl cuda tehnike 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
9.11.2013 20:49:30   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

mislim da mi više fali što moja djeca nemaju ono sto smo mi imali ...


Baš to ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
10.11.2013 22:32:42   
Figaro88
Meni ne,bilo je grozno,mislim da se od nekih stvari nikada necu oporaviti.Sada se trudim iz sve snage da Andreino bude mnogo bolje.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
11.11.2013 7:20:27   
Lu
Ja proživljavam novo djetinjstvo od prije 7 godinauser posted image
Takođe, ona mala JA je još uvijek tu inače bi svijet bio grozno mjesto da ga gledam samo očima odrasle osobeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
18.11.2013 1:20:20   
vikiveki
Meni detinjstvo baš nedostaje ,možda još i više kada vidim kako se današnji klinci igraju tj. neigraju...kada se samo setim igara sa lastišem i beskrajnih jurnjava po poljima i brežuljcima,branja jorgovana krišom,ma ne sećam se da smo i jedan tren lepog vremena bili u kući, a današnja deca nemožeš ih naterati da izađu napolje,samo bi da budu u kući i da gledaju TV ili igraju igrice na kompijuteru

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
18.11.2013 8:10:06   
Anck Su Nmaun
Mnooooggooooo, i cesto se secam tih dana !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
18.11.2013 8:31:55   
Didy
Imam puno lepih uspomena iz detinjstva, ali ne mogu da kažem da mi nedostaje. Volim ponekad da se sećam, da se nasmejem, da prepričam neki događaj i zaista uživam u tim sećanjima, ali da mogu, nikad se ne bih vratila. Kad pogledam sad unazad, mogla bih reći da mi je svaki period života bio lep zbog nečega, ne mogu nijedan nešto posebno da izdvojim, ali se ne bih vratila ni u jedan od njih. Valjda sam ja takva da se ne osvrćem unazad, već idem napred. I da mogu da se vratim unazad, ništa ne bih uradila drugačije, sve bih opet isto kao i što jesam.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
19.11.2013 22:41:08   
Misha i Ljisha
ja jedva cekam da budem baba. Ja cu biti najludja baba na svetu user posted image

mislim da svojoj Dunji necu pricati dosta toga iz svog detinjstva (a pogotovo iz pubertetskog perioda zivota) ali cu zato s unucima da se valjam od smeha i da ima stalno prepricavam svoje dogodovstine

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
23.10.2015 18:14:52   
branki*
ne nedostaje mi detinjstvo,ja nekako kao da sam i dalje u detinjstvu..nedostaju mi ljudi koji su cinili da moje detinjstvo bude takvo kakvo je bilo,a to su moji baba i deda iz bosne i moje selouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
15.12.2015 8:40:38   
tekilica
Kako smo mi dobro ziveli! Ceo komsiluk, gomila dece, svaki dan igra, igra, igra, celi dan! Zima je bila sa snegom, leto je bilo bez kisa...Bez mobilnih telefona i kompjutera mogli smo samo da uzivamo u drustvu svih koji su zeleli da budu sa nama! Ama,bilo je odlicno! Steta za sve naredne generacije, zaista. Mislim, i oni sada uzivaju u svom detinjstvu, ali mi znamo za mnogo, mnogo bolje, oni ne.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
12.3.2016 19:47:04   
aleksandrici
Da i te kako !Poželim da se vratim u detinjstvo,onda kad sam mala bila,kad su sve rodilelji radili za mene.Kad je bio moj jedini zadatak da učim,dobijam dobre ocene.Meni tad nije odgovaralo !Stalno sam imala zamerke,neću ovo,neću ono a suština života je učiti i celog života vi učite.Stalno novo učite i nikad niste sve naučili.Uvek ostane tema i ideja i raznih stvari o kolima pojma nemate iako celog dana nešto učite.Ja bih da se odmorim od ovog trenutnog života i vratim se u bezbrižno detinjstvo na par dana.Da osetim samo onaj tren,onu spokojnost koju svi osećamo kad smo mali.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
12.3.2016 22:58:52   
IvanaSK RR
Jooj, i meni moje detinjstvo nedostaje mnogo. Iako je bilo pod velom rata, bas, bas mi nedostaje.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here