|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
7.8.2017 22:11:10   
Sarav
Da❤️dešava se da me neki miris podseti na detinjstvo i budem setna što je prošlo a više nikada neću biti tako bezbrižna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
7.8.2017 22:15:46   
krin 40
Pa i ne nešto posebno.Znam da ne bih volela u školu da se vratim.Ni u osnovnu ni u srednju

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
7.8.2017 22:44:26   
Sarav
Meni i škola nedostajeuser posted image Volela sam da učim, valjda ću uskoro da dobijem opet prilikuuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
7.8.2017 22:46:33   
krin 40
Ma nije mi učenje problem.Prosto ne bih volela da ponovo prolazim kroz "odrastanje".Ili zamisli opet da preživim gubitak nevinostiuser posted image Bljakuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
7.8.2017 22:50:57   
Sarav
Gde ga nađeuser posted image gledala sam skoro moj tzv. život i sad se tripujem da bi sve opet izgledalo tako.. Kad bolje razmislim u prvi mah se i ne setim gomile događaja, ali ipak se sa setom sećam svega..

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
1.9.2017 23:14:59   
dddaca
Nije bas da mi nedostaje, ali lep je to period bio kad mi je najveci problem bio da li dase igram sa lutkom ili cemo lastisa user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
4.9.2017 21:40:58   
krin 40
Saravuser posted image pa realno..zamisli sve to prodješ iznova..neka hvalauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
5.9.2017 13:58:34   
mama Jo
Naravno, ali sa par nekih izmena 😊😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
7.9.2017 9:09:34   
krin 40
Bilo je sjajnih stvari

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
7.9.2017 22:42:25   
mama Jo
Nedostaju mi neki ljudi iz detinjstva sada, posebno baka i deke, neki prijatelji....

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.9.2017 8:24:39   
krin 40
Joj mama jo ne pominji..to me rastuži

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.9.2017 9:30:58   
mama Jo
Sorry ako sam probudila uspomene... i meni je zastala knedla u grlu kada sam napisala...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.9.2017 9:33:09   
krin 40
Nema veze..mislumo o lepim stvarima

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.9.2017 9:35:07   
mama Jo
Naravno i secamo se samo lepih 😍❤

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.9.2017 9:36:50   
krin 40
Baš tako

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
10.9.2017 12:18:44   
Dragce86
Svako vreme ima svoje breme :) Manje mi nedostaje detinjstvo nego sto mi fali sloboda kada smo muz i ja mogli otici gde god zelimo i na koliko god pozelimo. Ovako smo uz nase mace ograniceni dok malo ne odskoci i bude mogla svuda sa nama. Ali eto, to mi fali, malo vise slobode :)

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
12.9.2017 14:32:54   
Tatjana.87
Nedostaje mi onaj spokoj kada mi je bilo bitno da imam neku lutkicu i po nešto slatko...a sada već razmišljam samo o detinjstvu ovog mog malog švrće,kakvo će biti i da li ćemo mu moći sve priuštiti kao što želimo...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
26.2.2018 1:39:10   
Srecko47E
Ponekad.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
26.2.2018 4:45:43   
Anck Su Nmaun
Najlepse uspomene ♥️

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
26.2.2018 7:12:26   
Misha i Ljisha
Da i ja kad pomislim na detinjstvo prvo pomislim na babu i dedu. PA tek onda na neke stvari vezane za drustvo i skolu. Baka i deka su mi sinonim za detinjstvo.

Nekako valjda ta bezbriznost. Ma tati sam mom nedavno rekla mene je deka naucio i da brojim i da gledam na sat i kad sam rodjena i da vezem pertle, rekoh sta ste vi naucili decu osim sto ste ih razmaziliuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
26.2.2018 8:04:29   
jocajaca
Što sam starija sve više, ne nedostaje mi sve ali mi nedostaju neke stvari. U posljednje vrijeme često sanjam predjele, šume, puteljke kojima sam prolazila i gdje sam se igrala, a tim puteljcima nisam prošla posljednjih 20 godina najmanje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
26.2.2018 9:00:30   
Mala Elena
Citiram Dragce i Tatjanu ..

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
26.2.2018 9:13:56   
AnaTamara
Nedostaje mi drustvo iz parka,svako je otisao na svoju stranu, sloboda koju smo imali, nestasluci koje smo pravili, " velike " kazne :) ( 7 dana nema napolje )

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
26.2.2018 9:27:28   
mama Jo
Ma i dan danas se zalelim mame i tate koji zive relativno blizu i uhvati me tuga, jedva cekam da odem da ih vidim... tako i mnogi ljudi iz detinjstva isto

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
26.2.2018 9:48:07   
Dora89
Nedostaje, ne nešto preterano, ali stvarno je bilo super kad mi je sve bilo obezbeđeno, kad mi je svaki dan bio ispunjen sadržajima i doživljajima, a jedina obaveza bila da idem u školu i da učim.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here