|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
13.3.2014 9:11:08   
Peace*
Uopšte nemam osećaj starenja. Kada me neko pita koliko godina imam, zbunim se, moram da računam, i uglavnom krenem da kažem 25, tamo sam zapela. user posted image
Po nekada me zbune borice oko očiju, i stomak koji neće da izgleda onako kako bih ja želela, ali to je sve kratkog daha.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
13.3.2014 10:10:39   
mama micki
Ja imam 28 godina i uopšte me ne plaši starost. Šta više, mogu da zamislim sebe i mm kako čuvamo unučiće...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
13.3.2014 11:42:08   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: Peace*

Uopšte nemam osećaj starenja. Kada me neko pita koliko godina imam, zbunim se, moram da računam, i uglavnom krenem da kažem 25, tamo sam zapela. user posted image
Po nekada me zbune borice oko očiju, i stomak koji neće da izgleda onako kako bih ja želela, ali to je sve kratkog daha.

Ista:) Fotografisala sam se prije par nedjelja za CV,i kad mi je covjek pokazao slike samo sto nisam rekla-to nisam ja:) Iznenadile su me borice:) Ne bojim se starosti, a sa druge strane, nisam ni u razisljanjima-jao,jedva cekam da vidim moje unucice:) Imam male klince i jos ce punnnooo vode proteci dok do unucica dodje(ili nece,ko zna sta ce ovi moji mrvuljci da "naprave" u pubertetu), a tad cu ipak biti u "najboljim godinama". Procitala sam prije neki dan simpaticnu izjavu-da se starenja plase samo one koje osim figure nista nisu drugo stvorile u zivotu... nadam se da cu u starosti moci isto reci za sebe... Ali nadam se da drugi kad me gledaju ne misle:"Nema gore od lepe zene koja ostari,a to ne prepozna"user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
13.3.2014 11:46:17   
mama micki
BNM ne razmišljam ni ja o unučićima, ali mogu da zamislim...
Ja sam prvo dete rodila u 21 godini, kada ona bude imala te godine, ja ću biti u najboljim godinama.user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
15.3.2014 9:51:35   
Brand new mama
Nisam nista lose mislila o unucicima:) Cula sam da su puno laksi nego deca:) Micki,kad tvoja princeza bude imala 21 ti ces da budes spremna da rodis jos jednouser posted image Mozes do penzije i prabaka da postanes;) Zadnjih par mjeseci sam se naslusala prica o prolasku vremena,starenju, ostajanju sam....Nisam mogla da kazem osobama koje su mi kukale,tako da sam napisala takav komentar. Mislim,sto vrijedi da se plasim neceg sto je jos far,far away..user posted image Botox u ruke,priprema,pozor-SAD!

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
15.3.2014 10:17:56   
mama micki
BNM pa sad da rodim još jedno tada, nema šanse, ali do tada, najverovatnije. Znam da nisi ništa loše mislila, sve ok, nego kažem mogu već tu sliku da zamislim u svojoj glaviuser posted image Mada do tada ima mnogo vremena!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
28.5.2015 11:30:05   
tekilica
Ja i ne znam koliko godina imam,ostala sam negde u 23, ili 25. Ali, kad sednem i krenem da razmisljam o tome,prvo se pomolim Bogu da dozivim dovoljno dugo, a onda me uhvati jeza. Starosti se ne bojim, ali smrti da.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
28.5.2015 12:07:03   
bubulence

IZVORNA PORUKA: tekilica

Starosti se ne bojim, ali smrti da.


i ja, sve vise i vise... user posted image

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
28.5.2015 12:09:41   
jekiki
Ne, to nas sve ceka pa ceka, godine unazad ne mogu, samo se molim da me zdravlje posluzi da nikome pod stare dane ne budem na grbaci i da kad dodje dan D da ne osetim

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
28.5.2015 13:12:02   
emicaa
Kad predjem pedesetu vjerovatno ću naći nekog psihologa,najradije bih da zadržim ove godine,ovaj izgled i ovo zdravlje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 8:35:59   
Anck Su Nmaun
Vise me plasi sta sve nosi sa sobom starost.
Ne osecam se starom , podsete me kad me pitaju za godine user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 10:21:59   
suzi kju
Mene uopšte ne plaši, niti razmišljam o tome user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 10:49:44   
mila83
Ne plasi me,uopste nemam realan osecaj koliko imam godina, trenutno 33 ... i stvarno,desava mi se da moram da racunam koliko imam godina, jer o tome nikad ne razmisljam,znam samo koje sam godiste user posted image nadam se samo da cu tu starost u zdravlju docekati, i mudrija user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 11:07:38   
Anck Su Nmaun
Da znas da nekad i ja zastanem..a pa racunam . A uvek mi je bilo cudno kad stari ali bas stari ljudi nekad ne znaju koliko imaju godina, nego kazu godiste pa racunaj.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.10.2016 11:08:03 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 11:36:29   
emicaa
pocinjem se bojati smrti,sve vise i vise user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 11:57:19   
MasnaMasnica

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

pocinjem se bojati smrti,sve vise i vise user posted image


Isto.😣

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 12:37:27   
Divnica
Ja ne volim sto starim uopste ne volim, smeta mi.Nemam sad mnogo godina ali bih se radije vratila nekoliko godina unazad. Nesto brzo idu godine , ali nije me strah nego ne volim user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 13:08:36   
Ana RR
Povremeno me uhvati neka panika od starosti, bolesti, umiranja user posted image nije lako prihvatiti činjenicu da je sve prolazno. Daj bože da doživimo starost.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 13:12:38   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR
. Daj bože da doživimo starost.

Meni je samo u glavi da smo zivi i zdravi da poozivimo dugo zbog nase decice.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 13:26:16   
emicaa
Anck bas tako,ja nisam do skora ni mislila o tome,ali kad mi je dr rekao da kod mene ovo u naredna tri mjeseca nisu otkrili ko zna sta bi bilo,a kod Fore je bilo jos gore

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 13:35:54   
eca89
Ne!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 13:38:23   
Animsaj9
Ne , vise me hvata strah da se ne razbolim u starosti pa legnem u krevet i da sam na teret drugima

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
25.10.2016 13:55:21   
isidora88
ne, nisam do sada razmisljala o tome

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
26.10.2016 0:41:43   
choopa choops
Da!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
26.10.2016 1:04:17   
degu

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Povremeno me uhvati neka panika od starosti, bolesti, umiranja user posted image nije lako prihvatiti činjenicu da je sve prolazno. Daj bože da doživimo starost.


I mene i dodala bih još da me nekad hvata panika od gubitka user posted image Daj Bože da moji voljeni i ja doživimo starost!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here