|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
24.2.2011 13:42:00   
bojana86

IZVORNA PORUKA: gagi

Kako kada sam srecnauser posted image


Sve utice na mene i vrijeme i pare ma sve...

Sve u svemu zadovoljna samuser posted image



otprilike se i sama nalazim u ovome.....
najvise politicka situacija i ova neizvjesnost u drzavi me nervira,sto nemamo nikakvu sigurnost i perspektivu,a sa muzem i porodicom prezadovoljna i jako srecna - NEPROCJENJIVO!!!


_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.8.2011 10:40:13   
Anoniman
Pitala me jedna davna prijateljica (nismo se videle godinama, pa se srele): i jesi li srećna? Ono, zaista... Ja zastala na par sekundi (ni sama ne znam zašto-valjda me iznenadilo pitanje), pa rekla: da
I u suštini jesam, svaki dan molim Boga samo za zdravlje mojih najmilijih i to mi je stvarno najveća sreća, ali naravno uvek ima ponešto što bi me činilo srećnijom. Recimo i pored mojih 30 godina ja još uvek nisam profesionalno "pronađena" i to me dosta deprimira, a što je još gore ni ne znam šta je TO što bih ja radila onako punog srca, a da još od toga može i da se živi. Tako da se tu nikako nisam ostvarila,pa ponekad imam osećaj da nisam "cela" zbog toga. Sve sam uradila naopako-i pogrešna škola, i pogrešan fakultet i pogrešno radno mesto i sad sam po tom pitanju potpuno izgubljena...
A volela bih još i da proširimo porodicu i da našu sreću uvećamo za još jednog člana user posted image

(odgovor članu bojana86)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.8.2011 11:03:09   
jovicaa
ovih dana bas jesam... PUJ PUJ HHHH PUUU da se ne ureknem!user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.8.2011 11:27:39   
Snelle
Baš sam juče pričala sa mm na ovu temu. Srećna sam, jesam. Nemam puno, ali sa ovim malim što imam srećna sam i zadovoljna. Ne očekujem previše od života, nemam preterano visoke ciljeve i zahteve i stojim obema nogama na zemlji. Imam dobrog muža, naše milo dete, oboje posao za stalno, roditelji su nam živi i zdravi....još nam fali samo NAŠ dom (kućica sa baštom) gde bismo se skućili svo troje i svili naše gnezdo i ja od života ništa više ne bih tražila user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.8.2011 11:33:34   
tijatija
Da jesam, nemam mnogo ali imam dosta... dvoje dece, trece, trce na putu, mm normalnog, razumljivog koji me podrzava u svemu i sa kim se mogu dogoviri o svakoj prilici i neprilici, zive i zdave roditelje zar treba veca sreca u zivotu?????????????

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.8.2011 11:35:41   
Anoniman
Ja sam 10 puta srećnija otkako mm opet ima posao i otkako nam se njegovi ne javljaju. Tužno, ali to je istina. Kao da sam skinula tonu sa leđa. Ne treba mi ništa sem deteta i muža. Ostalo ću stvoriti, samo mi mir ne dirajte.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.8.2011 11:50:36   
jabudic
Uh, nekad mi se cini da sam najsrecnija na svijetu, a nekad da niko nije tuzniji od mene...
A mrzim kod sebe to sto mi uvjek raspolozenje zavisi od mm. Evo, danas mi je nesto u prici rekao :"Ma jedi govna, blablabla..."
I ja ga gledam blijedo, a on ne kapira ni sta je rekao, ni kakav je to utisak ostavilo na mene... Kao da sam mu sad ja neki ortak, pa cemo da psujemo i da nam to bude normalno...
I ja sam sad stvarno uvrijedjena, a njemu ce to biti smijesno kad dodje kuci... I tako, ima on te sitnice, koje su meni, ribi koja zivi u oblacima, nepojmljive potpuno...
A kad ovako sagledam svoj zivot... Mogu reci da sam srecna... Isti taj muz koji mi kvari srecu, zbog njega sam i srecna, moja sreca ne bi bila ni na zacetku da njega nema, obozavam ga... Imam dva divna sina, koje najvise volim kad spavaju (upravo sad) user posted image
Nista nam ne fali... Ne luksuziramo se, daleko od toga, ali imamo sve potrebno za normalan zivot..
E, nemamo svoju kucu, ali imacemo je uskoro, i nadam se da cemo tamo uzivati, jer ce biti bas ono sto je svima nama potrebno...
Sto kaze Nina, nekako nisam profesionalno ostvarena, nisam sigurna sta je to sto bih voljela da radim... To svakako nije posao u skoli...
Jednom smo mm i ja pricali o tome sta je to sto stvarno zelimo, i ja sam mu rekla da bih voljela da pisem knjige i bavim se istrazivanjem jezika, da budem zatrpana papirima, da mi se samo oci vide, i tada mi je puno srce, na sta je on prasnuo u ludacki smijeh, i dan danas me zove "istrazitelj" user posted image  
Tako, srecna sam, uz sve uspone i padove, koji zivot znace...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.8.2011 11:53:48   
lajla
Srecna?Sta ustvari znaci dali sam srecna?Ako je sreca raditi imati posao,imati dobrog mm koji radi i kojeg volis,dete koje je zdravo i drugo dete na putu...onda sam ja srecna zena...Da jesam srecna sam,oko mene su osobe koje volim i koji mene vole,dani su mi ispunjeni i valjda nemam vremena da razmisljam sta mi u zivotu jos treba...mozda samo malo vise snauser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
27.8.2011 22:47:42   
tina37
Drago mi je kad procitam neke prethodne postove jer widim dosta srecnih i skromnih zena.Ja ne bi za sebe rekla da sam srecna,a ako pitate zasto toliko je stwari u zadnji 20 g uticalo pogresno na moju srecu.Jedino se nadam da ta sreca nije zaborawila da postojim i ja.

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
27.8.2011 22:50:06   
Brana
Tinauser posted image bice bolje..user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu tina37)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
21.2.2012 14:24:34   
mombg
Apsolutno. Samo da smo svi zdravi i zajedno jos dugo dugo dugo.
Tuga me uvek uhvati zimi kad vidim koliko ljudi nema svoj dom , koliko dece bukvalno nema sta da jede. Koliko je ljudi bolesno i samo. Bas se izbedacim svaki put kad na to pomislim, dzabe sto ja nekome danas dam 100 ili 200 din za hleb, kad ce taj neko i sutra biti gladan, a nije uvek bas taj neko kriv, mozda je bolestan i ne moze da radi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
21.2.2012 14:29:38   
MicinaMama
I ja sam bas srecna i zadovoljna svojim zivotom,drago mi je sto sam nasla coveka svog zivota imam svoju curicu a sada cu i drugo detesce.Hvala Bogu zdravi smo,imamo lepo i novca i svega.Jedino sto su nam se drugi mesali u zivot ali i njih smo otkacili...e sada je super

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
21.2.2012 14:55:08   
Lu
IZVORNA PORUKA: mombg

Apsolutno. Samo da smo svi zdravi i zajedno jos dugo dugo dugo.
Tuga me uvek uhvati zimi kad vidim koliko ljudi nema svoj dom , koliko dece bukvalno nema sta da jede. Koliko je ljudi bolesno i samo. Bas se izbedacim svaki put kad na to pomislim, dzabe sto ja nekome danas dam 100 ili 200 din za hleb, kad ce taj neko i sutra biti gladan, a nije uvek bas taj neko kriv, mozda je bolestan i ne moze da radi user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
27.2.2012 19:06:37   
Figaro88
Srecna sam,imam mm~a sa kojim sam vec 5g i volimo se,razumemo i mozemo da pricamo o svemu,imam dete koje je zdravo i srecno,imamo nas stan koji nije skroz sredjen ali je nas,mm ima posao od koga mozemo normalno da zivimo,jos da ja zavrsim visu i nadjem posao,i mozda jos jedno malo,ali bice i to,ne opterecujem se,mladi smo i imamo ceo zivot pred nama...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
27.2.2012 21:59:15   
Lilla
Jesam, jako! Toliko da se ne rijetko plasim da ce se nesto desiti i sve mi to pokvariti, valjda jer nisam navikla na to da mi sve u zivotu bude potaman. Ovo je prvi put da se ovako osjecam i zaista bih zeljela da traje, traje...

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
27.2.2012 22:54:45   
boba 11
Jednim delom sam srecna jer imam dvoje preslatke decice zdrave i neposlusne-ali to je znak da su zdravi(lepa baba i mirno dete-to nesto ne valja)ali drugim delom nisam.Imamo svoju kucu ustvari od oca mm ali je to kao nase nece je odneti u grobuser posted image .Nazlost ta je kuca rupa bez dna ogromna na dva sprata i ja i mm u danasnje vreme nismo u mogucnosti da je sredimo,njegovi se petljaju u sve a on to dozvoljava i zivimo od danas do sutra.Sve moze da padne u vodu a takodje i da se popravi.Nije ni da se nesto volimo imali smo previse problema medjusobno i ljubav je negde odlutala ali se trudim da odrzim porodicu na okupu.Jedino brinem dokle cu imati snage da sve trpim ( nije nasilje niti prevara-vec nerazumevanje i netolerancija) ali sam ja jedini krivac za to. Da sam bila pametnija okoncala bih sve jos davno cim sam ih dobro upoznala i videla kakav je ovo ustvari zivot ali znate onu-posle je... nema kajanja.I tako uvek mi padne na pamet kad mislim o svojim problemima kako je onima sto nemaju krov nad glavom i sta da jedu,a ja kao nisam zadovoljna jer nemam sredjenu kucu pun ormar i novcanikuser posted image Pretpostavljam da nebih bila srecna ni da sam puna para jer sam pesimista do kraja i valda se takva osoba radja ali mi je uteha to sto smo delimicno zdravi uvek ima nekih problema raditelji stare iimaju raznih boljki ali nije nista neizlecivo.Samo da mi deca budu dobro i mislim da ce sve biti okuser posted image
Nemojte da se ubedacite ali moram negde da se izjadam jer sam ceo dan skenj..

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
27.2.2012 23:02:30   
Anoniman
Ja cu tu srecu opisati sa jednom pesmicom

Deco moja, ptići mili

Deco moja, ptići mili,
što ste mi život udahnuli,
što ste mi se u srce ugnezdili
rajski vrt primaknuli.

Deco moja, ptići smeli,
što ste mi hrabrost podarili,
što ste mi nemir i strah odneli,
od mene majku stvorili.

Deco moja, ptići mili,
što ste me ljubavlju protkali,
što ste svoja krila oko mene svili,
od zla me odbranili.

Deco moja, ptići mili

user posted image
user posted image

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
27.2.2012 23:04:59   
vukosava
Najiskrenije - kako kad.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
27.2.2012 23:10:32   
Anoniman
Hell yeah! user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.3.2012 14:19:47   
ivannna
jesam! imam divnog muza,zdravi smo,imamo oboje posao,nas stan,jedino sto nam nedostaje je jedna bebica ali nadam se da ce i ona uskoro doci!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.3.2012 14:34:45   
Okica sljokica
Da. Zdravi ,voljeni i volimo,ima nas i bice nas jos,roditelji zivi zdravi..posao,materijalna strana takodje lepo funkcionise. Rekla sam ne trazim nista vise ,samo neka zdravlje i ljubav traju! user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.3.2012 16:51:52   
branki*
paaa,u globalu da,ali ima stvari kojima sam nezadovoljna,tako da,jbm li ga,ne znam ni samauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Okica sljokica)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
3.10.2014 13:03:11   
branki*
ovo je moj post iznad od pre 2 i po godine....
od tad pa do sad se svasta izdesevalo..veliki sukob izmedju mm i mene,drugi ljudi,krajnja odluka da smo nas troje porodica i da smo zajedno do kraja zivota,problem oko boze,novi stan,trudnoca...ogromne turbulencije su bile..
i dalje ne znam da li sam stvarno zadovoljna svojim zivotom...kao da uvek nesto nedostaje,fali..ne znam ni sama.kao da sam propustila nesto,ispustila.danas je taj osecaj posebno izrazen,cela ova situacija oko boze,situacija u zemlji,moje smanjenje posla,i jos mi bivsa moja cimerka sa faxa javlja da sutra leti za minhen,uzela neplaceno u skoli,i tamo nasla posao u nekom vrticu.bas me je zatekla...stvorila mi je neki osecaj kao da ja tapkam u mestu i pustam da mi zivot prolazi i vreme,a da ja sam samo nemi posmatrac.znam da je njoj lako da ode,uzme torbu i krene,sama je.ne znam ..bas sam nekako sad u nekim mislima..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
3.10.2014 13:47:11   
SunFlower
Po meni sreca je stanje uma, a ne skup okolnosti u kojima neko zivi. Kad mene uhvate takva kolebanja, ja samu sebe uvek presecem i kazem zdravlje, zdravlje i samo zdravlje. Tako sam i ja, dok sam zivela u Srbiji sve mi je ovde bilo ocajno, selo, nemamo posao ni ja ni mm, nema nicega lepog za decu, zdravstvo blagi uzas itd itd. Jedva sam cekala da odem. E, onda me i tamo strefilo, samoca, stranac si, ne znas jezik, nemas koga ni da te opsuje a kamoli za druzenje itd.
Sada sam shvatila i utuvila sebi u glavu: sreca je tamo gde je moj muz i moja deca, i za njih zivim i borim se.
I branki, znam sta ti sad mislis o toj drugarici, blago njoj, ide u minhen, imace super posao platu ali znaj dobro, vrlo je moguce da je ona nekada i za tebe pomislila: blago njoj, ima muza, dete, jos jedno na putu... Uvek treba gledati sebe i svoju porodicu, i cim se prestane nabrajati sta nam sve fali da bi bili srecni, a pocne brojati sta sve IMAMO sto nas cini srecnim, tada mozemo biti zadovoljni zivotom. U suprotnom, uvek ce biti nesto sto ce faliti za srecu. Zato i kazem, sreca je samo stanje uma.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
3.10.2014 13:57:17   
isidora88
nisam bas nesto srecna...
imam divno dete i muza, ali i gomilu problema, sto svojih, sto tudjih, koliko god bezala od toga, ne mogu jer problemi bliskih ljudi i mene pogadjajuuser posted image
volela bih da i nama vec jednom krene, kad malo bolje razmislim nisam nikad bila istinski potpuno srecna i zadovoljna, mozda sam i srecna sada, ali ne znam da je to , to...
u poslednje vreme sam bas u bedaku, sve nam kao krene u nekom lepom smeru, ali se srusi za tili cas, osecam se kao rodjeni baksuz koji samo privlaci nevolju na sebe i bliznje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here