|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Terasa
28.4.2018 8:32:56   
jagodp

IZVORNA PORUKA: jagodp

uvek sam pre za stan nego za kucu, oduvek u stanu zivim i meni je to neopisiv komfor u odnosu na posao oko odrzavanja kuce.

Ne zavrsih, ali sam uvek zavidela onim ooogromnim terasama na kućama, od 40 kvadrata cini mi se, a ja na ovoj mojoj jedva ves uspem da prostrem! Jos kad imajui onu garnituru za sedenje, da covek sa uzivanjem popije kaficu!

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Terasa
28.4.2018 10:22:48   
IvanaSK RR
Jagodp, koristite opciju "uredi", zabranjeno je pisati post jedan za drugim...
Ja svoju terasu obožavam iako nije bas nesto reprezentativnauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Terasa
28.4.2018 11:08:12   
jagodp
Ok hvala, nova sam pa se ne snalazim bas... A stvarno mislim da je terasa najvazniji deo, kod nas ima jedna zgrada koja je cela bez, ne kapiram kao u zatvoru :) a nama bas skratili terase, u stanu mojih je bila kockasta i prostrana, jos 5 sprat pa lep pogled a ove pravougaone kao moja, kao da ih nemas..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Terasa
28.4.2018 11:28:29   
IvanaSK RR
Ma moja terasa ni nema pogled.. Nije ni bila u planu. Ali mi mnogo znaci. Tamo ostavim sinovljev bicikl, hranu za kuče.. I pijem kafu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Terasa
17.6.2018 13:01:35   
Leptiric123
user posted image

Generalno nisam ljubitelj uzgajanna cveca,ili bar nisam bila,ne znam sta me je uhvatilo ove godine...
Ovako sam ja za ovo leto sredila terasicu,nije velika ali ima zaista lep pogled...sa leve strane se vidi Most na Adi a sa desne neko zelenilo ka Sremcici,mada uskoro ce da nam iznikne jos jedna zgrada preko puta pa i nece biti lepo kao sad.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Terasa
17.6.2018 13:20:02   
Ana RR
Super je terasica. Ja sam opericana od uzgoja cveća ali volim da vidim.

Leptirić, u kom si ti delu kad imaš pogled na Adu i na Sremčicu?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Terasa
17.6.2018 13:22:58   
Leptiric123
Zeleznik.

Pa i ja sam operisana,al kupila malo kao ceprkala nesto pa zalivam i to se znanje sa kojim raspolazem user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Terasa
17.6.2018 13:25:14   
Sanjica26 RR
Leptiricu, ovo u cosku cu da ti ukrademuser posted image Ja obozavam cvece i uzgajam. Zelja mi je da imam svoj neki plastenik sa cvecem.user posted image

Slikacu ja kasnije svoju terasu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Terasa
17.6.2018 13:26:12   
Leptiric123
Koje u cosku?muskatlu?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Terasa
17.6.2018 13:29:40   
Sanjica26 RR
Da, da muskatla.

Vidis ovu sam imala. Retko gde moze da se nadje. To mi je dala drugarica prosle godine kad je dosla u goste. Nesto ju je pojelo.
KLIK

Inace, mojoj drugarici redovno kradu cvece. Ona preko zime posto zivi u garsonjeri cvece iznese u hodnik. Ma, ne prodje ni dan ukradu joj cvece.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Terasa
17.6.2018 13:31:00   
Ana RR
Aaaaa pa ti si u mom starom kraju user posted image koji deo? (izvini, možda sam i znala ali zaboravila sam)

Ja sam prošle godine sadila neko bilje (bosiljak, lavandu, rukolu, vlašac itd) i kupila sam mnogo lepe saksije ali tek ponešto je uspelo i ja sam posle batalila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Terasa
17.6.2018 13:33:59   
Ana RR
Moja drugarica je pre par meseci kupila stan u Železniku, kakvu terasu ima pa to je fantazija! Ima 17 kvm, fenomenalno!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Terasa
17.6.2018 13:34:39   
mama Jo
Super je terasica 😊
Ja sam, za neko vreme, digla ruke od cveca... stvarno ne stizem, li bih volela da mi je terasa prepuna cveca... to sada nije moguce jer J obozava da ceprka po zemlji i napravi haos na terasi za cas posla. Veliku smo sredili, malu necemo ove godine nesto detaljno sredjivati. Kad se vratimo uslikacu vam ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Terasa
17.6.2018 13:44:06   
Leptiric123
Ana blizu Doma zdravlja.Ja volim terasr,a muz hoce da je zastakli.

Ja sam tu muskatlu dobila od komsije,njemu neko dao on je drzao u garazi i ja kad sam pocela sa cvecem dao meni...mislim da moze pelcer da se uzme.Hoces da probam pelcer pa da je presadim i nekako ti je dam.Ne znam odakle si ti?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Terasa
17.6.2018 13:45:35   
IvanaSK RR
Super je terasica.
Ja sam kaktuse bacila, komsinica mi dala Prkos i Cuvarkucu, videcu kako ce biti..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Terasa
17.6.2018 13:55:00   
Ana RR
Aha, vrv u onim novim zgradama.

Ja sam 15 godina živela u Železniku (a inače sam od rođenja dolazila tu, dok smo živeli u HR) i obožavala sam ga a sad ne znam da li bih ikada više mogla da se vratim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Terasa
17.6.2018 13:58:33   
Leptiric123
Da da bas u tim.U onoj prvo izgradjenoj.

Ivana sto si bacila kaktuse crna ti pa kaktus je matene neunistiv 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Terasa
17.6.2018 13:59:38   
Leptiric123
Zasto Ana? Ja obozavam ovaj kraj,mirno,za decu odlicno...obrenovackim stignem svuda za cas...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Terasa
17.6.2018 14:00:39   
Ana RR
Da, pretpostavila sam zbog terase user posted image Mi smo svojevremeno razmišljali o kupovini stana u tim zgradama ali ja nisam mogla da prelomim da se vratim u Železnik.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Terasa
17.6.2018 14:12:41   
mama Jo
Ja isto nisam za zastakljivanje terase, mi imamo dve a ne bih cak ni tu manju zastaklila, nekako mi terasa zaista znaci. Ja sam odrasla u dvoristu, cudno mi je bilo kad sam se preselila u stan...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Terasa
17.6.2018 14:38:24   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Leptiric123


Ivana sto si bacila kaktuse crna ti pa kaktus je matene neunistiv 😂

Mozes misliti kakva sam cvecarka kad mi ni kaktusi nisu uspeliuser posted image
Problem mi je sto oni traze puno svetlosti, a zimi u kuci se skoro skroz osuse. Sad sam ih ostavila napolju i ovaj poslednji mraz ih unistio. Treba mi cvece koje može i zimi napolju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Terasa
17.6.2018 14:41:46   
Sanjica26 RR
Ivana, sledeci put meni kaktus. Meni su kaktusi skupi a prelepi. Jos kad procvetaju.

Evo moje terasice.user posted image Ima tu jos da se sredjuje. Kad budemo imali nase nesto onda cu onaj zeleni tepih kao travu. Jeste zeznuto kad pada kisa

user posted image

Ovo na stolu je bosiljak.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.6.2018 14:46:03 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Terasa
17.6.2018 14:46:21   
IvanaSK RR
Pih, sad mi krivo sto ih nisam prosledilauser posted image
Ja tvoju terasu vec videh user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Terasa
17.6.2018 16:48:44   
mama Jo
Jako je lepa Sanjice. Super je cvece.... i super su ti tepisi kao trava, mi smo ga stavili ove godine. Bas da neki poseban i lep izgled

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Terasa
17.6.2018 16:58:31   
Leptiric123
Sanjice lepa je...mali slatki kutak za predah bas kako ja volim.
Sto se tice tepiha mi smo ga imali dok ga nije nas novopeceni ljubimac sredio.Ovaj nas je bio vrh jer je propustao vodu kroz sebe i ocedi se za pola sata...ali on je kao stene piskio na njega i trajno ga usmrdeo,opran je smotan u garazi mozfa ga nekada i vratimo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Porodilje
sandrina

posle koliko vremena od porodjaja ste se vratile na staru tezinu?

najvise 3 meseca (16%)

od 3-6 meseci (12%)

od 6-9meseci (17%)

godinu-dve (18%)

nisam jos uvek (37%)


Ukupan broj glasova: 82

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here