|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gde ste sve bili van nase Srbije?
10.5.2009 23:06:29   
afrodita
Volela bih da sam vise putovala ali
osim skoj-a nisam nigde bilauser posted image
U Madarskoj, Bugarskoj i Turskoj.

A vi?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
10.5.2009 23:23:06   
mihi
U Evropi Italija (Rim, Venecija davno Trst), Engleska (London, Brajton), Izrael (Jerusalem, Tela Aviv, Elat, Netanija), Španija (Madrid, Zaragozza, Barcelona, Valensija), Mađarska (Budimpešta, Segedin, Djula banja) Bugurska (Sofija, Burgas, Borovec, Vidin) Rumunija (Bukurest), Rusija (Moskva, Petrograd) Ukrajina (Kijev), Grčka (Solun, Hanioti, Krit, Rodos). Austrija Beč

U Africi: Egipat (Kairo, Hurghada), Tunis (Souss, Tunis grad, Keruan) Kenija (Nairobi, Mombassa)
U Aziji: Turska (Istanbul, Bodrum)
U Americi, Washington DC, (Texsas-Huston, Collage Station, Galveston), Iowa-Des Moines, Ames) Chicago,

Dosta toga sam proputovala i službeno, a volelala bih još mnogo da putujem to me strašno ispunjavauser posted image .......

U planu je Švajcarska......sestra mi se tamo seli.....

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
10.5.2009 23:24:55   
afrodita
Jao Mihi kada sam pocela da citam pomislila
sam na kraju teksta stoji SALIM SEuser posted image
Mogu samo da kazem BLAGO TEBI
svaka castuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
10.5.2009 23:31:51   
sneza24
Ja bas volim da putujem ali mi se nije ukazala prilika da negde otputujem sem u Hrvatsku.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
10.5.2009 23:34:32   
afrodita
Zaboravila sam napisati i ja sam bila
u Hrvatskoj, ali dok smo jos bili u celini,
jako mi se svidja Hrvatko primorje.user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
10.5.2009 23:39:09   
sneza24
I ja sam bila tada ali ne na primorju a i bila sam i posle kad su se odvojili od nas.Nisam isla vec 3 god i ne verujem da cu skoro ici.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
11.5.2009 8:26:39   
mihi
Jesam Afro bila sam na 50% tih putovanja su kongresi ili studijski boravak u Americi sam bila tri meseca to je finansiralo Američko ministarstvo za poljoprivredu a tada mi je i muž bio tamo pa sam obišla i jedan mali deo Amerike. Ali nisam uspela da vidim Kaliforniju (manje više ali mi je želja bila da odem na Havaje ali ne ispuni se možda nekadauser posted image ). E sad je mm obećao Tajland valjda će biti ako nas ne spreči u tome SEKA (svetska ekonomska............user posted image .

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
11.5.2009 8:30:29   
Anoniman
Italija (Trst) nam je bilo redovno izletište dok smo letovali u Hrvatskoj, a kasnije sam bila i u Veneciji (još patim za Rimom, ali biće valjda prilike.
Francuska (Pariz) i kasnije Azurna obala.
Austrija i Slovenija zimovanja i letovanje.
Španija (Barselona i Loret de mar).
Grčka (Hanioti, Pefkori, Polihrono, Atina, Solun, Paralija - ne znam kako se pravilno pišu nazivi user posted image ), pa usput i Makedonija (Skopje).
Mađarska (Budimpešta, Segedin, Gyer, Miskolc topolc).
Švajcarska (Ženeva, Cirih).
Nemačka (Minhen).
Turska (Marmaris).
Na putu za Crnu Goru (ne bih precizirala, baš sam je obišla od rata na ovamo) i Bosna (Han Pjesak).
Engleska (London, Oxford, Brighton).

Hm, valjda sam sve napisala. user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
11.5.2009 8:42:33   
mihi
Divno je Hrvatsko primorje (stalno sam letovala u Cavtatu kraj Dubrovnika, Mljet, Korčula, Silba) imaju jednu od najlepših obala bar ono što sam ja imala prilike da vidim, i mnogi iz Srbije opet idu tamo a ja nešto ne mogu neznam zašto ali tako je za sada.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
11.5.2009 8:45:52   
Anoniman
Mi smo letovali u Istri, imali smo stan u malom mestu (Červar) pored Poreča. Fenomenalno! user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
11.5.2009 8:46:18   
Anoniman
divan je Cavtat Mihi a tek prije Cavtata jedno malo mjesto Plat.... mislim da ima najljepsu plazu na cijelom hrvatskom primorju....



(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
11.5.2009 9:52:36   
Sneža
Odlucila sam da postanem jako jako ljubomorna na Tashu i Mihiuser posted image Joj zene zavidim vam!!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
11.5.2009 9:57:48   
Anoniman
u bosni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
11.5.2009 9:58:54   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

u bosni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
14.5.2009 21:47:53   
mihi
Moj zet ima stan tamo. Bili prošlog leta sad je to kolonija izbeglica koje su se uselile u stanove ljudi i onako baš mi  nešto tužno izgleda.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
14.5.2009 21:51:33   
afrodita
Mihi, kad sam videla da si pisala u ovu temu,
brze bolje sam otvorila da vidim sta si
dopisala gde si to jos putovalauser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
14.5.2009 21:56:46   
Dora
Kao dete svuda, u svim državama SFRJ i okoline! Zimovanja u Sloveniji na Kranjskoj gori, Češkoslovačkoj, Poljskoj, letovanja u Hrvatskoj, tata mi je iz Makedonije pa sam tamo išla svake godine (a i u Bugarsku i Rumuniju ali po jednom i više nikad nadam seuser posted image )... Ne znam, setiću se mažda još neke destinacije...
U skorije vreme nigde daleko. Crna gora 10 puta godišnje (jer je MM iz CG, pa to koristimo da je obiđemo uzduž i popreko). Nacionalni park Durmitor mi je omiljena destinacija i tamo smo često, ali iz detinjstva sa sećam Bleda u Sloveniji kao da sam bila u bajci!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
14.5.2009 21:58:03   
Lu
IZVORNA PORUKA: mihi

Moj zet ima stan tamo. Bili prošlog leta sad je to kolonija izbeglica koje su se uselile u stanove ljudi i onako baš mi  nešto tužno izgleda.

Gdje Mihi?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
14.5.2009 22:02:54   
mihi
Joj znam i Plat je divan, Kupari onako a Mlini su super isto baš im je divna obala zavdim im baš.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
14.5.2009 22:03:34   
mihi
Červar

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
14.5.2009 22:06:05   
Dora
IZVORNA PORUKA: mihi

Červar
Červar


...bila!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
9.7.2009 1:01:28   
Ptičica
Ja sam bila u Engleskoj user posted image  , Grčkoj, Egiptu user posted image . Za moje (uskoro) 32 godine je maloooo, ali jbg, dobra vremena (u smislu keša) za mene tek dolaze.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
9.7.2009 6:44:11   
Brand new mama
Hm, ja i jesam i nisam puno obisla.Ex-Ju zemljice da ne racunam, posto sam veci dio zivota ipak zivjela u Hrvatskoj, pa nesto kratko u Bosni(zao mi je sto nikad nisam vidjela Sarajevo), ujak mi je u Sloveniji.Nisam bila jedino u Makedoniji i na Kosovu. Bila sam u Grckoj(odavno, odavno), Madjarskoj, Austriji, Svajcarskoj, naravno Nemackoj(kao sto se i vidi u profilu), Belgiji, Holandiji,Francuskoj i Luksemburgu. Nikako da skoknemo do Italije(planirali smo za proslu N.G. ali se izjalovilo) i trebali smo prosle godine za Spaniju-ponovo se nije dalo. Juce sam bukvalno bila pred suzama jer sam videla extra povoljan last minut:8 dana na Maldivima, all inclusive, sa letom, hotel 5*...a ne mogu da idem...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
9.7.2009 14:44:39   
marince1
Od ex-yu drzava,Hrvatska,Bosna,Makedonija,ostalo su uglavnom letovanja :Bugarska,Grcka,Turska,Tunis.
Malo,ali bice vise,nadam se...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Gde ste sve bili van nase Srbije?
9.7.2009 14:51:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Červar


Tek sada vidim da se o Červaru piše.

Mis smo imali stan tamo. Cela leta sam provodila tamo. od početka juna (nekada sredine maja), do sredine septembra. user posted image

user posted image

Sve zgrade u Červaru su bile iste:

user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Za sve nas koje ne volimo da peglamo!
video
Mnogim ženama se želja ostvarila! Mašina za peglanje i slaganje veša. Ova čudo-mašina će se 2018. godine naći u prodaji.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here