|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Evrovizija
19.5.2019 13:20:30   
gagana83


IZVORNA PORUKA: kamičak

Mota mi se po glavi soldi soldiii hehe


Meni danima 😁 Ja mislila da imam cudan ukus, medjutim Italija zavrsila kao druga, cak je i od nas dobila dosta poena. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Evrovizija
19.5.2019 13:27:55   
dunja RR

I menu se dopada, Italo-Egipćanin. A i Slovenci, haha, mwni je njihova stvar ok, samo nije za evroviziju. 
IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: kamičak

Mota mi se po glavi soldi soldiii hehe


Meni danima 😁 Ja mislila da imam cudan ukus, medjutim Italija zavrsila kao druga, cak je i od nas dobila dosta poena. 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Evrovizija
19.5.2019 13:39:24   
Sanidej
Mahmud recitator :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Evrovizija
18.5.2021 21:15:08   
dunja RR
Gledate? :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Evrovizija
18.5.2021 21:30:17   
Maslacak15
ih svasta, kakvo pitanje- pa naravno!!!! :)))


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Evrovizija
18.5.2021 21:33:18   
Tiziana
Da. Mislim da je to nesto generacijski 🙂


Ali videla sam neki overview sinoc, malo je reci da sam sokirana vecinom predstavnika.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Evrovizija
18.5.2021 22:33:31   
Ivanka 75
Pola ih ne razumem iako pevaju na engleskom 😂


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Evrovizija
18.5.2021 23:08:43   
Tiziana

😂😂😂
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Pola ih ne razumem iako pevaju na engleskom 😂


.  


Ovo je ludilo u sta se ptetvorilo. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Evrovizija
18.5.2021 23:29:02   
Ivanka 75
Ne znam o cemu pevaju ali Rusija i Azerbejdzan imaju dobar ritam 👍


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Evrovizija
20.5.2021 21:52:29   
bubulence
Moj utisak je sa evrovizija gubi smisao.  Ovo je sve samo nije takmicenje za najbolju pesmu. Od svega sto sam do sada videla jedino mi je Rusija korektna. Nase devojcice su imale ok scenski nastup ali pesma ... Limunada. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Evrovizija
20.5.2021 22:12:11   
Tiziana
Sve su u trikoima i sve su Bionce wanna b


user posted image
Ako nije taj fazon onda su u šokusaju da izgledaju kao potpuni idioti, onaj od utorka sa krilima i trakom, ovi sa Islana veceras i sl.. 
Meni je iskreno vecina uzas. Mislim da ih je u utorak maltezanka sve oduvala svojim pevanjem.Ove nase su mi uzas i sramota. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Evrovizija
20.5.2021 22:30:00   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Moj utisak je sa evrovizija gubi smisao.  Ovo je sve samo nije takmicenje za najbolju pesmu. Od svega sto sam do sada videla jedino mi je Rusija korektna. Nase devojcice su imale ok scenski nastup ali pesma ... Limunada. 


Slažem se.Gledam...


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Evrovizija
20.5.2021 22:59:54   
flamingos
Odoše naše u finale.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Evrovizija
20.5.2021 23:13:12   
Didy
Meni ove naše izgledaju kao poslovna pratnja. Sramota me je što nas predstavljaju. Tako su jeftine, napumpane, izoperisane, plastične, veštačke, polugole, kao uz šipku da igraju takvi su im pokreti... Baš mi je sve previše degutantno! 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Evrovizija
20.5.2021 23:24:31   
Tiziana

Bas tako. 
IZVORNA PORUKA: Didy

Meni ove naše izgledaju kao poslovna pratnja. Sramota me je što nas predstavljaju. Tako su jeftine, napumpane, izoperisane, plastične, veštačke, polugole, kao uz šipku da igraju takvi su im pokreti... Baš mi je sve previše degutantno! 



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Evrovizija
20.5.2021 23:35:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Didy

Meni ove naše izgledaju kao poslovna pratnja. Sramota me je što nas predstavljaju. Tako su jeftine, napumpane, izoperisane, plastične, veštačke, polugole, kao uz šipku da igraju takvi su im pokreti... Baš mi je sve previše degutantno! 


Slazem se ali ako uporedim sa ostalim transvestitima, strasilima i vidno bolesnim umovima nase su sjajne. Ovo je postalo takmicenje cudaka. Sto si gore obucen, sto vise mlatis jezikom, deres se,skaces i izgledas nenormalno , to imas vece sasne za pobedu. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Evrovizija
20.5.2021 23:55:12   
Didy
Iskreno, meni ovo smeta više od svega ostalog. Ni malo mi nije normalno i pre bih za njih rekla da su bolesne. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Evrovizija
21.5.2021 9:54:15   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ne znam o cemu pevaju ali Rusija i Azerbejdzan imaju dobar ritam 👍




user posted image jaoj Ivanka, nasmeja me do suza... user posted image

Delim misljenje o nasim predstavnicama. Od kad su se uopste pojavile nisu mi ni najmanje simpaticne.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Evrovizija
21.5.2021 11:19:46   
Ivanka 75
Tooooo, dan pocinje smehoooom 😊


Pogledah ka i prevode pesama Rusije i Ukrajine, Azrebejdzan ne stigoh, javljam za njega naknadno. 
Rusija - feminizam, mi smo zene jake jake jake, samo jako jako jako 👍
Ukrajina - prolece, o dodji prolece, hladno nam je 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Evrovizija
21.5.2021 12:25:26   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Meni ove naše izgledaju kao poslovna pratnja. Sramota me je što nas predstavljaju. Tako su jeftine, napumpane, izoperisane, plastične, veštačke, polugole, kao uz šipku da igraju takvi su im pokreti... Baš mi je sve previše degutantno! 


Sve potpisujem.

Sanja mi je bila ok dok je pevala u Zaa ali ovo sada... užas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Evrovizija
21.5.2021 13:12:27   
Ivanka 75
Dzaba sto svaka pojedinacno ima dobar glas kad svojom pojavom privlace pogresne i poglede i razmisljanja. Ali, ocigledno da im se to dopada.inace, jutros sam saznala da je jedna plavusa Knezova cerka. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Evrovizija
22.5.2021 21:41:49   
Ivanka 75
Moram priznati da im je nastup fenomenalan! 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Evrovizija
22.5.2021 22:00:23   
dunja RR
Da, crvena je Knezova ćerka.

Meni su prošle godine bile bzv, pisala sam verujem ovde.
Ja ne znam kako i zašto, ali mi nisu toliko loše sada.
Zapravo mi se dopada što na sceni deluju tako povezano, iako im pokreti nisu sinhronizovani, niti su trebali biti, ali opet izgledaju kao jedno. Deluju kao da se super slažu, kao da se super zezaju, i da ih baš briga šta drugi misle.
Igra im po meni ne prelazi granicu vulgarnog, recimo da je blizu, ali meni to na sceni moćno izgleda.
Sada pišem skroz suprotno u odnosu na moj utisak od prošle godine, ali prosto ne mogu da lažem, tada sam mislila tako, sada mi je utisak ovakav.
Vesele se, energične, i uverile su me da vole zemlju koju predstavljaju. To mi je dovoljno da navijam za njih.

Ono što mi se baš ne dopada su Ivanine usne, nikako ne mogu da shvatim zašto žene to rade. A lepa je žena. I ludački mi ta njena usta bodu oči dok gledam nastup.
Ne dopada mi se pesma kao pesma, tralala, mislim da njihovi glasovi (bar Sanjin, pa i Ksenijin mi zvuče dobro, Ivanin nešto ne čujem kako treba) zaslužuju pesmu koja bi ljudima stavilado znanja o kakvim se glasovim radi, ali nekako kapiram da, da su imale takvu pesmu, ne bi bilo ove energije, na koju su igrale i stavile svoje karte.



< Poruku je uredio dunja RR -- 22.5.2021 22:07:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Evrovizija
22.5.2021 22:13:58   
Didy
Propustili smo nastup naših, sad smo stigli iz Novog Sada, deca odmah s vrata upalila TV. Valjda će biti snimak. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Evrovizija
22.5.2021 22:39:02   
Ivanka 75
E to Dunja, deluje da vole sto predstavljaju Srviju, bore se za nju 😊❤️


Bas su podigle atmosferu rekla bih. 
Sanju sam gledala u Dodji mi na veceeu i bas je neiskvareno dete rekla bih. Ali pesma je 🤮

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here