|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šminkanje
6.11.2012 20:42:39   
Anoniman
Ja se našminkam nekako, poenta je da šminkaš gornji sloj, iznad kapka, ali opet nisam sigurna kad to radim. I meni svaki put izgleda čudno. Vidi ovo, navodno ovako treba, nakapak svetlije a odozgo tamno.



user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šminkanje
6.11.2012 21:55:38   
Anoniman
Meni je ovo kvantna fizika, nema šanse da to izvedem, za šminkanje sam promašeni slučajuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šminkanje
10.6.2013 16:19:13   
branki*
narucih vestacke trepavice,stizu,..nadam se da cu uspeti da ih samo stavim..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šminkanje
10.6.2013 16:54:05   
nata11
Gde si narucila Branki, preko neta?
Sve u vezbi zene, ja se sminkam 2x dnevno i mogu kompletno da se nasminkam bez ogledala. A tek sminkanje tokom voznje, tu sam profesionalac.
Za ovakav izgled ti treba olovka sa sundjerom, 2-3 nijanse senke, maskara ( Loreal telescopic preporucujem ili MF Fals lash) sajner beli, bela olovka ( u uglu oka ona daje sjaj) .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šminkanje
10.6.2013 16:56:03   
branki*
nato,i ja se sminkam svaki dan i volim da se sminkam,i volim sminku.
ne,narucila sam od kozmeticarke gde idem u solarijum...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šminkanje
10.6.2013 21:24:24   
Maraj
ja stavim maskaru rumenilo i to je sve user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šminkanje
6.3.2014 7:59:10   
Trcosava
Reših sad u subotu da se ponovim nekim kurminom, ali ne znam koji bi sad uzela. Dok sam radila u Bg nosila sam onaj MF koji stoji dok ga ne isturpijaš sa usana. Mrzim to cimanje popravljanja. I sad nisam pametna koji bi uzimala user posted image Dal opet taj zacementiran ili neki drugi?
Verovatno bi uzela jedan 'boja kože' i jedan črveni, tamni... joj koliko ima od kad sam se šminkala... treba uzeti i olovke... auuuu

Dajte mi neke predloge - koje karmine koristite - ali baš KARMINE. SJajevi me ne interesuju

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šminkanje
6.3.2014 8:12:10   
nata11
Ukoliko trazis nude moj predlog je MAC High Tea, totalno neprimetan na usnama.

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šminkanje
6.3.2014 8:41:36   
Trcosava
nato ne baš neprimetan, ali ne neki tamno braon... znači između, da se vidi da ga imam, a da nije neki koji vrišti. Dnevni. user posted image

na roze sam alergična. Kad sam pitala za karmin, mislila sam više na marku user posted image i kako se nanosi (da li je stick, na četkicu, puficu...)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šminkanje
6.3.2014 9:35:19   
nata11
Aham...pa najbolje Mac i MF, mada ja imam i jedan Oriflame koji trenutno koristim i super je.

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šminkanje
28.4.2014 17:23:05   
nata11
Jel neko koristio NYX rumenila?

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šminkanje
28.4.2014 20:08:02   
wivern
Moja drugarica ima ono peach NYX rumenilo i prezadovoljna je. Ja sam koristila njihove senke i ok su mi.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šminkanje
23.9.2014 21:50:26   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mame, da li neko zna kako se koristi spuzva z skidanje sminke od celuloze? user posted image



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šminkanje
27.9.2014 0:49:50   
Mala Elena
Ne znam da li ste videle pitanje? Jednu sam vec upropastila , ne bih i ostale user posted image
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mame, da li neko zna kako se koristi spuzva z skidanje sminke od celuloze? user posted image




(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šminkanje
27.9.2014 6:00:59   
mali_mis
ME ja stvarno nemam pojma, prvi put cujem za tako nesto user posted image
Da pohvalim one senke sto sam dobila od mm. Lako se nanose, dugo traju (bez ikakvih podloga na kapcima, stavila sam samo senku, cisto da probam), ne skupljaju se po pregibima, sto mi je jako bitno, jer me to izludjuje.
Sad mi je narucio cetkice, da ne bi prstima user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šminkanje
27.9.2014 23:14:48   
Mala Elena
user posted image misterija! a kad nema uputstvo nisam trebala kupovati! Jednu koristila, pokvasila da operem sminku i vidim da je zapravo kao kamen nakon sto se osusila. Nije zvaka za seljaka . user posted image user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šminkanje
28.9.2014 0:17:45   
Sanchy
I ja prvi put cujem,ja koristim onu Bozen rukavicu i odlicna je,dugo ih koristim


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šminkanje
28.9.2014 0:23:25   
Bibilib
Volim da se sminkam ali da to bude nezno za svaki dan i da deluje prirodno a kad idem negde (na svdbu ili rodjendan) onda volim da istaknem svoj izgled... user posted image user posted image Samo tata koristim puder inace svaki dan nikako,za svaki dan dodje u obzir olovka za oci,kreon i maskara i neki sjaj za usne...user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šminkanje
28.9.2014 0:26:44   
mati

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

user posted image misterija! a kad nema uputstvo nisam trebala kupovati! Jednu koristila, pokvasila da operem sminku i vidim da je zapravo kao kamen nakon sto se osusila. Nije zvaka za seljaka . user posted image user posted image

Da nije kao ona "jelenska koza" valjda se tako zove ono za stakla. Probaj da je opt pokvasis...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šminkanje
28.9.2014 0:32:02   
Mala Elena
Rupicasto je, kao sundjer, mekano na dodir ali posle pranja je kamen. Probala sam da skinem zaprljano sa sapunom i mlekom za skidanje smiinke ali ne pomaze...Imam jos dva nova.user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šminkanje
28.9.2014 0:35:51   
mati
Pitaj cika gugla.user posted image Kucaj sve sto ti pise na pakovanju. Pa nas prosvetli ovde. Daj sliku...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šminkanje
28.9.2014 1:12:58   
Mala Elena
Ne mogu sada da prebacujem sliku na komp ...zuji . Sutra cu. ..kucala ja, najjace sto ne pise nista osim zemlje porekla i da je od celuloze! user posted image
Kucala sam na google ali nEsam nasla ! Ove su Cotoneve neke.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šminkanje
28.9.2014 1:42:51   
Sanchy
Sad sam videla na sta mislis,ja sam imala taj sundjercic zuti pre par godina,nista posebno,nakon upotrebe operem ga sapunom,,isto kao i ovu bozen rukavicu i to je to..ne moze nikad da se opere da bude kao nova

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šminkanje
28.9.2014 1:50:24   
Mala Elena
Naravno da ne ocekujem da bude kao nova, nego da se skine sminka sa nje i da ne bude gruba, poderah kozu a mokra se ne moze koristiti ...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šminkanje
28.9.2014 1:55:40   
mati
Meni je bozenkina rukavica vecna... Bas lepo osmisljena i trajna.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here