|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šminkanje
23.7.2015 23:25:20   
vikiveki
Znači ona zna i sama da se našminka...šta znači devojčica.Moja uopšte ne voli da se šminka,ja moram da je podsećam da malo nešto stavi kada negde krene na rođendan

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Šminkanje
23.7.2015 23:28:59   
jovana jojo
Zna ona da se dotera samo tako,zato sam već negde i komentarisala da će verovatno biti manekenka

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Šminkanje
24.7.2015 11:00:19   
nata11
IZVORNA PORUKA: veselica

Nato na koje mislis na te sto Viki rece iz smokija za deci ili ove zlatne za nas odrasle user posted image
Pre neki dan sam u kozmetickom salonu dobila jednu srebrnu privremenu tetovazu gratis,jer sam radila dosta tretmana,bas mi se dopala.Skroz je bila mala stavila sam je na zglob ruke i prelepo izgleda.A nisu ni skupe od 3e pa sve do 10,20 zavisi od velicine.


Koliko to traje? Mislim da je skupo. Ja sam komplet ovih metalic (zlatna,srebrna i crna) plati 3 e, a ima kod kineza slicne za 150 dinara.

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Šminkanje
24.7.2015 12:05:03   
cockic
Da mi je neko ranije rekao da crvena kosa i beo ten izgleda ok rekla bi nema šanse.ja sam sad skoro dve godine crvena.svi mi kažu da mi super stoji na boju očiju imam zelene oci.tako da sam za sad crvena pa kad osedim vraćam se u plavouser posted image a sto se šminke tiče koristim samo rumenilo,maskaru labelo i to je sve.zelenu senku ponekad.šminkanje mi traje 2minuta.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Šminkanje
24.7.2015 13:16:38   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: nata11

IZVORNA PORUKA: veselica

Nato na koje mislis na te sto Viki rece iz smokija za deci ili ove zlatne za nas odrasle user posted image
Pre neki dan sam u kozmetickom salonu dobila jednu srebrnu privremenu tetovazu gratis,jer sam radila dosta tretmana,bas mi se dopala.Skroz je bila mala stavila sam je na zglob ruke i prelepo izgleda.A nisu ni skupe od 3e pa sve do 10,20 zavisi od velicine.


Koliko to traje? Mislim da je skupo. Ja sam komplet ovih metalic (zlatna,srebrna i crna) plati 3 e, a ima kod kineza slicne za 150 dinara.

Nato meni je trajala tri dana ali ja nesto nonstop spremam,cistim pa oko bazena sa decom.A to su one zlatne i srebrne tetovaze mogu da se lepe svuda po telu,na stomaku,nogama,oko grudi,kao ogrlica ili narukvica.Ja sam moju dobila za dz,mada sigurno nije 3 e jer je bila bas mala,sada mi bas krivo sto nisam slikala pa da vidis.
user posted image
Ja sam imala kao ovu prvu na levoj ruci,nesto slicno.U salonu ih ima devojka koja radi manikir,tj ona ih prodaje i bas cu opet da stavim neku,samo malo vecu.

< Poruku je uredio veselica -- 24.7.2015 13:22:13 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Šminkanje
2.9.2015 9:37:09   
Anoniman
zna li neko kakva je impala sminka,da znam da li da stavljam na lice, juce sam dobila punu kesu , i puderi, i senke, i rumenilo, olovke za oci i usta,alajneri, maskar...

puder retko kada stavljam jer se retko sminkam, a koristim vichy ..

(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Šminkanje
2.9.2015 9:49:26   
Maraj
Um i ja nisam koristila tu kozmetiku. Puder takodje al uzimam tonirane kreme od vichy-ja. One su mi supet kao podloga za jesen / zimu. Imam utisak i da me stiti od vetra

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Šminkanje
2.9.2015 9:51:39   
branki*
um,impala je dobra kuca.koristila sam maskaru i ajlajner.
mislim,ne ocekuj spektakularno,nije u rangu sa maxfactorom ,ali je sasvim korektno.

< Poruku je uredio branki RR -- 2.9.2015 9:52:40 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Šminkanje
2.9.2015 10:08:23   
veselicaa
Um koliko ja znam to je jeftinija kozmetika,ali ne verujem da je losa.Probaj dok si kuci neki proizvod,mada ne verujem da ce ti smetati.Nego,od koga si dobila,odavno nisam videla tu marku po prodavnicama?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Šminkanje
2.9.2015 10:22:31   
nata11
Impala je sasvim solidna ali meni preslaba. Ona mi je negde u rangu sa Maybellin puderom. Volim njihov alajner i maskara nije losa za svaki dan.
Moja koza nikako ne podnosi Vichy od krem preko pudera, sve sto sma probala je bilo uzas.
Ja sam obozavaoc MF, boljeg puder od LP nema

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Šminkanje
2.9.2015 11:27:29   
madre
joj, um tebi svaki dan dolazi neki deda mrazuser posted image
nisam koristila impalu, moja drugarica kaze da su im senke bas postojane, to je sve sto znam... ne vidim razlog sto ne bi stavljala ako je u rokuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Šminkanje
2.9.2015 11:51:11   
Anoniman
madre dobila sam od mmuser posted image a on mucenik nije znaao koji broj pudera koristim pa sam dobila, od sva 3 pakovanja, po 3 brojauser posted image
una je sinoc isprobala olovke za oci i za ustauser posted image njoj se mnogooo svidjajuuser posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Šminkanje
29.12.2015 19:56:08   
branki*
Obozavam da se sminkam!!sad sam pocela,posto nigde ne izlazim,u grad i tako to,a ne idem ni na posao,da se nasminkam skroz sve komplet i tako vodim b na casove ,jer mi je to jedini izlazak,dodje mi nekako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Šminkanje
29.12.2015 22:40:03   
Torbica
Ja sam se navukla, sad se sminkam i kad sam samo kuci... Kriza srednjih godina user posted image Mislim, volim kad se smeknem u ogledalo da se nasmesim, a stvarno je sminka cudo.
Nedavno sam otkrila Deborah eye-liner olovku, al je dobraaaa. Kao za mene user posted image Gomilu lajnera sam isprobala i uvek mi nesto smeta, nije mi lako, e sa ovom olovkom, bas je lako. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Šminkanje
29.12.2015 22:56:32   
Ana RR
Ja sam nekada u dva poteza stavljala ajlajner i to onaj kao četkica.. jbt, ujutru pre škole obavezno sam se šminkala, nigde bez ajlajnera. Samo sam odjednom prestala da ga koristim. Volim da se šminkam ali meni stoji samo blaga šminka, sa malo jačim rumenilom i karminom izgledam groooozno!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Šminkanje
30.12.2015 9:45:35   
branki*
Ja ajlajner ne umem jednako da stavim,isto koristim olovku.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Šminkanje
30.12.2015 10:03:56   
mamin mish
Ja se u poslednje vreme jako slabo sminkam a i kad se nasminkam to bude samo maskara i neki sjaj. Alajner nikad nisam znala da stavim.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Šminkanje
31.12.2015 10:26:38   
nata11

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja ajlajner ne umem jednako da stavim,isto koristim olovku.


Zelja u 2016 - nauciti da stavljam alajner kao sto ima Adel user posted image

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Šminkanje
31.12.2015 12:19:14   
jess021
Ne znam da li sam ikada stavila ajlajneruser posted image
Moja sminka ionako ne podrazumave na ocima nista sem senke i maskare.
Za mene je otkrice senka za obrve, odusevljena sam sa njom.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Šminkanje
31.12.2015 12:31:23   
Trcosava
Pošto imam oči kao isprepadana sova, za mene ne postoji lajner ili olovka. A obožavam onaj mackasti izgled, no jednom sam to stavila, pa ljudi moji komotno sam mogla kao strasilo na njivu da idem. Ovde sada je vrhunac šminkanja maskara user posted image
A volim šminku, samo ne vidim poentu šminkanja kući. Fali mi šminkanje za posao
A, da. Maskara samo na gornje trepavice, na donje ako stavim - kao klovn

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Šminkanje
31.12.2015 13:12:33   
branki*
Jess,tu senku za obrve sam skoro videla,nisam jos isprobala,i dalje koristim olovku.mozda probam.
Trco,i ja maskaru samo na gornje trepke,strah me da mi se ne razmaze ako stavim i na donje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Šminkanje
1.1.2016 17:10:23   
Anck Su Nmaun
Svaki dan se sminkam, ali pod tim podrazumevam, kreon i maskaru!
Godinama sam koristila ajlajner ali sad u poslednje vreme stavljam kreon jer kad se razmaze budu Smokey Eyes. Mada se pre skine nego ajlajner, pa bas kad negde posebno idem stavim njega.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Šminkanje
1.1.2016 22:39:59   
wivern
Ja obozavam ajlajner i najcesce sam tako nasminkana. Doduse u poslednje vreme se uopste ne sminkam jer sam bljaks, ali cu se naterati uskoro da se vratim u normalu.
Kad nije ajlajner onda bude smokey eyes, sto kaze Anck.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Šminkanje
1.1.2016 22:40:15   
jess021

IZVORNA PORUKA: branki RR

Jess,tu senku za obrve sam skoro videla,nisam jos isprobala,i dalje koristim olovku.mozda probam.
Trco,i ja maskaru samo na gornje trepke,strah me da mi se ne razmaze ako stavim i na donje.

Branki, za mene je ta senka otkrice. Odlicna je. Sredis obrve u dva poteza, treba samo par dana da se naviknes. I mnogo prirodnije izgleda.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Šminkanje
1.1.2016 22:42:44   
emicaa
Kod mene maskara,ajlajner,sjena za obrve i labelo,nekad ako nemam živaca za ajlajner stavim sjenu i dosta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here