|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:22:24   
bebać
IZVORNA PORUKA: Rivana

Mozda ce zvucati smesno ali trebala bi naci neki hobi nesto sto licni TEBE ispunjava, nesto u cemu ces ti uzivati, na vezano za pordicu nesto samo tvoje, ponekad zena pored svih obaveza u kuci izgubi sebe....


draga i ja mislim da je to...mislim da sam se ja izgubila u svemu ovome...od nekad mojih interesa i svega što mi je život činilo,ostalo je isto da i dan danas vodim računa o sebi i sredjujem se(to je ono trošenje para,mad imam i volju za to) ostalo se sve pogubilo....

ne znam šta da radim,posao tražim već pola godine bezuspješno,a da upišem kakav kurs,ne znam ko će da mi čuva Sergeja,nema niko???Kad bih počela da radim stavila bi ga u vrtić.I otuda i sve moje svadje sa suprugom i život neki u dva smjera i mislim da su otuda i svi problemiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:24:53   
Ana RR
Pa zašto dete ne upišeš u vrtić bez obzira da li radiš ili ne? On će biti sa decom, prijaće mu promena, a ti ćeš moći da nađeš nešto čime ćeš se baviti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:25:09   
Sneža
IZVORNA PORUKA: bebać

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image baš mi je loše,izvinite što vas tušim...ne znam s eizborit sa ovim stanjem a tako traje odkako sam se porodila,problem postoji,a ja ga samo potiskam i odgadjam,nikako da ga riješim

Bebac,bas mi je zao se tako osecas,ali ja sam misljenja da se sve zene koje ne rade,a kuci su sa detetom vise-manje tako osecaju,neispunjeno,nesto im fali,nesrecne su a nema pravog razloga za nezadovoljstvo,videces da cim se zaposlis bice bolje!Zato sam UVEK za to da zena radi,pa makar i za neku tricavu platu ali da RADI!!!Mnogo se bolje osecamo kad se ujutru spemimo,pa lepo obucemo,pa malo smiknemo,pa bre steta nas je ovako lepe pametne,pune zivota drzati u kuciuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:25:14   
Rivana
Bebac nisam znala da ne radis u pravu si posao bi ti super dosao, jako je bitno za zenu da radi da malo izadje iz jednolicnog zivota.... Lepo je sa detetom i porodicom ali ponekad treba zeni i njenih "pet" minuta.... Zivot bi to bio potpuno drugaciji da radis, vise bi radovala svemu kazem ti ovo iz licnog iskustva....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:26:06   
Rivana
Bebac,bas mi je zao se tako osecas,ali ja sam misljenja da se sve zene koje ne rade,a kuci su sa detetom vise-manje tako osecaju,neispunjeno,nesto im fali,nesrecne su a nema pravog razloga za nezadovoljstvo,videces da cim se zaposlis bice bolje!Zato sam UVEK za to da zena radi,pa makar i za neku tricavu platu ali da RADI!!!Mnogo se bolje osecamo kad se ujutru spemimo,pa lepo obucemo,pa malo smiknemo,pa bre steta nas je ovako lepe pametne,pune zivota drzati u kuciuser posted image




Bravo user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:26:24   
NadaR
Bebac , jesi pitala muza da ti pronadje nekakav poslic?
Koliko sam razumjela ,on radi privatno tu neku opremu za kafice(jel tako bi?), vjerujem da je svaki dan u kontaktu sa ljudima koji bi ti mozda mogli pomociuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:29:52   
bebać
Znam Rivana,mislim da bi se sve rešilo da samo nadjem posao....na početku sam htjela prihvatiti bilo šta i butik i trgovinu i pekaru ma sve,samo da idem iz kuće....suprug nije za to,kaže 'za tristo maraka da te neko sanka,bolje ti je budi sa detetom,ne igraju nam ulogu nikakvu tako male pare' a za neko bolje radno mjesto,kancelarije ili mko sam konkurisala,na neke sam ušla i u uže krugove,ali niko me nije primiouser posted image user posted image pomalo počinjem gubit volju i samo pouzdanje,radim od svoje 18god.

Mislim da on razumije moje nezaovoljstvo,ali da konta da je to tako,šta da se radi...kaže izdrži dok ne nadješ posao,on ima dosta tih ljudi,ali to su sve kafanski poslovi

Jednom sam poludela  rekla da mi nadje da budem striptizeta u kafiću kakavom,samo da idem iz kućeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:30:35   
Rivana
ne znam šta da radim,posao tražim već pola godine bezuspješno,a da upišem kakav kurs,ne znam ko će da mi čuva Sergeja,nema niko???Kad bih počela da radim stavila bi ga u vrtić.I otuda i sve moje svadje sa suprugom i život neki u dva smjera i mislim da su otuda i svi problem



Jeste tesko naci posao u danasnje vreme. Probaj da ga das u vrtic, pa uradi nesto za sebe, poludeces u kuci, sve ce ti biti drugacije, kada odvojis vreme za sebe mlada si greh je samo sedeti u kuci i provoditi jednolicne dane. Bolje ces se slagati i sa mizem.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:32:15   
Rivana
ednom sam poludela rekla da mi nadje da budem striptizeta u kafiću kakavom,samo da idem iz kuće





Ha, ha, ha, user posted image user posted image user posted image user posted image nije tako losa ideja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:36:44   
bebać
jeste,svoje nezadovoljstvo prenosim na njega,optužujem ga da ga nikad nema(taj posao je i radio i kad smo počeli živjet skupa) za svaku sitnicu se svadjam,ili trošim pare na gluposti...imam par prijateljica ali i same znate kako je,danas svako gleda svoj život!

Nešto moram promeniti podhitno,puna mi je duša....ne mogu ni da dišem od svega,baš me guši


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:40:02   
Rivana
Bebac, dosla si do tacke kada zista moras nesto promeniti zbog sebe a i zbog tvog muza, ni njemu nije lako kada vidi da nisi zadovoljna.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:40:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

Vidim problem.....problem je što se ja en mogu navići na život kućanice i majke,problem je što ne mogu da nadjem kakav takav normalan posao i da begam iz kuće,da dijete stavim u vrtić....

Muž radi non stop,kad ga nema to moje nezadovoljstvo se pojača još više,u neku mi je ruku i dosadno...obuzme me crnjak.....i jediini je lijek da odem spiskat negdje pare...nešto kupit i ubit vrijeme i problem odgoditi(ne riješiti)jednokratno.....



Ovako sam se ja osećala kada je Luka imao između 12 i 18 meseci. našla sam posao i rešila problem.

IZVORNA PORUKA: Rivana

jednoj mojoj prijateljici se muz razboleo bio jako lose mislili su da ce umreti, ali se izvukao. Tih dana dok su cekali vesti o njemu rekla je: "Kako mi nedostaje, kako mi je zao zbog svih glupih svadja oko toga gde je ostavio prljav ves ,carape kako mi bas ta njegova aljakvost nedostaje, ja ga volim takav kakav je samo da mi se vrati.... Nikada vise necu provesti dan da ne pricam sa njim i budem ljuta zbog gluposti sve je nebitno... Mene je to jako potreslo. user posted image


Jao user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana80

Pa zašto dete ne upišeš u vrtić bez obzira da li radiš ili ne? On će biti sa decom, prijaće mu promena, a ti ćeš moći da nađeš nešto čime ćeš se baviti.


Može i tako... vidiš kako je lu to odradila.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:42:59   
bebać
Tasho slažems e da je rešenje u poslu,najbolje rešenje....ali nekako mi glupo upisati Sergeja u vrtić a nikakvu drugu obavezu i namam osim njega i po stanu što malo trljkam....zbog možda neka 2 sata nekog kursa,a i kurs je uglavnom redveče bilo koji???Razmišljala sam o toj varijantiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:47:22   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: bebać

Tasho slažems e da je rešenje u poslu,najbolje rešenje....ali nekako mi glupo upisati Sergeja u vrtić a nikakvu drugu obavezu i namam osim njega i po stanu što malo trljkam....zbog možda neka 2 sata nekog kursa,a i kurs je uglavnom redveče bilo koji???Razmišljala sam o toj varijantiuser posted image user posted image user posted image


Mozda je i za Sergeja dobro da se malo socijalizuje, druzi sa drugom decom.. bez mame.. user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:48:48   
Rivana
Sergeju ce sigurno prijati malo sa drugom decom da se druzi user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:49:09   
Ana RR
To sam i ja rekla! Ne valja ni da je stalno sa mamom, treba da se druži sa decom!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:50:43   
Anastazija
Ana draga, pa ti si skroz spremna da budes mama! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:50:51   
Sneža
Znaci,ovaj problem smo resile,Bebac znas sta ti je ciniti i tako i uradiuser posted image user posted image
Ajmo sledeci problem,ko se javlja?user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:51:21   
Anastazija
Ju, dobila sam novu zvezdicu!! user posted image user posted image user posted image

sada sam Zvezdana user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:51:35   
NadaR
Ma dosta vise problema... ajde da slavimoooooooouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:52:06   
bebać
Moram da vidim još tu opciju,nešto moram...danas sam baš pukla...razmišljala sam da potražim psihijatra,ako ništa da stovarim ovo sve što mi pritišćeuser posted image user posted image user posted image user posted image najgorew je ujutro ustat i pitat se kako danas da provedem dan...u suštini nikakvih obaveza...ali ja to sve tako crno gledam...neko bi pogleao ljepšu stranu toga!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:52:32   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Anastazija

Ana draga, pa ti si skroz spremna da budes mama! user posted image


Draga, ceo život čuvam nečiju decu, pa vreme je da počnem da čuvam svoju user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:55:28   
Ana RR
Bebać, ja isto trenutno ne radim, evo već skoro 3 meseca, ali uvek sebi nađem zanimaciju. Fotografišem, sređujem slike, prijavljujem se na neke konkurse, šetam, pijem kafu sa drugaricama, čitam, čitam, čitam.... Znam da ti pored bebca nemaš toliko vremena, ali ako ti je jedina zanimacija doterivanje i trošenje para... ne znam šta bih ti rekla..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:56:34   
NadaR

IZVORNA PORUKA: bebać

Moram da vidim još tu opciju,nešto moram...danas sam baš pukla...razmišljala sam da potražim psihijatra,ako ništa da stovarim ovo sve što mi pritišćeuser posted image user posted image user posted image user posted image najgorew je ujutro ustat i pitat se kako danas da provedem dan...u suštini nikakvih obaveza...ali ja to sve tako crno gledam...neko bi pogleao ljepšu stranu toga!

Pa sta ce ti psihijatar,jos moras da ga platis??
Vidis,koliko nas je da te slusamo a jos sve gratisuser posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:57:51   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa


Pa sta ce ti psihijatar,jos moras da ga platis??
Vidis,koliko nas je da te slusamo a jos sve gratisuser posted image user posted image


E ovo je tacno! I pored nas, nema mesta za tugu! user posted image



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here