|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:59:18   
Ana RR
Slažem se!! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 12:59:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

ali ako ti je jedina zanimacija doterivanje i trošenje para... ne znam šta bih ti rekla..

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:00:56   
Ana RR
Nisam želela da to zvuči grubo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:01:30   
bebać
ali ako ti je jedina zanimacija doterivanje i trošenje para... ne znam šta bih ti rekla..


Draga Ana naprosto ne znam šta bi,to me ispuni makar kratkoročno i eto...

Cure sve ste divne,hvala vam što me slušateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:05:20   
bebać
Ana sve je uredu,i to je problem...svi to vide sa strane..vidim i ja...mama koja me zaista voli,kaže da nemam granica,jedne te iste hlače sam ustnju kupi po nekoliko pari jer one druge imaju šlic na drugi načinuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i kažem vam,došla sam do granicde kad ne zanm otići samo prošetati sa svojim djetetom,ja MORAM nešto kupit,user posted image user posted image user posted image user posted image a muž koji mi udovoljava u svemu tome,još mislim da se oseća krivim što toliko radi pa da 'opere' savjest,mi to sve dopušta....nekad se pobuni,ali sutra je opet sve po starom.Mislim neko bi uživao u svome djetetu,domu...u svemu što ima...nije on loš prema meni...ali eto ja imam problem PRVO sa samom sobom!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:05:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Nisam želela da to zvuči grubo user posted image


Ja sam se uzdržavala da napišem. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:07:08   
Anastazija
Znam za vrlo slicnu situaciju u dalekoj Americi.. Tamo zivi sestra mog dragog, sa svojim muzem i dve preslatke devojcice od 3 i 1 god.. Sestra je dinamicna, zivahna i preduzimljiva osoba, pa joj ova uloga domacice nije bas dobro pala. Njen muz dobro zaradjuje i imaju zaista i vise nego sto im je potrebno. Ona vreme provodi uglavnom u kuci jer zive negde na periferiji, i uglavnom je orijentisana na svoju decu. Tamo, kako ona kaze, nema mnogo druzenja sa komsilukom, niti se deca nesto druze jedna sa drugom.. Svi su okrenuti sebi i samim tim usamljeniji.. Ona je takodje nezadovoljna svojom situacijom, zarko bi zelela da radi a ponekad ide toliko daleko da prica kako bi rado decu negde ostavila. Ipak, kada smo joj predlozili da ih ostavi na par meseci ovde kod nas, rekla je da ne moze da bude toliko odvojena od njih. U principu, htela bi da sve bude kako jeste, ali da ona bude zadovoljnija.. Pretpostavljam da i muza cesto napada sto nije mnogo kuci, te sama sebi pravi bracne probleme.. Na zalost, njoj niko ne moze da pomogne. Mora sama da nadje nesto sto je zanima i okupira, da svoju decu malo pusti da se sama igraju jer ovako kaze da cesto ne stigne ni da se oceslja.. A .. sama je odrasla tako da se njeni roditelji nisu mnogo bavili njome jer su oboje radili.. Dakle, nece toj deci biti nista ako ona malo pomakne svoju paznju na nesto drugo..

Htedoh reci.. Bebac, nisi usamljen primer i to sto ti se desava isto tako se desava i drugim zenama.. Dakle, nista psihijatar, skroz si u redu.. Samo si malo uznemirena jer ti je zivot trenutno jednolican..

a kao i sve u zivotu - i to ce proci!

Glavu gore!! user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:08:46   
Tara
Bebac,
zao mi je sto se tako osecasuser posted image
Svakog ponekad uhvati zivac user posted image
I ja isto mislim da trebas da das Sergeja u vrtic, bez obzira
sto trenutno ne radis,njemu ce lepse biti sa decom, a i
ti ces imati vremena za sebeuser posted image
Trebas raditi na sebi (zavrsiti fax ako nisi,kurs jezika, seminari ...) ,
usavrsavati se, to cete ispuniti, i pomoci ce ti da nadjes posao user posted image
Stepen znanja je mera tvoje slobode....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:10:25   
bebać
Sestra je dinamicna, zivahna i preduzimljiva osoba, pa joj ova uloga domacice nije bas dobro pala.


tu sam se prepoznala!i u ovoj 'kako napada muža...'


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:13:08   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: bebać

Sestra je dinamicna, zivahna i preduzimljiva osoba, pa joj ova uloga domacice nije bas dobro pala.


tu sam se prepoznala!i u ovoj 'kako napada muža...'



Hajde hajde.. Glavu gore.. I zaboravi novcanik kada krenes u setnju.. user posted image

Nije lak period, ali proci ce.. Zamisli da radis negde i da te mrcvare po ceo dan, a onda dodjes kuci pa Sergej trazi paznju, pa hoce da ti isprica ovo ili ono, da ucestvujes u njegovom zivotu, a ti nemas zivaca ni za sta pa ga samo oteras u sobu jer moras malo da odmoris od svega... Nema tih para koje mogu da nadomeste majku tvome detetu...

I kao sto rekoh.. sve prolazi pa ce i ovaj period..

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:14:09   
Ana RR
Mudro zboriš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:15:47   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Ana80
Mudro zboriš user posted image


Cek cek, kada tebe bude ovo hvatalo, pitaces ti teta Tijanu za koji savet user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:16:22   
Anastazija
Dobro.. Anastaziju! user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:22:45   
Ana RR
hihi user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:23:14   
Anastazija
pssssssst, nemoj nikom reci user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:23:37   
Ana RR
niko nije video, ćuti! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:25:48   
prase
Ja sam bila u sličnoj situaciji par nedelja, a možda i meseci nakon porođaja. Stalno sam bila nezadovoljna, dok je mm na poslu volela sam ga najviše na svetu a čim dodje odmah mi smeta... Jedan deo su sigurno odradili hormoni, možda neki blaži oblik postporođajne depresije, otkud znam. Elem, kako sam se izvukla: počela sam sebi da osmišljavam događaje bar jednom nedeljno, koji podrazumevaju da odem što dalje od kuće, sa bebom ili bez nje, svejedno. Onda dan-dva prođu samo u planiranju, pa jedan dan akcija, pa dan-dva me drži lepo raspoloženje. Vikendi van grada su prava stvar, ali pošto mm neretko radi vikendom - nisu česta pojava. Veliki problem je što muškarci ne mogu potpuno da nas razumeju, jer njima je ceo dan kao večnost dok ne dodju kući i onda im se baš puno ni ne mrda odatle. Ja gde god da odem na par sati, samo razmišljam kada ću kući i onda satima ne puštam dete, kao da ga nisam videla danima. Tako je muškima, svaki dan. Zato su dinamični "iako rade dok mi sedimo kod kuće", zato ne mogu da razumeju kako to da nama nije veliko zadovoljstvo da radimo sve oko bebe same kada njima jeste... Glavu gore! Čim malo izadješ iz kuće, biće bolje. Možeš da nadješ i neku zahtevniju zanimaciju, tipa da renoviraš kuhinju ili kupatilo. Čitave nedelje mogu da prodju u nacrtima i planovima, merenju i surfovanju za idealnim rasporedima... Na sve to, dobijaš nešto što ostaje svima vama na uživanje, za razliku od nebrojene garderobe u kojoj ni sama ne možeš da uživaš ako je ima baš toliko... Eto, namoždikah se, pa se nadam da će pomoći...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:27:22   
bebać
Ja sam teta Dijanauser posted image user posted image user posted image nemojte nikom rećiuser posted image user posted image user posted image mislim prvo šta ću da uradim a to je da vidim sa mužem da stavimo Sergeja u vrtić bar na 4 sata..za početak,više ću se angažovati oko traženja posla....i neću nosit novčanikuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:27:27   
Ana RR
Prase, pitala sam se kada ćeš se uključiti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:28:04   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: bebać

Ja sam teta Dijanauser posted image user posted image user posted image nemojte nikom rećiuser posted image user posted image user posted image mislim prvo šta ću da uradim a to je da vidim sa mužem da stavimo Sergeja u vrtić bar na 4 sata..za početak,više ću se angažovati oko traženja posla....i neću nosit novčanikuser posted image user posted image



Eto, i to je napredak! Praviš planove user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:29:47   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Ana80

IZVORNA PORUKA: bebać

Ja sam teta Dijanauser posted image user posted image user posted image nemojte nikom rećiuser posted image user posted image user posted image mislim prvo šta ću da uradim a to je da vidim sa mužem da stavimo Sergeja u vrtić bar na 4 sata..za početak,više ću se angažovati oko traženja posla....i neću nosit novčanikuser posted image user posted image



Eto, i to je napredak! Praviš planove user posted image



I ova teta aplaudira!! user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   [Obrisana poruka]
15.5.2009 13:39:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:40:58   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: gagi

Duboko u meni promenilo se sve , tvoje tri reci bile bi dovoljne , ucini da opet budem kao pre , kazi bar jednom jako volim tee... user posted image



VOLIMO TEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:41:05   
bebać
jao Gagi ajmo plakat skupa ja i ti,ja sam s ejutros isplakala kao kiša,još jecam i nešto me probada u prsimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da se menjate....
15.5.2009 13:42:42   
Ana RR
Smej se, smej, uvek se smeeeej!!!!

Nema plakanja curke, ne dam vam da budete tužne!!!!!!!!! user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here