|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:31:02   
liliana
ja sam i dalje u ovoj kategoriji. Do kad-ne zma se... Ipak, cenim da je vreme provedeno sa mojim detetom neprocenljivo i da nikakva plata ne bi nado estila naše zajedničke trenutke!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:33:43   
jovicaa
. Ipak, cenim da je vreme provedeno sa mojim detetom neprocenljivo i da nikakva plata ne bi nado estila naše zajedničke trenutke!
đ
sa ovim se u potpunosti slazemuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:37:48   
Dada81

IZVORNA PORUKA: liliana

ja sam i dalje u ovoj kategoriji. Do kad-ne zma se... Ipak, cenim da je vreme provedeno sa mojim detetom neprocenljivo i da nikakva plata ne bi nado estila naše zajedničke trenutke!user posted image


To sam i ja sad rekla i uvek govorila..Evo ga i sada vrti se oko mene,navikao da se igramo,da mu citam,da sam tu i meni je to najvaznijeuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:41:37   
liliana
Nije za ovu temu, ali da se nadovežem na Dadu i Jovicu: Tina ima 3 god i zna da broji do 30, zna celu azbuku, zna američku abecedu, zna dosta toga da napiše i pročita, igra igrice na kompjuteru bez ičije pomoći, a zna ogroman broj dečjih pesmica.
To sve pripisujem tome što joj je mama "vesela kućanica" , što sam non.-stop sa njom i , zaista , to je dete kome se poklanja jako mnogfo paznje i sa kojim se baš dosta radi.
Eto, zato kažem da nikakva plata ne bi nadomestila naše zajedničke trenutke.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:43:06   
Zell
Razumem user posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:45:40   
anajid
E i ja sam trenutno vesela kucanicauser posted image
Ali samo prinudnouser posted image

Lepo je kad ne gledas u sat i uzivam sa svojom decom kod kuce.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:48:43   
nela79

IZVORNA PORUKA: Dada81


IZVORNA PORUKA: liliana

ja sam i dalje u ovoj kategoriji. Do kad-ne zma se... Ipak, cenim da je vreme provedeno sa mojim detetom neprocenljivo i da nikakva plata ne bi nado estila naše zajedničke trenutke!user posted image


To sam i ja sad rekla i uvek govorila..Evo ga i sada vrti se oko mene,navikao da se igramo,da mu citam,da sam tu i meni je to najvaznijeuser posted image


Joj kucanice moje, sve je ovo divno i krasno, i volim ja svoju djecu najvise na svijetu. Na raspolaganju sam im 24/7, ali ja ne mogu vise. Navikla sam da radim , da privredjujem, a sad...zena domacica. Znam, zena domacica je itekako zaposlena, ali ja bi malo da izadjem medju ljude user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 13:50:58   
dijana1*
I ja sam trenutno vesela kucanica I uzivam u tome.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 15:44:05   
*Maki*
user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 16:20:27   
isidora88
i ja sam kucanica, ali nadam se ne zadugo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
11.3.2013 21:43:49   
Figaro88
Evo jos jedne domaciceuser posted image Meni je iskreno ovako lepo,uzivam sa Andreom,setamo,putujemo,ali isto tako bih volela da nadjem posao u struci.Ne zurim,trazim odavno,pa kad pronadjem sta mi u potpunosti odgovara pocecu i da radim.E sad,kad bi se nasa finansiska situacija promenila,bez razmisljanja bih prihvatila bilo koji posao.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
13.10.2016 21:53:01   
Anck Su Nmaun
Kucanica samo takva user posted image
Ne zalim se puno ali mi fali vremena... malo mi je 24h da odmorim, da se posvetim deci, da se posvetim sebi, da se posvetim muzu...

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.10.2016 22:02:40 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
13.10.2016 22:00:49   
IvanaSK RR
Ta sam! Osam godina sam radila i ovo sad me ubija. Lepo mi je sa bebom, sinom, ali mi nedostaje i posap i izlazak iz kuce.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
4.6.2017 12:10:53   
emicaa
i ja sam kucanica,radim nesto malo.ako se to moze nazvati poslom user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
5.6.2017 10:01:28   
Anck Su Nmaun
ne bih vise ..hval, dosta mi je kucanstva user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
5.6.2017 10:21:50   
eca89
Kućanica sam i utuših seuser posted image !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
5.6.2017 10:24:55   
Dragce86
Diivnoo mi je sa mojom bebicom, ali mi ponekad fali i posao, ljudi pre svega i druzenje. Nekada bude zamorno biti po ceo dan u kucici, sa bebicom, iako je obozavam najvise na svetu, ponekad mi zatreba i zensko drustvo i malo vise vremena samo za sebe...al ne bunim se mnogo, vidim svoje zlato koje mi se smesi i neka..nek traje jos malo ovo porodiljsko :D

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
5.6.2017 10:35:00   
Sandricak
Upisujem se i ja ovde... jos neka dva meseca sam u ovoj kategoriji... lepo je sve to, kuca, deca, muz, sudovi , ves, rucak, pegla... ali fale mi ljudi, fali mi trka frka na poslu, papiri, desavanja... volim ih najvise na svetu, ali kod mene je idealno red posla red kuce...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
5.6.2017 12:13:28   
Sanjalicaaa
Kucanica, ali ne bas vesela.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
25.9.2017 22:32:01   
Tatjana.87
Još devet meseci sam u ovoj kategorijiuser posted image
Možda se predomislim pa produžim hahauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
25.9.2017 23:22:24   
Sarav
Očajna domaćica do marta, a onda akcijauser posted image user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
26.9.2017 7:46:51   
krin 40
Još 20 meseci i baš mi prija.Radim 22 godine.smučilo mi se.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
26.9.2017 8:03:51   
Anck Su Nmaun
Ocajna do Aprila user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
26.9.2017 11:27:01   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: eca89

Kućanica sam i utuših seuser posted image !

Eco ti nisi vise user posted image
Ja jesam naredne dve nedelje user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Vesele Kućanice prebroj te se :)))
26.2.2018 10:12:54   
Dora89
Bezbrižna trudnica user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here