|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RAK
13.2.2014 13:35:09   
Torbica
Naravno, postoje jasni protokoli kako se to tretira, nemoj da brines oko toga. U pravu je Ksena, mlad organizam, verujemo da ce biti sve ok! Javljaj svakako sta god, ja sam sigurna da je vode sjajni lekari i da ce dati sve od sebe. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: RAK
13.2.2014 13:38:45   
nata11
UM tek sada vidim. Nemas pojima koliko mi je zao i ja imam malo stariju sestru, a sa rakom sam se susretala kada je mama operisala dojku.

Da ti kazem da se ne nerviras nemogu ali drzi se user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: RAK
13.2.2014 13:53:09   
Trcosava
UM verujem da ti je strašno, ali zbog SVOG deteta moraš da progutaš i budeš jaka. Nemam sestru, ne mogu da zamislim tu bol. Samo znam da je hiljadu puta gore kad ti ništa ne govore ili na kašičicu, pa u svojoj glavi stvaraš grozne scenarije.

Oporaviće se i biće bolje. Od mene samo jedan jaki user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: RAK
13.2.2014 13:56:34   
moja ciklama
UM..user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: RAK
13.2.2014 14:11:04   
bea83
Razmišljam šta da napišem, jer se potpuno slažem sa Torbicom, nisam dr ali  nažalost iz iskustva nekog jako bliskog. Ne bih volela da ti dižemo paniku, ali moraš biti spremna na obe varijante rezultata. Čak i ako nije benigno, to ne mora da znači ništa tragično. Na vreme je ustanovljeno, mlada je, postoje razne terapije i čvrsto verujem da će se njen organizam izboriti sa čim god treba. Najvažnije je da vi oko nje ostanete maksimalno pozitivni u svakom slučaju jer ako na vašim licima,stavu,govoru tela vidi paniku to će se lako reflektovati na nju. A važno je da ostane pribrana i pozitivna. Ceo život je ispred nje, preguraće ovaj teret i biće jača nego pre. Puno te user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: RAK
13.2.2014 14:26:52   
Maslacak15
Unina mama drzi se ! Nija neznam sta bih ti tacno rekla, na takav udarac je nemoguce pripremiti se. Samo se covek zapita ZASTO? user posted image Iskreno se nadam da je u pitanju benigni tumor. Ukoliko je nedaj boze u pitanju malgini od presudne je vaznosti da li je stadijum II ili stadijum III. U prevodu da li su zahvaceni limfni cvorovi/zlezde ili ne: ako nisu uz dobre strucnjake oporavak je skoro zagarantovan ako jesu onda je prognoza mnogo mnogo gora. Kazem ovo zato sto sam iskrena i ne verujem da bi neznanje pomoglo ni tebi i sestri. A zelim da verujem jako jako da ce biopsija pokazati benignu promenu ili u najgorem slucaju strogo lokalizovani malignitet.user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: RAK
13.2.2014 14:31:35   
Maslacak15
uzgred ja mislim, ne mogu da garantujem za rak pluca ali na osnovu onoga sto znam za rak doje i kolorektalni karcinom da oni automatski odstranjuju najblize limfne cvorove da bi ih testirali. Sama cinjenica da su ih skinuli znaci ne mora da znaci da ih smatraju zahvacenim.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: RAK
13.2.2014 14:42:57   
hanka
user posted image UM

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: RAK
13.2.2014 14:47:52   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

uzgred ja mislim, ne mogu da garantujem za rak pluca ali na osnovu onoga sto znam za rak doje i kolorektalni karcinom da oni automatski odstranjuju najblize limfne cvorove da bi ih testirali. Sama cinjenica da su ih skinuli znaci ne mora da znaci da ih smatraju zahvacenim.

Da da, ovo je tacno, zato sam i misljenja da su ih izvadili iz predostroznosti.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: RAK
13.2.2014 14:49:20   
lesica
UM, drži se mila user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: RAK
13.2.2014 14:51:51   
bea83
IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

uzgred ja mislim, ne mogu da garantujem za rak pluca ali na osnovu onoga sto znam za rak doje i kolorektalni karcinom da oni automatski odstranjuju najblize limfne cvorove da bi ih testirali. Sama cinjenica da su ih skinuli znaci ne mora da znaci da ih smatraju zahvacenim.

Da da, ovo je tacno, zato sam i misljenja da su ih izvadili iz predostroznosti.


Za rak pluća ne odstranjuju automatski, čak ni za dojku ne odstranjuju u svakom slučaju. Samo kad im se citiram doktora "ne dopadne ono što vide"

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: RAK
13.2.2014 14:51:52   
nina26
uh, draga bas me potreslo ovo za tvoju sestruuser posted image

drzi se, mlada je ona, sta god da je pregurace, moras misliti pozitivnouser posted image

ako treba neka pomoc, bilo sta, javi se!

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: RAK
13.2.2014 15:05:57   
doktorkakristal
UM user posted image nadamo se da je benigno
Kosa na glavi mi se dize,vise pravila nema,sve je vise mladih ljudi boleso ,samo da nam Bog sacuva decu i nas dovoljno dugo da ih izvedemo na pravi put

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: RAK
13.2.2014 15:09:22   
Leptiric123
UM user posted image user posted image user posted image

nadam se da će biti dobro sve na kraju, samo pozitivno misli i biće tako

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: RAK
13.2.2014 15:30:38   
mamica 91
UM user posted image rodjena sestra ? saljemo vam milion user posted image moja Una i ja, da sve bude kako treba user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: RAK
13.2.2014 18:52:40   
Anoniman
Hvala Vam zene na podrsci, i recima, znam da moram biti spremna na obe varijante. Bila je mama danas kod nje na pola minuta u sok sobi, kaze da je lepa cak i bolesna, ima bolove, pojacali su joj medikamente. Doktori su optimisticni, kazu da po preseku tumor nije zlocudan,ali ih samo brinu te zlezde, sada misle da nisu one uzrok svemu, dok ne stigne reyultat biopsije mogu samo da nagadjam, verujem da ce sve biti dobro, mora da bude!

(odgovor članu mamica 91)
  Direktna veza do poruke: 316
   RE: RAK
13.2.2014 18:54:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mamica 91

UM user posted image rodjena sestra ? saljemo vam milion user posted image moja Una i ja, da sve bude kako treba user posted image


Mamice rodjena sestra, jedna jedina, 4 godine mladja od mene, 94 godiste...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica 91)
  Direktna veza do poruke: 317
   RE: RAK
13.2.2014 18:56:59   
big mum

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Hvala Vam zene na podrsci, i recima, znam da moram biti spremna na obe varijante. Bila je mama danas kod nje na pola minuta u sok sobi, kaze da je lepa cak i bolesna, ima bolove, pojacali su joj medikamente. Doktori su optimisticni, kazu da po preseku tumor nije zlocudan,ali ih samo brinu te zlezde, sada misle da nisu one uzrok svemu, dok ne stigne reyultat biopsije mogu samo da nagadjam, verujem da ce sve biti dobro, mora da bude!



Iskreno se nadam da će sve biti dobro,jako me dirnula ova tvoja priča.
Čuvaj se mila moja user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: RAK
13.2.2014 18:58:18   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Doktori su optimisticni, kazu da po preseku tumor nije zlocudan

Ovo je jako, ali jako dobra vest.user posted image Bice sve u redu. Ima ti i seka kao matore smaracice da cuvate unukeuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: RAK
13.2.2014 19:09:55   
Anoniman
Verolino nasmeja me, ona nece da se udaje, kaze da joj je dota ovo moje dete sto lici na nju, ili ce kaze da usvoji crnce. Pozitivno je i sto je danas bila spremna da s evsadja i sali....to je drzi..

Big mumuser posted image

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 320
   RE: RAK
13.2.2014 19:18:23   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Verolino nasmeja me, ona nece da se udaje, kaze da joj je dota ovo moje dete sto lici na nju, ili ce kaze da usvoji crnce.

Aha, i ja nisam htela da se udajem. A sto se tice crnca njega sam usvojila-sa udajomuser posted image user posted image user posted image
Moram malo se salim. Pozitivne misli zaista privlace pozitivne stvari.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: RAK
13.2.2014 19:51:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Verolino nasmeja me, ona nece da se udaje, kaze da joj je dota ovo moje dete sto lici na nju, ili ce kaze da usvoji crnce.

Aha, i ja nisam htela da se udajem. A sto se tice crnca njega sam usvojila-sa udajomuser posted image user posted image user posted image
Moram malo se salim. Pozitivne misli zaista privlace pozitivne stvari.


Nasm
eja me opetuser posted image

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 322
   RE: RAK
13.2.2014 20:22:28   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Hvala Vam zene na podrsci, i recima, znam da moram biti spremna na obe varijante. Bila je mama danas kod nje na pola minuta u sok sobi, kaze da je lepa cak i bolesna, ima bolove, pojacali su joj medikamente. Doktori su optimisticni, kazu da po preseku tumor nije zlocudan,ali ih samo brinu te zlezde, sada misle da nisu one uzrok svemu, dok ne stigne reyultat biopsije mogu samo da nagadjam, verujem da ce sve biti dobro, mora da bude!

Ako je prvi deo recenice tacan, drugi automatski pada u vodu! Navijam jako! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: RAK
13.2.2014 20:31:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Torbica


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Hvala Vam zene na podrsci, i recima, znam da moram biti spremna na obe varijante. Bila je mama danas kod nje na pola minuta u sok sobi, kaze da je lepa cak i bolesna, ima bolove, pojacali su joj medikamente. Doktori su optimisticni, kazu da po preseku tumor nije zlocudan,ali ih samo brinu te zlezde, sada misle da nisu one uzrok svemu, dok ne stigne reyultat biopsije mogu samo da nagadjam, verujem da ce sve biti dobro, mora da bude!

Ako je prvi deo recenice tacan, drugi automatski pada u vodu! Navijam jako! user posted image

user posted image

(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 324
   RE: RAK
13.2.2014 21:10:49   
isidora88
um drzim fige da sve bude kako treba, mora biti user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here