|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spisak za nabavku
12.11.2015 11:02:38   
emicaa
Pravim i ja spisak i onda se desi da zaboravim kupit nešto sa spiska ili zaboravim spisak kući user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Spisak za nabavku
12.11.2015 11:13:51   
NadaR
Ako odem bez spiska u veliku nabavku, obavezno kupim mirisne svijece,podmetace i sl. cuda a zaboravim nesto tipa deterdzenta za sudje , toalet papir , nesto sto bas treba. Zato, spisak obavezan. :-)

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Spisak za nabavku
12.11.2015 11:30:08   
Sanjica26 RR
Ja sam skinula aplikaciju koju sam povezala sa mm-om. Kad god se neko seti stavlja na spisak sta nam treba. Tako da ne zaboravljamo. Problem je sto uvek kupujemo van spiska.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Spisak za nabavku
12.11.2015 12:44:37   
adulence
Sanjice daj tu aplikaciju...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Spisak za nabavku
12.11.2015 13:12:45   
mamin mish
Sanjice dobra ti aplikacija. Podeli je sa nama. Ja u poslednje vreme svaki put zaboravim spisak i onda zovem mm da me podseti sta sve treba da kupim posto obavezno nesto zaboravim.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Spisak za nabavku
12.11.2015 13:35:28   
emicaa
Sanjice i mene zanima ta aplikacija user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Spisak za nabavku
12.11.2015 15:20:47   
Sanjica26 RR
Zove se keep. Kasnije cu da pisem kako to funkcionise. U to se ne razumem, ali mm oko toga zna podosta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Spisak za nabavku
8.3.2016 16:12:46   
aleksandrici
Bas ste me nasmejali.I ja pišem frižider!Odnosno treba ga napuniti sa proizvodima koji su na akciji,ne bitno šta.Uvek odnosno uglavnom pišem sta mi treba jer mi se par puta desilo da samo jednu namernicu sa spiska ne kupim a upravo mi samo ona treba i nema šanse bez nje.Vraćanje za tu jednu namernicu mi mnogo teško pada i ne volim.Ovako po spisku i znam da mirna idem kući.Najgore mi je što naqpravim veliki spisak ali se uvek setim još nečeg šro mi trba van spiska,što baš finanskijski i nije preporučljivo.

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Spisak za nabavku
9.3.2016 10:10:17   
Sladja 29
Tačno tako i ja uradim....stavim neko blokče ukuhinji i zapisujem sve ono sto mi treba ...da nesto ne bih zaboravila...i kada odem u nabavku obavezno prodje i ono što nije na spisku...user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Spisak za nabavku
9.3.2016 12:58:18   
nikiteki
Stalno pravim spisak ali se uglavnom desi da ga zaboravim a i vise puta kupim i sto nema na spisku

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Spisak za nabavku
17.6.2016 13:30:39   
Anck Su Nmaun
Od kad sam ja kuci sa bebom i mm sam ide u nabavku , Uvek mi nesto zafali user posted image
Dam ja njemu spisak , ali on ili nesto preskoci ili se ja setim dok kupujem jos necega.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Spisak za nabavku
17.6.2016 13:38:57   
mila83

IZVORNA PORUKA: emicaa

Pravim i ja spisak i onda se desi da zaboravim kupit nešto sa spiska ili zaboravim spisak kući user posted image



ista stvar i kod mene user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Spisak za nabavku
2.7.2016 16:19:50   
Khaleesi
Spisak ne pravim, a kada ga napravim zaboravim kod kuce i opet nista...user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Spisak za nabavku
2.7.2016 16:42:40   
isidora88
Ja sam nasla super aplikaciju -COZI se zoveuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Spisak za nabavku
2.7.2016 16:44:39   
Khaleesi
Meni je tel pred crkavanjem pa mi ne rade apl kako treba, ali novi ce uskoro pa cu da vidim sta ti je COZI user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Spisak za nabavku
10.9.2016 9:11:54   
branki*
Evo upravo ga pisemuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Spisak za nabavku
10.9.2016 9:56:36   
wivern
Mm i ja smo koristili KEEP aplikaciju, oboje smo mogli da upisujemo sta nam treba i precrtamo kad nesto obavimo.
Ja nastavila da je koristim, super mi je za nabavku.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Spisak za nabavku
10.9.2016 10:31:42   
Sanjica26 RR
To mi isto koristimo. Super stvar.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Spisak za nabavku
10.9.2016 16:08:21   
Sanjalicaaa
I ja koristim Keep, a mm i ja delimo kalendar. Bez spiska ne idem u nabavku. Kad god odem bez spiska, fazon setiću se usput, kupim 90% namirnica koje mi uopšte ne trebaju.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Spisak za nabavku
31.10.2016 20:45:56   
Animsaj9
ja vucem papircic sa sobom , svasta ja tu nazvrljam , al pored toga uvek se nadje nesto . Moram skinuti tu aplikaciju bas da vidim kakva je

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Spisak za nabavku
31.10.2016 20:49:16   
suzi kju
Kad ja idem u nabavku pišem u beleškama a kad ide muž šaljem mu u poruci, dok on ode do prodavnice ja ispisala i poslala.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Spisak za nabavku
31.10.2016 21:05:36   
Anck Su Nmaun
Isto i mi kao Suzi, pisem na papir kako se cega setim oa mu posle posaljem Sms-om

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Spisak za nabavku
31.10.2016 21:15:21   
Khaleesi
Nama uvek nesto zahvali i uvek nesto zaboravimuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Spisak za nabavku
6.3.2018 23:37:53   
mama Jo
Od kad sam pocela da pravim spisak kad idem negde ja sam srecnija zena 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Spisak za nabavku
6.3.2018 23:59:42   
Mala Elena
Kad god smo napravili spisak, nismo ga poneli sa sobom.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here