|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 10:37:11   
Rivana

IZVORNA PORUKA: mikanica

e pa skroz se slazem, samo naruce, pa ti sad izvoli.
da se ja pitam samo ovo jedno, ali zbog muza i samog deteta, da ima brata ili sestru, ali troje , stvarno?! divim se zenama koje se odluce na to.user posted image


Ja kazem uvek svaka cast zenama koje su rodile vise od jednog deteta sto se kaze skidam im kapu. Nije to lako........

(odgovor članu mikanica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 13:39:04   
Nellyca
Zelja mi je uvek bila troje, ali samo pod uslovom ako budem imala mogucnosti sve da im priustim!Jedno imam, dvoje sigurno ako Bog da, a trecem se nadam... user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 13:51:50   
2002m
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja planiram da imam još jedno.

Volela bih da bude devojčica, samo da bih imala od oba pola po jedno, i zato što neke stvari još nisam rasčistila u glavi. Koje su to stvari? Ja ne znam kako se drugo dete može voleti kao i prvo. Jedva čekam da to osetim, jer trenutno imam utisak da nikoga ne bih mogla voleti koliko Luku. Pa sve nešto mislim, ako bude devojčica, voleću je na neki drugačiji način...
Zvuci ludouser posted image user posted image ali nisi jedina.Toliko zelim jos jedno dete i puno puta pomislim da ce mi Minja uvek biti na prvom mestu i nemogu  da shvatim da jos nekog  na ovom svetu mogu voleti kao njega.Drugo neka bute tatino mezimce a moj sin je samo mojuser posted image user posted image user posted image user posted image moj,moj,moj........

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 13:53:29   
2002m
da se nadovezem zelja mi je da imam troje, ali posto se i za drugo patimo neznam sta ce biti.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 14:00:02   
barbara
volila bih dvoje,ali ponekad pozelim samo jedno!

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 14:03:03   
marince1
Jel ovde mogu da ostavim poruku za Deda-Mraza?
Dragi Deda Mraze,ja bi h volela 2 deteta,jedno g decaka i jednu devojcicu. user posted image

Sad ozbiljno,posto je sad decak na putu,volela bih za par godina jednu devojcicu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 14:06:55   
Anoniman
da mi se desi treće rodila bih naravno....ali meni i ovo moje dvoje dosta ...samo nek su mi živi i zdravi 

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koliko djece planirate imati
25.8.2009 20:16:49   
sanji
Ja bih troje, a dvoje ćemo rešiti za par meseci,user posted image user posted image user posted image , tako da mi ostaje za par godina da poradim na još jednom.user posted image Bilo bi veselo da opet iznenade pa dođu još dvoje.user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 19:17:10   
Ellenica
dvoje ili troje.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 19:19:52   
indy_25
sveukupno 4 jedno sam vec rodila a drugo je na puto jos mi ostaje da dvoje napravim

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 19:24:19   
Dora
Bravo, baš si ambiciozna!user posted image Ja čekam treće. Kad sam rodila drugo, pitala sam doktoricu koja mi je radila CR da mi podveže jajnike da više ne rađam. Ona to nije htela jer sam mlada, a ja sam do skoro misila kako ne bih 3. dete. Sad sam se predomislila i trudna sam a muž me pita kad ću 4. user posted image
Možda da ali posle 3 CR nebih više, ako budemo imali uslove rado bismo usvojili jedno dete ali otom- potom... Lepo je imati puno dece ali ako su roditelji spremni da stvarno kvalitetno brinu o njima!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 19:29:16   
Dora
IZVORNA PORUKA: 2002m

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja planiram da imam još jedno.

Volela bih da bude devojčica, samo da bih imala od oba pola po jedno, i zato što neke stvari još nisam rasčistila u glavi. Koje su to stvari? Ja ne znam kako se drugo dete može voleti kao i prvo. Jedva čekam da to osetim, jer trenutno imam utisak da nikoga ne bih mogla voleti koliko Luku. Pa sve nešto mislim, ako bude devojčica, voleću je na neki drugačiji način...
Zvuci ludouser posted image user posted image ali nisi jedina.Toliko zelim jos jedno dete i puno puta pomislim da ce mi Minja uvek biti na prvom mestu i nemogu  da shvatim da jos nekog  na ovom svetu mogu voleti kao njega.Drugo neka bute tatino mezimce a moj sin je samo mojuser posted image user posted image user posted image user posted image moj,moj,moj........



Iskreno, ja dugo nisam volela moje drugo dete kao prvo. Pravila sam razliku sve do bebine pola godine. Tek tada su mi se izjednačili. To je smešno i tužno, ali mamama treba vremena da se naviknu na dete. Bar meni to nije bilo lako. Sada sam opet u agoniji kako ću treće dete da volim i pazim kad mi ovo dvoje uzimaju svaki atom energije, ljubavi i živaca...Dakle, ništa se nije promenilo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 19:37:10   
Anoniman
Ja idem do devojcice, i do tridesete godine. Kol'ko rodim, rodicu, zavisi od mogucnosti, ali mislim da se necu zaustaviti dok ne rodim devojcicu, ili dok ne napunim 30 godina.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 19:52:21   
Dora
I ja sam tako mislila isto. Eto, imam dva dečaka i nadam se devojčici, imam 30 godina a kad rodim imaću 31 user posted image To je ok. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 20:53:08   
Anoniman
Nemam ja problem s tim da zene radjaju i u cetrdesetim, nadam se da nisam pogresno shvacena, ja sam Nesu rodila sa 22 i jednostavno ne zelim 10 godina da budem mama maloj bebi, nekako bi mi bila velika razlika, i mislim da je i ova koju cu praviti previse, zamisli, ja sa 40, jedno dete punoletno a drugo krece u prvi osnovneuser posted image nekako mi se to ne svidja. E, to su samo moje zelje, a obicno ne ide tako kako zamislis, pa sta bude - biceuser posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 20:58:50   
SUPER MAMA
Pa dve dece.Ali pre toga monika bar da ima 3 ili 4 godine, pa da dobije batu ili seku, svejedno je.samo da je zivo i zdravo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 21:34:34   
sladjaaaa
Pa ja bih tri ili četiri ali nikako da me kreneuser posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 22:10:56   
sephora
mm i ja smo oduvek želeli 4 komada user posted image ...
stigli smo do pola a da li ćemo uspeti da ostvarimo želju pokazaće vreme...samo nek je zdravlja pa će valjda biti još user posted image user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 22:12:50   
Delijagirl
Ja sam odrasla sa mnogo polu brace i sestara pa dok sam bila mladja uvek sam pricala ma necu ni jedno i meni kaze babi pitacu te za par godina. I onda sam dosla na to jedno kad budem imala oko 30 ne pre nikako. Onda sam dosla na dvoje takodje tamo prema 30. I na kraju sam upoznala mm, imam 23 i jedva cekam da zatrudnim. Sad bi zelela da imam troje 2 decaka - blizanca i 1 devojcicu ali u principu svejedno mi je dok je prvo muskouser posted image Salim se ja naravno samo neka krene i neka budu zivi i zdravi. A moj muz je jedinac takodje njegova tetka nema dece i on bi zeleo 5 kom. I ako se pitate babi mi samo kaze sta sam ti ja rekla pre par godina... user posted image (kako mrzim kad mi to kazeuser posted image user posted image )

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 22:18:18   
magnetic

IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Pa ja bih tri ili četiri ali nikako da me kreneuser posted image
Isto

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 22:20:10   
sephora
krenuće vas ako Bog da i ja želim da vam se to desi što pre!!!user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Koliko djece planirate imati
28.10.2009 23:27:50   
Anoniman

volela bih dvoje. ako bude još - super!user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Koliko djece planirate imati
29.10.2009 0:06:26   
Anck Su Nmaun
Uvek mi je bilo lepo imati troje ...trudicemo se...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Koliko djece planirate imati
29.10.2009 0:06:46   
2002m
IZVORNA PORUKA: kaliopi


volela bih dvoje. ako bude još - super!user posted image

ako bude jos,nece se bacitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Koliko djece planirate imati
29.10.2009 0:17:59   
jekilinish
Troje...user posted image  

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here