|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 21:51:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: miljanaM

Ja insistiram da Verka povede svog muza kad bude dolazila kod mene posle uskrsa user posted image


user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 21:58:39   
sneza24
Ja srecom nemam takvih drugarica ali poznajem par takvih osoba koje se ne razdvajaju od svoje jace polovine.

A imala sam par drugarica sa kojima sam se bas puno druzila i izlazile zajedno i od kako su se udale vise nemaju vremena da se vide sa mnom.Ustvari prestale su da dolaze kod mene.A jednoj je muz bio jako ljubomaran tako da je ona svuda isla sa svekrom ako on radi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 22:00:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: miljanaM

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: miljanaM

Ja insistiram da Verka povede svog muza kad bude dolazila kod mene posle uskrsa user posted image


user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

Sedecete jedno prekoputa drugoguser posted image ...Ili cu staviti Sandru izmedju vasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
17.4.2011 22:10:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 22:32:02   
Anoniman
Hm, meni se nekako podrazumeva da ako jedno povede parnera, i drugo će, i da su ti sastanci gde su samo parovi nešto što je utvrđeno, ili nešto što se podrazumeva. Ja nemam udate drugarice. imaju one neke  veze, ozbiljne ili ne, ali to je druga priča. Ako bih vodila mm, obavezno bih se dogovorila da i drugarica vodi njenu jaču polovinu. U suprotnom, meni to nije ok.

A što se tiče zajedničkih naloga, meni je to ok. Ne praktikujem, ali samo zato što mm-u stižu razna obaveštenja za igrice na mail, i mene to živcira, a meni opet stiže svašta za rr i fb, što njega nervira.
Tajne nemamo, i verovatno zato što su sve info dostupne uvek, nikada ni ne proveravamo jedno drugog.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 22:43:09   
lidija 011
Mislila sam da o ovome necu pricati, ali lakse mi je da podijelim sa vama:Ja sam nazalost "izgubila" kumu(duplo kumstvo). Druzile smo se godinama(naravno, sve tajne i tajnice u cetiri oka)... Ona me upoznala sa mojim muzicem. Kad god bi moj muz prevalio dugacak put da dodje kod mene, eto ti i nje- da nam pravi drustvo. I nije nam to smetalo, stvarno, jer oboje smo je obozavali, a mislila sam i ona nas.Medjutim, ja se udala, otisla daleko kod mm( njenog drugara). Sve je bilo ok, dolazila je kod nas, mi kod nje(kada dodjem u moj grad). Ali, ne lezi vrazeuser posted image . Smuvala se sa deckom, kojeg znam iz vidjenja, i nastavlja se druzenje, ali, sve pod nekom tenzijom(on se meni od pocetka nije svidio, ali, NIJEDNU rijec nisam progovorila na tu temu). Kad god se sretnemo nas cetvoro, on samo prica o njoj...meni je to totalno bzvz- pa ja moju kumu znam malo bolje od tebe druze. Raskinu njih dvoje, ON mene zove na tel. da place, MOJ MUZ i ja idemo kod njega da ga tjesimo. I, hvala Bogu, pomire se i odluce da se vjencaju. Posle toga sve se mijenja, ona krece da ogovara mog muza, kako je on "tezak" (a ustvari je samo realan i ne voli da prica o nebitnim stvarima, kada je neka ozbiljna situacija u pitanju), kako me ne zasluzuje, a ona se i dalje ne odvaja od svog muzica i sve mi to prica pred njim. Ja nisam tip koji se svadja i uvijek gledam da prevazidjemo problem, ali ovo je vec stvarno mnogo...  Pogotovo sto se sve odigrava u njegovom prisustvu! Ona i dalje ne zna da mene njen, sada vec muz, nervira od starta. Sada je tesko bolesna, isplakala sam more suza, isla da je vidim, i pored svega(bez mm-a), kada je bila operacija, nije nam dala da dodjemo da je vidimo, njen muz cijelo vrijeme hladan kao spricer... i odustala sam od svega. Ipak mislim da njen muz upravlja njenim zivotom( a ne obrnuto, kako ona kaze)... Blizi se dan kada idem u moj grad i razmisljam da li da je ipak pozovem (ipak je tesko bolesna), ali ne mogu da gledam njenog muza...
Eto moje tuzne price, koja bi mogla da se svrsta i u izgubljena prijateljstva, ali uzrok svemu je, mislim, uticaj njenog muza na njuuser posted image ... Ispravite me ako grijesim...


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 22:47:15   
jelena038
Ja nemam zensko drustvo, imam kolege sa faxa, sa kojima se vidjam grupno, ili pojedinacno, bz obzira na pol, moj muz je dobar sa svima, jbg, ne izbijaju mi iz kuce, cuvaju mi dete kad je frka, spavaju kad ostanu bez stana, zalivaju muskatle kad sam na putu, cuvam im ribice kad su oni na putu, nije mi problem da muza povedem bilo gde sa mnom, pa on opet ne ide sa mnom, osim kad je bas raspolozen, i kad je bas neki dogadjaj.
On ima svoje bas musko drustvo, ali sam ja veci muskarac od svih njih zajedno, svi su se pozenili nekim zenama bez kojih, sto rekoste, ni u wc ne idu, pa se retko desi da izlaze sami, ali ja opet ne idem s njim, sve i da se sve zene iskupe.
Jedno su kucne sedeljke, svadbe i deciji rodjendani, drugo je lokalna kafana i interna zezancija, utakmice i sta vec..
Imamo i zajednicke prijatelje, i parove, i ove koji menjaju partnere, imamo solo ljude koji se vidjaju nekad sa mnom, nekad s njim, nekad coporativno..
Ali imam drugarice, sa kojima se vidjam u 4 oka, pred kojima bih da se rasplacem, da se iskukam, da se ismejem, da priznam, da svasta, i kad bih i od ovo par normalnih dozivela da mi pocnu vucati po jednog kašičicogrickača, ne znam kako bih drugacije nazvala muskarca u zenskoj kafi.. pomislila bih da mi na celu pise "treca za trojku", jbt!


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 22:57:37   
jelena038
Draga Lidija, to sto si napisala je tako cesto.. Ja kazem sta mislim, najcesce kroz salu "bas je grozan", ili "jbt, o's mu reci da te ne zove sto puta, sa mnom si", ili "za koje si se ti ljubomorno g... udala", i kad vidim da se na to cuti i ne razgovara, bataljujem. Prijateljstvo i udaja su dve raylicite stvari, kumstvo i prijateljstvo takodje, kum si oboje, a prijatelj onome kome zelis i ko ti se daje, to su babe i zabe i dok god ih razlikujes - dobro si, ko ne vidi razliku, nema mu pomoci.
Znam da je nekada tesko birati izmedju partnera i prijatelja, ali do toga i dodje zato sto stvari koje ne idu zajedno trpas u istu korpu.. Sta mene briga da l moja drugarica voli mog muza, moze i da ga mrzi ako hoce, ne teram ih da budu zajedno i kraj. I sta me briga sta moj muz misli o njoj, ni ja njemu ne biram s kim ce da se druzi. Ima tu komentarisanja sa obe strane, ali boze moj, ljudi smo.. bilo bi dosadno da se svi jedni drugima svidjamo..


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:14:31   
vukosava
ja sam svojoj rodjenoj sestri otvorila gmail i facebook jer sam se nadala da ce da krene da to koristi da kad joj napisem e-mail da ce samo ona da ga cita... ipak kad pisem nekom e-mail volim da znam kome se licno obracam a ne da pisem na neke porodicne e-mailove... i sad lepo komuniciramo jedan na jedan

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:19:27   
jelena038
e svaka ti cast za ovaj primer!user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:25:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

E onda sam odlepila, i počela da pričam sve, bukvalno sve što bih pričala samo sa njom. Pitala sam je šta misli, da li možda imam gljivičnu infekciju, pošto mi je povećan sekret u poslednje vreme, i nekako je sličan kao kod ovulacije, a nije mi ovulacija. On se zgrozio, ona pozelenela i pocrvenela u isto vreme, i neko vreme me je izbegavala, ali je posle ukapirala.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Verus RR

Eh Nedjo  mozda si trebala a je pitas: "jel kontas da me svrbi cojka zbog toga?  Neeeee mogu da prestanem da se drapam.  Bas mi godi".


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: majathegreat

Ja nemam takvih drugarica. Mi imamo svoj svet samo za nas i obožavam isključivo naša ženska druženja. Imamo nekoliko parova sa kojima smo se upoznali svi upareni, tako da se sa njima tako i družimo. Te devojke ustvari ni ne nazivam drugaricama.


POTPIS! user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:25:44   
vukosava
ja sam sa mojim muzem 8.5 godina ona sa svojim 6... trebalo je 3 godine da pocne da cita svoj e-mail, al onda se udala nakon 4 meseca zabavljanja pa joj to "MI" udarilo u glavu valjda... moj muz zna sve moje sifre (vezane su mi za njega) i ja znam sve njegove... ako zeli nek cita sve zivo to me ne interesuje, nemam sta da krijem... al komunikacija treba da je dvosmerna sto se mene tice... zasto pa imamo ja i mi u nasem lepom jeziku (englezi ni to nemaju)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:36:26   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: jelena038

Draga Lidija, to sto si napisala je tako cesto.. Ja kazem sta mislim, najcesce kroz salu "bas je grozan", ili "jbt, o's mu reci da te ne zove sto puta, sa mnom si", ili "za koje si se ti ljubomorno g... udala", i kad vidim da se na to cuti i ne razgovara, bataljujem. Prijateljstvo i udaja su dve raylicite stvari, kumstvo i prijateljstvo takodje, kum si oboje, a prijatelj onome kome zelis i ko ti se daje, to su babe i zabe i dok god ih razlikujes - dobro si, ko ne vidi razliku, nema mu pomoci.
Znam da je nekada tesko birati izmedju partnera i prijatelja, ali do toga i dodje zato sto stvari koje ne idu zajedno trpas u istu korpu.. Sta mene briga da l moja drugarica voli mog muza, moze i da ga mrzi ako hoce, ne teram ih da budu zajedno i kraj. I sta me briga sta moj muz misli o njoj, ni ja njemu ne biram s kim ce da se druzi. Ima tu komentarisanja sa obe strane, ali boze moj, ljudi smo.. bilo bi dosadno da se svi jedni drugima svidjamo..


Pa meni je najtrasnije od svega, sto je nase kumstvo, a samim tim i prijateljstvo, dovedeno u pitanje zbog, po mom misljenju, gluposti... ali, neke zene mijenjaju cud kad se udaju, nazalost i ona...tacna je izreka: "cud je zenska smijesna rabota"user posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:38:46   
Anoniman
A tuuuuu steeee user posted image

(odgovor članu lidija 011)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:40:07   
jelena038
Ja sam svuda user posted image Odgledala sam najgoru monodramu na svetu veceras, pa sad nadoknadjujem user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:42:08   
lidija 011
Daaaa, nova tema pa se raspricaleuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:43:36   
Anoniman
Dosadna ti ova tema, Jeleno . Nigde varanje, ka*anje, prose*avanje... Nema oko čega čovek ni da se svađa na ovoj temi. Očekivala sam mnogo više za nedelju popodne user posted image

Kad reče monodrama - posednju koju sam odgledala izvodila je pokojna Sonja Savić . I dobra je bila, skroz.
Spržite meee, odoh off! user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:45:04   
vukosava

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Dosadna ti ova tema, Jeleno . Nigde varanje, ka*anje, prose*avanje... Nema oko čega čovek ni da se svađa na ovoj temi. Očekivala sam mnogo više za nedelju popodne user posted image

Kad reče monodrama - posednju koju sam odgledala izvodila je pokojna Sonja Savić . I dobra je bila, skroz.
Spržite meee, odoh off! user posted image


da ja dobijem jos jedan popi****pitis pa da zakuvam malo user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:45:50   
jelena038
Jok brate, ovo je bio pokusaj iznosenja Nikolaja Velimirovica na scenu. STRAAAASNOOOO!
E da, vodila sam i muza user posted image user posted image user posted image Nikada mi to nece oprostiti user posted image Bolje bi prosao i na zenskoj kafi user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.4.2011 23:50:40   
Anoniman
Aj da kažem i ja - na ženske kafe ne vodim muža. Ni na muške. user posted image
On ne ide na kafe. Nedam mu pare user posted image .

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
18.4.2011 0:09:11   
jelena038
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
18.4.2011 6:34:06   
bebać
Ja i moj muž funkcionišemo skoro odvojeno....om svoje ja svoje...imamo 2 para zajednička i svremena na vrijeme ih pozovemo ili im odemo...ne vodim ga sa sobom na kafenisanje sa prijateljicama i to mi j smiješnouser posted image user posted image ...nekad doma se zna zdesit kad mi dodje ova dobra dugarica popijemo kafu ili pivo i to je to....a i nemam takvih drugarica mada znam da ih ima sve više....ne volim ni totalnu razdvojenost partnera i udaljenost(tipa dva života u braku) ali brate i ta simbioza mi je još gorauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 7:54:06   
limunada
ja imam jednu dobru drugaricu pa kad ona dodje mm ode prosetati da bi se mi ispricale,ja mu ni ne kazem da ide nego on sam zna da nekad hocemo same da se izdivanimo,al nekad i sedi sa nama.mm kad ide na fudbal naravno da ja neidem sa njim,on me hteo na pocetku voditi al ja nisam htela,glupo mi to sta cu ja sa muskima,to isto ko kad bi on isao samnom kod kozmeticarkeuser posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 8:01:36   
bubulence
e mene mm vodi na fudbal kao sto i njegovi druari vode svoje zene i devojke pa mi zenske sedimo u kafani i tracaramo dok oni igraju a ne vidimo ni f od fudbala, pa kada zavrse muski sednu u drugi kraj kafane sto dalje od nas da se svadjaju ko je bio bolji... bas nam bude lepouser posted image ... 

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.4.2011 8:15:43   
limunada
a kad idemo kod kumova ili kod mojih onda uvek zajedno,nebi ni volela da nece nigde samnom i to mi je grozno.od moje sestre muz NIKADA nije hteo ici snjom nekuda,ona vecito sama i razvela se nakon 8 god.jbg.cak ju je i sa njegovim drugovima ostavljao samu,to mi se nimalo nesvidja,to isto ko kao kad bih ja muza ostavila sa drugaricom a ja odem u setnju

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here