|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
28.5.2011 17:23:07   
Anoniman
Ali to je stvarno glupo, krenuti na kafenisanje sa drugaricama i povesti muža. Ok ako se ide negde u parovima pa muški za sebe, a ženskaći na kafu i trač partiju.

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
16.10.2013 20:43:42   
Lu
Imamo i zajedničke prijetelje i one koji to nisu, ja nikad ne idem s njim ako je samo muško društvo, niti on ide samnom ako je žensko, jednostavno smo tako navikli i postoje tu ipak "ženske" i " muške" priče.
Ozbiljno mislim da svako treba da ima i neko vrijeme za sebe, to je stvar samopouzdanja i poštivanja.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
16.10.2013 21:18:17   
Janncica
Imam ja takve... user posted image Idu mi na zivce.Ona nikad sama nije dosla kod mene.Ja kad odem kod njih obavezno sedi i on i njegova mama sa nama. user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.10.2013 7:21:44   
Misha i Ljisha
ja iskreno uvek idem sama jer ako mi neko ne kaze povedi i mm ja ga necu povesti ali iskreno par puta mi je bilo jako krivo sto ga nisu neke moje drugarice pozvale. Npr za rodjendan a znam da su bile moje drugarice s momcima (znaci nemaju decu i nisu vencane sa njima) i iskreno cak sam mislila i da ne odem. Jako mi je to nekulturno. Ja kad zovem drugaricu na rodjendan ili na rostilj druzenje ili slicno ja uvek kazem povedi i svog momka. Kako to da ja uvek mogu svakog da ugostim a one ne mogu da ugoste coveka s kojim ja zivim. Pa cak i da im se ne svidja on je moj izbor i ako one mene vole onda ce ga prihvatiti. Nijednoj se nikad nisam mesala niti govorila nemoj on je ovakav ili onakav i uvek sam prihvatala svakog njihovog momka bez predrasuda i bila ljubazna prema njima iako su mi kasnije i plakale na ramenu i sta ti ja znam. Iskreno meni je dojadilo da idem uvek sama na tako neke hepeninge jer su one nekulturne. Mm mene uvek povede sa sobom i njegovo drustvo nas uvek zove zajedno da dodjemo. A ako ide samo kod drugara onda i on ide sam naravno. Prosto neki ljudi nemaju obzira. Cak sam prosli put namerno rekla drugarici spakuj tortu za mog Miska. Bas me briga on je moj i ja ga volim a one valjda njega ne mogu da prihvate jer im on sve saspe u lice ako one nesto kukaju ili sta ja znamuser posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.10.2013 7:29:55   
Lu
Pa to je baš neugodno, ako su neke fešte gdje su parovi zaista bi bilo glupo da i ja idem sama, osim ako nije baš neka familija u pitanju a mm mi nije tu.
Ja to isto ne volim, a kako mm uglavnom propušta sve svadbe i sl. ja ne idem sama jer se ne bi osjećala ugodno.
M I LJ, drugi put kad te pozovu ti lijepo pitaj, jesu li i partneri pozvani ili smo samo mi ženskeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.10.2013 9:24:33   
nata11
Iskreno retko gde idemo u goste zajedno i to mi pomalo smeta. Eventualno kod mojih ili kod sestre, svi ostali su u fazonu: e jeste kuci, doci cemo kod vas user posted image
Naravno da na kafenisanje idem sama, kao i on sa njegovim drustvom.
Sa nekadasnjom dugaricom sam skoro i prekinula vidjenje jer to prica koju spominje MLJ, ja odem kod nje a sedim sa njenim muzem i deverom user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.10.2013 9:33:36   
Zdravko Čolić

IZVORNA PORUKA: jelena038

Sa nekim drugaricama sam prestala da se druzim zbog toga sto su udajom prestale da vode vlastiti zivot, zbog toga sto su od mene ocekivale da mi njihovi muzevi budu isto sto i one i zbog toga sto ih je nemoguce videti nasamo, jer ga ili dovedu sa sobom, ili se on odnekud pojavi i sedne sa nama.

Neke mi fale, ali jednostavno, ne zelim pred njihovim muzevima da pricam o onome sto zelim da pricam sa njima.




Ni mi muzevi ne zelimo da slusamo vase price user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.10.2013 9:36:03   
Torbica
moj i nece da ide ako ne mora. user posted image  On je sto se druyenja tice povuceniji od mene, bas je porodican tip, mnogo vise se ja druyim. A on hoce sa mnom jedino kod moje kume, i to ne svaki put. Ja sam slobodna kao ptica po ovom pitanju. On ce radije pricuvati decu dok ja prozujim. Mislim, ne gleda Tv, ne prati nikakav sport, najvise voli da procita dobru knjigu u slobodno vreme. Voli da ima ili nas oko sebe, mene i decu a ako ne mora da ide, ma kakvi, uvek ce petljati radije nesto u  kuci ili dvoristu. Takav je tip.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.10.2013 16:02:20   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Lu

Imamo i zajedničke prijetelje i one koji to nisu, ja nikad ne idem s njim ako je samo muško društvo, niti on ide samnom ako je žensko, jednostavno smo tako navikli i postoje tu ipak "ženske" i " muške" priče.
Ozbiljno mislim da svako treba da ima i neko vrijeme za sebe, to je stvar samopouzdanja i poštivanja.


Isto ovako. Mm ima nekoliko drugara koji se nalaze na kafi ili fudbalu ,sta vec sami . Tako i ja sa drugaricama sama.
Blebecemo sve i svasta , najmanje o muzevima. user posted image
Imamo i nekoliko parova sa kojima se vidjamo , tu idemo zajedno .




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.10.2013 17:47:37   
leamalamut
Mi zajedno idemo gde se ide u paru , na raznorazne proslave i kod dobrih prijatelja koji su u braku ili duhoj vezi . Na zenske kafe ga ni puskom ne bih uspela naterati , jer te kokosarske price ne moze da slusa :) . Drzimo kafanu , on se sit tamo isprica sto sa gostima , sto sa prijateljima , ja posto sam vezanija za kucu s bebom , dodju mi drugarice tako da se razvlacimo bas kao creva .
Ali sam skoro imala situaciju :udavala se drugarica iz srednje i zvala na svadbu . Druga drugarica me je smorila ziva da idemo bez muzeva , jerbo ne moze da se opusti kad joj je muz tu ?! Pa kao da budemo mi same zene i sl .... Meni to bzv , msm nije to devojacko vece , a i ja sam isla na sve svadbe od muzevljevih drugara sto ne bi i on isao sa mnom , jos i okr ponovo tu mladu i pitam jel si zvala samo mene ili kao par , na sta je rekla naravno oboje.... I n akraju je ta drugarica ipak dosla sa muzem , koji je morao da ide po njenu haljinu 100km tamo i nazad jer je predhodni dan zab , da bi se ona presvukla na svadbi i kao obrazlozenje je bila njegova velika zelja da dodje i na kraju sedi na svadb iuser posted image


_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
17.10.2013 17:53:00   
NadaR
Cekaj, da li je tvoj muz isao ili ne?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 14:11:58   
wivern
Ponekad pozelim da sedim sama sa drugaricama i da se ispricamo o svemu i svacemu, ali mi je potpuno bzvz da neka od njih stalno vodi muza sa sobom ili ne moze da se vidi u dogovorenom terminu jer joj muz radi. Meni licno to smeta i ja se onda polako povlacim i sve manje vidjam sa njima.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 14:24:45   
Lu

IZVORNA PORUKA: wivern

ili ne moze da se vidi u dogovorenom terminu jer joj muz radi.


Pa baš tad može?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 14:35:48   
wivern
Pa kad muz radi ona ne ide nigde, pitam se idu li zajedno i u wc.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 14:35:52   
Ana13

IZVORNA PORUKA: Lu

Imamo i zajedničke prijetelje i one koji to nisu, ja nikad ne idem s njim ako je samo muško društvo, niti on ide samnom ako je žensko, jednostavno smo tako navikli i postoje tu ipak "ženske" i " muške" priče.
Ozbiljno mislim da svako treba da ima i neko vrijeme za sebe, to je stvar samopouzdanja i poštivanja.

I kod nas je isto ovako. Imala sam jednu drugaricu koja nije htela nigde bez svog momka. Cak i kad se dogovorimo da se vidimo samo mi,zenske,ona njega obavezno povede i on tako kao neka strina sedi sa nama i komentarise sve. Jednom sam popi*dela jer je mm hteo sa mnom u grad,a ja mu rekla da idu samo devojke. I posle mi je bilo krivo sto on sedi kuci,a ovaj mamlaz sedi sa nama. Mislim da jos nije ukapirala sto je vise nigde ne zovemo i sto smo se udaljile od nje (njih)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 14:42:08   
isidora88
ja uvek skitam kad mm radi ili je na terenuuser posted image
ne vodim ga nigde sa sobom osim ako idemo sami ili na neka porodicna okupljanja ili sa parovima.
nema sanse da bih se vidjala sa drugaricom a da joj muz sve vreme sedi sa namauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 14:48:52   
jole82
Ali i taj muž pristaje da dolazi na ta ženska druženja...još ako je svaki put tako...ku ku
Možda je on neki ljubomorni bolesnik...pa mu je i draže da sedi i sluša ženska torokanja, nego da mu draga slučajno ode negde sama...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 14:51:18   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern

Pa kad muz radi ona ne ide nigde, pitam se idu li zajedno i u wc.


Idu, da brišu guzu jedno drugom user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 14:57:21   
wivern

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: wivern

Pa kad muz radi ona ne ide nigde, pitam se idu li zajedno i u wc.


Idu, da brišu guzu jedno drugom user posted image

Heheheh, u ovom slucaju mislim da ona njemu brise, tj da je ona kontrol freak i da ne zeli da ga ostavlja samog. Posao je ok, to se mora user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 16:25:51   
Meisje
Wivern jednom recju,to je bolesnouser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 16:52:18   
Figaro88
Ja i mm retko gde idemo zajedno,uglavnom kada je nesto porodicno.Ne volim kada su muzevi(decko) tu,onda ne mogu da se opustim i pricam bas o svemu....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
24.4.2014 22:18:54   
Torbica
Ja sam slobodna kao ptica na grani, puskom ga ne bih naterala sa mnom, mislim, ni ne pokusavam. Kad meni neko dodje, on ili ode u drugu sobu ili u prizemlje... Mislim, pa nismo bolesnici da treba da se pratimo u stopu. Jedina osoba kod koje dodje samnom, i to jednom u par meseci je moja kuma, ujedno je to jedina zenska osoba koju je bas zavoleo od mojih. Nas dve se vidjamo bar dva tri puta nedeljno. Jednu bas ne voli, za nju kaze, javi kad dolazi, da odem da se ne sretnemo...user posted image A ja je bas volim user posted image i ne bih odustala od nje jer njemu nije simpa jer mu se njena mimika ne svidja, malo vise gestikulira i pravi face i kaze da je izvestacena. Ma briga me, ja je volim takvu.

< Poruku je uredio Torbica -- 24.4.2014 22:20:17 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
26.7.2016 22:02:06   
Tajčica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Imam  drugaricu koja je sa momkom išla bukvalno svuda. PAr puta sam je preko telefona pitala, kad smo trebale da se nađemo, da li dolazi sama, pošto treba nešto da joj ispričam, što ne mogu pred njim, ona je insistirala da pred njim mogu opušteno sve da kažem.
Film mi je pukao kad sam pila kafu sa njih dvoje, pitala je da li je slobodna da ide sutra samnom da kupim poklon drugarici, ona je pitala njega "Hoćemo li moći sutra?". E onda sam odlepila, i počela da pričam sve, bukvalno sve što bih pričala samo sa njom. Pitala sam je šta misli, da li možda imam gljivičnu infekciju, pošto mi je povećan sekret u poslednje vreme, i nekako je sličan kao kod ovulacije, a nije mi ovulacija. On se zgrozio, ona pozelenela i pocrvenela u isto vreme, i neko vreme me je izbegavala, ali je posle ukapirala. Viđamo se opušteno, bez njega..on me izbegava u širokom luku (ne krivim ga). Da sam je izgubila ksao drugaricu ne bi mi bilo krivo,jer mi i ne treba drugarica sa kojom se ne viđam nasamo nikada.




user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
19.5.2017 9:14:50   
IvanaSK RR
Suludo mi je da se svuda vodamo. A neke price su ipak samo za drugarice.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tvoj muz je tebi mozda sve, ali meni nije
20.5.2017 12:11:50   
emicaa
Mi se uglavnom druzimo sa parovima pa tako da na ta druzenja idemo zajedno.Ali ako on ide sa deugom na kafu ili ja sa drugaricom idemo sami.Kao sto napisa Torbica jedino sa kumom kad idem na kafu ide cesto i on ali ne svaki put.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa


marinapetkovic

Sta je bolje tj zdravije za bebu?

pampers (64%)

pelena (36%)


Ukupan broj glasova: 151

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here