|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
27.7.2017 18:58:15   
degu
T je sa 2 god skinula dnevnu i cim je to skontala picela je i nocu da se budi da piski i budila se suva, tako da je kod nje to odmah islo, ali ona nikad nije imala mleko pred spavanje.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
27.7.2017 19:22:18   
dddaca
Probacemo Anck, probacemo

< Poruku je uredio dddaca -- 27.7.2017 19:23:11 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
27.7.2017 19:23:34   
veselicaa
dddaco polako,naucice.Kada se skine dnevna lako je.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
27.7.2017 19:25:17   
Duškić
Mi smo prvo nocnu skinuli, vruce joj bilo, nervirala je pelena i odemo da kupimo gacice koje se njoj najvise svidjaju i obucemo ih i mora da pazi da ih ne upiski...i tako smo uspeli da se otarasimo pelene.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
27.7.2017 19:29:03   
veselicaa
Eto,ja prvi put cujem da neko dete prvo nocnu skinulo.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
28.7.2017 22:42:34   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Duškić

Mi smo prvo nocnu skinuli, vruce joj bilo, nervirala je pelena i odemo da kupimo gacice koje se njoj najvise svidjaju i obucemo ih i mora da pazi da ih ne upiski...i tako smo uspeli da se otarasimo pelene.


Ovo i ja prvi cujem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
28.7.2017 23:09:55   
Anck Su Nmaun
Pa dobro sve je moguce user posted image
Drugara jednog iz vrtica mama kaze da je svojim sinovima skidala tj. Odvikavala od pelena i uspela.u tome sa 10 meseci. Koliko god to ne verovatno zvucalo...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
28.7.2017 23:15:57   
Sanjica26 RR
Anck ti si onda zakasnilauser posted image
I ja prvi put cujem da neko skine prvo nocnu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
28.7.2017 23:19:09   
Anck Su Nmaun
Ma..ja ne zurim user posted image Ne mogu ni da zamislim da mu sad skidam pelenu. Sa H sam probala oko 18 mes al nije islo. Posle 2 god. Kad su deca spremna sve je lakse. Necu ni da se trudim do proleca.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
28.7.2017 23:26:03   
dddaca
Gledam malenu proslog leta i ovog. Ogromna je razlika kad je dete starije i kad saradjuje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
29.7.2017 1:04:05   
Duškić
E moja D je cudo , hihiii..mali tvrdoglavko (bik).

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
29.7.2017 6:59:05   
Anck Su Nmaun
Duskic ja imam dva bika..nisu oni toliko tvrdoglavi kao Vage...veruj mi user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
7.3.2018 9:12:43   
Dora89
Mi smo skinuli noćnu pelenu otprilike mesec dana posle dnevne, ali smo za to vreme koristili tetra-pelenu, da zna da je sa "Pampersom" zauvek završeno. Naučite dete da se pre izlaska iz kuće obavezno ide na nošu, pa koliko može, ne mora ništa da uradi, kao i pred spavanje (može i malo ranije, ako posle toga neće ništa jesti, ni piti). I tako ste cele noći sigurni. Nekad se probudi, pa traži nošu, nekad ima incidenata, pa sad ne znam koliko smo uspeli u tome, ali noću pelenu ne nosimo. 😀

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 14:08:14   
IvanaSK RR
Milence, evo teme za tebe. A i uskoro se nadam da ce biti moja tema.
Ja sinu nisam odmah skinula dnevnu i nocnu, pa nisam ni njoj sada. Sacekacu da prvo lepo nauci da piski u nosu pa onda sleduje nocna.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 14:41:11   
mama Jo
Jos stavljamo pelenu kad ide da spava... ali sad vec preko dana nece kad ide da spava...
Nocubse budi i pije dosta vode, jutros je bila malo upiskena pelena, ali kad se probudila malo smo se igrali i mazili pa je nisam odmah stavila na nosu... tako da se mozda tek jutros upiskila, ne znam... jos neko vreme cemo nocnu stavljati.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 14:44:31   
MasnaMasnica
Uni sam sa 18 m skinula i dnevnu i nocnu za 2 nedelje.
Nori sam pelene skinula u aprilu sa skoro 2.5 god za 2 dana ,a nocna nam je ostala jos mesec dana kada sam videla da je svaku noc bila suva skunilu smo je.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 14:46:56   
mama Jo
Svaka cast Masnice sa 18 meseci, bravo!
Mi se, evo, konacno izborismo 😊 sad vec trazi u nosu, a evo 3.dan je.... da ne ureknem...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 14:49:22   
IvanaSK RR
Mama Jo, nema sta da ureknes, velika je ona, ne brini. Ja se ne usudjujem odmah skinuti i nocnu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 14:50:40   
mama Jo
user posted image jos malo, jos malo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 14:55:53   
MasnaMasnica
mama jo polako.
moja U je bila bas zrela i sada je za svoj uzrast , a za N sam mislila nosice do skoleuser posted image pa je evo za 2 dana sve ukapirala.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 15:55:27   
Maraj
Ja sam L skinula dnevnu sa 2 i po. Al nocnu nisam. Nisam zato sto on kad leze popije 3dl mleka. Obozava mleko. I tako hoce da mu se desi da se upiski. Da ne pije to mleko pred spavanje ne bi bilo problema. Al zao mi da mu ukinem to mleko. Bas voli. Tako da sam za sad nocnu ostavila

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 18:02:16   
MasnaMasnica
Maraj meni je N do pre deset dana pila nan sa vanilom ,sada pije 300ml mleka kravica ali ne piski nocu.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 18:07:12   
Maraj
Stvarno! Pa jel popije pred spavanje?
Meni L bukvalno ko beba pocucla mleko u krevetu i zaspi. Zato mu se desi da se upiski. Velika je kolicina da istrpi do jutra
Nekad se probudi u toku noci i trazi nosu a nekad se verovatno u snu upiski

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 18:17:49   
MasnaMasnica
Maraj mleko joj stoji pored nje ono sto ne popije odmah kada legne popije u toku noci , sama uzme flasicu.
Mislim da sve zavisi od deteta, i moci da kontrolise nocno mokrenje, Una nije pila nista uvece ,ni u toku noci pa je znala da se upiski u krevet.

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 9.6.2018 18:22:38 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
9.6.2018 18:25:24   
Maraj
Meni Lazar iz cuga popije flasicu i zaspi. Naravno ne odmah. Nekad me zavitlava narednih pola sata pa tek onda zaspi. Ne budi se nocu da jede/pije. Al eto ja mu stavim pelenu pa nekad bude suva a cesce ne. Bolje da upiski pelenu nego dusek user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here