|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 20:07:00   
isidora88
pa tesko da ce to da vam uspe user posted image
ja pusim zato sto hocu, nemam onu potrebu da moram, nego jednostavno volim, nekad se desi da danima ne pusim, ni u trudnoci nisam nijednu zapalila, ali kad mi dune hocu da pusim ma gde bila, a ne da cekam da dodjem kuci i da se msrzavam na terasi, najvise volim neki lep kafic, sneg napolju, caj i cigara

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 20:19:39   
Ana RR
Apsolutno sam ZA, nadam se da ću dočekati da se kod nas uvede potpuna zabrana pušenja na javnim mestima.

Mislim da je glupo porediti dim iz automobila i dim cigarete.. Nema izbora za automobile, autobuse i ostala prevozna sredstva, ili hoćete da ceo svet stane zaradi pušača?

Nemo' se ljutite, ali kao neko ko je bio pasivni pušač od rođenja zbog roditelja, ja sada nemam milosti prema pušačima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 20:25:11   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR



Mislim da je glupo porediti dim iz automobila i dim cigarete.. Nema izbora za automobile, autobuse i ostala prevozna sredstva, ili hoćete da ceo svet stane zaradi pušača?


Ima! Električni auto. Ali onda baje ne mogu da gaze pešake... Svako MORA da IMA izbor! Levo ili desno, gore ili dole, napred ili nazad. Ali izbor uvek postoji.

I da se razumemo, pušač sam ali imam obzira prema nepušačima i kad dođu u moju kuću. Najbolje sad da ne smemo ni da prdnemo na javnom mestu...

Amerikanizacija mi diže prEtisak

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 20:27:19   
Lu
Eto ispade diskriminacija pušača a mi nepušači što smo prinuđeni da udišemo dim i da nas truju (ili smo prisiljeni ostajati kod kuće kao ja zimiuser posted image ) to trebamo prihvatiti?
Ma pušite vi koliko hoćete nijedna zabrana vas ne može ubijediti u suprotno samo vaša odluka, i ja sam bila pušač tako da znam kako to ide, ali nikad se nisam bunila ako mi neko kaže "ovdje se ne puši"user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 20:34:35   
isidora88
trco nas dve se razumemouser posted image
lu a zasto bi bila u kuci? kad si napolju ti se mozes pomeriti gde hoces, ne moras da stojis tik do pusaca, imas kafica gde se pusi i trznih centara gde ima kafica i tu mozes uzivati jer je u vecini pusenje zabranjeno, znaci vi imate izbor, ali mi pusaci treba da budemo bez izbora zarad vas koji ne pusite, tipicna diskriminacija, ima da se zalim na sva zvona i da pisem peticije, cik nek mi neko zabrani da pusim napoljuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 20:42:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Amerikanizacija mi diže prEtisak


Meni je to super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 20:46:41   
lesica
Realno ja jesam za zabranu pušenja po javnim mestima.. I užasno mi se dopada ideja o zabrani pušenja po firmama, zdravstvenim ustanovama, školskim i visokoškolskim ustanovama, pa i po kafićima... Samo je problem što se to kod nas ne sprovodi onako kako bi trebalo. Banalan primer, koliko je samo kafića koji imaju "odvojene" delove za pušače i nepušače a nikakva ventilacija ne funkcioniše... Onda bolnice, škole, vrtići gde je zabranjeno ne samo u zgradi već i u dvorištu, pa se opet puši.
Elem, mišljenja sam da kad bi se sprovodili neki pravilnici, da bi sve moglo da funkcioniše.

I da, ja sam pušač, i to strastveni koji istinski voli svaki dim koji povuče, ali nikako baš nikako ne volim zadimljene prostorije.

< Poruku je uredio lesica RR -- 8.11.2013 20:47:09 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 20:48:41   
Lu
Isidora kod nas u Bih nigdje pa ni u busu nije zaabranjeno pušenje, doduše jeste putnicima ali vozači uglavnom puše.
Ja se ne vozim busom pa to nisam znala dok R nije krenuo u školu, vozi se 5 minuta i vozač puši, ja vidim djetetu kosa smrdi a on se meni požali da vozač puši i kaže mi, mama reci mu da ne puši, pa ko se ne bi bunio kad ti dijete kaže da ga guši, to je kombi mali a on ne može 5 minuta bez cigareuser posted image
To nije diskriminacija, ugrožavanje djece i zdravlja?
Ja ne vjerujem da ću doživjeti tu zabranu kod nasuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 20:58:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: isidora88

lu a zasto bi bila u kuci? kad si napolju ti se mozes pomeriti gde hoces, ne moras da stojis tik do pusaca, imas kafica gde se pusi i trznih centara gde ima kafica i tu mozes uzivati jer je u vecini pusenje zabranjeno, znaci vi imate izbor, ali mi pusaci treba da budemo bez izbora zarad vas koji ne pusite, tipicna diskriminacija, ima da se zalim na sva zvona i da pisem peticije, cik nek mi neko zabrani da pusim napoljuuser posted image


kazem, bila sam protiv zabrane, a onda sam uvidela bezobrazluk. meni ne smeta kad neko pusi, cak i kad je dete tu mislim da mu od jedne cigarete nece biti nista. ali koliko vidim vecina pusaca NEMA obzira, ne prema nepusacima, nego prema bebama. u gorenavedenom restoranu smo mi sedeli, a POSLE nas su seli za okolne stolove i covek ladno seda pored kolica u kojima spava beba, a na dva koraka sedi i druga beba i pali jednu za drugom! e, izvini, al onda da ga mlatnes tom pepeljarom po glavi ili ne? znaci, ja treba da se pomeram sa mesta na kom sam sedela da bi gospodin pusac koji je video bebe kad je sedao za susedni sto mogao da popusi celu paklicu za rekordno vreme?

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 21:03:42   
isidora88
ksena to je vec bezobrazluk, ja bih ga zamolila da ne pusi bez blama. nikad u blizini dece ne pusim, i kad odem kod drugarice koja je okoreli pusac, iako im se u stanu pusi i dimi za sve pare ja izadjem na terasu,jednostavno ne zelim da trujem decu jer ga i sama imam i ne bih zelala da moje dete mora da udise sve to ako ne mora.
lu to je strasno, ja bih se obavezno pozalila tom vozacu, prvenstveno jer je ugrozena bezbednost dece jer mu je jedna ruka zauzeta, a da ne pricam sto stvarno nema smisla pusiti za tih par minuta, pa ne vozi ih 500 km.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 21:45:27   
smeško
I pedofili se žale na diskriminaciju.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
8.11.2013 21:47:29   
vikiveki
Kao i svuda ima svakakvih ljudi ,tako je to ksena kad naletiš na nekog čoveka koji je bezobziran i ne obraća pažnju ni na šta drugo osim na sebe i svoje potrebeuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
9.11.2013 8:27:41   
Trcosava
Uf čekajte ljudi, ovde pričamo o zatvorenim prostorijama ili parku, ulici?

Nisam ja ništa rekla za zatovrene prostorije, samo se bunim za OTVORENE!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
9.11.2013 8:37:32   
Olga75

IZVORNA PORUKA: smeško

I pedofili se žale na diskriminaciju.user posted image

pa sad uporediti pusace i pedofile user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zabrana pušenja na javnim mestima
9.11.2013 9:00:37   
smeško

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa sad uporediti pusace i pedofile user posted image



Pa, šalila sam se! user posted image Znate onaj vic o pedofilima i pedagozima? Epa, tako je i ovo šala. Mene baš briga šta će da uvedu. Nisam pušač, ali se, za sada, lepo dogovaram sa pušačima oko sebe kada i gde da puše da mi ne truju dete. Za sada nemam problema.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here