|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolne menstruacije
16.2.2010 22:44:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ni slucajno nemoj da grejes stomak kad imas menstruaciju!!!



Sto???? Zbog toga sto vise krvaris?


Pa da...



< Poruku je uredio pcelica Maja -- 16.2.2010 22:45:36 >

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bolne menstruacije
16.2.2010 22:45:28   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Aaaa, nemojte da me plasite, pa ja se nadam da ce mi M biti manje bolne otkako sam se porodila!!user posted image

Meni su mnooogo manje bolneuser posted image



I meni! user posted image



Cvrc!Meni su mnogo vise bolne posle porodjaja user posted image

Ti onda treba jos jedno da rodis da bi te manje bolelouser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bolne menstruacije
16.2.2010 22:49:49   
Delijagirl
Ufff gagana ja i kad ne grejem krvarim ko zaklana svinja (izvinjavam se na izrazu) tako da ni ne primetim ako je nesto vise...

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bolne menstruacije
16.2.2010 23:00:06   
Mishica 77

Ja nikada nisam imala bolne menstruacije, a dobila sam sam 10 i po godina. Užas!
Da ne upisujem u kalendar i računam dane, nikad ne bih znala kad ću da dobijem. Isto tako, kad dobijem, da ne moram da nosim uložak, ne bih znala da imam.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bolne menstruacije
16.2.2010 23:03:04   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Aaaa, nemojte da me plasite, pa ja se nadam da ce mi M biti manje bolne otkako sam se porodila!!user posted image

Meni su mnooogo manje bolneuser posted image



I meni! user posted image



Cvrc!Meni su mnogo vise bolne posle porodjaja user posted image

Ti onda treba jos jedno da rodis da bi te manje bolelouser posted image



Ti ces sve da pobrkas user posted image
Ako rodim jos jedno bolece me jos vise user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bolne menstruacije
16.2.2010 23:05:34   
gagana83
Ma jok bre,ja kad ti kazemuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bolne menstruacije
17.2.2010 9:46:30   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Aaaa, nemojte da me plasite, pa ja se nadam da ce mi M biti manje bolne otkako sam se porodila!!user posted image

Meni su mnooogo manje bolneuser posted image



Pisala sam u temi o prvom ciklusu posle porođaja - ja sam dobila, a od bolova ni traga ni glasa! Ceo dan sam bila u iščekivanju da li će da krene user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 21:10:52   
pepino
Ja inace imam bolne menstruacije,vec godinama!Izdrzljivo je,ali ne bi mogla da spavam prvi dan-dva od bolova ako ne popijem lijek.Vec dugo pijem Rapten K,znam da nije dobar,rekao mi je ginekolog da predjem na paracetamol,ali on meni nista ne pomaze,pa sam ja opet pila Rapten!
Jutros sam dobila,na vrijeme rekla bi,jer imala sam 20-og marta,a sa obziom na policistican jajnik i na neredovne menstruacije stigla je na vrijeme!
Od proslog ciklusa pocela sam da pijem Kafetin menstrual i pomogao mi je.Danas sam cijeli dan izdrzala na poslu bez lijeka,malo me boluckalo,nista strasno,medjutim kada sam dosla kuci malo me je kao pocelo jace boljeti i odlucila sam da popijem jedan kafetin.Samo sto sam ga popila dobila sam neizdrziv bol,materica i oko pupka me zaboljelo.Mislila sam da cu da umrem,htjeli smo da odem u hitnu,ali je poslije par minuta poceo vjerovatno lijek da djeluje,smanjio se bol i odustala sam od bolnice!U zivotu me nije boljelo tako,svakakve gluposti su mi prosle kroz glavu!Naravno odmah sam pomislila da je to vjerovatno od endometrioze koju mozda imam,jeste da je to nagadjenje ali u zivotu me nije ovako zaboljelo!Onda sam pomislila nedaj Boze da nije van materina,ma svasta....
Strasno sam se prepala...uzas....
Evo sad boli,ali malo....
Krvarenje je cijeli dan oskudno...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 21:20:45   
cipiripi
i ja sam patila od toga...gurala sam u guzu diklofen chepice...pa mozes da zamislis sta je to bilo user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 21:22:08   
usamljena
Ja pre nisam isla na posao taj prvi dan. Bilo je uzasno, sve moguce tablete probala i jedino sto mi je pomagalo je Brufen 600 mg i paracetamol. Prvo popijem B pa za nekih 20 min P i bude malo bolje. Povracanje po celi dan, a  nemas sta da povratis, nema polozaja koji ti odgovara, user posted image uh kad se setim
Prijateljica je pila neku rakiju na biljnoj bazi, jel se zove Vlahov ili tako nesto (davno smo se druzile) i njoj je od toga bilo super


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 21:26:38   
pepino
Ma znam sve to,i da ima gorih bolova,ustvari da ima zena-cura koje imaju jos gore bolove nego ja!
Imam drugaricu kojoj ne pomaze nikakav lijek vec svaki put zaglavi u bolnici,moraju joj dati inekciju za bol,ne moze drugacije izdrzati,isto povraca od bolova...
Ali ovi moji su bili tako jaki i cudni,nikada me na ovakav nacin nije zaboljelo pa sam se jako uplasila,pomislila sam na najgore....

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 21:38:19   
Nena81
Ja moram da se pohvalim da posle porodjaja na moju veliku srecu ne znam sta su bolne menstruacije. Nisam slabic ni kukavica, ali moji bolovi su bili za onesvescivanje. Pila sam brufen od 600 jedino on me drzi po 4h bez bolova, i obloga od belog vina na stomak.

Dok sam bila devojka sva rodbina sa mamine strane, zenskadija, su me tesili da ce me sve prestati kada rodim dete, tako je i njima bilo. Na svu srecu i bi tako inace bih pobila pola rodbine user posted image .

Ginekolog mi je na UZ rekao da imam zavaljenu matericu, al da li ona ima veze sa tolikim bolovima ne znam.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 21:42:28   
usamljena
IZVORNA PORUKA: Nena81

Ginekolog mi je na UZ rekao da imam zavaljenu matericu, al da li ona ima veze sa tolikim bolovima ne znam.


Meni je "normalnog" polozaja, sumnjam da je to .  Jedne prilike sam pocela sebi cupati kosu, bol je  bila ....!


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 21:45:46   
Nena81
Nista mi ne pricaj o bolovima ...ne bih da se prisecam, samo se nadam da se nikad vise nece ponovit.
Ako treba jos 3 ima da rodim user posted image user posted image

Ja se sklupcam na krevetu zabijem glavu u jastuk i kukam iz sveg glasa. E to su bolovi.

< Poruku je uredio Nena81 -- 23.4.2010 21:46:38 >


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 21:52:14   
usamljena
Ja po obicaju kasnim sa citanjem user posted image
Gagana je pisala da se ne treba grejati stomak e bas tada kad sam sebi cupala kosu stavila sam oblogu od neke domace rakije na stomak. Tako da ni ja to ne preporucujem!

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 21:54:04   
Nena81
Da oblog od rakije ili belog vina ,kod mene vise pali vino, kako spolja tako iznutra user posted image user posted image , ali ne ugrejan, nego onako sobna T.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 22:12:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nena81

Ginekolog mi je na UZ rekao da imam zavaljenu matericu, al da li ona ima veze sa tolikim bolovima ne znam.

Moja mama ima zavaljenu matericu ali rekli joj da je samo mozda malo budu vise bolela ledja!

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bolne menstruacije
23.4.2010 22:47:09   
Anoniman
Popijem 1,2 analgina, stavim flasu sa vrelom vodom na stomak, kad je tu mV drzi ruku na moj stomak, ja se sklupcam i tako... i nekako prezivim!

Mojoj snajki je rekla jedan doktorka da pije brufen ali dan,dva pre nego sto dobije i kad dobije da prestane, posto on siri krvne sudove i lakse ce user posted image da krene!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:10:45   
Pipi duga carapa
DANAS SAM DOBILA user posted image ,CEO DAN SAM U KREVETU NEMA SANSE DA USTANEM OD BOLOVA JUTROS SAM POPILA RAPTEN DUO ALI SLABA VAJDA, STA SMEM DA POPIJEM SAD?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:13:35   
Snelle
Pipi, jesi li probala ovaj novi Kafetin menstrual? Ja ga nisam koristila, ali mi je poznanica koja ima IZRAZITO bolne menstruacije rekla da joj on stvarno pomaže.

P.S. Ako se ja dobro sećam, tablete Rapten K možeš popiti i do 3 dnenvno. Piše u uputstvu. E sad, jel taj Rapten duo isto što i Rapten K ili ne?

< Poruku je uredio Snelle -- 26.4.2010 14:19:05 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:19:23   
Pipi duga carapa
KAFETIN MENSTRUAL NISAM PROBALA A OVAJ RAPTEN JE VALJDA KAO ONAJ DIKLOFEN OD 100 I PIJE SE 1 DNEVNO,SAD CU DA POSALJEM MAMU DA MI KUPI KAFETIN. user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:21:26   
bebablue
Moje menstruacije su od uvek bila bolne, obilne sa ugruscima i trajale 7-8 dana. Kada sam davno pila Rapten K, mogu reci da mi je pomagao, medjutim, vremenom Rapten nije imao vise nikakav uticaj na moj organizam, ali bukvalno nikakav. Posle sam presla na Baralgin M, i on mi je bio spas, cim dobijem menstruaciju, odmah popijem lek, bez obzira sto me istog momenta ne boli stomak,pa sledeci posle 4-6 sati (ne secam se sad kako sme da se pije)  , i onda tako 2-3 dana koliko je stomak znao da me boli i tako sam prezivljavala. Inace mi je apotekarka preporucila Ketanol, ali njega nisam probala.
Sada se iskreno nadam da ce posle porodjaja biti bolje sa menstruacijom.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:22:16   
Snelle
Pipi draga, pa nemoj da plačeš user posted image Proći će to, i ja sam imala užasno bolne menstruacije. Kljukala sam se svakog meseca brufenom od 600mg koji nikako nije dobar za korišćenje, pa šta da se radi. Mi žene moramo svašta da izdržimo user posted image

P.S, Isključi caps lock, tako izgleda kao da vičeš user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:22:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

Pipi, jesi li probala ovaj novi Kafetin menstrual? Ja ga nisam koristila, ali mi je poznanica koja ima IZRAZITO bolne menstruacije rekla da joj on stvarno pomaže.


Meni nije pomogao uopste,lakse mi je kad popijem analgin!

Popij analgin ako imas!


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 26.4.2010 14:23:15 >

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:23:11   
pepino
Ja imam bolne uvijek,pila sam godinama rapten K i nije isto sto i Rapten duo,ali nije dobar nikako to mi svi kazu,i doktor mi je rekao da ga ne pijem vise!Probala sam kafetin menstrual od prosle menstruacije i pomaze mi,probaj!
Smijes cak 2 popiti od jednom,a pije se cini mi se od 4-6 sati razmaka,procitaj uputstvo kad kupis!

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here