|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:29:25   
Pipi duga carapa
Hvala ti duso moja na zagrljaju,nisam razmazena,mozda sam previse ocekivala,da ce mi sada biti bolje od kad pijem aspirin zbog trombofilije.user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:36:58   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

Hvala ti duso moja na zagrljaju,nisam razmazena,mozda sam previse ocekivala,da ce mi sada biti bolje od kad pijem aspirin zbog trombofilije.user posted image user posted image


Ma nema na čemu user posted image Znam da nisi razmažena i znam kako one umeju da budu bolne, ja sam te periode provodila u krevetu ukoliko ne bih popila btabletu protiv bolova. Iako user posted image nisam imala devet meseci još uvek je se sećam user posted image Sve se nadam da će posle porodjaja ti bolovi prestati user posted image

Pčelice, fora je u tome što neće svima isti lek pomoći na isti način, jer je svaki organizam drugačiji i "za sebe". Nažalost, neke dod nas moraju mnogo lekova da probaju da bi provalile koji im odgovara. Ja sam zato i pila brufen, meni je on bio delotovoran.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:47:45   
Pipi duga carapa
Eh ako mi se posreci da posle deset godina vezbanja sa mmuser posted image ,oslobodim se ovog cudauser posted image i dodje ta dugo ocekivana user posted image ,onda cu da trpim sve i bez tableta,ovako bih ujedala .Ovaj moj bolje da ne dolazi s'posla,pojescu ga on je siromah uvek kriv za sveuser posted image .Cmokicuser posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:51:38   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

Eh ako mi se posreci da posle deset godina vezbanja sa mmuser posted image ,oslobodim se ovog cudauser posted image i dodje ta dugo ocekivana user posted image ,onda cu da trpim sve i bez tableta,ovako bih ujedala.


E pa čim sam ti se ja od svih trudnica obratila, mora da će sledeći put da bidne bebac. Imam takav uticaj na žene user posted image Moja koleginica sa posla zatrudnela posle 2 godine pokušavanja, posle samo jednog terapeutskog razgovora sa mnom user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 14:53:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

Pčelice, fora je u tome što neće svima isti lek pomoći na isti način, jer je svaki organizam drugačiji i "za sebe". Nažalost, neke dod nas moraju mnogo lekova da probaju da bi provalile koji im odgovara. Ja sam zato i pila brufen, meni je on bio delotovoran.


da,da,znam to, meni cak neki lekovi koje sam pila sad mi nista ne znace, na pr. baralgetas! Nego kazem joj da proba ... posto znam kako je kad boli!


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 26.4.2010 14:54:28 >

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 15:01:58   
Pipi duga carapa
Devojke pa vi ste sjajne.Da li ova pozitavna energija kojom sve zracite ili kafetin ja sam vec kao nova,sad mogu i kafu da popijem.Snelle pa ti si prava dusa user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 15:05:43   
Snelle
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 15:09:20   
Anoniman
Pepino, a zasto rapten nije dobar? mislim on meni super deluje...

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 15:18:35   
Pipi duga carapa
Ne kazem da nije dobar ali se valjda i organizam zasitio  brufena,diklofena,raptena...Nekad mi je od raptena super a danas kao da nisam ni popila,ali mi je zato ovaj kafetin menstrual zaista pomogao.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 15:33:39   
pepino
Ksena doktor mi nije objasnio zasto,ali jerekao da ne pijem,cak i baralgin kazu da ne bi niko trebao da pije,znam da kad zaboli niko od nas ne bira!Ali ko moze bolje da izbkegava oba lijeka!Neka pokusa sa nekim drugim!Ni jedan normalno nije dobro cesto piti,sto kazu ostali organizam se navikne i ne djeluje vise!
Za rapten kazu da zaustavlja krvarenje,tako sam cula,ne znam da li je tacno!?

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 16:14:06   
bebablue
IZVORNA PORUKA: pepino

Ksena doktor mi nije objasnio zasto,ali jerekao da ne pijem,cak i baralgin kazu da ne bi niko trebao da pije,znam da kad zaboli niko od nas ne bira!Ali ko moze bolje da izbkegava oba lijeka!Neka pokusa sa nekim drugim!Ni jedan normalno nije dobro cesto piti,sto kazu ostali organizam se navikne i ne djeluje vise!
Za rapten kazu da zaustavlja krvarenje,tako sam cula,ne znam da li je tacno!?



Ranije je bilo da ne valja baralgin, ne znam zasto, ima sada baralgin-m, rapten ne smanjuje krvarenje, meni je menstruacija uvek bila jednako obilna i jednako dugo trajala dok sam pila rapten, ali mislim da sam vremenom postala naviknuta na njega. Znam da se ne preporucuje aspirin i brufen, jer oni mogu da pojacaju intenzitet krvarenja.
Mene je manje boleo stomak kada stavim tampon, ne znam zasto, ali i to mi je pomagalo.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 17:59:54   
jance
da Vam se pridruzim u ovoj vrlo bitmoj temi u zivotu svake zene...

U mojoj porodici su zene obavezno imale neverovatno jake bolove i duge i obilne menstruacije. Meni naprimer od starta rapten-k nije pomagao, od prvog puta sam morala da pijem brufen, baralgin, novalgetol injekcije, ma sve i svasta. Sada posle operacije ciste na jajniku mi menstruacije traju krace i dosta su manje obilne ali su jos uvek isto bolne. Ja pijem nimulid md respsule, obicno mi trebaju 3-4 pilule za celu menstruaciju a pomaze u roku od 15minuta.


Inace sam poslednji put pokusala da izdrzim bolove, da nepopijem nista, ko veli mozda je to samo u mojoj glavi, ali sam zbog navala bolova morala da stanem (posto sam vozila) i da onako zgrcena odem do prve apoteke i zamolim da mi odma daju da progutam jednu jer cu poludeti!!!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 18:04:36   
Pipi duga carapa
To je stvarno grozno kad si ti stigla do nimulida i ja sam operisala cistu 2003.god ali se nista nije promenilouser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Bolne menstruacije
26.4.2010 18:20:53   
jance
no mogu da kazem da dok god nemoram za vreme svake menstruacije da se vucem na hitnu po novalgetol injekciju i nepadam u nesvest od bolova, sto se desavalo i mojoj mami i baki, jos sam ja onda dobra...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 0:47:01   
Pipi duga carapa
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ubija me stomak popila svsta nesto,ali ne prestaje i ponovo mi ispadaju citavi komadi iako sam bila disciplinovana i pila redovno aspirine

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:00:38   
cipiripi
nek ispadnu..cistis se...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:02:58   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: cipiripi

nek ispadnu..cistis se...
Cistim se od sesnaeste godineuser posted image ,hocu li se ocistiti ikadauser posted image Boli me da se bojim da nije van matericna,ali tad me je puno bolelo i bila je jako svetla krv

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:06:23   
cipiripi
i ja sam se cistila a pila aspirine..
a za ovo drugo neznam sta da ti kazem osim NEMOJ DA ME NERVIRAS user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:08:07   
Pipi duga carapa
A da li te je ovako ludacki bolelo,povrca mi se koliko me boli,a koa pila virak AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA glupaca

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:09:03   
Anoniman
Pipi a sto  ne popijes neki lekic protiv bolovauser posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:12:23   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Pipi a sto  ne popijes neki lekic protiv bolovauser posted image
Popila kafetin,pa rapten duo,pa brufen o 600{znam da na valja,al sta cu} i sad razmisljam da zveknem i nimulid.Popusti malo,pa me ponovo boli,a i ovaj ciklus mi se skratio na 25-26 dana

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:14:56   
Anoniman
Meni jedino obican kafetin pomaze,znala sam i po dva da popijem, jer i ja imam bolne, samo prosli put mi je bilo super nisam oset_ila da sam je imala i nisam popija ni jedan jedini lek

< Poruku je uredio miljanaM -- 16.6.2010 1:15:12 >

(odgovor članu Pipi duga carapa)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:15:21   
cipiripi
mene je uvek ludacki bolelo i nista mi od lekova nije pomagalo nego sam stavljala diklofen cepice u guzu..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:16:15   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Meni jedino obican kafetin pomaze,znala sam i po dva da popijem,


a vidis to nesme..
kafetin je jako opasan a to niko ne govori..
na 60 kg ide valjda pola tablete i ne sme se koristiti vise od 2x mesecno...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:17:01   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Meni jedino obican kafetin pomaze,znala sam i po dva da popijem, jer i ja imam bolne, samo prosli put mi je bilo super nisam oset_ila da sam je imala i nisam popija ni jedan jedini lek
user posted image user posted image user posted image sta si koristila prosli mesec,maku?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here