|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:37:12   
Anoniman
Pipi mislicu na tebe!!!! i telepatijomuser posted image cu naterati tvoj stomak da se smiriuser posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:39:06   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Pipi ne pijuckaj...srokaj odjednom i napravi ga sa 3 prsta vode(ubuduce).. on gubi dejstvo kad stoji.. user posted image
Razumemmm,lepa moja dusice.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 1:39:35   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Pipi mislicu na tebe!!!! i telepatijomuser posted image cu naterati tvoj stomak da se smiriuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 8:29:26   
Ana RR
Pipi, ja se evo 16 godina borim sa bolnim menstruacijama.. user posted image

hvala bogu, više ne padam u nesvest od bolova, valjda sam naučila da podnosim to nekako.. uvek sam pila baralgetas, pomogne mi kada popijem treću tabletu, ali to je previše lekova..

probala sam panadol, ali on je bombona za ovakve bolove. pijem ga samo za glavobolju.

sada sam prešla na nimulid, od njega me bolovi prođu za pola sata!!!! i više me ne zaboli!!!! ne pojačava krvarenje, što je isto bitno.

ali i od kada pijem čaj od virka, mnogo su mi se smanjili bolovi, i to moram na naglasim.

probaj, nemaš šta da izgubiš, virak se pored svega ostalog, pije za regulisanje ciklusa.

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.6.2010 8:32:47 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 8:32:12   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Ana RR

sada sam prešla na nimulid, od njega me bolovi prođu za pola sata!!!! i više me ne zaboli!!!!


Nimulid se moze kupiti u bilo kojoj apoteci?Meni na zalost,baralgetas slabo pomaze....user posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 8:33:30   
Ana RR
Da, u bilo kojoj apoteci, cena je 100 i nešto dinara.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 8:35:50   
bebironcic
Super Ana RR,moracu da probam,jer cu vise skrenuti od stomaka svakog meseca kad dobijemuser posted image Hvala na informacijiuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 8:36:35   
daca77
Bolnih menstruacija cete se resiti cajem od vrkute...dovoljno je piti 4-5 dana pre ocekivane user posted image solju ovog caja i nece biti bolova...Problem je sto ja to zaboravim...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 8:40:00   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

ali i od kada pijem čaj od virka, mnogo su mi se smanjili bolovi, i to moram na naglasim.

probaj, nemaš šta da izgubiš, virak se pored svega ostalog, pije za regulisanje ciklusa.




IZVORNA PORUKA: daca77

Bolnih menstruacija cete se resiti cajem od vrkute...dovoljno je piti 4-5 dana pre ocekivane user posted image solju ovog caja i nece biti bolova...Problem je sto ja to zaboravim...



virak i vrkuta je isto user posted image  ja ga pijem sa hajdučkom travom.

to je kombinacija koja se pije i za poboljšanje plodnosti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 12:38:46   
pepino
Cipi sad si me isprepadala sa ovim kafetinom!
Kafetin stalno pijem kada imam glavobolje i kada mi paracetamol ne pomaze!Pijem onaj zlatni kafetin,jel ne valja taj?Necu ga vise piti ako razrjedjuje krv!?user posted image
Ja sam pila godinama za menst.bolove rapten-k,zadnje 2 se pokusavam odvici jer sam poprilicno postala imuna i doktor mi je rekao da ga ne pijem!
Zadnje nekolike mece koristim kafetin menstrual i pomaze mi!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Bolne menstruacije
16.6.2010 15:19:20   
Anoniman
Žene bre manite se tog Rapten K!!! user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Bolne menstruacije
4.9.2011 0:36:05   
vukosava
Jesu li vam manji bolovi nakon porodjaja? Meni za sada jesu.

A sta fali Raptenu K? Ja sam to koristila nekad a nekad i brufen, a boga mi i injekcije protiv bolova

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Bolne menstruacije
4.9.2011 6:41:34   
Anoniman
Nisam verovala u te price, nece te stomak boleti  bla,bla,bla... Ali mene stomak vise ne boli, vise nema lekova kad krene user posted image jednostavno kao da nije ni doslauser posted image
Ali svaki put pred vesticu, mene uhvati neki strah, da slucajno ne krene taj bol,nema ga i nadam se da ce tako i ostati user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Bolne menstruacije
4.9.2011 8:23:39   
cockic
ja imam uzasne menstrualne bolove jedno vreme sam pila rapten k,
nimulid ali meni su bolovi ostali i posle porodjaja pa sam tad pocela
diklofen duo rekli su mi sme i ako ga dojim.

ja sam bas imala od prve menstruacije uzasno bolne:povracanje,
malaksalost,mucnina,redja stolica.bas uzas ta dva dana nisam
znala za sebe.

sad malo odmaram od tih bolova jer sam opet trudna user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Bolne menstruacije
4.9.2011 11:07:11   
Brana
Ja sam imala jezive cikluse,pracene povracanjem,kocenjem od bola,obilnim krvarenjem,...to je bilo stvarno nocna mora,taj dan nisam smela nigde da izadjem iz kuce..Primala sam injekcije Novalgetol,jako mi je pomagao Nimulid,kasnije sam se navikla na njega,pa bez 2-3 nisam mogla uminuti bolove,Diklofen inekcije i kombinovani prasak za bolove(ne znam da li ga jos ima u apotekama ali je bio odlican),uglavnom nesto od toga sam uzimala i tek onda su bolovi prestajali...
Posle porodjaja nemam bolne cikluse,(imam ponekad boluckanje),ali to je nista u odnosu kako je bilo,ja sam zadovoljna..user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Bolne menstruacije
4.9.2011 11:46:06   
GRGA
Ja i danas imam bolne user posted image i nadams e da ce i meni prestati kada se budem porodila...Naime ti bolovi traju po 3 dana.....Nista mi ne pomaze ni nimulid,ni baralgetas,,jedino rapten K..Mada mi je ,,verovali ili ne pocelo i njegovo dejstvo da popusta,,pa popijem po 2!

Kda dobijem,prvo krece bol u dodnjem delu ledja,,i siri se na butine,,i onda dobijem nesto nalik KONTRAKCIJAMA!!!!!


user posted image user posted image Kada mi pocne taj jak bol,ja prvo na 10min idem u WC(velika nuzda),,i na kraju na svakih minut...............Ja mislim da izbacim svasta iz sebe,,ali jednostavno dobijem taj naponda moram da guramuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Bolne menstruacije
4.9.2011 11:47:34   
Olga75
i ja sam imala bolne cikluse i pila sam buskopan , spazmeks , baralgin , brufen ( sta cu kad volim lekove user posted image )
a sad ima kad je osetim ali mnogo cesce samo krene i mogu reci da je posle porodjaja skoro bezbolna


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Bolne menstruacije
4.9.2011 14:16:15   
vukosava
Toliko zena mi je reklo dok sam se zalila na bolnu menstruaciju: porodi se i ima da vidis kako ce da prestane.

Negde sam citala da je bolna menstruacija vezana za to sto pocne materica da se ljusti sa dva mesta pa nikako da se dogovore odakle pre da pocne

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Bolne menstruacije
4.9.2011 15:50:36   
cockic
e a ja nisam rekla da posto vise nisam mogla da podnesem
te bolove cekam ja da krene i cim vidim odmah lek ali sam sve zvakala
da bi ubrzala dejstvo nisam mogla da cekam da pocne da deluje
samo to vazi za rapten k i nimulid svaki onaj sto se sisa i inaj sto se guta.

ma sigurno godinama koriscenja se smanjuje dejstvo leka pa sam
morala da cekam po 2h da pocne da deluje.zato sa zvakanjem
pocne mnogo brze.


(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Bolne menstruacije
14.11.2011 13:54:57   
izneverena
I ja imam bolen menstruacije i koje traju vec 17 godina i vise ali na zalost nisam se navikla na njih jer kod mene su pracene nesvestice i mucnina a bolovi u krstima da ne racunam.Meni samo pomaze Brufen i to 2-3 od 400mg i sad sam procitala da nije dobar.Meni je obilno krvarenje 3 dana a ukupno traje 6-7 dana.Bolovi su tri dana dok je obilno i tu se hranim Brufenima.Molim vas recite mi gde moze da se kupi taj caj od Virka pa da probam i t?Ja se tesim sa recenicom da ce to proci posle prve trudnoce ali nesto cisto sumnjam da ce meni tako biti.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Bolne menstruacije
14.11.2011 14:18:37   
degu
Izneverena virak imaš u prodavnicama zdrave hrane, odličan je čaj. Nekom pomaže i za ublaženje PMS-a, ali je generalno dobar za plodnost i zdravlje žene. Ja ga pijem već godinu i po dana i super mi je. Meni pomaže za regulaciju ciklusa. Imaš temu o njemu. Videćeš koliko ga devojke hvale.user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu izneverena)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Bolne menstruacije
14.11.2011 14:22:38   
Sanjica26 RR
Porodila sam se pre 10 meseci i cim sam dobila prvu menstruaciju bila je bolna. Evo ovih dana bih samo lezala koliko me boli. Svaki lek koji popijem mi ne vredi. Razmisljam se da pocnem da pijem neki caj u vreme ciklusa i ako ih ne podnosim. A, otac ce da mi napravi neku mesavinu cuvarkuce i meda da jede zbog hronicne infekcije. Mozda koliko toliko ublazim bol.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Bolne menstruacije
28.10.2012 23:33:22   
mikavela
I ja imam bolne menstruacijeuser posted image Nikako nisam uspela naci odgovarajuci lek.Sad sam konacno probala sa DIKLORAPID-om i pomaze mi.Sta ce tek biti kad se budem poradjalauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Bolne menstruacije
28.10.2012 23:35:54   
mikavela
I ja imam bolne menstruacijeuser posted image Nikako nisam uspela naci odgovarajuci lek.Sad sam konacno probala sa DIKLORAPID-om i pomaze mi.Sta ce tek biti kad se budem poradjalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Bolne menstruacije
29.10.2012 0:12:15   
Anoniman
Meni je posao radio Ketonal, posle isprobanih analgina, baralgina, buscopana (od njega mi se odseku noge ali bol osecam), novalgetola, rapten K i neki strasno jeftini lekic na B od kojeg sam bila bas pospana. Do trudnoce sam uzimala jednu, taj prvi, najgadniji dan. Prilicno je jak.
Nije mi se spavalo od Ketonala ali jeste nekako .. utisavalo buku :o), znaci nicht voznja.
Od porodjaja nista ne pijem, to sto bolucka malko mogu da podnesem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here